Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mēneša skrējējs. voļda

Gandrīz nedēļu lēma, strīdējās un pārliecināja. Šī mēneša skrējējs šomēnes sakrājis diezgan daudz kilometrus, Ventspilī uzstādījis savu labāko rezultātu pusmaratonā. Maijā Nordea Rīgas maratonā uzstādījis labāko rezultātu maratonā, aprīlī sacensībās Itālijā noskrējis 100km. Pirms pāris dienām noskrējis maratonu, kā arī aktīvi piedalās citās sacensībās. Tātad – jūnija mēneša skrējējs ir Valdis Ņilovs. Un jums visiem piedāvājam stāstu par viņa septiņiem maratoniem.

voļda

 • voļda ing_a
 • sāka skriet - 03/10/1993
 • noskrieti - 38102 km, laiks - 3026:20:13 h
 • labākais maratons - 2:38:30 (2.Tartu pilsētas maratons - 05/10/2013)
 • 2024. gadā noskrieti 0 km
 • vidēji šogad 0 km/nedēļā
 • pēdējais sen ar 15.28 km
Renča skaitlis šogad - 0 (RS 1 vajag 1x vismaz 1km) RS90 - 0 (RS90 1 vajag 1x vismaz 1km)
Nosūtīt vēstuli

Savu pirmo maratonu skrēju Valmieras maratonu 27.09.2009 ar rezultātu 3:19:06. Liels prieks bija, ka sanāca noskriet savu pirmo maratonu, lai kā arī veicās distancē. Pie noskrietiem treniņā 22km un 26km, nav nemaz tik slikti. Sākums bija diezgan ātrs, jo turējos padsmitajā vietā. Pēc noskrietiem trim apļiem (24km) kājās sarāva krampji un divus apļus, īsāk sakot, nomocījos, bet gribējās finišēt un tiku līdz galam.

Otrs bija Valmieras maratons 19.09.2010 pēc gada ar rezultātu 3:41:04. Ļoti smags skrējiens, jo īsi pirms starta sāka līt lietus un laiks arī bija auksts. Sanāca skriet garajā sporta tērpā, bet, kad uzspīdēja saulīte, negribēdams nomest jaku apsēju ap vidukli un tas sanāca liekus kilogramus nēsāt līdzi.

Trešais bija Nordea Rīgas maratons 22.05.2011 ar rezultātu 3:01:09. Sanāca labi noskriet un uzlabot personisko rezultātu maratonā. Distancē vissmagākie bija no 29km līdz 31km, kad  negribējās turpināt, un 36km līdz 38km, bet pēdējos 41km un 42km noskrēju uz goda ar labu ātrumu. Nedaudz vīlos ieraugot pēdējos metros finiša tablo, kurš rādīja, ka neizdevās zem 3h. Aizmirsu piebilst, ka iepriekšējā dienā piedalījos Jūrmalas velo maratonā ar 60km garu distanci un rezultātu 1:42; distancē sanāca nokrist un satraumēt kājas celi. Neziņā biju pirms Nordea maratona vai varēšu noskriet ar traumētu celi, bet izrādījās – viss kārtībā. Viena piebilde, ka pēc velo sacensībām, nākamajā dienā labi skrējās garās distances.

Ceturtais atkal Valmieras maratons 18.09.2011 ar rezultātu 3:22. Maratons skrējās pagrūti, jo pirms astoņām dienam noskrēju savus pirmos 100km Pasaules čempionātā Holandē Vinshotenā ar rezultātu 8h52min. Nedaudz pirms starta uztraucos, bet paldies Gunčam, ka atbalstīja distancē, jo nebija viegli – kārtējā trauma (nedēļu pirms 100km skriešanas sāka sāpēt celis) un atkal sevi pamocīju noskriet maratonu, kaut gan labāk būtu skrējis pusmaratonu.

Piektais bija Romas maratons 18.03.2012 ar rezultātu 2:55:54. Pirmais maratons ārpus Latvijas, kurš bija veiksmīgs ar jaunu personisko rezultātu. Skrējās viegli līdz 32km, tad sāku zaudēt tempu un cerēto uzrāvienu pēdējos četros kilometros nesanāca īstenot. No 36km līdz 39km skrējās smagi, bet uzrāviens sanāca tikai pēdējā kilometrā. Finišējot biju priecīgs, ka izskrēju zem 3h, kaut gan, reāli skrēju lielāko distances daļu uz finiša rezultātu 2:50. Patika skriet Romā, ļoti liels gandarījums, ka varēju noskriet.

