Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mēneša skrējējs. Valters

Kopš VSK Noskrien sadalīts komandās un tiek skriets apkārt pasaulei, katrs, kurš skrien pretī, var būt kilometru vācējs pretinieku komandai, un tā vien gribas noskriet vēl dažus kilometrus, lai būtu tuvāk nākamajai pieturvietas pilsētai. Jau no sacensības pirmajām dienām tempu uzstādījusi xorix komanda un viņi jau tikuši līdz Atēnām, atrodoties tālu priekšā pārējiem. Tāpēc jaunajai noskrien.lv sasniegumu nozīmītei „Mēneša skrējējs” nebija grūti izvēlēties pirmo ieguvēju. Tas ir Valters.

Kas slēpjas zem xorix komandas panākumiem skriešanā “Apkārt pasaulei”?

Pirmkārt, droši vien būsiet ievērojuši, mēs esam divdesmit deviņi skrējēji. Ja pārējām komandām skrien ap 20 cilvēku, mēs esam turpat par trešdaļu vairāk. Tas arī ir viens no šī brīža panākumu iemesliem. Mēs komandā strādājam pie jaunu skrējēju iesaistes un mēģinam uzturēt sportisko garu visiem komandas dalībniekiem. Pašreiz šos dispečera pienākumus esmu uzņēmies es, bet laika gaitā droši vien stafete būs jāpārņem arī citiem. Otrkārt, mūsu komandā ir iedalījušies vairāki spēcīgi skrējēji, kuri noskrien.lv rindām piebiedrojās tikai pagājušā gada otrā pusē. Līdz ar to viņu 2011. gada kilometrāža nebija tik varena, cik liels ir viņu potenciāls. Tas arī šobrīd izpaužas. Treškārt, kā jau šīs spēles līderiem mūsu motivācija skriet šobrīd ir ļoti augsta. Tas viss arī uz šo dienu nosaka to, kāpēc esam skrējiena priekšgalā. Protams, es saprotu, ka katram komandas dalībniekam būs arī dienas, nedēļas vai mēneši, kad kilometri nekrāsies tik raiti. Bet mūsu komandas neskrienošo biedru daļā joprojām ir rezerves, kuras iesaistot, varam cerēt uz nopietnu kilometrāžas papildinājumu. Tā kā “Apkārt pasaulei” ir ultra maratons, kurš ilgs vismaz divus gadus, saprotu ka līderi droši vien mainīsies ne vienu reizi vien. Bet spriežot pēc komandas biedru noskaņojuma, līderu godu tik ātri vēl nevienam neatdosim.

Pašam 400km mēnesī. Kaut kam gatavojies vai netīšām?

Jā, tāds paliels skaits kilometru man sakrājušies janvārī. Ja teiktu, ka tas tā aiz neko darīt sanācis, īsti patiesība nebūtu. Viss sākās ar 1. janvāri, kad ar draugiem, sagaidot Jauno gadu Igaunijas Otepē, sanāca arī izmest kādu līkumiņu pa tuvāko apkārtni. Nākamajā nedēļā tā labi uzskrējās un tad aktualizejās vecais jautājums – vai es varu izskriet 100 km nedēļā, vai nevaru? Vecais tāpēc, ka jau novembrī biju nodomājis to izdarīt, bet nedēļas vidū sapratu, ka mans organisms tam nav gatavs un metu mieru. Tā janvāra otro nedēļu sāku ar apņemšanos par 100 km un sev par prieku konstatēju, ka sanāk. Tad dzima doma par mēneša 300 km noskriešanu un uzņemtais tems tika turpināts. Pēc 300 km, protams, nāca 400 km un nu arī tie ir sasniegti. Tā arī šobrīd ir manu spēju robeža un tuvākajā laikā par jauniem rekordiem nesapņošu. Vai arī sapņošu, bet to realizāciju atlikšu uz vēlāku laiku. Savu lomu kilometru krāšanā spēlēja arī “Apkārt pasaulei”, jo šī nu reiz ir lieliska spēle skriešanas motivācijas celšanai. Ne velti kopš 1. janvāra VSK Noskrien biedri ir spējuši gandrīz katru dienu kopā pieveikt vismaz 1000 kilometru.

