Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

31. oktobris 12:00

Skrējiens/nūjošanas pārgājiens Sigulda-Nurmiži-Sigulda 21km + TUBA2 [ATCELTS!]


Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: Skrējiens/nūjošanas pārgājiens Sigulda-Nurmiži-Sigulda 21km + TUBA2 [ATCELTS!]

afisa_N21

31. oktobrī skrējiens Sigulda-Nurmiži-Sigulda (21 km).  Nurmiži vai izjokosim!

Sacensību centrs Siguldas Jaunās pils kvartālā. Galvenā šī gada distance 21 km skrējiens, kur pirmie trases 10 km – asfaltētā daļa līdz Nurmižiem (kur atsevišķi apbalvosim ātrāko vīrieti un sievieti), pēc tam zemes ceļš lejā uz Gauju un gar Gauju atpakaļ līdz Siguldas pilsdrupām. Apbalvosim gan ātrākos skrējējus, gan nūjotājus.

Iesācējiem un jauniešiem 5 km distance, bet bērniem līdz 12 gadu vecumam sava bērnu distance.

Un, protams, TUBA! Arī šogad konkursa kārtībā izraudzīsim kādu no dalībniekiem, kuram šī pasākuma ceļojošā tuba būs jānogādā no Nurmižiem līdz Siguldas pilsdrupām!

Ēdināšanu 21 km un 5 km distancei nodrošinās šefpavāri no Kungu Rijas! Auksti nebūs, jo būs tēja!

Sacensību nolikums un reģistrācija bulta.lv.

1 EUR no katra apmaksātā pieteikuma tiks ziedots biedrībai “Cerību spārni” tās rīkoto aktivitāšu cilvēkiem ar invaliditāti atbalstam.

Pasākums tiek rīkots, ievērojot tā brīža valstī noteiktos COVID-19 izplatības ierobežojošos noteikumus. Pasākumā atļauts piedalīties dalībniekiem ar derīgu C19 vakcinācijas sertifikātu vai uzrādot negatīvu C19 testa rezultātu (veiktu ne agrāk par 2021. gada 29. oktobra plkst. 08.00) un bērniem līdz 12 gadu vecumam.
Pulcēšanās ierobežojumu gadījumā visām distancēm var tikt piemērots dalītais starts.

Organizatori patur tiesības veikt izmaiņas nolikumā ne vēlāk kā 10 dienas pirms pasākuma.

!! Pasākums tiek rīkots epidemioloģiski drošā vidē atbilstoši aktuālajiem COVID-19 izplatības ierobežojošajiem MK noteikumiem nr. 622, kas nosaka:
“2.23. epidemioloģiski droša vide – telpa vai teritorija, publiska vai privāta pasākuma norises, pakalpojuma sniegšanas vai darba vieta, kurā atrodas tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas;”

Ievērojot MK noteikumu nr. 622 29. punktu:
“29. Bērni, kas neatbilst vakcinētas vai pārslimojušas personas statusam, epidemioloģiski drošā vidē var saņemt pakalpojumus un piedalīties pasākumos (izņemot ar sportu, aktīvo atpūtu un atrakcijām saistītos pakalpojumus un pasākumus organizētām bērnu grupām vai bērniem bez pavadošās pilngadīgās personas) pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas pilngadīgas personas pavadībā, ja: … “, bērnu sacensības tiek atceltas, bet var tikt iekļautas atbilstoši aktuālajai MK noteikumu redakcijai.

 • Agrāk noskrien.lv:    2020 (Sigulda-Līgatne-Sigulda)
  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
maziinais sekoju līdzi
Inga_K piedalās
Diddi piedalās
Grāmatvedis piedalās
mimite piedalās

Piedalās - 4

Seko līdzi - 1

4 komentāri rakstam Skrējiens/nūjošanas pārgājiens Sigulda-Nurmiži-Sigulda 21km + TUBA2 [ATCELTS!]

 • Andulis

  (Aptuveni) pusmaratons ar 5 stundu kontrolpūķi. Hmm… varētu būt man domāts? :)

  Zemākā dalības maksa līdz 30. septembrim.

  Laikam pēdējais Latvijā šogad? (Īsti neticu, ka Ventspilī novembrī kaut ko rīkos…?! Lai gan, priecāšos kļūdīties.)

 • Lex

  “…Pasākumā atļauts piedalīties dalībniekiem ar derīgu C19 vakcinācijas sertifikātu vai uzrādot negatīvu C19 testa rezultātu…”

  Šķirotāji, liels fui organizatoriem…

 • DK86 DK86

  Lex, orgi nav vainīgi! Paskaties, cik daudz atkal inficēto, kas notiek slimnīcās! Saki paldies, ka, līdzīgi kā pērn, ar oktobra sākumu neuzlika “šlagbaumu”. Ka būs Salaspils, Siguldas pusmaratons, vēl šis tas.
  Kurš pašnāvnieks gribēs uzņemties atbildību par C19 izvazāšanu? Loģiski, ka viņi prasīs sertifikātu vai testu!

  Mēneša beigās jau slimnīcas būs piepildītas ar smagi slimajiem. Tā ka stipri šaubos, vai tad vēl ļaus tikai ar testu vien skriet daudz maz masveidīgos pasākumos. Jāsāk samierināties ar to, ka vajadzēs vien Covid sertifikātu, lai arī kā negribas. Negribēju jau ļoti, bet es strādāju augstskolā, mani no 11. oktobra bez tā darbā nelaidīs.

 • Inga_K Inga_K

  Info no mājas lapas:
  “Līdz ar mājsēdes izsludināšanu līdz 15. novembrim, šī gada pasākums tiek atcelts! Dalības maksas tiks atgrieztas tuvāko dienu laikā! Uz tikšanos 2022. gadā!”

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.