Sestais – Nordea Rīgas maratons 20.05.2012 ar rezultātu 2:50:12. Iesākot maratonu skrēju savā tempā, mēģināju iesākt mierīgi, pēc vairākiem kilometriem sanāca skriet kopā ar Ivaru Zvirgzdiņu līdz 32km. Kopā skrienot un pārrunājot visādas tēmas par skriešanu un skrējējiem, pagāja ātrāk laiks, jo turējāmies 1km=4min. Pēc 32km es atrāvos no Zvirgzdiņa, jo uzskatīju, ka sākam zaudēt tempu 1km=4min 20sek. Cerēju izskriet zem 2:52-tas man izdevās, jo uzrāvienu sāku pirms Vanšu tilta no 40km. Skrienot finiša taisnē redzēju, ka nedaudz pietrūka, lai izskrietu zem 2:50,gandarījums bija liels jo atkal jauns personiskais rezultāts.

Septītais maratons bija Pērnavas maratons 22.06.2012 ar rezultātu 3:01:55 Otrais maratons ārpus Latvijas. Sākums bija daudzsološs, jo turēju savu tempu 1km=3min 45sek līdz pat 15km skrēju ar atrāvienu 150m no pārējiem skrējējiem, kā līderis. Starts tika dots ar lielgabala šāvienu (klusāks salīdzinot ar Ventspils PP pusmaratona startu) vienos pusdienlaikā. Saule ļoti cepināja, jo 14km nebija tikpat kā nevienas ēnas. Tas man nāca par ļaunu, jo nebiju iepazinies ar trases shēmu. Pēc 15km mani apdzina trijotne skrējēju, jo es sāku zaudēt tempu 1km=4min, kā rezultātā pirmos 21km noskrēju 1:21. Tālāk distance gāja pa mežu, bet karstums tāpat palika, kaut bija arī ēnā vēsāks – man tas vairs īpaši nelīdzēja. Tiekot ārpus meža pie barošanas punkta saēdu visu ko, gan rozīnes, gan bumbieru, gan dzērienu. Interesanti bija skriet pa pakāpieniem uz tiltu. Domāju, ka saņemšos, jo mežā skrienot un apstājoties vairākas reizes biju zaudējis pavisam tempu 1km=4min 50sek, un skriešu ātrāk, bet neskrējās, jo karstums man atņēma daudz enerģijas. Trase arī sarežģīta, ka neredzēju priekšā nevienu un aizmugurē arī neviena. Sajūta, ka skrienu viens – garlaicīgi skriet vienam. Beigās arī nedaudz nācās apstāties, tas mani arī iegāza, jo trešajai vietai zaudēju 2min, uzrāviens sanāca tikai no 41,5km, kā rezultātā paliku 4.vietā. Pēc finiša igaunis izteicās, ka gaidījuši, ka būšu pirmais, bet nekā. Slikta sajūta, ka nenoskrēju vismaz zem 3h, bet trase arī nebija no vieglajām ar vairākiem līkloču celiņiem.

Nozīmīte „Mēneša skrējējs” tiks piešķirta vienam skrējējam mēnesī par īpašiem sasniegumiem. Tie var būt daudz noskrieti kilometri, ilgas stundas treniņos, uzvara pusmaratonā vai kādā no daudzajiem skriešanas seriāliem. Sasniegums var būt piedalīšanās visos skriešanas seriālos vai būt čaklākajam „Apkārt pasaulei” kilometru vācējam komandā. Sasniegums ir pirmais maratons, sākšana skriet vai jebkas, kas ir atzinības vērts. Ja jums šķiet, ka kāds no VSK Noskrien komandas skrējējiem ir šādu nozīmīti pelnījis – dodiet ziņu. “Mēneša skrējēja” kandidātus izvērtē un šo nozīmīti piešķir iepriekšējie “Mēneša skrējējs” uzvarētāji.

32 komentāri rakstam Mēneša skrējējs. voļda

 • Edgars Simanovičs Edgars Simanovičs

  Visu cieņu!

