Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mēneša skrējēji. Trakais un ilZZuks

lim

Viņi skrien, viens vairāk, otra mazāk, bet skrien. Un janvārī, kad sniegi snieg un ledi salst, viņi uzrīko koptreniņu Rīga – Biksti – iespējams vēl vienu VSK Noskrien ikgadējo pasākumu. Kārtējo reizi žūrija lēma, ka ir cilvēki un viņu sasniegumi, ko nevar atdalīt, līdz ar to janvārī kronētie – Trakais un ilZZuks, jeb Dainis un Ilze Limanāni. 

Trakais
 • Trakais Aivars
 • sāka skriet - 15/04/2012
 • noskrieti - 22418 km, laiks - 1886:46:52 h
 • labākais maratons - 2:36:05 (2019)
 • 2024. gadā noskrieti 0 km
 • vidēji šogad 0 km/nedēļā
 • pēdējais sen ar 21.2 km
Renča skaitlis šogad - 0 (RS 1 vajag 1x vismaz 1km) RS90 - 0 (RS90 1 vajag 1x vismaz 1km)
Sportlat Endomondo Nosūtīt vēstuli 	ilZZuks
 • ilZZuks Didzis
 • sāka skriet - 08/10/2013
 • noskrieti - 27070 km, laiks - 2811:18:36 h
 • labākais maratons - 3:22:26 (2019)
 • 2024. gadā noskrieti 1165 km
 • vidēji šogad 55.5 km/nedēļā
 • pēdējās 7 dienās noskriets 55.7 km ar vidējo ātrumu 06:49 min/km (visi skrējieni)
 • pēdējais aizvakar ar 5.07 km
Renča skaitlis šogad - 17 (RS 18 vajag 1x vismaz 18km) RS90 - 15 (RS90 16 vajag 1x vismaz 16km)
Twitter Endomondo Nosūtīt vēstuli

Daini, kā tu nonāci līdz skriešanai? Interešu lokā ir bijušas dažādas sporta spēles – florbols, basketbols, arī slēpošana. Droši vien kaut ko arī neesam pamanījuši.

Dainis: Vienmēr atkārtoju, ka cilvēkiem patīk tas, kas viņiem padodas. Man patīk sports. No tā arī radās iesauka Trakais – to man piedēvēja skolas biedri, kuri nevarēja saprast kā es varu tik kaitinoši daudz skriet spēlējot sporta spēles. Par laimi nekad neesmu apzināti trenējies skriešanā – tas visu patiku noteikti nobeigtu. Kāpēc sāku skriet vairāk par skolas normatīvajiem 3 km? Studiju laikā dzīvoju kopmītnēs Tālivalža ielā un regulāri skraidīju pa Biķernieku mežu līdz brīdim, kad Sporta Avīzē ieraudzīju 2004.gada Rīgas maratona reklāmu. Kāpēc, lai es neskrietu kaut ko tik neiespējamu un fantastisku kā Rīgas maratons? Sāku cītīgi lasīt Gunāra Akerberga blogu – tas man bija pamatīgs izziņas un iedvesmas avots. 100 sacensības ar distanci, kas garāka par 42 km ir viens no maniem mazajiem mērķiem, kuram lēnām, bet nenovēršami tuvojos, bet pašu simto maču veltīšu tieši Akerbergam!

Ar skriešanu gan man sports nebeidzas. Mums mājās ir gandrīz visu komandu sporta veidu bumbas un diezgan daudz sporta ekipējuma, kurš gana aktīvi tiek lietots kopā ar bērniem un draugiem. Šobrīd gan savienot puslīdz nopietnu komandas sportu ar skriešanu vairs nespēju. Sportlat organizētajā multisporta seriālā (slēpošana, velo, triatlons) gan piedalos, bet tur liels nopelns Swedbank sportiskajai komandai, ko veido tikai bankas darbinieki – īsti sportisti!

Florbola kluba “Pārdaugavas Bigfoots” šefs Rihards Briģis: “Veidojot komandu, Daini ieteica viņa darbabiedri. Ar argumentāciju – ir, protams, arī tehniskāki džeki, bet ja mums vajag vienu, kas visus 3 periodus var noskriet pat spēlējot divās maiņās, tad ņemam Daini. Šogad tuvojas play-offi, ceram, ka uz izšķirošajām cīņām Dainis būs atpakaļ ierindā.”

