Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Sauli gaidot

Outdoor_ArturoNoskrienieši ziemas miegu neguļ, to mēs visi zinām. Cieņas cīņas, kas nupat kļuvušas itin jaudīgas, nav vis vēršu cīņas saulainajā Spānijā. Tās, citējot Atslābumam nē! koptreniņu veidotājus, ir īstu veču un dāmu cīņas putenī un spelgonī, kad salst un iekšējais dialogs par iešanu ārā paskriet ir spraigs kā ledus. Kamēr pavasara saule mūs vēl nelutina un lielie skriešanas pasākumi tuvojas, mēs sildām paši sevi un citus ar priecīgu sportošanu kopā. Tātad .. I love being outdoors – Audrey Hepburn (Odrija Hepberna).

OTC_1

Kas? Brīvdabas sporta kluba jeb Outdoor training club nodarbības apvieno domubiedrus, kuriem patīk lēnu skrējienu (slow run) papildināt ar vingrošanu muskuļu spēkam un lokanībai. Treniņa sākumā notiek dinamiska iesildīšanās, tad mierīgs skrējiens, kam seko brīvdabas vingrinājumi uz soliem vai izmantojot inventāru. Pēc vingrinājumu pauzes skrējiens turpinās, parasti skrējēji sadalās divās grupās, daļa veic īsāku maršrutu (ap 5 km), bet otra “ātrākā frakcija” pa Mežaparka celiņiem skrien nedaudz garāku maršrutu. Treniņš ilgst stundu, pēc skrējiena notiek kopīga atsildīšanās, veicot stiepšanās vingrinājumus. Iesācējam sāns nesāpēs un pa grūtu nebūs. Pieredzējušam skrējējam, kurš, iespējams, ir garo distanču karalis, ieteicams pirms nodarbības veikt kādu aplīti, lai iedvesmotu citus ar savu priecīgo smaidu pirms treniņš vēl sācies. Laipni aicināti visi, kuri skrien, plāno skriet vai tikai sapņo par svaigo Mežaparka gaisu un patīkamu kompāniju sportošanai!

Kur? Mežaparks, ieeja pie Zoo.

Kad? Outdoor training club nodarbības notiek katru sestdienu plkst. 12:00. Pulcēšanās Mežaparkā, pie ieejas Zoo. Iesildīšanās notiek pretī kafejnīcai Daba Mamma. Treniņi reizi nedēļā notiks līdz aprīlim, vasarā plānoti pasākumi reizi mēnesī.

OTC_12

Ko domā Noskrienieši?

MartinsE

Īsumā – patīk, ka ir iespēja kustēties svaigā gaisā, laba kompānija un iespēja izkustināt skrienot diezgan vienveidīgi nodarbināto organismu. Varu ieteikt gan tiem, kam grūti saņemties iziet ārā, gan tiem, kam nepieciešams kārtīgi izstaipīties. Un vēl gribu pateikt paldies Robertam, kurš šo pasākumu kūrē.

Artūro

Outdoor training club (OTC) ir labs veids, kā dažādot savu treniņu ikdienu, bonus tam ir socializēšanās. Nezinu, kā šajā vietā un laikā nonākuši citi treniņa dalībnieki, bet es pirmoreiz esot ar viņiem kopā nejutos kā baltais zvirbulis. Pagājušajā nedēļā apmeklēju treniņu pirmoreiz. Visvairāk mani interesēja vingrojumi ar saitēm pie sētas. Parasti es savos treniņos grēkoju ar staipīšanos un tamlīdzīgiem vingrinājumiem, bet vienkārši pa taisno no durvīm sāku skriet. Varbūt OTC dos iedvesmu tos atsākt.

Kopējā iesildīšanās darbojas arī kā atmosfēras ledlauzis – brīnišķīgi! Un nav svarīgi, ar sportu esi uz tu, un šis ir mierīgs atslodzes skrējiens, vai tev šī ir vienīgā reize kustībai svaigā gaisā visas nedēļas laikā. Tu droši vari piemēroties, un vingrot vai skriet, cik atļauj tavas spējas. To var ērti apvienot ar garo nedēļas treniņu, uz Mežaparku dodoties skriešus, kā to darīju es.

OTC_4

Domubiedri internetā: http://www.facebook.com/OutdoorTrainingClub

Visu foto autors: Outdoor training club

12 komentāri rakstam Sauli gaidot

 • Darya Darja

  Laura, paldies par rakstu ;) Es jau sen esmu sekojusi šī kluba darbībām, kā arī reklamēju tos cilvēkiem, kuri vēļ nav “garo distanču karaļi”, bet pašai vēl nebija laika piedalīties.

 • Bija labs pasākums! Es gan nejauši pieslēdzos tikai pašās beigās, bet noteikti, ieplānošu brīvdienu skrējienus tā lai var apvienot ar šo!

 • Arī es jau diezgan sen uz šo pasākumu metu acis, bet kājas vēl līdz turienei mani nav aizvedušas. Loģistikas jautājums vien ir.

  Galvenais, ka tāds pasākums ir pieejams un sniedz treniņu dažādību!

 • Vineta

  Gribēju saplānot savu skriešanas garfiku šim gadam un paskatīties citu aktivitates un atradu, Laura, Tavu rakstu. Forši! Paldies! Pasākums ļoti labs, vienīgi prasa disciplīnu brīvdienās:)es arī pēc slimošanas varēšu Jums atkal beidzot pievienoties..
  Paldies Robert, ka papildus citām aktivitātēm esi uzņēmies vēl šo :)

 • LauraX LauraX

  Vineta, gaidīsim Tevi (:

 • spaanietis spaanietis

  Tikko biju! Kolosāli! :-D Super kombinācija vingrinājumiem un skrējieniem plus vēl pielikām beigās Mežparka kalniņus un sniegotās takas, sanāca pa smuko! :-) Paldiesiņš organizatoriem! Malači! Jau gaidu nākamo reizi! :-)

 • iRUN

  Man arī patika!

  Iesaku visiem pamēģināt!
  Labs treniņš, pozitīvs emocijas lādiņš un gandarījums par paveikto garantēts!

  Paldies!(:

 • Prieks redzēt, ka vēl kādam patīk. Centīšos pats nākamnedēļ atkal būt, šoreiz bija citas izpriecas. Izskatās, ka tur vienmēr varētu būt pat vairākas pazīstamas sejas,

 • spaanietis spaanietis

  Paldies Laura par sveicienu un par bildēm! Ja sestdien neaizbraukšu uz Alaukstu, tad būsim atkal Mežparkā! :)

 • Ainars Ainars

  Šodien bija iespēja pavērot pasākuma noslēgumu klātienē. Ar mūsējiem ierindā. Lindama jaciņu un Arturo bikses atpazinu, jau izkāpjot no tramvaja:)
  Pašam Mežaparkā šodien sanāca būt divreiz – agri no rīta ierastā brīvdienu 30nieka laikā, pēc tam ar bērniem, kad arī piefiksēju mūsu aktīvistus.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.