Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Ozolnieku pusmaratons 2011
29/09/2011
10:10
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

laumiic, paldies par piedāvājumu - iepriekš Te visi raksta, ka Ozolnieki ir ātrākā F1 trase un man te tagad pa to ar "kravinieku piedāvā izbraukt" :) Bet patiesībā Tev izdodas mani pārliecināt par 1/2 maratonu lēnā kompānijā, nebiju par to iedomājies!

29/09/2011
10:26
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

xorix, garos skriet cēlā vienatnē ir daudz garlaicīgāk .. šādā pasākumā skriet ir daudz interesantāk, ja vēl kāds ūdeni tev pienes, ir kompānija ... pēc aerobā tempā noskrietas pusītes arī nekāda īpašā atjaunošanās nav nepieciešama :) bez tam, lēnām skrienot tev ir iespēja safilmēt visu no skrējēja skatu punkta - Zelta kedā noskrēju 5km ar spoguleni rokās, bija daudz interesantāk nekā vienkārši skriet uz laiku :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/09/2011
11:28
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

xorix rakstīja:

Labprāt noskrietu arī šo 1/2 maratonu, bet nu jau paskatoties saplānotos skrējienus oktobrī šķiet, ka 4 nedēļas nogales pēc kārtas skriet 21-33km var būt par traku. Man šķiet, ka organisms knapi spēj atjaunoties pa nedēļu līdz atkal nākamais garais ir klāt. Ir aizdomas, ka pirms Siguldas kalnu maratona (33km) tomēr ieturēšu mierīgāku režīmu un varbūt tomēr ņemšu tikai 10km Ozolniekos... Kā ir ar pārējiem, kuri domā piedalīties Siguldas kalnu maratonā - vai skries Ozolnieku 1/2 maratonu? Vēl ir iespēja mani netieši ietekmēt/pārliecināt par 1/2 maratonu Ozolniekos :)

Pārliecināšana par labu 1/2 salīdzinājumā ar 10 km ir vienkārša: 10 km distance šajā pasākumā vispār nav paredzēta

29/09/2011
11:32
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

papucis rakstīja:

Tie, kas skries lēnāk, tos cels nost no trases un pa taisno vedīs mazgāties :) Kontrollaiks vajadzīgs tāpēc, lai zinātu, cik ilgi trase jātur slēgta transporta kustībai, tiesnešiem jāuzturas trasē, utt .. ja nav pārliecības par 2,5h tad var droši doties spēkus izmēģināt pasākumos, kur kontrollaiks ir 3h, kā arī jāapdomā vai tiešām vajag skriet pusīti, ja fiziskā sagatavotība neļauj veikt to kontrollaikā :) Tas tā, lai pēc tam nav jālasa bēdu stāsti par saķertajām traumām, iekaisumiem, utt :)

Salīdzinājumam - rakstā "Šarmelšeihas pusmaratons" stāsts par Antonio, kuram par godu atjaunoja nojaukto finišu ar visām reklāmām:)

29/09/2011
11:39
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

xorix rakstīja:

laumiic, paldies par piedāvājumu - iepriekš Te visi raksta, ka Ozolnieki ir ātrākā F1 trase un man te tagad pa to ar "kravinieku piedāvā izbraukt" :) Bet patiesībā Tev izdodas mani pārliecināt par 1/2 maratonu lēnā kompānijā, nebiju par to iedomājies!

Es tā sasmējos par F1 un kravinieku.

Un starp citu domāju, ka tu neesi vienīgais, kuram ir dilema ko un kā darīt oktobra nedēļas nogalēs :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
29/09/2011
15:49
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

papucis rakstīja:

Tie, kas skries lēnāk, tos cels nost no trases un pa taisno vedīs mazgāties :) Kontrollaiks vajadzīgs tāpēc, lai zinātu, cik ilgi trase jātur slēgta transporta kustībai, tiesnešiem jāuzturas trasē, utt .. ja nav pārliecības par 2,5h tad var droši doties spēkus izmēģināt pasākumos, kur kontrollaiks ir 3h, kā arī jāapdomā vai tiešām vajag skriet pusīti, ja fiziskā sagatavotība neļauj veikt to kontrollaikā :) Tas tā, lai pēc tam nav jālasa bēdu stāsti par saķertajām traumām, iekaisumiem, utt :)

Bijām vienojušies ar Bērziņa onku, ka 3h būs tas gala rezultāts - katru gadu kāds finišē ap 2:45

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
29/09/2011
15:51
Toredo
Toredo
Zinātājs
Members
Forum Posts: 83
Member Since:
28/03/2010
Offline

par to kontrollaiku - variet neuztraukties - tiesneši tiešām nekur prom neies, kamēr nebūs finišējis pēdējais cilvēks, tāpat arī tie, kas "pieskatīs" trasi (pagriezienos pierakstot numurus, norādot virzienu utt.), tā ka droši var skriet savā tempā :)