Vai jau zini, kuras būs tās sacensības, ko veltīsi Gunāram Akerbergam? 

Dainis: Visticamāk, ka tas būs Rīgas maratons. Priecāšos, ja atsauksies visi, kas viņu pazina un tad varēsim tādu vērienīgāku viņa godināšanu sarīkot. Zinu, ka viņam bija ļoti daudz draugu skrējēju arī ārpus Latvijas.

noker_veju_web-50

Un kurā mirklī tu, Ilze, neizturēji uz to visu tikai skatīties no malas?

Ilze: Gandrīz desmit gadus atbalstīju Daini trases malā vai jutu līdzi no mājām. Pati neskrēju, bet regulāri apmeklēju nodarbības sporta zālē. Esot kopā sacensībās, man katru reizi bija sajūta, ka es gribu būt viena no skrējējiem. Gribēju stāties kopā uz starta līnijas, jo patika visa tā iesildīšanās, ņemšanās, kārtošanās. Es gribēju būt daļa no tā visa, bet beidzās sacensības un sajūtas aizmirsās līdz nākošajai reizei. Patiesībā liktenīgs kļuva „Noķer Vēju” Salaspils pusmaratons, kurā Dainis mani pieteica 5 km distancei. Rezultātā tiku pat uz goda pjedestāla – priecīga un lepna par šo sasniegumu! Tad dzima doma, ka es gribu noskriet pusi no maratona.

Dainis: Ir diezgan skaidrs, ka esmu nekam nederīgs skriešanas treneris.

Kāpēc?

Dainis: Tāpēc, ka sieva neklausa un cilvēki ir dažādi. Tas, kas der man, var nederēt citam.

Ko katram no jums sniedz skriešana?

Ilze: Es vēl tikai mācos un grūti pateikt, kurā brīdī tas ir kļuvis par to, ko kļuvis. Vairs nesanāk izlaist skriešanu ilgāk par 2-3 dienām.

Dainis: Skrienu, lai meditētu, gatavotos sacensībām un būtu laimīgs.

Kuras katram no jums bija pirmās skriešanas sacensības? Kādas atmiņas?

Ilze: Pērn nopietni gatavojos savam pirmajam pusmaratonam Bratislavā, jo gribēju izlaist fāzi –  “Es vairs NEKAD tik daudz NESKRIEŠU!”, gribēju būt tam gatava un izskriet zem divām stundām. Pati atradu treniņu plānu un cītīgi trenējos, klausīju vīra un citu noskrieniešu padomiem un man viss izdevās.

Dainis: Par pirmo maratonu jau stāstīju, bet pirmās īstās sacensības bija skolas krosi, kur 10.klasē 1 km distanci skrēju pa 2:45 min, kas šobrīd neliekas īsti saprotami.

_MG_0227

Kurš mačs līdz šim sniedzis vislielāko gandarījumu?

Ilze: Laikam jau tā mēdz būt, ka pirmajā sezonā gribas pamēģināt visu. Pagājušā gadā sanāca diezgan daudz maču, bet vissiltākās atmiņas no Āžu Kalnu Stirnu buka, kura saldajā ēdienā tiku uz pjedestāla!

Dainis: Āžu kalna mačs bija izcils – tas ir tas, ko es saucu par ideālo skriešanas maču! Protams, ka arī ar SKM piecām medaļām saistās labas atmiņas. Pēc vārda SIGULDA izskriešanas es došos uz lielajiem kalniem.

Uz Monblānu?

Dainis: Vēl nav tāda skaidra plāna, bet ir daudz draugu, kuriem varu pajautāt padomu. Katrā ziņā iepriekšējā dzīvē biju kalnietis un tas mani neliek mierā, jo kalniešiem jābūt kalnos.

Kuri ir jūsu sīvākie konkurenti un labākie motivātori?

Ilze: Iesaistoties Vāveru komandā (VSK Noskrien Vāveres), meitenes tā īsti nemaz nepazinu, bet bija vēlēšanās tikt pie punktiem, būt ātrākai un noderīgākai, kā arī pierādīt, ka arī es varu atnest kādu riekstu (lasi punktu). Šogad Amoliņas jaunkundze ir manā grupā, forša meitene, bet nepatīk pārāk tālu aizlaist no sevis. Esmu pieradusi, ka Dainis nekad neizrāda, ka ir grūti, viņam vienmēr viss ir viegli, tikai vienreiz viņu redzēju beigtu pēc sacensībām, tad nu tā arī mēģinu to uztvert, būt gatavai un nepadoties.