Kādi tev plāni uz 2012. gadu?

Pagājušā gada nogalē, domājot par skriešanas kalendāru 2012. gadam, biju savā sarakstā ierakstījis sešus pusmaratona skrējienus. Visi tepat Latvijā, pirmais Sportlat Rīgas pusmaratons, tad Nordea maratons, tad Ventspils, Liepāja, Valmiera un noslēgumā Siguldas pusmaratons. Tā kā pusmaratonu neesmu noskrējis ātrāk par divām stundām, tad šis mērķis joprojām ir aktuāls. Sezonas beigās gan ceru sasniegt ap 1h50min, bet tas droši vien būs tieši atkarīgs no ieguldītā darba. Klusa doma bija arī vasaras beigās, ja funkcionālā gatavība atļautu, pamēģināt maratona distanci kaut kur ārzemēs. Tomēr maratonu gribu skriet, kad spēšu to veikt zem četrām stundām.

Ņemot vērā janvāra kilometrāžu un pie nosacījuma, ja arī turpmākos mēnešus nelīdīšu uz krāsnsaugšas, esmu sācis domāt par maratona distances veikšanu jau Nordea Rīgas maratona laikā. Ar mūsu kluba biedru palīdzību esmu sarūpējis dažus maratona treniņgrafikus un pašreiz domāju vai sekot tiem, vai ļauties vairāk improvizācijai un tagad ziemas mēnešos krāt kilometrus, bet par pārējo domāt vairāk pavasara pusē. Jebkurā gadījumā lēmumu, cik garu distanci skriet, pieņemšu maija sākumā. Kopā 2012. gadā ceru saskriet vismaz 3000 kilometrus. Ideālā gadījumā, neizlaižot nevienu nedēļu. Bet tas tomēr nebūs atkarīgs tikai no manis…

un kāpēc sāki skriet?

Lai arī skolas un studiju gados sportots tika daudz un ar prieku, pēdējos piecpadsmit gadus sportiskās aktivitātes sāka iet mazumā tīri jūtami. Vasarās vēl saņēmos, lai mazliet paskraidītu, bet tas nebija regulāri un ap pieci kilometri garās distancēs. Vispār jau bērnībā skriešana noteikti nebija mana mīļākā sporta nodarbība. Futbols, basketbols, volejbols vasarās un hokejs ar slēpošanu ziemās bija tas, kam es veltīju visu savu brīvo un mazliet arī mācību laiku. No vieglatlētikas disciplīnām labprāt lēcu tālumā un augstumā, kā arī salīdzinoši ātri skrēju 100 metrus.  Bet distances, kas garākas par vienu stadiona apli, labāk redzēju ejam nekā nākam. Skolas kross kilometra garumā man sagadāja tikai nepatīkamas emocijas un parasti arī dūrienu sānos. Protams, nebija jau tur nekādas iesildīšanās un mērens skrējiena sākums. Maucām, cik nu kuram bija iekšā un tik ilgi, cik kurš varēja. Ilgi laikam nevarēju, jo labākais sasniegums 1km distance man bija 3:08. Tā arī dzīvoju ar apziņu, ka skriešana ir forša lieta, bet domāta citiem.

Tā tas turpinājās, līdz 2011. gada janvāra sākumā, uzkāpjot uz svariem, konstatēju, ka tas, ko es redzu uz ciparblates man noteikti nepatīk. Un kaut kas bija jādara. Tā kā laukā bija ziema ar salu un sniegu, mana izvēle krita uz Jelgavas Fitland trenažieru zāli. Janvāra vidū sāku braukāt uz Jelgavu un darboties ap trenažieriem. Lai nodarbību sākumā iesildītos, arī nedaudz paskrēju uz lentas.