29/09/2011
15:53
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Toredo rakstīja:

par to kontrollaiku - variet neuztraukties - tiesneši tiešām nekur prom neies, kamēr nebūs finišējis pēdējais cilvēks, tāpat arī tie, kas "pieskatīs" trasi (pagriezienos pierakstot numurus, norādot virzienu utt.), tā ka droši var skriet savā tempā :)

Toredo, izlabojiet uz 3h, lūdzu, vismaz savā mājaslapā! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
29/09/2011
16:32
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

xorix rakstīja:

 Kā ir ar pārējiem, kuri domā piedalīties Siguldas kalnu maratonā - vai skries Ozolnieku 1/2 maratonu?

Šogad Ozolniekos neskriešu, bet pērngad arī bija tieši tāpat kā šogad - Ozolnieki un Siguldas kalni ar nedēļas starpību, abus noskrēju, un bija OK, nekādas vainas. Ā, bet nu es jau tikai 11 km Siguldā skrēju gan, tas kaut ko maina.. :)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
29/09/2011
17:51
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

xorix rakstīja:

Kā ir ar pārējiem, kuri domā piedalīties Siguldas kalnu maratonā – vai skries Ozolnieku 1/2 maratonu? Vēl ir iespēja mani netieši ietekmēt/pārliecināt par 1/2 maratonu Ozolniekos :)

Es pirms 8-stundu Rogaina iesildījos šādi – 11.septembris – Tallinas Maratons, 18.septembris – Valmieras Maratons, 25.septembris – Rogains (47.5km). Pirms Siguldas kalnu Maratona iesidīšanās – 8.okt. – Duatlons (8km + 27,5km), 15.okt. – Siguldas pusmaratons, 23.okt. – Ozolnieku pusmaratons un tad 29.oktobrī Siguldas Kalnu Maratons 55km.

Es domāju, motivācijai mans plāns tev der. Kaut es, kā jaunais (vēl taču pat 50 nav), atjaunojos diezgan ātri.

Krievijā TV raidījumā ('pats sev režisors') ir sadaļa – A VAM SLABO (a ko , jums slābani)

29/09/2011
18:18
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Aivars703 bliež kā traks !  Atjaunošanās problēmas arī nesagādā - pēc mačiem pāris aliņi ,un var bliezt atkal ! Bet,ja nopietni,tad kalendārs tāds raibu raibais mums šogad - nav nedēļa bez mačiem,spēj tik izvēlēties.Un,ja kādam liela vēlēšanās,tad katru nedēļu pat vairākas reizes var piedalīties sačos.OZOLNIEKU PUSMARATONA PASĀKUMĀ JĀPIEDALĀS NOTEIKTI ! Nav pat svarīgi - skriet 5-ti,vai pusīti,ŠIE MAČI IR ĪPAŠI IECIENĪTI NOSKRIENIEŠU SAIMĒ !

29/09/2011
23:52
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

baigi derētu pēc šī pasākuma VSK Noskrien torti ar numuru "2011" notiesāt - tādu kā 2009.gadā ?! ceru, ka sm72 to varēs nokārtot?:) Kādas ir jūsu idejas?:)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
30/09/2011
00:01
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Mošķis rakstīja:

baigi derētu pēc šī pasākuma VSK Noskrien torti ar numuru "2011" notiesāt - tādu kā 2009.gadā ?! ceru, ka sm72 to varēs nokārtot?:) Kādas ir jūsu idejas?:)

Cerība esot muļķa mierinājums:) Sm72 nav pārliecināts, ka vispār piedalīsies šajā pasākumā, jo pēc nedēļas būs Frankfurtes maratons. Redzēs, ko treneris būs sadomājis šajā sakarā. Būs vien jāpakļaujas vecāka vīra priekšnojautām:)

08/10/2011
15:45
Toredo
Toredo
Zinātājs
Members
Forum Posts: 83
Member Since:
28/03/2010
Offline

Ozolnieku pusmaratona goda viesis – leģendārais Georgs Jermolājevs!

 

Viņa personīgais rekords maratonskrējienā ir 2 stundas, 24 minūtes un 42 sekundes, un viņam pieder 59 pasaules rekordi garajās un ultragarajās skriešanas distancēs...

 

Tas ir neviens cits kā leģendārais Latvijas skrējējs Georgs Jermolājevs, kurš 23.oktobrī, kad Ozolniekos norisināsies 9.Rudens pusmaratons, sacensību noslēgumā sniegs interviju kā saldo ēdienu visiem skriešanas mīļotajiem.