Dainis: Man ļoti patīk visi tie čaļi, kuri cīnījās un cīnīsies par Kefīra kausu (KK). Visa tā reitingu padarīšana ir saistoša, jo atsevišķās sacensībās esmu totāls nīkulis (tas ir autoritatīvas skrējējas objektīvs viedoklis par mani).

Kā plānojat savas treniņu aktivitātes? Skrienat kopā vai katrs savā nodabā?

Ilze: Protams Dainis skrien vairāk, biežāk un ilgāk, bet tā kā mums ir ļoti paveicies ar bērniem, tad itin bieži viņi mums ļauj skriet abiem kopā. Ir skrējieni, kuros pļāpājam un plānojam dažādas lietas, bet ir reizes, kad skrienam klusēdami un ir tik labi, ka tavs stiprais balsts ir tev blakus.

IMG-20141116-WA0009

Vai šogad būs arī kāda nedēļas nogale, kad nav paredzēti kādi mači vai citas fiziskas aktivitātes?

Ilze: Jūlija pirmajā sestdienā dejosim pašu rīkotā zaļumballē Bikstos un svinēsim savu kāzu gadadienu. Paldies visiem jaukajiem organizatoriem, kuri mums tik svarīgā dienā neko nav ieplānojuši.

Dainis: Vislabākā atpūta ir aktīva atpūta.

Cik kilometri nedēļā jānoskrien, lai tā nebūtu zemē nomesta?

Dainis: Trakajam patīk nedēļas, kurās noskriets vairāk kā 100 km.

Ilze: 4 treniņi nedēļā pēc sajūtām ir ļoti labs nedēļas treniņu plāns.

Kā radās ideja par koptreniņu uz Bikstiem? Un kā tas izvērtās par nopietnu pasākumu?

Dainis: Skriet no mājām uz mājām liekas ļoti loģiski. Es būtu pieveicis šo distanci arī viens, bet vienam jau tas būtu grūti. Koptreniņā viss ir divas reizes vieglāk un jāatzīst, ka 24.janvārī gaisā bija daudz maģijas. Ļoti patika, ka arī Ņergu apvienība piedalījās, pamudināja padarīt pasākumu atvērtu visiem un pat piešķīra oficiālā RV treniņa statusu.

Ilze: 2015. gadā ir stilīgi skriet no Rīgas uz Valmieru (RV), bet lai tiktu līdz kliņķim ir jātrenējas, diezgan daudz jātrenējas. Svētdienas Pār(i)Daugavas treniņā šī ideja tika izteikta skaļi, aprobēta un atrada dzirdīgas ausis – paldies visiem draugiem, kas palīdzēja šo noorganizēt.

Pirmsstarta bilde koptreniņam Rīga - Biksti

Pirmsstarta bilde koptreniņam Rīga – Biksti

Ja jau par Rīga Valmiera, tad jautājums Dainim – kādi ir tavi plāni/ ambīcijas šim pasākumam?

Dainis: Plāns ir noskriet ar smaidu un baudu, kā arī kārtīgi izbaudīt finišā garantēto emocionālo saviļņojumu. Ja tas izdosies, tad uzlabošu savu rezultātu tā, lai iespējami maz atpaliktu no uzvarētāja. Arī šogad lieku likmi, ka uzvarēs Valdis.

Kad būs Ilzes pirmais maratons?

Ilze: Ja vīrs neved ceļojumā, tad ir jāizvēlas skriet maratonu pasaules romantiskākajā pilsētā. Aprīlī atstāsim bērnus omei un lidosim baudīt romantiku un manu pirmo maratonu Parīzē.

Ilze, Bratislavas pusmaratonam gatavojies pašas spēkiem, tagad Parīzei – ar trenera palīdzību. Vai šie abi pasākumi ir salīdzināmi? Kādas ir atšķirības? 

Ilze: Lielākā atšķirība ir, ka treniņa ilgums palielinās, kilometrāža aug, bija skaidrs, ka kilometrāžai jāpieaug gudri, pirms maratona tai atkal jāsarūk, kas varbūt nav tik svarīgi pusītei, bija daudz neatbildētu jautājumu, pētīju dažādus treniņplānus internetā, gan apjautājos par endomondo plāniem un pieredzi, bet nevarēju atrast neko tādu, kam pieķerties.

