Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

18. jūnijs 12:00

“Orientējies Doles salā” desmitgades rogaininga sacensības


Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance:

Mājas lapa: “Orientējies Doles salā” desmitgades rogaininga sacensības
Pieteikšanās lapa: “Orientējies Doles salā” desmitgades rogaininga sacensības pieteikšanās

 

ODS-2023_FB_ev_1024px

18.jūnijā uz startu aicina “Orientējies Doles salā” desmitgades rogaininga sacensības jeb komandu orientēšanās pasākums uz Latvijas otras lielākās salas! 3 stundu ilgā laikā ar kartes palīdzību Doles salas dabā jāatrod kontrolpunkti un jāgūst iespējami vairāk ieskaites punktu.

Veido komandu no 2 līdz 5 dalībniekiem kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, vai arī piedalies individuāli un pavadi aizraujošu dienu! Piedalīties var ikviens interesents neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Kādam šī būs pirmā pieredze, kādam laba treniņa iespēja, kādam labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.

Sacensību nolikumā ir sīki un smalki atspoguļota sacensību norise, “kas un kā būs jādara”, kā arī pārējā saistošā informācija.

Sacensību centrs (bāzes vieta) ir “Saulrieti”, Doles sala, Salaspils novads. Norādes par atrašanās vietu un nokļūšanu ir atrodamas www.ods.lv sadaļā “Kā mūs atrast”.

Sacensību organizators Aigars Ķūrēns, tālr. 27006577, e-pasts: info[at]ods[punkts]lv vai aicis[at]aicis[punkts]lv

Atzīmēšanās kontrolpunktos ar lietotni Qrenteerings (vai QREvented).

Dalībnieku grupas

Dalībnieku grupa O3 – Open V3 – Veterānu, katra komandas dalībnieka vecums no 55 gadiem GIM3 – Ģimeņu, vismaz viena dalībnieka vecums līdz 12 gadiem (ieskaitot) IND3 – Individuāli dalībnieki
Apakšgrupu iedalījums MO3, WO3, XO3 MV3, WV3, XV3 MIND3, WIND3

Sacensību norises plāns

LAIKS AKTIVITĀTE
No 10:00 – 11:45 Komandu reģistrācija (atzīmēšanās) sacensībām, starta paku izsniegšana
11:00 Kartogrāfisko materiālu izsniegšana
11:45 Kopējā sapulce un sacensību atklāšana
11:50 Komandas sāk pulcēšanos starta koridorā, īsi pirms starta taisām kopbildi
12:00 Starts visām komandām
15:00 Kontrollaika beigas 3h distancei
~ 15:30 Apbalvošana, labāko komandu sumināšana

Reģistrēšanās kārtība un dalības artava

Pieteikšanās sacensībām notiek sacensību mājas lapā www.ods.lv līdz 2023.gada 17.jūnijam ieskaitot. Dažas rezerves vietas būs sagatavotas tiem, kuri nejaušu apstākļu dēļ pieteiksies klātienē pasākuma dienā. Lūdzam komandas un indivduālos dalībniekus sacensībām pieteikties savlaicīgi, lai ir iespējams labāk izplānot sacensību norisi!

Dalības artava NO KATRA DALĪBNIEKA, atkarībā no pieteikšanās datuma:

Vecuma grupa Līdz 11.06.2023. (24:00) (svētdiena) No 12.06.2023. – 14.06.2023. (24:00) No 15.06.2023. – 17.06.2023. un sacensību dienā 18.06.2023.
Bērni līdz 12 gadiem (ieskaitot) 5 EUR 6 EUR 8 EUR
Jaunatne no 13 līdz 17 gadiem (ieskaitot);Veterāni no 55 gadiem (ieskaitot) 8 EUR 10 EUR 12 EUR
Pārējiem 10 EUR 13 EUR 15 EUR

Sacensību dienā komandai ir jāierodas reģistrācijā un jānokārto atlikušās formalitātes – jāsamaksā dalības artava, jāiesniedz nepieciešamās atļaujas (ja attiecināms) un jāsaņem starta paka. Ja komandai ir dalībnieku sastāva izmaiņas, par tām ir jāinformē reģistratoru. Reģistrācijā vēlams ierasties savlaicīgi, lai pēdējā brīdī neveidotos rindas un netiktu aizkavēts sacensību grafiks.

Komandai uz reģistrāciju ir jābūt līdzi visiem distancē lietojamiem telefoniem, kuros tā ir instalējusi aplikāciju Qrenteerings (vai QREvented). Ja tas vēl nav izdarīts, reģistratūrā konsultants palīdzēs to izdarīt un atbildēs uz jautājumiem par aplikācijas lietošanu. Tiem visiem reģistrācijā būs jāievada / jāskenē reģistrācijas kods. Komanda nedrīkst doties distancē, ja tā nav reģistrēta Qrenteerings sistēmā.

Dalības artava maksājama tikai skaidrā naudā un ir uz ziedojuma pamata, lai segtu pasākuma organizēšanu un sagatavošanu.

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Rozamunde sekoju līdzi
Ezzis piedalās

Piedalās - 1

Seko līdzi - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.