Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Ozolnieku Pusmaratons 2010
20/09/2010
16:33
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Vislabāk to visu var uzzināt ierodoties svētdien, 26. septembrī plkst. 11:00 (starta laiks) Ozolnieku sporta namā uz kārtējo 6. skrējienu seriāla Ielūdz Ozolnieki kārtu, noskriet 5 vai 10 km un apskatīt trasi un visu pārējo uz vietas. Varēs arī satikt Ozolnieku skrējēju kluba vadītāju un pusmaratona organizētāju Juri Bērziņu, domāju, ka viņš būs priecīgs par piedāvājumu izveidot mājas lapu. Bet personīga informācija tik un tā ir labāka, oficiālajā nez vai būs teikts, ka pēc Ozolnieku pusmaratona parasti ir pasēdēšana ar groziņiem un pirts.

20/09/2010
22:34
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Salīdzinot ar Valmieru, Ozolnieku pusmaratons ir tāds mājas pasākums, kur piedalās Ozolnieku kluba biedri un ar katru gadu arvien vairāk viesu, iecienīts VSK Noskrien biedru vidū. Ar laiku, protams, arī tas var izaugt līdz komercmaču apmēriem. Ja pierasts pie čipiem, tad - vismaz šoreiz aizmirsti! Rezultātu pieraksta ar roku. Bet, kā jau ilksy raksta, ir pirts un pasēdēšana. Trase četros apļos, ideāli līdzena, asfalts un viens posms grants ceļš.

21/09/2010
10:35
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Ģirt,TU nebeidz pārsteigt - ro skaidri un gaiši ir uzrakstījusi,lasīt ar nemāki ?

21/09/2010
12:20
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Speciāli priekš tevis, Girt, visu noskaidroju! :D

1)Tas ir atkāts pasākums, var piedalīties ikviens sportists vai amatieris no Latvijas vai ārvalstīm

2)līdz 1.oktobrim dalības maksa 5Ls, pēc 1.oktbra līdz 22.oktobrim – 8Ls, Starta dienā- 10Ls. Jāpārskata uz kontu Jurim Bērziņam norādot  savu vardu, uzvārdu, vecuma grupu, dzimšanas datumu, maksājuma mērķi. 

Saņēmēja konts LV55HABA0551021805209

3)Dalības maksā ietilpst tēja distancē un pēc tās, uzkodas distancē (šokolāde, banāni iespējams), dušas, siltas ģērbtuves, iespējams – pirts.

4)jāierodas Ozolniekos< Stadiona ielā 5b, stāvvieta pie "Ozo" Ledus halles, hallē dušas, ģērbtuve, reģistrācija halles foajē, tur arī numuri, 23.oktobrī. Starts 10, bet jāierodas laicīgi, jo starta vieta tālāk no halles. Finišs- pie halles un tur arī starts citām distancēm.

5)Plkst10. Citām distancēm – 5km (sievietes, veterāni), 10km (vīrieši), 2,2km (bērni) – plkst 11.

6)rezultāti http://www.skriesim.lv parasti jau otrā dienā

7)Apbalvošana ap 13-14 varētu būt, kad visi finišējuši un rezultāti apkopoti. Apbalvo hallē 2.stāvā, jāseko līdzi informācijai par apbalvošanas laiku un vietu. Pirmās trīs vietas katrā grupā saņems medaļas, diplomus un simboliskas balviņas. Citu skrējienu uzvarētāji saņems simboliskas balviņas. Visi dalībnieki, iespējams, saņems sertifikātu par pusmaratona veikšanu.

Vecuma grupas var redzēt šeit: http://www.draugiem.lv/SKOzolnieki/news/index/?pg=8

 

21/09/2010
13:50
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Ro, lai veiktu maksājumu vēl pietrūkst Bērziņonkas personas kods. Bez tā maksājums "neies cauri".

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
21/09/2010
14:04
Hermanis27
Hermanis27
Interesents
Members
Forum Posts: 19
Member Since:
17/08/2010
Offline

Girts, izteikšu minējumu:

Tu esi policists. Ja ne, tad valsts vai pašvaldības nodarbinātais.

Joks :)

21/09/2010
14:11
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Aivars said:

Ro, lai veiktu maksājumu vēl pietrūkst Bērziņonkas personas kods. Bez tā maksājums "neies cauri".


 

Hmm, man liekas, ka tas personas kods ir opcionāla lieta, var arī nerakstīt to, pārskaitot naudu.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
21/09/2010
14:13
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Girts said:

Zinu, tradicionāls jautājums, iespējams, dažam apnicis, bet tomēr svarīgs - vai mantu glabāšana ir nodrošināta? Vai ģērbtuvju skapīši slēdzami?


 

Tas gan laikam netiks nodrošināts, par savu mantu drošību jārūpējas pašam. Var atstāt garderobē, bet tur neviens nepieskata. Labāk atstāt savā auto vai tml.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
21/09/2010
14:22
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Es vienmēr bez personas koda pārskaitu :).