Kā un kāpēc izvēlējies treneri?

Vīru īsti neklausu un noteikti pierunātu uz atpūtas dienu vai ko citu, man vajadzēja autoritāti, cilvēku, kura zināšanām uzticos. Aprunājos ar dažiem treneriem Rīgā, bet līdz galam viņiem nenoticēju, Dainis jau kādu laiku mudināja rakstīt Matisonam, bet kautrējos, mani izglāba Vāveru draudzība un Inga_K mani iepazīstināja ar Aigaru. Saudzīgais sākums, pakāpeniska pieradināšana pie lielākas kilometrāžas, vingrojumi manu skriešanas prieku pagaidām tikai vairo, ļoti patīk dažādi skriešanas uzdevumi.

20140611_skriet_4098

Ilze, vai ir jau A, B un C plāni Parīzes maratonam? 

Ilze: Mans  plāns ir noskriet nepārejot soļos, ideāli, ja spēšu to izdarīt zem 4h, ja ne, tad baudīšu lielisko atmosfēru.

Šobrīd aktuāls jautājums – Ilze, kad tu skriesi uz Valmieru?

Ilze: Pateicoties Leldes Brokas pieredzei, bail kaut ko skaļi teikt, jo šogad būšu brīvprātīgajos. Manā prātā pagaidām šī distance vēl neieliekas, varu tikai apbrīnot tos, kas tumsā uz šosejas nesīs sveicienus Sīmanim. Novēlu katram izdošanos un trases malā centīšos darīt visu, lai viņiem palīdzēt veikt šo uzdevumu.

Kādas ir šīs sezonas prioritātes? Kādi jauni izaicinājumi sev paredzēti?

Ilze: Gluži, kā iepriekšējā sezonā, noskriešu savu pirmo maratonu un tad domāšu tālāk, šobrīd neko tālāk neplānoju, kaut gan Skrien Latvija un Stirnu Buka abonementi jau kabatā. Varbūt vēl tiks noskrieta kāda maza ultra jūras krastā, bet sākumā jātiek līdz finišam Parīzē.

Dainis: Latvijas sacensību piedāvājums šogad ir kā labs zviedru galds – šobrīd jau ir pat grūti izvēlēties, kur doties. Mērķi? Sezonas noslēgumā būšu ļoti priecīgs, ja mans vārds būs Kefīra Kausa un vēl kāda reitinga TOP 6.

Novēlējumi kluba biedriem.

Ilze un Dainis: Mūsu motivācija lielā mērā ir mūsu foršie skriešanas draugi, kurus vienmēr patiess prieks satikt burziņos, koptreniņos un sacensībās! Kluba biedriem novēlam labu veselību, iespējas skriet un pašu galveno – labus skriešanas draugus!  Mīliet sevi un savus tuvākos!

s_menesaskrejejs

Nozīmīte „Mēneša skrējējs” tiek piešķirta kādam skrējējam mēnesī par īpašiem sasniegumiem. Tie var būt daudz noskrieti kilometri, ilgas stundas treniņos, uzvara pusmaratonā vai kādā no daudzajiem skriešanas seriāliem. Sasniegums var būt piedalīšanās visos skriešanas seriālos vai neuzveicamam uzvarētājam Cieņas cīņās. Sasniegums ir pirmais maratons, sākšana skriet, citu iedvesmošana vai jebkas, kas ir atzinības vērts. Ja jums šķiet, ka kāds no VSK Noskrien komandas skrējējiem ir šādu nozīmīti pelnījis – dodiet ziņu. “Mēneša skrējēja” kandidātus izvērtē un šo nozīmīti piešķir iepriekšējie 11 “Mēneša skrējējs” uzvarētāji.

52 komentāri rakstam Mēneša skrējēji. Trakais un ilZZuks

 • Lasma3 Lasma3

  Kāds patiess prieks par jūsu abu kronēšanu. Joprojām jautri ir atcerēties cieņas cīņu ar Daini “rosola nedēļā”, kad viņš spēja izaicināt mani pirmo reizi noskriet 100 km nedēļā. Ilze, vienmēr prieks uzskriet kopā pa naksnīgajām Pārdaugavas ielām. Lai Jums veiksmīga šī gada sezona. Noskrien!

