Biedriem

Jaunākais komentāros un forumā


Pašlaik neskrien, bet lasa forumu: 11 viesi. Kāpēc reklāmas?
rakstos kalendāros blogos forumā cīņās
Kalendārā Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera 2020, Latvijas čempionāts 100 km [MAINĪTS datums!] komentēja Andulis:
Protams, labo lietu ir vairāk. Šis - vispār dienas prieks: "Par obligātā ekipējuma pozīciju – konfektes gumijlāči. Lai mazinātu infekciju slimību izplatības riskus, esam izņēmuši šo pozīciju no obligātā ekipējuma saraksta. Nākamgad gumijlāči atgriezīsies obligātajā ekipējumā." Matīss kautrīgs, nepareklamēja vakar publicēto pirmsstarta biļetenu :) Kas būs nākamgad... nu, redzēsim. Neesmu TIK drošs par gumijlāču atgriešanos, nav jau terminatori ;) Lēnām kļūstu par C19 fanu. Šis pat nav pirmais labais darbs Iejūtīgajam! :)))
2020-07-08 15:27:01 (3)
Kalendārā Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera 2020, Latvijas čempionāts 100 km [MAINĪTS datums!] komentēja Andulis:
Arī daži akmentiņi organizatoru dārziņā. 1. Ja gribam prognozēt, tad vajadzētu spēt sarakstā droši identificēt dalībniekus, vai ne? Šobrīd ir vismaz viens cilvēks, kuram ir divi vārda+uzvārda brāļi Latvijas ultraskrējēju vidū. (Pieņemot, ka viņa vārdā tomēr ir garumzīme - ā, nevis a.) Ja garumzīmes nav, tad ir parādījies vēl ceturtais ultrists?! Vai arī kaut ko nezinu.) Jūs jau saprotat, kurš :) Īsāk: būtu jauki, ja pieliktu dalībnieku dzimšanas gadus! Komandas un pilsētas mainās dzīves gaitā, nav pilnīgi drošas pazīmes. Pirmās - daudziem arī nemaz nav. 2. Sarakstā ir dalībniece, kuras dzimšanas datumam vajadzētu būt 18.04.1985. Būtu labi vienoties ar viņu, kā pareizi rakstāms uzvārds? Ar pašreizējo variantu, kas atšķiras no agrāk izmantotā (!) - radīsies lieks profils statistik.d-u-v.org, varbūt arī citās vietnēs :( 3. Ir daži cilvēki, kuru vārda-uzvārda kombinācijas gan ir unikālas (nedubultojas) Latvijas ultraskrējēju vidū, BET ir sajaucamas, ja paņem plašāk - LV skrējējus vispār, kā tādus. Te domāti, piemēram, Edgars Krūmiņš, Mārtiņš Bērziņš un Mārtiņš Sirmais. Gan jau ir sarakstā vēl kāds/-a, kam tāda situācija. Arī viņi pelnījuši dzimšanas gadus! Tāpat kā visi pārējie.
2020-07-08 14:07:40
Kalendārā Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera 2020, Latvijas čempionāts 100 km [MAINĪTS datums!] komentēja Andulis:
Paldies Matīsam & Co., šis ir interesanti! No pārsteidzīgām prognozēm atturēšos. Vismaz, pirmajā mirklī. (Gan jau vēlāk kritīšu kārdinājumā... :) Pērn tādā pašā sarakstā (jau ar numuriem) redzējām 151 dalībnieku, šogad par astoņiem vairāk = 159. Savdabīgi, ka tomēr padaudz tautas atkal pēdējā brīdī piebiedrojušies. Vienā brīdī (25. jūnija pēcpusdienā) skaits bija nokrities no agrākā maksimuma (157) līdz 147 (un nezinu, vai tas bija pats zemākais punkts šajās dienās? to nesanāca piefiksēt). Tātad, vismaz 15, bet drīzāk 18...20 pēcjāņu drosminieki pēc tam parādījās. Ņemot vērā, ka notika arī vienu vārdu maiņas ar citiem, saglabājoties kopskaitam. Tas jauki, taču... ja pērn no 151 sarakstā iekļautā iznāca vien 101 finišētājs (startēja 136), tad šogad varētu prognozēt kādus 115 Kliņķa satvērējus? ... Laikam īpaši karsts nebūs, un tauta, šķiet, ir vairāk nocietusies sacensties nekā normālā skrejamsezonā - tāpēc mērens pieaugums būtu loģisks :) Pārējo ~44 skrējēju/soļotāju vidū (DNS + DNF) gan jau atkal būs arī “frontraneri”. Labāk nelieciet totalizatorā pēdējo naudiņu (un neapzodziet vecmāmiņu šajā nolūkā) ;) Līdz startam dikti maz atlicis - mazāk par 60 stundām šobrīd. Par 107 h vairs nevar sapņot ;)
2020-07-08 14:05:07
matiss Kalendārā Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera 2020, Latvijas čempionāts 100 km [MAINĪTS datums!] komentēja matiss:
Līdz startam mazāk par 107 stundām! Spriedze aug un saņemam ziņas no dalībniekiem, ka stresā nevar sagaidīt startu un gribas izskriet vēl kādu nelegālo treniņu ;) Lai būtu vieglāk koncentrēties, izsludināts #RV107 totalizators! Drīkst prognozēt uzvarētājus, TOP3, TOP5, nosaukt ciparus un skaļi runāt, kas notiks Raganā ar "frontraneriem" Balvā skriešanas mugursoma no "Scott Running Latvia" Vieglākai favorītu vērtēšanai dalībnieku saraksts ar starta numuriem https://ultrataka.lv/ultras/riga-valmiera/dalibnieku-saraksts/
2020-07-08 09:07:42
Rakstā Viļņas maratons 2017 bildēs komentēja Andis:
Superīgs pasākums!
2020-07-08 14:50:51 (0)
Mošķis Forumā "Veselība" Mošķis pie ieraksta Asinsspiediens? teica:
treneris said 40 gadi tuvojas, lielās skriešanas slodzes ar atmiņām ir aiz muguras, visticamāk šajā brīdī nedrīkstu pārspīlēt, savienojot spēka trīscīņu ar skriešanu. P.S. Jau agrāk visus skrējienus šeit rakstīju, tad pazuda jēga to darīt.
heh, jēga rakstīt ir vienmēr, kaut vai paškontrolei ;)