 • Didzis Didzis

  Nu jau pierasts,ka Valdis katros mačos ir klāt,nevienu distanci nesmādē,jau divi 100-NIEKI arī pievārēti.MALACIS,novēlu “nepārdegt”.Mans pirmais maratons arī 2009.gadā Valmierā.

 • Kampars

  Apbrīnojami redzēt kā Tu piedalies tik daudzās sacīkstēs, un skrien visas disciplīnas pēc kārtas! Un ar labiem rezultātiem… bet :) pasaudzē sevi, neskrien tik daudz! :)

 • Kaspars/4brāļi

  Apsveicu ar titula iegūšanu! Spēcīgākie skrējēji dzīvo Ogrē!

  Valdis Ņilovs, Kristaps Kaimiņš, Renārs Roze!

  Ogre rullē!

 • Apsveicama tiešām Tava neatlaidība skriešanā, Valdi! :)

 • voļda valdis ņilovs

  Paldies visiem par atbalstu.Esmu pagodināts par piešķirto titulu.Patīkami,ka Noskrienot var gūt milzum daudz pārsteigumu:)

 • Johny Johny

  Tituls godam nopelnīts,apsveicu . Ogre tiešām rullē.

 • Aivars Aivars

  Apsveicu – sniegums, patiešām, ir iespaidīgs!

 • Ainars Ainars

  Apsveicu! Pagājušajā gadā ar Valdi īsinājām viens otram laiku Daugavpils 50niekā. Arī to Valdis skrēja uzreiz pēc riteņbraukšanas – 60 km apkārt Burtnieku ezeram. Tiekamies Viļņā.

 • Valdis tiešām malacis, nav joka lieta tik intensīvi piedalīties sacensībās, turklāt ar tik labiem rezultātiem. Izrādās, ka pirmo zem-3-stundnieku esi Romas karstumā izskrējis, tā neko.. Un nākamajā dienā pēc velo 60-nieka vēl uzlabot savu PR.. njaa.. Lai veicas arī turpmāk!

 • Darya Darja

  Malacis, Valdis!! Liels sasniegums ;)

 • Stereotips stereotips

  Valdi, apsveicu ar titulu! Lielisks sniegums.
  ing_a komandas biedriem ir nopietns iemesls lepoties ar saviem kronētajiem mēneša skrējējiem.

  P.S.
  Protams, ka ogrēnieši spridzina!

 • saule

  Valdis malacis, apsviecu! Igaunijā tiešam bija karsts un trase likumota, bet interesanta.

 • Kaspars/4brāļi

  Esmu lepns, ka dzīvoju un trenējos vienā pilsētā ar tādiem vīriem, kā Valdis Ņilovs, Renārs Roze un Kristaps Kaimiņš. Viņi man kalpo par piemēru!

  Ogre rullē!

 • Andulis

  Apsveicu! Šeit svaigākā bilde ar jauno laureātu Valdi (foto – K.Pakārklis). Slokas stadions dabū trūkties! :)

 • Apsveicu! Tiešām lieliski rezultāti. Tā tikai turpināt – turēt sportisku garu!

 • Rainers Rainers

  Apsveicu! Nav kauns,ja tādi matadori ieliek par apli…

 • ivars84 ivars84

  Malacis tā turēt bet varu iedomāties kādi rezultāti tev būtu ja dotu atpūtu sev:)

 • mmei

  Apsveicu!Īsts kā tautā saka kapātājs ..Varbūt kāds var pateikt kādas firmas zeķes viņam kājās?Paldies.