 • Vančuks Vančuks

  Paldies par Rīga -> Biksti ;)
  Apsveicu!

 • Pelnīti ;)
  Paldies par Rīga-Biksti koptreniņu ;)

 • july july

  Apsveicu ar Kroni! Lai izvirzītie mērķi piepildās!

 • Vīlīte Vīlīte

  Tiešām jauki lasīt. Manuprāt tas ir brīnišķīgi ka abus vieno viens hobijs :) kopīgi pavadīts laiks, emocijas. :) Lai izdodās maratons ātrāk kā plānots :)

 • marcinsh marcinsh

  Malacīši! :)

 • Hiēna essnee

  Kad jūs to Bikstu treniņu uzrīkojāt, man jau tapa skaidrs, ka jums būs šie te kroņi:) Pelnīti! Jūs esat forši!

  “maza ultra” – kā vispār kaut ko tādu var izdomāt? :D

 • Kristaps Broks kriss240188

  Paties prieks par jūsu abu kronēšanu :)

 • piile piile

  Pozitīvie, lai veicas! :)

 • RimantsL RimantsL

  Nē, nudien, šoreiz nu gan mačos es kārtīgi abus nopētīšu – kur ir tā viņu problēma, kas tik traki moca un tik daudz liek skriet! Dullie Limanāni, ko, lai citu saka! Lai šogad labi ripo!!!

 • Dubultprieks! Dubult apsveikumi !!!

 • llinuz llinuz

  Nezinu, kā jūs būtu varējuši atstāt vēl labāku pirmo iespaidu par sevi (Biksti).
  Lai izdodas sasniegt mērķus!

 • mtiger mtiger

  Jautrīši :) Bija prieks lasīt.
  Izrādās, ar Daini esam tajās pašās kojās dzīvojuši.

 • Andulis

  Prieks, ka esat saņēmuši pēc nopelniem! Tā jums vajag ;)

  Ja nav noslēpums – cik tad precīzi 42+ km sacensību jau ir Dainim? Mums šis parametrs laikam līdzīgs; rodas vēlme samērīties :)

  Jābrīdina: jūlija pirmajā sestdienā Latvijas jaukie organizatori tomēr šo to plāno – varbūt ne tik garu vai skaļi reklamētu: 1) Bruņurupuča skrējienu Majoru pludmalē; 2) skrējienu apkārt Vaidavas ezeram. “Zviedru galds” nu jau mums Latvijā ir bez brīvām brīvdienām.

 • Trakais Trakais

  Liels paldies, draugi!
  Anduli, pagaidām ir tikai 27 (42+), bet jūtu, ka esmu uz pareizā ceļa. Tev jābūt priekšā, bet man par to tikai prieks.

 • Andulis

  Tad laikam sajaucu kaut ko, tā gadās.. Vēl kādu brīdi priekšā būšu, nesanāks mums reizē atzīmēt :)
  Par simto šī veida finišu G. Akerberga piemiņai ir laba doma. Viņa rakstītais pirms 10-20 gadiem arī man bijis “izziņas un iedvesmas avots”.

 • Ina Ina

  Par šo tiešām prieks! Un vēlreiz pateikt paldies nekad nav par daudz! Paldies, ka esat! Lai izdodas iecerētais!!!

 • pulvermuca pulvermuca

  Kā man patīk patīk lasīt par mēneša skrējējiem! :)) Īpašs prieks par titulēto Vāveri ;)
  Trakais arī no manām kojām :D

 • Inga_K Inga_K

  Vāverīgi apsveikumi Vāverei un Riekstam :)

 • Ultralapsa Veipaskundzīte

  Apžēliņ, cik jūs esat forši! Ilgu laiku zināju par jums vien tik, cik iekomentējāt noskrien forumos, tāpēc varbūt arī tas… nu jūs jau zināt :) Lai nu kā, bija patiess prieks ar jums beidzot iepazīties! Vēlreiz milzīgs paldies par lielisko un neaizmirstamo Rīga-Biksti koptreniņu, kā arī sveicieni un cieņas apliecinājumi sakarā ar pelnītajiem tituliem!