Apmēram februārī, martā ziņās izlasīju, ka Nordea Rīgas maratonā pirmo reizi būs arī 10km distance. Manā draugu lokā iepriekšējos gados vairāki bija jau piedalījušies gan Nordea Rīgas maratona pusmaratona, gan 5km distancē un arī šogad gatavojās to darīt; sāku apsvērt savas iespējas iziet uz starta šajā pasākumā. Zināju, ka 5km man nesagādās nekādu izaicinājumu un nopriecājos, ka šogad ir pieejami arī 10km. Ar šādu domu aprīļa sākumā nolēmu pievērsties nopietnākiem skriešanas treniņiem. Noskrienot pirmos četrus treniņus konstatēju, ka 10km es varu noskriet kaut rīt. Protams, bez izcila rezultāta, bet tādu es nevarētu sasniegt pat tad, ja trenētos gadiem. Draugu mudināts, nolēmu mest sev lielo izaicinājumu un pieteikties uz pusmaratona distanci. Ātri pietecos, lai nebūtu viegls atkāpšanās ceļš, un sāku meklēt pēc gudriem padomiem. Tad arī, šķiet, pirmo reizi uzgāju internetā noskrien.lv mājaslapu. Sāku iedziļināties un ātri sapratu, ka tieši tas man šobrīd ir vajadzīgs. Gan pieredzējušu skrējēju padomi un pieredze, gan tādu pat iesācēju kā es šaubas un jautājumi. Papildus savu skrējienu apkopojums, kas ļauj vizuāli viegli sekot tiem līdzi un arī salīdzināt ar citu veikumu. Ar prieku konstatēju, ka savos četrdesmit piecos gados nebūt neesmu vecākais cilvēks uz planētas, kas nodomājis sākt skriet. Bruņojies ar lērumu treniņu plānu, cītīgi sāku savu ceļu pretī lielajam notikumam. Mērķis bija skaidrs – atskriet pirms tā mora, kurš uzvarēs maratonā. Tuvojoties starta dienai, mani plāni kļuva ambiciozāki, jau sāku domāt par pusmaratona veikšanu zem divām stundām. Tomēr šobrīd jāatzīst, ka septiņas nedēļās sagatavoties šādam tempam pusmaratonā ir grūti. Skrējienā finišēju 2:01:01, ar vidējo distances pulsu 183.

Mērķis it kā bija sasniegts un varēju kārt savas kedas uz nagliņas, bet tomēr kaut kāda vilkme neļāva to darīt. Varbūt tāpēc, ka sasniegtais rezultāts līdz galam mani neapmierināja, vai jau bija piezagusies skriešanas atkarība, atkal un atkal vilku čības kājās un devos mīt dzimtos lauku ceļus.

Tā nu es skraidu vēl joprojām, ar sapni par pusmaratonu zem divām stundām un pieveiktu maratonu kaut kad nākotnē.

Ko vēl bez skriešanas dari?

Skriešana šobrīd noteikti aizņem nozīmīgu daļu no manas ikdienas, bet dzīve tomēr nav tik plakana, lai tajā bez skriešanas nekā cita nebūtu. Kā lielai daļai citu cilvēku arī man ir darbs, kurš man patīk un sniedz gandarījumu. Esmu lauksaimnieks un man Tērvetes pusē pieder tāds paliels lauksaimniecības uzņēmums. Šī darba specifika tad arī nosaka manu dienas režīmu. Ziemas mēnešus esmu salīdzinoši brīvāks, turpretīm augusts un septembris ir tik darbīgi, ka Stahanovs ar visu savu brigādi paliek ”jaņos”. Ziemas mēnešos ģimenes un draugu lokā diezgan intensīvi apmeklējam Latvijas teātru izrādes. Dažā labā mēnesī saskrien pat septiņi teātra apmeklējumi. Cenšamies repertuārā iekļaut gan Latvijas lielos teātrus, gan dažādus projektu teātrus, kas pēdējos gados priecē ar savu novatorismu un profesionalitāti. Kā nemainīga un neaizstājama tradīcija nu jau turpat piecpadsmit gadu garumā ir piektdienas pirts vakari draugu lokā. Tā ir laba atpūta pēc darba nedēļas, bez kuras man šobrīd ir grūti iedomāties savu ikdienu.

