Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Incrediwear neticamais apģērbs – kas tas ir?

38296823844_6800c62270_o

Lattelecom Rīgas maratona warm-up weekend dalībniekiem šogad bija iespēja pieteikties un izmēģināt Incrediwear, kas Latvijas tirgū ienāca šovasar, piesakot sevi kā jaunās paaudzes apģērbu ar ieaustiem aktīviem elementiem, kas uzlabo asins cirkulāciju tādējādi veicinot atjaunošanos pēc fiziskas slodzes.

Sociālajā vidē jau figurē daudz dažādi Latvijā zināmi sportisti, kas šo produktu lieto. Intresanti bija uzklausīt, ko par to saka testētāji. Lattelecom Rīgas maratona warm-up weekend ietvaros produkta testēšanai tika izvēlētas četri treniņu dalībnieki, lūk, triju no viņiem viedoklis par Incrediwear.

Jānis

thumbnail__mg_1353_38977211952_o

Sporta veidi – skriešana, florbols, volejbols, militārais fitness, vingrinājumi ar savu svaru. Skriešana ir pēdējā laika aizraušanās. Mērķis 2018.gadā noskriet 10 km un gatavoties pusmaratonam.

Tika piedāvāta iespēja notestēt produktu ar mērķi saprast, kā Incrediwear strādā un kādu benefitu sniedz. Tā kā man bija problēma ar abiem ikriem, pēc slodzēm tie vienmēr bija savilkti un sāpīgi, tad pieteicos izmēģināt Incrediwear Calf sleeve.

Incrediwear Calf sleeve jeb apakšstilbu bandāža

Incrediwear Calf sleeve jeb apakšstilbu bandāža

Pirmās sajūtas: nebijušas, patīkama kņudoņa, patīkama veldzējoša sajūta. Produktu mēģināju gan pirms, gan pēc treniņiem, gan treniņā laikā, gan arī ikdienā.

Viennozīmīgi uzreiz varu atzīmēt, ka ir jūtama labāka atjaunošanās un gatavība nākamās dienas treniņiem.

Sajūtas bez un ar Incrediwear apakšstilba bandāžu ir tādas, ka ar produktu kājās ir daudz vieglāk skriet. Iepriekš skriešanas laikā sāpes bija apakšstilbos, to priekšējās daļās un zemāk, kā arī kājas bija sadzinušās un bija jūtams pietūkums un sāpes skrienot. Lietojot šo produktu, šie simptomi mazinājās.

Danuta

thumbnail__mg_1339_27235471719_o

Ar skriešanu ikdienā uzcītīgi es nodarbojos 2 gadus. Savu mērķi šogad es sasniedzu, noskrienot savu pirmo pusmaratonu un Stirnu buku. Tagad jāizvirza nākamais mērķis, doma ir iet uz maratonu, bet vēl domāju.

Ikdienā skrienu katru dienu, bet šobrīd ir neliela pauze pēc Stirnu buka.

Ar Incrediwear iespēja iepazīties iekrita tā, ka brīvprātīgi piespiedu kārtā manas draudzenes izstūma mani un pieteica testēt Incrediwear Knee sleeve.

Incrediwear Knee sleeve jeb ceļa bandāža

Incrediwear Knee sleeve jeb ceļa bandāža

Pirmo reizi Incrediwear es pamēģināju nevis skrienot, bet slēpojot. Slēpojot sajūtas bija – komforts, nav žņauga efekta, siltums. Tās tādas pirmās sajūtas.

Pirms divām nedēļām, atgriežoties no slēpošanas, atsāku skriet 5 reizes nedēļā un velku šos slīvus katru dienu kā sporta apģērba neatņemamu sastāvdaļu.

Ceļi iepriekš sāpēja ļoti stipri, un pēc vizītes pie ārsta man tika konstatēts tā saucamais “skrējēja ceļa sindroms”.

Sajūtas ar slīvu salīdzinot ar sajūtām bez slīva. Grūti atcerēties savas sajūtas kad skrēju bez slīviem, jo, kopš es tos saņēmu, velku katru dienu. Sāpes ir stipri mazinājušās, nav diskomforta sajūtas. Pielietojumu šiem produktiem redzu gan treniņa laikā, gan vakarā pēc darba dienas – patīkams sildošs efekts, ļoti patīkamas sajūtas.

Mauro

38296823844_6800c62270_o

Skrienu jau divus gadus. Šogad septembrī noskrēju savu pirmo maratona distanci. Šobrīd gatavojos nākošajai maratona distancei maijā.

Rudens – ziemas sezonā skrienu 2-3 reizes nedēļā, vairāk apvienojot ar funkcionālo treniņu. Pavasara – vasaras sezonā skrienu katru dienu.

