Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Diploms pasta kastē

diploms.jpgLiels bija mans pārsteigums un prieks, par vakardienas sūtījumu pasta kastītē. Jau sen aizmirsts pirmais pusmaratons pēc pusotra mēneša sevi atgādināja ar organizatoru gādību. Man tika atsūtīts diploms ar rezultātu, iegūto vietu un vēl dažādi reklāmas materiāli ar atlaidēm. Lai arī sīkums, bet ļoti patīkami un lielas iespējas nākamā gada Tallinas pusmaratona organizatoriem atkal mani redzēt savās sacensībās.

Daudz es no igauņu valodas nesaprotu, bet pēc bildītēm spriežu ka man ir atsūtījuši 15% atlaidi lidojumam ar Estonian Air uz kādu no Eiropas galvaspilsētu, braucienu ar prāmi par speciālu cenu, 250 kronu atlaidi pirkumam Nike veikalā, ja pirkums ir lielāks par tūkstots kronām un ielūgumu piedalīties kaut kādos semināros, kur bildītēs ir attēloti ozoli un skrienoši jaunieši.

Iespējams ka neizmantošu nevienu no šiem lieliskiem piedāvājumiem, bet noteikti atcerēšos šo pasākumu ar plus zīmi un iesaku jums visiem nākamgad doties uz veikt pusmaratona distanci Tallinā. Ņemiet līdzi ģimeni un lieliski pavadiet laiku, gan aizbraukt var ātri, gan naktsmītnes var atrast nedārgas, gan varat šo skrējienu iekļaut gatavošanās posmā Valmieras maratonam, gan arī apskatīt kaimiņvalsts galvaspilsētu kopā ar savējiem. Jā un saņemsiet diplomu pa pastu.

9 komentāri rakstam Diploms pasta kastē

 • mošķis

  vēlreiz apsveicu veiksmīgo 1/2-maratonu un ar diploma atgriešanos likumīgā īpašnieka mājās! :) Tiešām būs jāpadomā par iespēju apciemot kaimiņzemi nākamgad :)

  Vēl vairāk gaidam atgriešanos uz skrejceļa! :)

  Turies, Signi! :)

 • Ja jau diploms tādu gaisa gabalu veicis, tad glabā to rūpīgi.
  P.s Man ar igauņu valodu ar tā pašvaki.

 • Apsveicu! :) tā turpināt

 • Kaspars

  interesanti, ārvalstu skrējējiem izsūta diplomu savā mēlē :D

  P.S. Kā turamies šajā, depresīvajā laikā? es vēl pagaidām turos, skriešana vienīģais, kas notur, bet ēdu vismaz uz pusi vairāk kā vasarā :( baigā depresija lēnām pārņem, laikam kāda uzmundrinoša grāmata jāizlasa…

 • mošķis

  turamies, tiesa, esmu nedaudz noslinkojis šo nedēļas nogali, nav iznācis paskriet no 5dienas, visu laiku esmu iekš lieliem darbiem un nekādi nesanāk noskriet :(( …. pats jau nedaudz esmu vainīgs … grrr ….

  p.s. Kur pazudis ir Signis?

 • sm72

  Mošķi, atkal atgriezies pie viņa augstības “slinkuma”?

 • Sm72, tu dabūji diplomu?

 • mošķis

  sm72, nē … diemžēl darbu/nedarbi nomākuši …. ir tāds saspringts periods un es te neko nespēju padarīt :(

 • sm72

  Man Signi viņi atsūtīja e-pastā to diplomu:)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.