Girt, es Bērziņonkuli pazīstu gan :D, viņš ir kluba vadītājs un es jau gandrīz gadu būšu šajā klubā ka biedrs. Sazvanījos un speciāli Tev paprasīju :D :D :D. Toredo vēl nav pacenties un nopublicējis nekur šo info, viņš ir tāds kā informators.

Par mantām- naudu parasti atstāju mašīnā, bet drēbes un pat vērtīgas lietas nebaidos atstat ģērbtuvē, man nav paranojiskas bailes par to, ka pēc finiša nebūs ko vilkt mugurā :D. Ģērbtuve ir slēdzama un atslēga pie dežurantes, tā ka no malas arī nekādi alkāni iekšā netiks :D, kamēr citi skrien.

 

21/09/2010
14:27
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Liels paldies, Ro. Sīki un smalki. Kā redzams, noder ne tikai Ģirtam:)

Savus pirmās sezonas plānus esmu pārpildījis ar uzviju. Pēc loģikas tagad vajadzētu nedēļu atpūsties un tad lēnām kāpt uz rolleriem un gatavoties ziemai. Savā dullumā esmu nolēmis atsākt arī slēpot. Tomēr domāju piedalīties tusiņa pēc, vēl izdomāšu cik skriešu. Varētu, piemēram, meitu pavadīt 2 km distancē. Bet ka tik beigās neiznāk kā Didzim Valmierā:)

Un beidzam apsmiet Ģirtu, cilvēkam varbūt pirmā inkarnācija uz Zemes, tāpēc par slēdzamajiem skapīšiem viss vēl nav skaidrs.

21/09/2010
17:07
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

lai nebūtu strīdu par nolikumu - saņēmu personīgi uz -pastu: http://www.noskrien.lv/%E2%80%9Eozolnieku-rudens-pusmaratons-%E2%80%93-2010%E2%80%9D-nolikums/

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
24/09/2010
21:07
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

OreMan said:

Aivars said:

Ro, lai veiktu maksājumu vēl pietrūkst Bērziņonkas personas kods. Bez tā maksājums "neies cauri".


 

Hmm, man liekas, ka tas personas kods ir opcionāla lieta, var arī nerakstīt to, pārskaitot naudu.


 

Man interneta banka "met atpakaļ" maksājumus bez NMR numura juridiskajām vai personas koda fiziskajām personām. Tā pēc likumdošanas arī būtu jābūt.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
24/09/2010
21:36
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Aivars said:

 

Man interneta banka "met atpakaļ" maksājumus bez NMR numura juridiskajām vai personas koda fiziskajām personām. Tā pēc likumdošanas arī būtu jābūt.


 

Man atkal vienmēr ir gājis, nekad nerakstu personas kodus. Savādi gan :)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
24/09/2010
22:40
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

OreMan said:

Aivars said:

 

Man interneta banka "met atpakaļ" maksājumus bez NMR numura juridiskajām vai personas koda fiziskajām personām. Tā pēc likumdošanas arī būtu jābūt.


 
Man atkal vienmēr ir gājis, nekad nerakstu personas kodus. Savādi gan :)

 

man arī liekas, ka personas kodam nebūtu nozīmes pie pārskaitījuma, jo personas kods ir personas datu aizsardzības objekts.

25/09/2010
00:00
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

cik atceros, tad Swedbank (ex-Hansa) nebija problēmas ar personas kodu, tur ņēma pretīm arī bez koda

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
25/09/2010
19:55
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Jebkurā gadījumā - kā pērn, tā šogad Bērziņš savu personas kodu IR publiskojis, laikam jau nesaskatot tajā īpašu problēmu.

Un nekas jau slepens un "aizsargāts" tas patiesībā nav. Kodu raksta visos iedomājamos papīros, kas pēc tam nebūt netiek vienmēr rūpīgi ieslēgti seifā. ;)

26/09/2010
11:30
Dokken
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 94
Member Since:
14/04/2010
Offline

Nevajag čakarēt sev galvu. Vakar Berziņš bija Mežaparkā, droši vien būs arī Daugavas stadionā 2.oktobrī. Neredzu nekādas problēmas atnākt uz sacensībām un samaksāt tieši Jurim ar skaidru naudu. Visus gadus tā bija.

26/09/2010
13:46
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Šodien Ozolniekos piecīti Dacītei samaksāju un "pusītei" pieteicos.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
26/09/2010
16:55
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Es ar vakar Mežaparkā,tāpat Inga,minikin,OreMan pieteicāmies un samaksājām dalību.

26/09/2010
23:09
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Didzis said:

Es ar vakar Mežaparkā,tāpat Inga,minikin,OreMan pieteicāmies un samaksājām dalību.


 

Tieši tā, es ar skriešu Ozo pusīti. Bet par minikin gan šaubos.. ;)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
No permission to create posts