Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Rīgas pavasara rogaininga 2020 fotokomikss

01

Rogainings = skriešana ar galvu… bet ne sienā! 21.martā Spices apkaimē briest pēc kārtas jau 13.Rīgas Rogainings, kuru iecienījuši arī skrējēji, kam tīk septiņreiz nomērīt ar mērlenti kartē, pirms spert kāju mežā.

02

Tā mērīšana tādēļ, lai ierobežotajā 2, 4 vai 6 stundu kontrollaikā paspētu apmeklētu pēc iespējas vairāk un vērtīgāku kontrolpunktu un savāktu lielāko iespējamo punktu summu.

03

Ja arī Tev nav nekas pret nelielu pamaldīšanos gan urbānajos, gan parastajos džungļos, tad šajā foto komiksā parādīsim, ko mēs ieraudzījām, maldoties pa Mārupītes vadātāja pēdām. Bet kur iemaldīsies un ko ieraudzīsi Tu – tas jau ir pavisam cits stāsts – Tava stāsts – Tava “pilsētas leģenda”, kam nenoticēs pat labākie draugi. Tāpēc ņem viņus līdziun līdz 19.martam piesaki 2-4 draugu komandu (drīkst arī individuāli) 2, 4 vai 6 stundu distancē mājaslapā rigasrogainings.lv (vai klātienē sacensību dienā). Būs arī ātrumposms, kas laikam orientēšanās ietvaros līdz šim vēl nav pieredzēts.


“Laikam esam izskrējuši ārpus kartes,” nodomāja Taškentas pavasara rogaininga dalībnieki Abdulazizs un Azizbeks.

Arī rogaineri nevar iztikt bez sava “jumta”. Lai tikai kāds kamaniņbraucējs vai lodesgrūdējs pamēģina pieskarties mūsu prizmām – būs darīšana ar Tīraines “krusttēvu”.

Rīgas lidostas jaunā devīze. Un šis nav vienīgais lidostas pasūtījums Ainaram Mielavam – vai varat vēl kādu nosaukt?

Izskatās, ka visus dalībniekus aprijuši Mārupes krokodili (vismaz Mārupē runā, ka viena kaimiņa drauga draugs pats ar savām acīm tos redzējis peldam).

Picture 1

Ja šajā bildē Tu neredzi neko vairāk par sapropeli, tad Tu esi nolemts melioratora liktenim.

Aizvien ir brīva niša gara auguma māksliniekiem (un tieši orientieristiem mēdz būt ļoti garas kājas, lai mežā lēkātu pāri kritalām).

Picture 2

Forsējot purvu, galvenais ir neaizrīties ar kūdru!

Bijušais kūdras dzelzceļš

Negaršīgās paliekas no bebra pusdienām noderēja tiltiņam pāri bebru koridoram.

Uzminiet, kam tika izmantots šis “tramplīns”?

Kā sauc šo jūru?

Kas tā par jūru? Tā mazā ir Stūnīšu. Tā lielā ir Stūrīšu.

Arī Latvijas militāristi ne sliktāk par Holivudā rādīto prot uzturēt sakarus ar citplanētiešiem un ar 5G pārprogrammēt rogaineru smadzenes, lai ievilinātu tos savā eksperimentu laboratorijā… obligāti valkājiet folijas cepurītes!

Leģenda vēsta, ka Velns ar Dievu sarunājis taisīt kalnus. Ja augšupceļā ļaudis teiks “vell’s cik grūti”, tad lejupceļā “vai dieviņ”.

Dzērveņu plantācija. Tikai ēdiet tās lēnām un neaizrijieties ar kūdru!

16-video-thumbnail

Noskaties video, kā rogainings izskatās darbībā: https://failiem.lv/f/q6y6g79g

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.