 • voļda valdis ņilovs

  Paldies Edgar:)
  Paldies Didzi,Tu jau arī joz ne pa jokam-malacis:)
  Paldies Kaspar,es nevaru neskriet daudz,jo jāgatavojas garajām distancēm(21.07.2012 Viļņā-100km Baltijas čempionāts;8.-9.09.2012 Katovicē-24h Pasaules un Eiropas čempionāts):)
  Paldies Kaspar/4brāļi,nezināju,ka esmu pielīdzināts tādiem Ogres grandiem:)
  Uldi paldies,Tev arī veiksmīgus skrējienus:)
  Ainār paldies!Viļņā būs riktīgs cīniņš ar leišiem.Veiksmīgus startus,veselību un možu garu:)
  Paldies Ore Man!Tev arī veselību un veiksmi:)
  Saule paldies!Izturību,veselību un veiksmi:)
  Stereotips liels paldies-mundruma uzturēšanai.Tu arī riktīgi bliez kilometrāžu,lai veicas:)
  Paldies Anduli!Bilde-laba,bet tā bija ceturtās vietas vērta,jo stafetē zaudējām nieka 6sek 3.vietai,tas ir sports:)
  Paldies Ivar!Atpūta var izpausties arī skrienot savā veidā:)
  Paldies mmei!Par kompresijas zeķēm CEP varu teikt tikai to labāko,jo vajadzēja gatavoties 100km Itālijā Seregno ultramaratonam,man veikalā Maratons ieteica Gatis Bērziņš:)
  Visiem liels paldies,kas juta man līdzi visās sacensībās un atbalstīja ar ovācijām:))

 • Novēlu Tev, Valdi, 8 stundās Viļņas simtniekā ieskriet! ;)

 • 100km

  Malacis.Tiekamies Viļņā 21.07.12.

 • ing_a ing_a

  Hehe, nu mees esam liideros apkaartpasaulei ar “meenesha skreejeejs” – pateicoties Valdim! Noveelu turpmaak tikpat lielu skrieshanas prieku, izdoshanos un pozitiivismu!

 • guncha guncha

  Valdis man atgādina Toma Henka atveidoto varoni, kurš skrien un nevar apstāties, vienā labi pazīstamā jeņķu filmā (kuras nosaukums kaut kā ir izkritis no galvas), bet tomēr derētu atcerēties, ka cilvēka rezerves nebūt nav neizsmeļamas un tici vai nē, bet dzīve turpinās arī pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas. Pagaidām, protams, Valdis izskatās vairāk nekā iespaidīgi.Dod Dievs veselību!!!! :)

 • BeLinda Lindams

  guncha laikam domā Forestu Gampu.

 • ansiso Ansis Ozoliņš

  Apsveicu!
  Nav jau nemaz tik liela kilometrāža Valdim kā te daži satraucās. Paskatījos, ka pārsvarā nedēļas kilometrāža svārstās no 70-130km.

 • Bertons baigais_nazis

  Apskaužams sniegums un rezultāti! Ir uz ko tiekties :)

  P.S. Kur var aplūkot Valda ikdienas treniņus? Neizdodas atrast :(

 • guncha guncha

  Paldies, Lindams, turpmāk Valdi saukšu par FORESTU GAMPU :)

  Varbūt kilometrāža Valdim nav tik liela, bet tas ar kādu intensitāti Valdis startē mačos(pie tam izskatās, ka visur kapā no sirds), jebkuru treneri iedzītu šokā, bet jau 21.07.2012. Valdis cīnīsies par savu pirmo Latvijas čempiona titulu 100km šosejas skrējienā (…laikam favorīts Nr.1 no Latvijas pārstāvjiem…ceru, ka pārējie dalībnieki neapvainosies:)

 • voļda valdis ņilovs

  Paldies Guncha!Labi teikts,bet pagaidīsim 22.jūlijā būs skaidrs,kas ir kas.
  Šodiena-tāda nevisai veiksmīga diena,jo pēcpusdienā stipri satraumēju kāju.Dienā darba vietā pieliku punktu ilgadīgajiem konfliktiem ar vadītāju.Tagad jāmeklē ar ko nodarbošos un kur strādāšu,jo tādā darbā,kur vienmēr jāpiekāpjas vai izdabāt un vēl nolamā vai vienkārši ņirgājas par padarīto,nav vērts sevi mocīt un katru reizi uzvilkties:(
  Nevaru sagaidīt,kad es ar Gunchu, pievarēsim 24stundu skrējienu Polijā 8.-9.septembrī-būs smagi droši vien:)

 • maffija maffija

  Kad Valdis ir tā pa īstam redzēts darbībā, tad ir skaidrs, ka šis čalis nepadodas pie pirmajām grūtībām. Pie otrajām arī ne. Un trešajām ne tik! Valdis cīnās līdz galam ;)

 • voļda valdis ņilovs

  Paldies Marta,labi teikts,kaut ir bijušas reizes,kad nava pacietības mocīties:)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.