Pāris reizes gadā mēdzam arī ceļot uz tuvākām un tālākām vietām ārpus Latvijas robežām. Šai sakarā sāku pamazām mest acis uz dažādu maratonu piedāvājumu citās zemēs. Gada sākumā domāju par pieteikšanos uz Ņujorkas maratona loteriju, bet nedaudz nobijos no “iesācēja veiksmes”. Ja nu mani apstiprina dalībai, bet es rudenī vēl neesmu tam gatavs… Atliku uz nākamo gadu.

Ziemā skrien ārā vai telpās?

Šī ir mana pirmā ziema aktīva skrējēja statusā. Lai gan līdz janvāra vidum par ziemu atgādināja tikai kalendārs pie sienas, pēdējās nedēļās sāku saprast, ko nozīmē skriet ziemas apstākļos. Un, kā sola sinoptiķi, lielais aukstums mums vēl priekšā. Kā rāda statistika, telpās janvārī esmu noskrējis 74km jeb 17% no sava veikuma. Uz lentas parasti cenšos uzskriet intervāla treniņus, kur viegli varu kontrolēt tempu un distanci. Garos skrējienus tomēr cenšos skriet ārā, kur bilde vismaz mainās acu priekšā. Mana priekšrocība ir netālu esošais Tērvetes Dabas parks, kur vienmēr varu atrast aizvēju, lai veiktu ieplānoto distanci pa meža taciņām. Ziemas skriešanai šobrīd esmu atbilstoši “nopakojies” un līdz –16 C problēmas nerodas. Grūti spriest, kā būs pie –25 C, tad droši vien lielāku daļu pavadīšu telpās, ārā skrienot īsākas distances. Kaitēt savai veselības neesmu ieplānojis un, šo ņemot par prioritāti, pārējo pielāgošu.

Kāpēc VSK Noskrien?

Lai arī pie VSK Noskrien nonācu it kā nejauši, nekas jau šai dzīvē nenotiek tāpat vien. Acīmredzot manā dzīvē bija pienācis laiks šim tikšanās brīdim un esmu par to ļoti gandarīts. VSK Noskrien ar noskrien.lv šobrīd noteikti ir Latvijas vadošais skrējēju portāls un tas savās rindās apvieno izcilus skriešanas entuziastus. Neatkarīgi no vecuma, izglītības, ienākumiem, dzimuma vai vēl kā, šeit visi ir kolēģi, kas neliegs savu padomu jaunam iesācējam un padalīsies pieredzē ar citiem biedriem. Šeit ir atrodama praktiski jebkāda informācija, kas attiecas uz skriešanas lietām un ir apkopota reālu cilvēku pieredze skriešanas trasēs. Manuprāt, tieši šī realitāte padara VSK Noskrien par skrējēju Meku, kur virtuāli pulcēties šā vaļasprieka entuziastiem.

Nozīmīte „Mēneša skrējējs” tiks piešķirta vienam skrējējam mēnesī par īpašiem sasniegumiem. Tie var būt daudz noskrieti kilometri, ilgas stundas treniņos, uzvara pusmaratonā vai kādā no daudzajiem skriešanas seriāliem. Sasniegums var būt piedalīšanās visos skriešanas seriālos vai – gluži kā Valteram – būt čaklākajam „Apkārt pasaulei” kilometru vācējam komandā. Sasniegums ir pirmais maratons, sākšana skriet vai jebkas, kas ir atzinības vērts. Ja jums šķiet, ka kāds no VSK Noskrien komandas skrējējiem ir šādu nozīmīti pelnījis – dodiet ziņu.

