Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
“Ielūdz Ozolnieki” ziemas skrējiens 2010
13/12/2010
08:58
teicamnieks
teicamnieks
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 74
Member Since:
10/08/2009
Offline

Hai! Vienkārši brīnišķīgs pasākums. Tā pat kā karstuma pārvarēšana Kuldīgā, tā pat cīņa ar sniega radītām grūtībām Ozolniekos šo skrējienu padara par vienreizēju. Izvēlējos 5km distanci un teikšu, ka ne visu pustundu spēju baudīt dabu un priecāties par mūsu meiteņu skaistajiem augumiem, kuri lēnām attālinājās... Iedzimtā velme tos noķert padarija manu pulsu ātrāku, kā sākotnēji biju plānojis. Bija tomēr jāsāk piegriest vērība mīkstajam un slidenajam segumam. Teikšu atklāti, kādu stundiņu biju dusmīgs, ka netiku apbalvots, taču vēlāk sāku pareizāk izprast situāciju, kā arī to, ka pirms višām sacensībām tomērt jāizlasa nolikums. Kaut gan domāju, ka īsti pareizi tas nav. Bet svarīgākais jau ir, ka esam vesali, priecīgi, mundri un ņipri saņēmuši un sakrājuši pozitīvās emocijas nākamai nedēļai un ne tikai. Sargiet potes!!!!

13/12/2010
09:45
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Skrējās attiecīgi tik labi, cik atļāva segums, kas no diezgan ciešama trotuāra rajonā bija deformējies  līdz "biezputrai" pa Klijānu gabaliņu bija visai interesanta pieredze ... tempam un vietai pievērsu vismazāko uzmanību, jo ziema ir ziema un te pat gandrīz vai  ir labāk skriet lēnāk un ilgāk ... paldies Dacei Kovaļevskai, ka neaizmuka no manis tik tālu, lai "neapmaldītos" :)) 3.aplis pa gruntsgabalu bija nebaudāms - 2 apļi bija padarījuši to par totālu putru un katra bedrīte spieda skriet pavisam uzmanīgi! :) Katrā gadījumā - lieliska motivācija skriet arī ziemas mēnešos, kad kilometrāža ir nepieciešama kā ēst :)

 

Lielais paldies visiem, kas palīdzēja ar tikšanu uz mačiem un atgriešanos no tiem! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/12/2010
10:13
marchello
marchello
Ozolnieki
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
12/12/2010
Offline
13/12/2010
11:34
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Skrējiens izdevās. Plānots bija viegls treniņš, bet pēc pirmā apļa pārņēma sacensību gars. Visu distanci noskrēju bariņā kopā ar Edgaru un vēl dažiem Ozolnieku pārstāvjiem un vienu orientieristu (viņam bija īstās meža čības). Ro, kaut ģērbusies melnā tērpā, mums bija kā sarkans karogs vērsim 40-150 metri pa priekšu.  Ja pirmie apļi vēl bija diezgan garlaicīgi, tad pēdējā aplī, īpaši grantsceļa gabalā, varēja paskriet ar 'odziņu', jo sniegs skrienot 2 x 50 skrējējiem bij riktīgi uzirdināts. Tādi nu mēs esam - meža taku dīvainīši, pie kam ar riktīgi radžotiem apaviem. Vislielākais prieks kā īstenam latvietim ir par finišā noskrieto RO un Edgaru. Finiša spurtā izdevās sasniegt pat 22km/h ātrumu (2:45 uz km). Tādu beigu sprintu es savu mūžu nebiju skrējis.

13/12/2010
13:14
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Paldies par lielisko video - interesanti uz to visu no malas paskatīties, kār arī sevi ieraudzīt kustībā :)

Aivar - iespējams, ka es tas biju ar "īstajām meža čībām"  (sarkanas Jalas), bet tā kā mans pulss tiecās uz augšu (virs 170), tad es sāku piebremzēt un turēt uz 170.

13/12/2010
13:43
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

paldies marchello – esi gana lielu darbu padarījis … tiešām bija interesanti skatīt – arī savs humora gabals te iederējās, jo šādu ekstrēmu pasākumu mums šogad ir gana bijis … bet šis izskatās pēc lieliskas "pastaigas"

 

Ģirt, gaidam uz nākamajiem mačiem ar savu kameru un savu montāžu, pie viena nebūtu nemaz tik slikti kopīgi paskriet! :))

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/12/2010
14:17
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

ĢIRT,kritika pilnīgi nevietā. Paņem pats kautko tādu saveido un,tad paskatīsimies,kas TEV pašam sanāks. ĢIRTS joprojām mūs pārsteidz ar saviem komentāriem.PALDIES  MARCHELLO par apjomīgo darbu - gan fočenes,gan video.

