Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien Facebook profils

1. jūlijs 17:30

Izskrien Rīgu 3. posms – Lucavsalas A puse


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: Izskrien Rīgu 3. posms – Lucavsalas A puse
Pieteikšanās lapa: Izskrien Rīgu 3. posms – Lucavsalas A puse pieteikšanās

“Izskrien Rīgu” ir iecienīts skriešanas sacensību seriāls, kas tiek rīkots ar mērķi popularizēt veselīgu dzīves veidu Rīgas iedzīvotājiem.

Sacensību uzdevums ir iesaistīt Rīgas iedzīvotājus fiziskās aktivitātēs un rosināt pievērsties veselīgākam dzīves veidam.
Pasākumā aicināti piedalīties gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori. Izvēlies savu distanci – 5 km, 10 km, veselības distance vai bērnu un jauniešu skrējiens – un IZSKRIEN RĪGU arī TU!

Organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” kopā ar Sporta skola Arkādija un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Kontaktinformācija: +371 20011285, izskrienrigu@xrace.lv.

Pasākums notiek ceturtdienās Rīgas pilsētā:

1.posms 27.maijā Māras dārzā – saistībā ar COVID-19 ierobežojumiem, notiks kā treniņš
2.posms 10.jūnijā Maskavas dārzā – saistībā ar COVID-19 ierobežojumiem, notiks kā treniņš
3.posms 1.jūlijā Lucavsalā – saistībā ar COVID-19 ierobežojumiem, tiks publicēta papildus informācija
4.posms 15.jūlijā Rīgas 84. vidusskolas sporta komplekss
5.posms 29.jūlijā Ēbelmuižas parkā
6.posms 12.augustā Mežaparkā
7.posms 26.augustā Viesturdārzā

Bērnu treniņa norises kārtība:

 • Bērnu treniņā jāierodas ne ātrāk kā 10min pirms treniņa sākuma un tajā laikā nepulcēties un ievērot distancēšanos. Iesakām pirms tam jau saģērbties un sagatavoties treniņam, lai atliktu tikai pielikt numuru, kas fiksē laiku.
 • Pēc numura nākt tikai tad, kad iepriekšējais dalībnieks to ir paņēmis un ir devies projām. Tiem bērniem, kam numurs jau ir, uz reģistrāciju nav jānāk.
 • Pēc aprunāšanās ar treneri un iesildoties, bērnu treniņa dalībnieki dodas uz trenera norādīto zonu, kur jāsastājas ar 2m distanci vienam no otra. Šajā brīdī numuram ir jābūt novietotam priekšā uz vēdera un labi redzamam.
 • Uzsākot skrējienu, jāpievērš uzmanību parka apmeklētājiem un citiem skrējējiem un, nepieciešamības gadījumā, jādod tiem priekšroka.
 • 17:30 Uz treniņskrējienu ierodas bērni, kas dzimuši 2017., 2018., 2019., 2020., 2021. gadā. Dalībnieku limits 20 bērni. Pēc skrējiena bērniem nekavējoties ir jādodas projām no pasākuma centra.
 • 17:45 Uz treniņskrējienu ierodas bērni, kas dzimuši 2016. gadā. Dalībnieku limits 20 bērni. Pēc skrējiena bērniem nekavējoties ir jādodas projām no pasākuma centra.
 • 18:00 Uz treniņskrējienu ierodas bērni, kas dzimuši 2015., 2014. gadā. Dalībnieku limits 20 bērni. Pēc skrējiena bērniem nekavējoties ir jādodas projām no pasākuma centra.
 • 18:15 Uz treniņskrējienu ierodas bērni, kas dzimuši 2013., 2012., 2010. gadā. Dalībnieku limits 20 bērni. Pēc skrējiena bērniem nekavējoties ir jādodas projām no pasākuma centra.
 • 18:30 Startē visi pārējie bērni.

5km, 10km un Veselības skrējiena norises kārtība:

 • 18:45 Sākas dalībnieku ierašanās, numuru izņemšana un aproces saņemšana. Uz reģistrāciju jāierodas VISIEM 5km, 10km un Veselības distances dalībniekiem, lai saņemtu un uzliktu akreditācijas aproces. Bez aproces atrasties sacensību centrā un startēt nav atļauts.
 • Bērniem, kas 1. jūlijā nav sasnieguši 7 gadu vecumu, aproces netiks izsniegtas un startēt nav atļauts.
 • 19:30 Starts 5km un veselības distancei. Starts tiks dots no speciāli norādītas vietas, kas atrodas 130m no starta arkas. Uz starta vietu pavadīs un starta šāvienu dos tiesnesis.
 • 19:35 Starts 10km distancei. Starts tiks dots no speciāli norādītas vietas, kas atrodas 260m no starta arkas. Uz starta vietu pavadīs un starta šāvienu dos tiesnesis.
 • 20:00 Kontrollaika beigas veselības distancei
 • 20:30 Apbalvošana 5km un 10km distancēm. Uz apbalvošanu ierodas individuāli.
 • 21:00 Kontrollaika beigas

* Starta laiki var nedaudz atšķirties, bet par to paziņos sacensību centrā.


  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
anikka piedalās

Piedalās - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.