Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Briseles maratons un pusmaratons 10.10.2010
12/10/2010
10:09
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
141

Trīs lietas labas lietas ceturtā no sirds. Skaista nedaudz pauguraina trase un personiskais šādā trasē. "Maziņš" kāpums ap 15/16km pretī arkām. Trīs labi pavadītas dienas vasarā un tad atgreišanās ziemā :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
12/10/2010
11:12
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
142

edGars said:

Draudzējies ar savu sirsniņu. Labi, ka esi uz kājām.

 


 

Izskatās, ka šajā gadījumā ar sirdi nav tik liels sakars kā ar sāļu trūkumu organismā. Beļģu dakteri nokonstatēja pēc analīžu nodošanas, ka ir problēmas ar nierēm. Tad ielaida vēnā sāļus un noņēma atkārtotas analīzes, pēc kā izrādijās, ka ar visiem orgāniem ir viss kārtībā.

 

Mans secinājums, ka bija pārāk liela svīšana saulainajā laikā un pie diezgan pieklājīga tempa. Svīšanu, savukārt noteikti radīja pārāk augsts sirdpukstu daudzums minūtē. Tātad jāsāk audzēt lēnā bāze nākošajam gadam.

12/10/2010
11:13
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
143

p.s. Kas mūs nenogalina, tam mūs stiprina:)

12/10/2010
14:03
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
144

sm72 said:

p.s. Kas mūs nenogalina, tam mūs stiprina:)


Galu galā - tu taču pats izstājies nevis tevi vardarbīgi sagrāba un aizveda uz analīzēm, vai es ko īsti nesaprotu? :( Veselība jāsaudzē! Un ātrums distancē tev ļoti labs :).
12/10/2010
18:00
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
145

ro said:

sm72 said:

p.s. Kas mūs nenogalina, tam mūs stiprina:)


Galu galā - tu taču pats izstājies nevis tevi vardarbīgi sagrāba un aizveda uz analīzēm, vai es ko īsti nesaprotu? :( Veselība jāsaudzē! Un ātrums distancē tev ļoti labs :).

 

Pēdējo savu skrieto km es īsti neatceros, tādēļ arī nezinu vai mani vardarbīgi sagrāba:) Pēc Briseles maratona mājas lapā izliktās bildes spriežot esmu izskrējis krietnu gabalu aiz Briseles arkas, taču to, ka būtu tai izskrējis cauri neatceros.

12/10/2010
23:40
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
146

Pierādījums tam, ka par sevi vairāk jārūpējas :). Reiz man līdzīga bezfilma gadījās, finišā ātrajos ierados, bet tas vairāk bija saistits ar ūdens zudumu. Tiesa gan, distance bija 4x īsāka.

13/10/2010
00:13
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
147

Ar sm72 lieta ir gana nopietna pēc šiem negadījumiem - Kuldīgā un Briselē.Domāju,ka nepieciešama ir vēl kāda nopietna veselības pārbaude.Neizprotu īsti ,kas ir pie vainas - varbūt pat tie visi treniņi ir par smagu ? Man katrā ziņā bija ļoti patīkami duetā skriet,nekad agrāk tā nebija gadījies skriet .Pats ieraugot balonu 3:30 kautkā apstulbu un sāku rikšot balona tuvumā,pat labu laiku pa priekšu,kad attapos nemanīju vairs nekur sm72,visu laiku domāju,ka tepat kautkur ir.Arī finišā nespēju vien sagaidīt sm72,iedomājos - varbūt,ka tai beigu pūli ,ko radīja saplūšana ar pusīšniekiem,aizsteidzies pat man garām.Uz sliktām domām mani uzvadīja Mošķa zvans  no Latvijas,pēc kura arī sākām kopīgi rosīties.Labi gan ,ka sm72 uzstutējās uz pekām un kopīgi varējām doties mājup.Ceru gan,ka pārī ar sm72 kādu maratonu izdosies veikt līdz finišam,jo mums jau baigi feini skrējās.Tā jau ir,ka ik maratonā kurā piedalās sm72 notiek visādi brīnumi - ja ne savādāk,tad pašam kādas likstas.