37 komentāri rakstam Mēneša skrējējs. Valters

 • xorix xorix

  Valter, lielisks, interesants un saturīgs raksts un kilometrāža – izturību turpmākajos treniņos, patreiz esi pamatīgi ieskrējies, nevar pat aiz Tevis aizvējā noturēties :)
  Kurš būs februāra skrējējs? Mums visiem ir iespēja par tādu kļūt. Ārā tiek solīti -28 grādi, kur tikai retais izbāzīs ārā degunu. Apkārt pasaulei centīgajiem skrējējiem nav izvēles, finišs vēl tālu, nesalstam – skrienam!

 • ricardo ricardo

  Interesants raksts. Prieks par komandas biedru un līderi – Valteru. :)

 • Arle Arle

  jej bogu, ko tad man vēl tādu bija jāizdara, lai kļūtu par …. Signi, laikam Tu neesi mani redzēji, ko esmu šajā mēnesī sadarījis, man liekas, ka puse noskrieniešu ar izbrīnītām acīm vien noskatās uz skaitļiem nākušiem no manis :P ehhh….

 • Valter, malacis, tā turēt uz savu pirmo maratonu un novēlu neapstāties!
  Arle, nesatraucies, ja būsi pelnījis, tad noteikti būsi pamanīts :)

 • turiburu turiburu

  Vislielākā cieņa cilvēkam kurš ceļu uz sportu,šajā gadījumā uz skriešanu,atrod brieduma gados.Tā turpināt un ar savu piemēru aizraut arī citus! Valter,neapstājies!

 • Valters Valters

  Paldies, kolēģi, par atbalstu. Pēc šādām uzslavām laikam nevarēšu mierīgi kāpt uz krāsnsaugšas un februāri pārlaist tur. :) Būs vien jāturpina skriet.
  Katram jau mums savs Everests. Citam tas ir 600 km. nedēļā, citam pirmais maratons, vēl kādam 10 km. skrējiens. Novēlu katram šogad iekarot savu virsotni! Lai viegli skrienas.

 • Valtera aktivitātes komandas diskusijā nevar nepamanīt (un sazin, ko tik vēl viņš nedara, lai motivētu savējos). Malacis, tā turēt!

 • BeLinda Lindams

  Prieks par Valteru, padalies noslēpumā – kā tiek aģitēti “snaudošie” biedri, man tik labi nesekmējas! :)
  Bet Arle gan varētu pretendēt uz mēneša burkšķētāja titulu! ;)

 • papucis

  Nezinu gan, pa kuru laiku Arle ir laiks burkšķēt? Un vispār, Arle, par 600km mēnesī jaunu nozīmīti tev neviens nedos ;)

 • xorix xorix

  Lindams, noslēpums ir “komanda”, tā ir ar vienotu mērķi – visi zin šo mērķi un tiecās uz to. Biedri zin arī savus mazos ikdienišķos, iknedēļas uzdevumus un ar atbildības sajūtu savus pienākumus pilda. Biedri regulāri saņem informāciju par padarīto un darāmo – dažādos motivējošos statistikas griezumos, uzslavas par labi paveiktu darbiņu un pabakstīšanu, ja esi aizsēdējies neskrienot. Komanda ir labi informēta par to, kas tajā notiek. Valters ar šo administratīvo darbiņu lieliski tiek galā – uz ko norāda komandas rezultāti! :)

 • Tērvete rullē! ;) Tev,Valter, kā zināmākajam Tērvetes skrējējam tagad neatliks nekas cits, kā ikgadēji apmeklēt Srīdīša skrējienu Tērvetē rudeņos :D
  Nesatraucies, Arle- Tavs melnais darbs noteikti parādīsies sacensību rezultātos gaidāmajā sezonā- tad arī būs īstais brīdis Tevi izcelt,manuprāt! :)

 • Arle Arle

  Yeah right Arle vairs uz neko nepretendēs I’m done with it. un burkšķēt ar vairs netaisos ja jautas ir par lieku vienkāršai komunikācijai. i will just let it go.
  Papuci un ko man pēc 500 km noskriešanas bija jābeidz skriet?