 • ilZZuks ilZZuks

  Paldies, paldies! VSK noskrien ir kolosāls un iedvesmojošs, esmu gan nedaudz apmulsusi par kronīti, nāksies izdomāt kaut ko traku!

 • eees eees

  Forši, kad kronē kādu no rajona :) Un šoreiz pat divus :)
  Apsveicu! Lai izdodās ar prieku sasniegt mērķus!! :)

  P.S. Ilzzuk, Parīzē nav svarīgs rezultāts, galvenais atceries kā jāskrien lai bildēs labi izskatītos ;)

 • SelfijuPavēlniece MissBroka

  Man ir ļoti liels prieks par šiem abiem kronīšiem :) Jūs es esat Traki forši un man ir prieks, ka Vāveres un skriešana ir savedusi mūs kopā!

 • Čipsinieks manejais

  Patīkami lasīt, tikai viens netapa skaidrs –
  ” Protams, ka arī ar SKM piecām medaļām saistās labas atmiņas.”
  Tas ir kā? Katru gadu pa medālim vai kā?

 • LauraX LauraX

  Aij, tik foršas šīs intervijas! Kātrā ir kāda odziņa, šī tāda smaidīga! Apsveicu :))

 • “Dainis nekad neizrāda, ka ir grūti, viņam vienmēr viss ir viegli, tikai vienreiz viņu redzēju beigtu pēc sacensībām” :)) Šis ir labs!!
  Apsveicu abus!!

 • Gatis.K Gatis.K

  Sveicu ar kroni un tiekamies uz Jūrmalas gatves :)

 • Šādas skrienošas ģimenes mani motivē daudz vairāk. Apvienot darbu, ģimeni, bērnus, un vēl skriet kopā un skriet daudz – nu visu cieņu! Paldies un tā turpināt! :)

 • Inta Amoliņa Inta Amoliņa

  Apsveicu! Jūs esat Jauka ģimenīte! Lai viss izdodas!

 • egLis

  Trakie

 • Maikijs Maikijs

  Trakas lietas,”Trakiem” padodas!!:))Apsveicu ar karalisko titulu.Lai jūsu bērni tik pat enerģiski…

 • K-ens K-ens

  Vāverīgs sveiciens foršajiem skrējējiem :) Patiess prieks par godam pelnīto titulu!

 • Bija tas gods janvārī piedalīties M8 spēļu vakarā, izpildīt Trakā uzdevumu un #CC noskriet 100km, piedalīties Bikstu koptreniņā un visbeidzot sveikt Ilzi un Daini pelnītajiem tituliem. Arī man reiz gadījās februārī mulst par janvārī sastrādāto. Ticu, ka Limanānu koptreniņš būs dzīvotspējīgāks ;) un atzīšos, ka šī intervija bija viena no..

 • Sveicu! Dainis ir apmēram manā skriešanas kategorijā, reizēm mēģinu pa kluso sacensties.. :)

 • kilometrs pa 2:45?… man savaa iisajaa 1km sacensiibu statistikaa nav izdevies tik aatri… Tas noziimee tikai vienu- Dainis ciitiigi treneejoties var arii citaas discipliinaas mieriigi man ielikt.. Lai izdodas! :)

  Apsveicu juus abus! :)

 • Trakais Trakais

  manejais, esmu finišējis SKM garajā distancē pēdējos sešus gadus – tā kā man ir 6 SKM medaļas, tai skaitā trīs medaļas burtu formā.
  druupij, es Tev piekrītu un būs jau kādreiz jāsāk trenēties.
  OreMan, es šobrīd esmu krietni lēnāks, bet daudz mācos no Tevis un gan jau šogad sanāks tuvāka sacensība.
  Anduli, man līdz mērķim tomēr vēl 72 mači 42+. Pēc 9-10 gadiem plānošu jubilejas sacensību.

 • Imants A. Imants A.

  Dainis kronītim jau bija sagatovts pēc reitingu saskaitīšanas izgājušajā gadā. Ilze pamatīgi atzīmējās Klīves pirtī, un par saviem vārdiem atbildēja Bikstu koptreniņā (un līdz tam).
  Patiess prieks par jums, liela cieņa un visa laba vēlējumi.
  Ripinām tālāk…
  Malacīši!

 • Edgars Simanovičs Edgars Simanovičs

  Daudz veselības un mīlestības Jūsu kedās! :)

 • Sumināti kronētie! Godam nopenīti tituli, neesmu ilgi šeit, bet gan Trakais, gan Ilze spoži pamanāmi!

