Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

„Satelīts”. Sezonas noslēgums.

Speed-Limit-

Tu noskrēji. Varbūt uzskrēji Ezerlūķu pilskalnā, varbūt rāpies ārā no Garkalnes bļodas. Skrienot skaitīji un salīdzināji, uz cik pakalniem atrodas  Rēzekne, un uz cik – Talsi. Stāvēji startā 11.novembra krastmalā kopā ar daudziem tūkstošiem skrējēju, bet varbūt izbaudīji mazo maču šarmu Aizkrauklē, Mežaparkā vai Ozolniekos.

Varbūt iegādājies krosa apavus, lai izskrietu Gaujas senlejas nogāzes, varbūt āvi basas kājas Kurzemes jūrmalā. Izmirki lietū Liepājā vai baudīji dušu no dārza šļūtenes Kuldīgā. Uzsmaidīji fotogrāfam pie Ērģeļu klintīm. Skrienot sagaidīji saulrietu Jelgavā vai finišēji pusdienas saulē Šlokenbekas pils pagalmā. Bet varbūt vēl pavisam nesen devies nedaudz vairāk kā 10 km garajā distancē no Ziemassvētku kauju muzeja skrējienā “Patriots”.

Sezonas kopvertejums damas

Un vienalga, vai finišēji šogad tik daudz sacensībās kā vēl nekad, vai arī Tavi vienīgie mači bija Tavā dzimtajā pilsētā – Tu noskrēji. Un, ja piesakoties dalībai Tautas skrējienā, “Zaķī” vai “15km īsajā distancē”, komandas ailē ierakstīji “Noskrien”, tad esi starp 97 noskrienietēm vai 83 noskrieniešiem, kopā  – 180 aizrautīgajiem virtuālā skrējēju kluba pārstāvjiem šosezon “Satelīta” redzeslokā pabijušajos satelītskrējienos.

Sezonas kopvertejums kungi

Skriešanas svētku sezona ir pietuvojusies noslēgumam. Arī “Satelīts” noslēdz savu riņķojumu. Visu labu! Noskrien!

10 komentāri rakstam „Satelīts”. Sezonas noslēgums.

 • Valkira Valkira

  Pilnīgi sakaunējos sevi ieraugot sarakstā :) Bija foršs skrienamais gads, plānu neizpildīju (pāriet uz pusmaratonu), bet bija jautri arī bez tā :))

 • trololo Rolands

  Nav jākautrējas par sevi šajā sarakstā, jo pusmaratons, maratons, ņergatlons nebūt nav galvenais mērķis! Galvenais ir noskriet :) un labi pavadīt laiku, pat ja skrien tikai satelītdistances. Varbūt nākošgad vajag pacīnīties par augstāku vietu šajā reitingā?

 • Valkira Valkira

  Devītā vieta nav slikta :D… bet ātrumu noteikti bùs jālabo. Noteikti.

 • LauraX LauraX

  Uldzha, paldies, ka paldies, ka bīdi satelītus ;) Vai pašam maz sanāk paskriet?

 • Uldzha Uldzha

  LauraX, apsveicu ar otro vietu!
  Paskriet sanāk. Un skrienu ar’.

 • Freya Freya

  Skaisti! Paldies Uldzha par ieguldīto darbiņu! Prieks, ka mūs ar ievēro! Var uzsist sev uz pleca, pacelt motivāciju un nenolīst stūrī, kad sāk runāt par skriešanu. Paldies, ka dod iespēju mazo distanču skŗējējiem sajusties kaut cik svarīgiem, īpaši jau noskrieniešu saimē! Vai es pateicu paldies?! :)

  Tiešām PALDIES Uldzha!

  Es domāju, ka visi, kas ir šajās tabulās Tavu darbu novērtē. Nākotnē noskrienieši ar vien biežāk komandas ailītē pieminēs VSK Noskrien, kas noteikti ir papildieguvums.

 • Freya Freya

  Īpaši sveicieni visām MiniVāverēm! Skat, cik mēs augstu! :)

  Lauriņ! Paldies, ka atgādināji man sacensībās par to kā man veicas! Apsveicu ar godam nopelnīto otro vietu!

 • Uldzha Uldzha

  Paldies par labajiem vārdiem!
  Apsveicu ar pirmo vietu, Freya!

 • Paldies Uldzham par milzīgo ieguldīto darbu! Ceru, ka nākamgad šīs tabulas būs pilnas ar krāsainiem nevis baltiem kvadrātiņiem :) Ceru, ka nākamgad nedzirdēšu jautājumu “Kāpēc skrien tikai 10km?” :D Ceru, ka nākamgad šis reitings vēl vairāk motivēs. Jau šogad tas mani aizvilka uz 2 sacensībām, kurās nebūtu skrējusi. Kad beidzās SL skrējieni, domāju, ko vēl šogad varētu paspēt – skat, vēl var sakrāt vairāk punktus satelītu vērtējumā, tā nu Ozolnieki un Patriots diezgan stabili iekļuva manos šī gada skriešanas plānos :)
  Forši, ka kādam ir tāda apņemšanās, apkopot info un motivēt citus!
  Noskrien! :)
  P.S. Apsveicu Inesi un Lauru ar pelnītajām uzvarētāj-vietām, kā arī pārējās augstās vietās esošās miniVāberes! :)

 • GuntaOzolina GuntaOzolina

  Paldies Uldzham! Intereses pēc paskatījos un arī sevi ieraudzīju ar vienu skrējienu :) Bet kā jau teikts – galvenais ir noskriet un tas ir darīts, diemžēl, pieteikumos ne vienmēr norādu Noskrien… :( bet nekas – un kas pašai ir patīkamākais, šai kāju cilātāju pulciņā esmu “ievilkusi” cilvēkus sev apkārt: radus, draugus, kolēģus!
  Un tas ir pateicoties Noskrieniešiem! Paldies jums!

  Noskrien, noskrien! :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.