 

Slavenais sportists, neskatoties uz sirmo vecumu un tūkstošiem noskrietu kilometru, joprojām nodarbojas ar šo sporta veidu, tādējādi rādot priekšzīmi, kā piekopt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Aptuveni stundu garajā intervijā G.Jermolājevs atklās, kā gatavojies pasaules rekordu sasniegšanai un kā tos sasniedzis, par izjūtām un pārdzīvojuniem šajā laikā, un arī atbildēs uz interesentu jautājumiem par skriešanu, tostarp par tādām interesantām lietām kā šī sporta veida/nodarbes aizkulisēm gan amatieru, gan profesionāļu līmenī, aizliegtajām vielām jeb dopingu u.c.

 

Skrējēju klubs «Ozolnieki», kura vadītājs Juris Bērziņš ir viens no iniciatoriem turpat jau desmit noorganizetājiem pusmaratoniem un vairākiem maratona skrējieniem Ozolnieku pusē, arī turpmāk gada sezonas lielo sacensību noslēgumā aicinās ar dalībniekiem tikties kādam atpazīstamam Latvijas vai ārzemju sportistam, kas būs kā laba mācību stunda un ceļa maize visiem gan esošajiem, gan topošajiem skriešanas mīļotājiem, kuru skaits turpina nemitīgi augt.

 

Savukārt ar jau minēto skriešanas leģendu G.Jermolājevu visi interesenti varēs tikties 23.oktobrī ap pulksten 15:30 Ozolnieku Sporta namā pēc skrējiena.

08/10/2011
20:24
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Visu cieņu, ka šo sacensību "kultūras programmā" tiek iekļauti šādi jaunatnes motivatori. Taču der padomāt šī pusmaratona "afterpatijā" arī par jaunatni tādā griezumā- nevilkt arī tos bonopartus un merkūrus, kas nav tā labākā priekšzīme nepilngadīgajiem skrējējiem! Galu galā, kam ir vēlēšanās pēc mačiem atslābināties ar grādīgo, var taču aizšaut uz "dzertūzi", vai iejaukt mājās kādu "kokču".

08/10/2011
20:44
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Vai ir padomāts par šīs intervijas tehnisko izpildījumu? Ja tas būs tāds pats kā parasti visas runas Ozolnieku skrējienu pasākumos, tad tā ir necieņa gan pret klausītājiem, gan pret godājamo sportistu

16/10/2011
10:25
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

sm72 rakstīja:

Mošķis rakstīja:

baigi derētu pēc šī pasākuma VSK Noskrien torti ar numuru "2011" notiesāt – tādu kā 2009.gadā ?! ceru, ka sm72 to varēs nokārtot?:) Kādas ir jūsu idejas?:)

Cerība esot muļķa mierinājums:) Sm72 nav pārliecināts, ka vispār piedalīsies šajā pasākumā, jo pēc nedēļas būs Frankfurtes maratons. Redzēs, ko treneris būs sadomājis šajā sakarā. Būs vien jāpakļaujas vecāka vīra priekšnojautām:)

Kā šobrīd ar tortes būšanām? vai vispār ir vērts domāt par tās cepšanu? ja tā torte būtu tāda, kā 2009.gadā, tad jau nu baigi derētu :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
16/10/2011
10:36
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

ak, jā - http://www.noskrien.lv/vsk-noskrien-ozolnieku-pusmaratona-2009/ - te arī apraksts par 2009.gadu ar visu tortes foto :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
16/10/2011
11:22
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Mošķis rakstīja:

ak, jā - http://www.noskrien.lv/vsk-noskrien-ozolnieku-pusmaratona-2009/ - te arī apraksts par 2009.gadu ar visu tortes foto :)

Tev ir visas iespējas noorganizēt un saorganizēt to tortes cepšanu.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
16/10/2011
15:09
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

laumiic rakstīja:

Mošķis rakstīja:

ak, jā – http://www.noskrien.lv/vsk-noskrien-ozolnieku-pusmaratona-2009/ – te arī apraksts par 2009.gadu ar visu tortes foto :)

Tev ir visas iespējas noorganizēt un saorganizēt to tortes cepšanu.

laumiic, man no Liepājas ir "mazliet" grūtāk to izdarīt ! sm72 ir iespējas (vai arī nav) izdarīt to, neaizejot pārāk tālu no sacīkšu vietas, tāpēc arī jautāju, vai tā garšīgās tortes cepēja var darināt  arī šim pusmaratonam? :)

 

Un vispār?! Vai torte ir nepieciešama? Es tādu torti gribētu baudīt pēc pēdējās zemu lidojošo pusmaratonu sezonas! Kā ir ar citiem? Pie viena, varam noorganizēt kafijas/tēju, kas nu kuram patīk. Pats esmu ar mieru atvest kādu kafijas paku!:)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
No permission to create posts