Ar Incrediwear mani pamudināja iepazīties tas fakts, ka skrienot jūtu diskomfortu un sāpes ceļos.

Incrediwear knee sleeve ir tas produkts, kas man palīdz atjaunošanās procesā pēc skriešanas. Šie Incrediwear slīvi noņem nogurumu. Velkot produktu treniņa laikā, kad ārā ir vējains un vēss, ceļos ir patīkama siltuma sajūtas un muskuļos nogurums parādās stipri vēlāk. Incrediwear knee sleeve velku gan staigājot, gan skrienot, gan arī mājās uzvelku uz nakti. No rīta sajūtas ir vieglas, patīkamas, nav saspringuma muskuļos.

Nogurums muskuļos, skrienot ar Incrediwear, parādās stipri vēlāk – aptuveni pēc 25 km, bez slīviem jūtu saspringumu un smagumu jau pēc 10 km.


Incrediwear dibinājis Džeksons Korlijs, kurš 2008.gada decembrī, braucot ar velosipēdu, piedzīvoja gandrīz letālu negadījumu, kas draudēja ar paralīzi uz mūžu. Incrediwear viņš nodibināja, meklējot veidus, kā sadziedēt savus ievainojumus, dzīvot bez sāpēm un atgūt kustību brīvību. Viņš pats saka, ka Incrediwear ir ne tikai valkājama tehnoloģija, tā ir dzīvesveida filozofija.

Kā Incrediwear darbojas?

Kopš 2009.gada Incrediwear ir centušies radīt revolūciju veselības un fitnesa industrijā ar saviem produktiem, kas veicina asins cirkulāciju, lai samazinātu iekaisumus, remdētu sāpes, uzlabotu sportisko sniegumu un veicinātu atjaunošanos. Pretēji kompresijas produktiem, Incrediwear produkcijai nav nepieciešama kompresija, lai veiktu savu darbu. Tā vietā Incrediwear materiālu sastāvā iekļauti pusvadītāju elementi, kuri izdalītā ķermeņa siltuma rezultātā atbrīvo negatīvos jonus. Negatīvie joni aktivizē molekulārās vibrācijas, kas veicina asins plūsmu un ātrumu. Palielinātā asins cirkulācija palīdz ātrāk apgādāt mērķa zonas ar skābekli un barības vielām, tādējādi veicinot ķermeņa dabīgos dzīšanas procesus un atjaunošanos.

Incrediwear Latvijā pieejamo produktu klāstu apskatīt un iegādāties varat šeit.

18 komentāri rakstam Incrediwear neticamais apģērbs – kas tas ir?

 • edGars

  Izskatās labs produkts. Testētajiem ļaudīm vajadzētu meklēt traumu cēloņus.

 • Andulis

  Jānis, Danuta, Mauro… Ceturtajam testētājam nebija viedokļa?

 • Ceturtais pazuda ar visu testējamo produktu

 • BeLinda .Linda

  Es redzu, ka stāv rakstīts “..testēšanai tika izvēlētas četri treniņu dalībnieki, lūk, triju no viņiem viedoklis par ..”

 • Artūro

  Wow, tik neobjektīvu un zemas kvalitātes reklāmrakstu šajā portālā nebiju gaidījis. Skumji.

 • Ceturtais, laikam, pateica taisnību, tāpēc arī viņa viedoklis nav publicēts. Bet ja nopietni, būtu interesanti uzzināt īstos viedokļus no tiem, kas tiešām lieto un nav pasūtīts kā reklāma. Ja kāds no tādiem te ir, droši dalieties pieredzē.

 • Andulis

  Skatīsimies drusku pozitīvāk… Tagad vismaz zinu, ka:
  1) tāds Incrediwear pastāv,
  2) derētu palasīties vēl kaut kur kaut ko par to, lai iegūtu vairāk/kvalitatīvāku info.

  Reklāmraksta mērķis sasniegts ;) … lai gan izpildījums varēja būt pārliecinošāks.

  Bonusā arī smaids par šo – “Negatīvie joni aktivizē molekulārās vibrācijas, kas veicina asins plūsmu un ātrumu.” :)

 • Jānis

  Kaut kāda purga reāli! Man mīļā bij nopirkusi ceļgala slīvu. Nezinu, kas tie par fantastiskiem elementiem, kas tur ieadīti, bet nu jēgas nekādas. Uzvilku uz spēli, šļuka nost. Neko, vilku laukā savu veco apdriskāto, tam kaut kāds gumijas riņķis tur ir un bļodiņu vietā notur, un tā zeķe pat pēc 3 sezonām nav iztaipījusies, ceļgalu savāc ka un. Galvenais, ka šis, bīču spēlējot, neīd. Es paļaujos uz pārbaudītām vērtībām.
  Ja kādam gribas paprovēt, varu to slīvu uzdāvināt.

