Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

7. augusts 09:00

16. Kuldīgas pusmaratons, Latvijas čempionāts


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums: , , , , ,
Distance: , , , , ,

Mājas lapa: 16. Kuldīgas pusmaratons, Latvijas čempionāts
Pieteikšanās lapa: 16. Kuldīgas pusmaratons, Latvijas čempionāts pieteikšanās


Treniņu plāns pusmaratonam:

 

Kuldiga_afisa

 

7. augustā norisināsies “Skrien Latvija” 16. Kuldīgas pusmaratons, kas būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā.

Sacensības organizē Kuldīgas novada dome, Kuldīgas novada sporta skola, Latvijas Vieglatlētikas savienība. Iespējams, arī biedrība „Skrien Latvija”? Zinātājiem lūgums precizēt.

Dalībnieki 7. augustā, šarmantajā Kuldīgā, varēs piedalīties piecu un desmit kilometru sacensībās, kā arī pusmaratonā. Sacensību organizatori rūpīgi sekos līdzi epidemioloģiskajām prasībām un valstī noteiktajiem ierobežojumiem, bet ir šobrīd plānoti vairāki starti un sacensības. Plānots ir arī bērnu skrējiens. Reģistrāciju bērnu sacensībām plānots atvērt 20. jūlijā, taču viss būs atkarīgs no epidemioloģiskiem noteikumiem.

Reģistrēšanās sacensībām tiks atvērta 6. jūlijā. Reģistrēšanās būs iespējama, apmeklējot saiti www.sportlat.lv un aizpildot pieteikumu. Savukārt esošajiem “Skrien Latvija” abonementiem organizatori reģistrācijas kodus izsūtīs līdz 16. jūlijam. 🏃‍♂️🏃‍♀️

Internetā lētāk līdz 22. jūlijam, beidzas 5. augustā. Pieteikties varēs (dārgi) arī 6.-7. augustā, pasākuma EXPO Kuldīgā.

Viens no sacensību organizatoriem, Ivo Solomahins, aicina Kuldīgā meklēt skriešanas piedzīvojumus: “Kuldīgas pusmaratons ir ar senām tradīcijām un gadu laikā esam pierādījuši, ka tas ir augstākās klases pasākums, kurā sev interesanto atradīs ikviens sporta draugs – sākot no bērniem, beidzot ar profesionāliem skrējējiem. 7. augustā esat sirsnīgi gaidīti Kuldīgā.” 🤩🤘

Plašāka informācija par sacensību norisi, nolikumu un dalības maksu atrodama www.sportlat.lv. Atzīmē 7. augustu kalendārā, un tiekamies Kuldīgā!

Kuldiga_dal. maksas

 

  • Vikipēdija (līdz 2018.;  tā pašlaik – 29.07.)

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Metal piedalās
Skorpions piedalās
DK86 piedalās
teicamnieks piedalās
daceviksne piedalās
GU piedalās
MAKRO piedalās
ilZZuks piedalās
Dzintars piedalās
dainelis piedalās

Piedalās - 10

6 komentāri rakstam 16. Kuldīgas pusmaratons, Latvijas čempionāts

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.