13/10/2010
19:53
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
148

sm72 said:


Galu galā - tu taču pats izstājies nevis tevi vardarbīgi sagrāba un aizveda uz analīzēm, vai es ko īsti nesaprotu? :( Veselība jāsaudzē! Un ātrums distancē tev ļoti labs :).
 

 

Pēdējo savu skrieto km es īsti neatceros, tādēļ arī nezinu vai mani vardarbīgi sagrāba:) Pēc Briseles maratona mājas lapā izliktās bildes spriežot esmu izskrējis krietnu gabalu aiz Briseles arkas, taču to, ka būtu tai izskrējis cauri neatceros.


ieskaties iekš sava Garmin - tur vajadzētu uzrādīties, kur esi bijis trases veikšanas laikā ;)
Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/10/2010
21:26
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
149

Didzis said:

Ar sm72 lieta ir gana nopietna pēc šiem negadījumiem - Kuldīgā un Briselē.Domāju,ka nepieciešama ir vēl kāda nopietna veselības pārbaude.Neizprotu īsti ,kas ir pie vainas - varbūt pat tie visi treniņi ir par smagu ? Man katrā ziņā bija ļoti patīkami duetā skriet,nekad agrāk tā nebija gadījies skriet .Pats ieraugot balonu 3:30 kautkā apstulbu un sāku rikšot balona tuvumā,pat labu laiku pa priekšu,kad attapos nemanīju vairs nekur sm72,visu laiku domāju,ka tepat kautkur ir.Arī finišā nespēju vien sagaidīt sm72,iedomājos - varbūt,ka tai beigu pūli ,ko radīja saplūšana ar pusīšniekiem,aizsteidzies pat man garām.Uz sliktām domām mani uzvadīja Mošķa zvans  no Latvijas,pēc kura arī sākām kopīgi rosīties.Labi gan ,ka sm72 uzstutējās uz pekām un kopīgi varējām doties mājup.Ceru gan,ka pārī ar sm72 kādu maratonu izdosies veikt līdz finišam,jo mums jau baigi feini skrējās.Tā jau ir,ka ik maratonā kurā piedalās sm72 notiek visādi brīnumi - ja ne savādāk,tad pašam kādas likstas.


 

Man arī ļoti patika dueta skrējiens, it sevišķi, ka viens otru ik pa laikam uzmundrinājām:) Nekas, izskatās, ka Prāgā abi varēsim ieskriet zem tiem maģiskajiem 3:30.

13/10/2010
21:29
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
150

Mošķis said:

ieskaties iekš sava Garmin - tur vajadzētu uzrādīties, kur esi bijis trases veikšanas laikā ;)


 

To Garmina rādītāju, kas bija pirms ātruma 1:20 apmēram par km, arī ieliku noskrietajos kilometros.

13/10/2010
23:50
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
151

sm72,OKI,SAVED KĀRTĪBĀ VESELĪBU  - TAD BLIEŽAM ! Ceru,ka ar TEVĪM (TĀPAT ARĪ AR JEBKURU CITU) Briseles podi vairs neatkārtosies.

14/10/2010
13:17
G-street
G-street
Interesents
Members
Forum Posts: 38
Member Since:
16/03/2010
Offline
152

Mani Brisele patīkami pārsteidza, jo no atsauksmēm biju dzirdējis, ka ilgāk par vienu dienu tur nav ko darīt!

Patiesībā ar četrām dienām bija par maz, ņemot vērā, ka viena diena tika veltīta Brūgei.

Lai arī skrējiens bija pakārtots ceļojumam, tas bija neiespējami nepadoties pozitīvajai atmosfērai- uzmundrinošie līdzjutēji, bērni, kas stiepj rokas, lai dotu skrējējiem “pieci” , gleznainie Briseles skati un lieliskais atbalsts finiša spurtā :)

Pozitīvs lādiņš sezonas noslēgumam un motivācija sava hobija turpināšanai, attīstīšanai!

P.S. Apsveicu visus maratona pievarētājus un gandrīz pievarētājus, šī trase tiešām nebija no vieglākajām maratona distancei- viltīgie pauguri, kalniņi un ātrās nokalnes noteikti nemitīgi lika domāt par pareizi izvēlētu tempu!

No permission to create posts