 • Dobeles Rokijs Dobeles Rokijs

  Paldies brāli, ka pirms 4 gadiem, izaicinot mani, liki iepazīties ar šo “izturībnieku” pasauli. Pirms tam biju pārliecināts, ka īsti “riktīgi” viņi nav. Par treneri tu nederi pilnīgi un galīgi, jo mani nepabrīdināji,ka maratonam vajadzētu kaut nedaudz pagatavoties. Tu arī nepabrīdināji, ka tas varētu izraisīt atkarību un man ir nācies “ciest” vēļ vismaz 14 reizes. Pēdējā laikā mēginu sev iestāstīt, ka tas man nav vajadzīgs, bet redzot tavu un Ilze entuziasmu, saprotu, ka bišķi un dažreiz jau tās “mokas” rada patīkamu laimes sajūtu un īstu dzīves garšu. Ilžuk, izbaudi Parīzes asfaltu un veselību jums visiem 4iem. Limanānos ir spēx!

 • bro bro

  Malacīši!

  Apsveicu :)

 • ilZZuks ilZZuks

  Paldies, bračka! Ģimenē ir spēks!
  Paldies visiem! Šķiet, ka Parīzē man būs pamatīga atbalsta komanda ar labām domām! Lai arī ik pa laikam vizualizēju, ka man pēc pirmā noskrietā maratona, kāds uzdāvina hēlija balonu ar numuru 1. (nezinu, no kurienes man tas), bet tagad ir skaidrs, ka daudz svarīgāk man ir zināt, ka jūs skrienot Stirnu Buku padomāsiet, diez kā ilZZukam iet :) Savukārt mēs domāsim – “Bet mūsējie tagad pa Karpatiem staigā…”, pfu nē pa Garkalni skrien :)
  Āprāc vairs tikai divi mēneši, jāturpina cītīgi trenēties!

 • ai-jucis ai-jucis

  Apsveikumi no manis ar lieliskajiem Limanāniem! Jūs esat tik pozitīvi un lieliski cilvēki!!! Novēlu tā turpināt!!! Prieks Jūs pazīt!

 • Hiēna essnee

  Ilze, noskriesi tu to Parīzi tā, ka pat nepamanīsi, pa kuru laiku jau finišs! Reti, kurš tik cītīgi gatavojas! :) Pusmaratonos arī lidosi, tā ka es jau vispār iesaku tev pameklēt spēcīgāku konkurentu par Amoliņas jaunkundzi, kas tikai skraidelē un fotografē purvu:D

 • Spāre lido bite_L

  apsveicu, karaļpāri, prieks par Jums!

 • IlzeP IlzeP(ilksy)

  Apsveicu! Ļoti interesanta intervija. Mazliet aizdomājos – vai “noskriet ar smaidu un baudu” mazliet nesamazina “kārtīgi izbaudīt finišā garantēto emocionālo saviļņojumu”?

 • voļda voļda

  Apsveicu! Skrējēju ģimenīte:)
  Vienmēr optimistiski noskaņoti,izpalīdzīgi,jauki,radoši:)
  Tituls (kronītis) sen gaidīja Limanānu ģimenīti:)
  Noskrien,noskrien,noskrien bez apstājas:)

 • turiburu turiburu

  Man vienmēr prieks par ļaužiem,kas kautko dara,urķē,rušinās…
  Lai veicas arī turpmāk!!! Tik uz priekšu!
  Apsveicu!

 • Apsveicu skrējējus! Rīga-Biksti noskriet nav tik vienkārši :)

 • puuce puuce

  Pievienojos apsveicēju pulciņam! Limanānu pārītis ir paraugs un piemērs tam, ka, ja vēlies, laiku sportiņam var atrast vienmēr – bērniņi, darbs un visi pārējie sadzīves pienākumi nav šķērslis tam! Turpiniet iesākto :)

 • maffija maffija

  Apsveicu! Limanānu Bikstu pirts bija tā sakurināta, ka līdz pat Tukumam bija necaurredzama migla un ciemos braucām uz 60 km/h.

 • Yee! Super – apsveicu! Kārtīga lidVāvere! :))
  Lai plānotais izdodas un lai panākumi krājas kaudzēm! :))

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.