 • Jānis, iespējams, ka tur kādi izmēri tam visam ir, iespējams esi paņēmis par lielu, labprāt saņemtu tavus icw slīvus pamēģināt.

 • Rasels Rasels

  Jūs esat baigie, visu idilli sagrāvāt.
  Es jau sāku nopietni pētīt Wikipēdiju, lai uzzinātu trikotāžā izmantotā germānija īpašības un kā šī trauslā viela neoksidējas atmosfērā, bet saglabā pusvadītāja īpašības. Bet dēļ tādiem, kas atļaujās smaidīt par negatīvajiem joniem, neturpināšu savu izpēti.

 • Rasels, domāju ka īpaši ir jāizpēta šāda veida produkti, īpaši ja tas ir jaunums vietējā tirgū, bieži dzirdēts par ne tik kvalitatīviem produktiem priekš mūsu platuma grādiem/plānā maka valstīm.

 • Signis

  Es arī esmu skeptisks par visādiem “gudriem apģērbiem,” ja tiem nav iekšā čipi, jo cik tad germānijs var būt gudrs…
  Man iedeva uz testēšanu vasarā rokas bandāžu, parādīja kā tā mitrumā dzesē, stāstīja kā palīdz atjaunoties, bet tā kā man rokas sastiepums jau bija pārgājis, nevarēju novērtēt.
  Bet šovasara ar Dinu noskrēju viņa pēdējo posmu ap 45km trešdienā un ceturtdienā pamodos ar milzīgu potīti. Divas dienas nokliboju un aizbraucu uz Kauņu kā tūrists, kurš tikai pasitīs plaukstiņas tempa turētājiem. Bet vakarā atcerējos par šo rokas bandāžu, uzliku uz kāju un no rīta pampums bija prom un varēju noskriet 20km. Pēc tam gan izstājos, jo lija lietus un noņemts pampums vēl nenozīmēja ka potīte ir vesela.
  Man ir kaut kāda artrīta diagnoze un nesen nopirku viņu zeķes, kas ražotas pēc tāda paša principa. Sajūtas ir ka tur kaut kas visu laiku notiek, bet es nevaru pateikt vai tas ir dēļ “gudrajām” zeķēm vai to, ka viss jau ir galvā.

 • Agy Agy

  Es šobrīd ar reālu kājas traumu patestētu, bet palasot citus, saprotu, ka uzticamā Compressport trubiņa lai arī paliek. Lai gan tā jau arī prasās pēc pēcteča.

 • Līga

  Man kā vēsturniecei (lasi ķīmiķei) šķiet amorāli reklamēt lietot apģērbu, kas satur organismam indīgu pusvadītāju germāniju!!!

  Skat.: https://en.wikipedia.org/wiki/Germanium#Germanium_and_health

  Un nebrīnaties pēc tam, par alerģijām, sausām ādām utt:
  https://www.lenntech.com/periodic/elements/ge.htm

 • Rasels Rasels

  Varbūt ka tas germānijs ir piemaisīts homeopātiskā koncentrācijā? Līdz ar to kaitējums veselībai netiek nodarīts?

 • Līga

  Ja tas ir pievienots homeopātiskā koncentrācijā, tad ņemot vērā to, ka homeopātija darbojas “līdzīgs pret līdzīgu” un efektivitātes pētījumu homeopātijai ir tieši “0”, tad labāk naudu par germaņija efektu, kur negatīvie joni aktivizē molekulārās vibrācijas, kas veicina asins plūsmu un ātrumu, ziedot “dod pieci!”

 • Paldies par sezonu!

 • Anna

  ES nopirku cimdus un zeķes,jo sāp lielais pirksts kreisajai rokai un naktī salst kājas,tātad asins cirkulācija.Domāju,ka 60 eiro nosviesti zemē.Zeķēs kajas tik ļoti salst,ka naktī novilku zeķes,lai kājas sasiltu.Kaut kripatiņa kokvilnas būtu tai izstrādājumā.Gan rokām,gan kājām tai izstrādājumā ir nekomfortabla sajūta.Salst gan kajas gan rokas,situācijā,kad bez zeķēm un cimdiem ir siltas.100% krāpniecība.Solījums-jau pēc 20 min.jutīsiet komfortu ir tīrie meli.Pirksts kā sāpējis tā sāp.Jāsāk smēres meklēt.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.