 • Arle, Vispār jau par 600km mēnesī vajadzētu gan kādu nozīmīti, šādu lietu es pat ļoti atbalstu (eju rakstīt iesniegumu Signim) tas nav vienkārši tā sēdēt un klabināt tastatūru :)

  Kā jau teica druupijs, tad kilometrāža atspoguļosies sacensību rezultātos, it īpaši kādā no maratoniem :)
  NOSKRIEN! :)

 • xorix, padalies ar “dažādos motivējošos statistikas griezumos”

 • xorix xorix

  Signi – Tu jau sāc pieprasīt konfidenciālu informāciju, ja mēs to atklāsim – tad visiem sāksim pakāst. Mēs savus ieročus atklāsim, kad būsim apskrējuši apkārt pasaulei, mazliet pacietību! :)
  Bet ja tā nopietni – tad katru no mums motivē citi argumenti un ja piemeklē komandai visatbilstošākos un iebaro tos kopā ar saldo ēdienu, tad tas kādu laiku darbojas. Pēc tam jāmeklē jauni argumenti un jauni veidi kā tos iedabūt mūsu neironos, kas rausta uz priekšu kāju muskuļus.

 • papucis

  Vairāk par 600km ir tikai MAKRO (738km) – pilnīgi piekrītu Mošķim, ka par šādu nekaunīgu rīcību pienākas sods nozīmītes izskatā :)
  Ja pareizi saskaitīju, tad mēneša rekordu top30 ir 12 cilvēki, kuri šos rekordus ir uzstādījuši šomēnes!!! Ja šī kaitīgā tendence saglabāsies, tad šī gada laikā vēl potenciāli kādi 10 kandidāti šādai nozīmītei varētu būt

 • Artūro Artūro

  Gan jau, ka Valters motivācijai piesola kūri savā pirtiņā:) Visi zinām, cik tas, pēc skrējiena, ir aicinoši.

 • Paldies par rakstu, Citiem ir ko pamācīties. Par skriešanu – nav jau jēga tajos km, bet gan cilvēkā. Un skriešana manuprāt ir izteikts personības, rakstura sporta veids. Tomēr arī Arle lieliski atgādina un iedvesmo citus sasniegt jaunus mērķus un kalpo par piemēru.

 • Arle Arle

  Un vispār Papuci tos tavus vārdus es uztvēru kā aizvainojumu.

 • papucis

  Arle, tas tā pavisam noteikti nebija domāts

 • Arle, vakar nenoskrēji?!

 • Hermanis27 Hermanis27

  Jūs te beidziet kašķēties. Man arī pienākās nozīme. Ja ieviestu nominācijas – slinkākais, resnākais, dumjākais un tamlīdzīgi, es varētu pretendēt uz lielāko daļu no nozīmēm. BAAAAigais aukstums – 23 grādi un plus vēl jūras mitrums (dzīvoju 300 metri no jūras), Ja es šodien saņemšos skriet, tad nozīme man NOTEIKTI pienākās.
  Veiksmi visiem :)

 • LasmaO LasmaO

  Jā, nebūtu slikti piešķirt nozīmītes tiem, kas skrien ārā zem mīnus … grādiem :))

 • Arle Arle

  Mošķi, protams ka noskrēju nelaidīšu taču šàdu iespēju garàm. nav tik ievadīts

 • LasmaO, vai arī pie lieliem plusiem :)

  Hermanis27, par slinkuma lāpīšanu nozīmītes piešķir citur, bet par to “personīgo” nozīmīti, vari izsludināt Vislatvijas nozīmīti, būs gana daudz pretendentu un nez vai būsi pat tuvu pirmajam līderu simtam :)