13/12/2010
15:02
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Paldies, marchello, par video un foto! Man tagad ir diezgan labs priekšstats par to, kas un kā Ozolniekos notika.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
13/12/2010
15:16
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

marchello said:

te pasākuma video:
http://www.laivusports.lv/ielu.....2010-video


 

Super! Manuprāt, burvīgs video sanācis :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
13/12/2010
15:47
Toredo
Toredo
Zinātājs
Members
Forum Posts: 83
Member Since:
28/03/2010
Offline

Jā, Mārcim patiešām liels paldies jāsaka. Šeit arī neliels aprakstiņš notikušajā:

http://www.draugiem.lv/SKOzolnieki/news/item/204099/

13/12/2010
15:47
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Jā, man arī skrējiens tīri labi patika, lai arī bija diezgan pasmagi. Pirmos divos apļos nekas interesants nenotika, bet pēdējā aplī mani viens konkurents panāca un apdzina, un kopā ar viņu līdz apļa beigām noķērām vēl vienu, kurš pirms tam bija jau diezgan krietni atrāvies. Finišā darīju līdzīgi kā vēlāk Aivars703 - vispirms pēdējā taisnē apdzinu to, kurš bija apdzinis mani un `aizvilcis` līdz gandrīz finišam, bet pēc tam 100-200 metrus pirms finiša arī to, kuru bijām noķēruši. Abi mēģināja maniem apdzīšanas manevriem pretoties, bet tomēr nesanāca. Liels prieks par šo finišu, it īpaši ņemot vērā, ka šie konkurenti man normālos laika apstākļos nekad nav bijuši konkurenti - viņi vienmēr bijuši vismaz galvas tiesu vai pāris tiesas pārāki. Laikam arī manas tupeles ar protektoru izdarīja savu darbu, cik vien labi varēja.

 

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
13/12/2010
17:51
Ivars
Ivars
Zinātājs
Members
Forum Posts: 261
Member Since:
20/08/2009
Offline

Nr29! Šortos un T-kreklā! Kurš tas bija?

13/12/2010
18:24
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

idzerve said:

Nr29! Šortos un T-kreklā! Kurš tas bija?


 

jautājums vispār jau ... lieks ... mums roņu nav nemaz tik daudz :) Miša Seļivanovs :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/12/2010
18:42
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

marchello said:

te pasākuma video:
http://www.laivusports.lv/ielu.....2010-video


 

Man arī šis video dikti patika. Pie tam tie, kas šajā video tika filmēti ļoti uzskatāmi var redzēt savu soli un nepieciešamības gadījumā koriģēt to. Lai gan man bija jābrauc uz citiem pasākumiem, es nenoturējos un izbraucu nelielu gabaliņu pa Skolas ielu, lai uzmestu skatu uz mačiem. Mani Oremans nedaudz pārsteidza par ļoti labu pozīciju laikā, kad es uzmetu aci, jo mina uz papēžiem Pāžem un bija priekšā "mazajam olzinietim" (aizmirsās uzvārds:) Pie kam cik saprotu, beigās abus ir nokodis. Malacis. Maļači arī pārējie, kuri piedalījās šajos "neskrējiena" apstākļos ar tādiem ātrumiem.

13/12/2010
18:50
Raitis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
05/03/2010
Offline

skrējiena video vienkārši lielisks! :) paldies, marchello!

13/12/2010
20:19
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

OreMan nepārtrauktā progresā ! Un,ja skrējiens būtu normālos apstākļos,tad neizpaliktu arī kārtējais personiskais.Super ! Man jau M.Seļivānovu labāk patīk saukt par MAUGLI(kā kāds jau nosauca Ozolnieku pusītē),ne RONI.

13/12/2010
20:30
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Reku vēl šādas tādas bildītes - http://melnais.mii.lu.lv/edgarsr/Files/OzoZiema.rar

 

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
13/12/2010
23:31
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

video riktīgi labais. pat celis sāka nedaudz puslēt no skatīšanās vien.

man kādu gabaliņu sanāca skriet pa priekšu 15km skrējīem un līdz ar to klausījos aivara703 stāstu par orjentēšanos mežā. ilgi jau šis prieks nebija viņi aizlaidās :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
14/12/2010
00:19
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Neprotu tās bildītes paskatīties (vai saglabāt) :(

Video lielisks, dziesma lieliska!:)

14/12/2010
00:46
Inga
Rīga, Dzirciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
07/08/2009
Offline

OreMan said:

Reku vēl šādas tādas bildītes - http://melnais.mii.lu.lv/edgar.....oZiema.rar

 


 

Paldies, bildītes jaukas, izdevušās! :)

No permission to create posts