2020-07-08 13:58:16 (3)
treneris Forumā "Veselība" treneris pie ieraksta Asinsspiediens? teica:
40 gadi tuvojas, lielās skriešanas slodzes ar atmiņām ir aiz muguras, visticamāk šajā brīdī nedrīkstu pārspīlēt, savienojot spēka trīscīņu ar skriešanu. P.S. Jau agrāk visus skrējienus šeit rakstīju, tad pazuda jēga to darīt.
2020-07-08 12:29:55
trololo Forumā "Veselība" trololo pie ieraksta Asinsspiediens? teica:
treneris said Varbūt arī organisms negrib, ka forsē.
Organisms, visticamāk, grib, lai dodies pie ārsta.

2020-07-08 11:28:04
Mošķis Forumā "Veselība" Mošķis pie ieraksta Asinsspiediens? teica:
treneris said Pulss man svārstās no 145 līdz 165 visus šos gadus skriešanas laikā, tāpēc arī jostu nelietoju. Paralēli daudz cilāju svarus, tāpēc pulss tik augsts. Pašam svars arī virs 90 kg. Visu laiku pašsajūta bija normāla.Tagad jāuzmanās ar galvassāpēm. Varbūt arī organisms negrib, ka forsē.
Hmmm, pulss šajā gadījumā man neko neizsaka, ja nezin treniņu slodzi ilgtermiņā ... kādā tempā tiek skriets, kādas distances. Info tuvu nullei. Es gan ieteiktu tomēr fiksēt vidējo skrējiena pulsu, tas palīdzēs sevi kontrolēt ilgtermiņā, palīdzēs nepārslogot, it īpaši, ja nav lielas pieredzes. Svaru cilāšana? Skrējēji svarus pārsvarā izmanto ziemas periodā, kad intensitāte ir mazāka, bet distances garākas. Savādāk, izklausās pēc pārslodzes. Tāpat, neko nezinam, ne par trenētības līmeni, ne par vispārējo slodzi. Būtībā nav gandrīz nekādu ziņu par atlētu. Savienot svarus ar skriešanu droši vien ka var, bet pareizās proporcijās, atkarībā no mērķiem, kurus gribi sasniegt. Mani ieteikumi: 1) veikt vispārējās veselības pārbaudes (asins un citas analīzes) - obligāti! 2) konsultēties ar fizioterapeitu 3) veikt slodzes testu (pēc iespējas un finanšu iespējām) 4) izmantot ikdienas skriešanas treniņos pulsometru un veikt pierakstus Redzu, ka esi sācis pierakstīt noskrien.lv lapā noskrieto, laba lieta, kas varētu gan disciplinēt, gan redzēt savu progresu. Ja ir aktivitātes dažādās jomās, ieteiktu fiksēt visu, ar ko nodarbojies: 1) treniņu apjomu (laiks/distance/atkārtojumu skaits) 2) intensitāti (pulss, vismaz vidējais) 3) izjūtas (nogurums/emocijas) Īsumā, kaut kā tā, gan jau kolēģi vēl pieliks no sevis

2020-07-08 11:16:57
Dziņa Cīņā "aicis pret Dziņa" Dziņa teica
Nu tā, treneris nolēmis mani samalt miltos, taisni vai žēl, ka nenolēmu doties uz Valmieru.
2020-07-08 07:19:37 (0)
Forumā "Diskusijas" Andulis pie ieraksta Dienas prieks teica:
Zaķu rogainings izlēcis no pašizolācijas! Notiks 2. augustā. Tūlīt pēc CET, var pat apvienot :) ...... Tikai tagad nesaprotu - reanimēt jeb pārcelt uz 2.08. kādreizējo, jau atcelto ierakstu? Vai tomēr taisīt jaunu? Pamāciet, lūdzu.
2020-07-07 23:17:54 (0)
matiss Cīņā "matiss pret ush" matiss teica
Šonedēļ jokus nesaprotu ;) un turpinu prātot, kā, kur un cikos sestdien izskriet dienišķo devu, lai nepārtrauktu 100 dienu sēriju ar 2000k http://www.noskrien.lv/noskrietais/stat/?grupa=&mers=distance&veids=day:100 Man jau paspēja iepatikties skrējienu garuma plānošana - vakar 15km, šodien 10, nez kas būs rīt.. sola lietu Džokera vingrošanas pļaviņā
2020-07-07 21:09:00 (0)