 • eees eees

  Valter, paldies tev, ka lauz manus stereotipus, ka skrien tikai pilseetnieki, kam ir par maz fizisko aktivitaashu :)… man ir naacies laukos redzeet cilveekus, kam ir tikai darbs + TV… prieks, ka taa nav visur :)
  Vairaak kaa 400km, komandas motivaacija utt. Super! :)
  Noveelu, lai tev izdodaas sasniegt visus uzstaadiitos meerkju! :)

 • Hermanis27 Hermanis27

  Nu labi, ja par slinkumu man nav izredžu nozīmīti dabūt, tad par bezjēdzību gan man pienākās. Piektdien pēcpusdien man paškūpinātu cūkas gabalu atveda. Tāds mīksts un sulīgs. Šorīt uz svariem jau 112,5. Bet baigi uz ledusskapi velk. Lai nebūtu sev garšīgā gļiņa jāatsaka, noskrēju šodien 14 KM. (lēni un smagi, bet auksti nebija). Atskrēju kā salatētis. Jakai mitrums tikai vienā virzienā. Pleķaini balta apsarmojusi. Cepurīte vēja pusē pie auss ar ledus kārtu. Tagad tikai nedaudz elpa jāatvelk, un pie ledusskapja. Tur man arī daži aliņi paglabāti. Esmu pelnījis. :)

 • Valters Valters

  Zini eees, taisnības labad jāsaka, ka man ir nācies redzēt arī daudz pilsētniekus, kam ir tikai darbs, pults un krogs. :)))
  Paldies par vēlējumu. Lai izdodas arī Tev.

 • guncha guncha

  Aicinu kolēģus būt iejūtīgākus pret salstošajiem tautiešiem dzimtenē un nelikt skrējienu sarakstā tādus apzīmējumus kā – piem. skrējiens Marakešā, vai ziema +14…. :), kad ārā ir vairāk par -20 (vakardienas skrējienu sarakstā tādus manīju).

 • iveta iveta

  Valter, Tu esi lielisks!

 • sm72 sm72

  Noteikti Valters ir janvāra kronīša cienīgs. Laba motivācija ir puse no uzvaras!

  Mani noteikti uzrunā šajā stāstā mesidž, ka skriešana ir viens no cienīgākiem veidiem, kā cīnīties ar 40-gadnieku krīzi:)

 • Valters Valters

  sm72, vai sāk kļūt aktuāli? :)))

 • sm72 sm72

  Liegties nav vērts…:)

 • izrādās, ka bīstamākie objekti ikdienā nav nekādi kranči vai citi klaiņojoši suņi, bet pats prastākais mājas ledusskapis :…

 • Paldies par motivējošo interviju. :) Tas, ka citi apņemas, skrien un sasniedz to, ko vēlas, noteikti motivē tādus kā es, kas neskrien, neapņemas un nesasniedz. :D Tajā, manuprāt, slēpjas jūsu komandas panākumu atslēga – spēja motivēt un veidot īstu komandas garu. Malači! :)

  P.S. Arle, nekreņķējies. Galvenais taču ir tas prieks, ko Tu pats gūsti no saviem sasniegumiem un skrējieniem. Turklāt grūtais darbs ziemas mēnešos mēdz pēc tam sacensībās ļoti iepriecināt. ;)

 • voļda valdis ņilovs

  Sakarā ar skriešanu pie – 15 un zemākiem grādiem,var iekūlties nopietnās veselības problēmās.Es pats skrēju, kamēr turējās līdz -10 grādiem(pietam attiecīgi apģērbjoties,bet ne pārlieku satuntuloties).Gandarījums,ka Valters ir iesācis šo 2012.gadu,kā viens no vissparīgākajiem censoņiem.Man prieks par Valteru:)

 • […] „Mēneša skrējēju” izvēlas iepriekšējie „Mēneša skrējējs” nozīmītes ieguvēji. Valteram nebija ilgi jādomā un kā februāra nozīmītes ieguvēju nozīmēja mūsu visilgāk treniņos […]

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.