Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Ozolnieku pusmaratons 2011
20/10/2011
17:27
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Laumiic,

pagaidām vēl ir sacensības.... Tikai aizvien vairāk cilvēku piefiksē, ka kustoties iegūtajam priekam nav tiešas korelācijas ar izcīnīto vietu vai uzvaru pār citiem. Samērīšanās zaudē savu aktualitāti.

20/10/2011
17:39
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

nevaru nepiekrist tam, ka lielais vairums skrien prieka pēc nevis lai uzveiktu citus, jo par vietām cīnās labi ja 1..5% no dalībniekiem atkarībā no sacensību kupluma :) pārējiem nav citas izvēles kā to darīt tikai prieka pēc :) vienmēr būs kāds, kurš skries ātrāk vai lēnāk. bez tam, tas ir patīkami, ja skrienot lēnāk esi palīdzējis kādam noskriet ātrāk :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
20/10/2011
17:53
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

papucis rakstīja:

nevaru nepiekrist tam, ka lielais vairums skrien prieka pēc nevis lai uzveiktu citus, jo par vietām cīnās labi ja 1..5% no dalībniekiem atkarībā no sacensību kupluma :) pārējiem nav citas izvēles kā to darīt tikai prieka pēc :) vienmēr būs kāds, kurš skries ātrāk vai lēnāk. bez tam, tas ir patīkami, ja skrienot lēnāk esi palīdzējis kādam noskriet ātrāk :)

Nenoliegšu, lielie koptreniņi uzlādē, dod spēku nākamajiem mačiem, vieglāk noskriet garos treniņus - tāpēc es labprāt tādos piedalos ... BET .... papuci, tā jau te visi saka, ka koptreniņi ir labāki, jo mēs paši tos veidojam ... bet  kas var būt patīkamāks, par finišā noskrietu kluba biedru?:)) Ja tie ir mači, tad tie ir mači ... pat, ja neesi ticis pie taustāmas balvas, noskriet līdzskrējēju, ir patīkami, gandrīz vai kā padarīts mājas darbiņš :) Tās ir emocijas, kuras var gūt tikai sacenšoties, un tieši tā ir galvenā balva jebkuros mačos ... savādāk var skriet un neiespringt ne uz ko ...

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
20/10/2011
18:04
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Katram savi mērķi gan mačos,gan treniņos,stipri diskutējama lieta.Cits grib uzvarēt,cits kādu apdzīt,cits uzlabot savu rezultātu,cits tikt līdz finišam,.........

20/10/2011
18:06
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Sacensībās ir uzstādāmi vairāki mērķi. Es Ozolniekos sacentīšos pirmkāt ar sevi un ceru uzvarēt. Plāns A - izskriet PB (papildus motivācija - pārspēt Didža PB), plāns B - noskriet ātrāk kā pagājušo gadu, plāns C - noskriet līdz galam un pāris metrus priekšā Mošķim (atceroties 2009. gadu). Papildus motivācija - Kampars mani nenoķer un neapdzen pa apli.

20/10/2011
18:23
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Mums jau ir tā,ka godalgotie apmēram visiem  iepriekš ir zināmi - tas jau vairs nav reizēm aktuāli,dažkārt pat neinteresanti.Varat likt prognozes - totalizatoru Ozolnieku pusītei.Domāju,ka lielākā daļa īpaši nekļūdīsies.Man pat šķiet interesantākas tās izlozes -kā nupat septembrī Cēsu skrējienā ,iepriekšējo gadu Ogres skrējienā,tā ir arī Sāremā skrējienā ,un citur - kurā piedalās visi dalībnieki,pat pēdējo vietu ieguvēji var tikt pie kāda nieciņa par atmiņu no pasākuma,tas taisni aktuālāks tādos mačos kur nav medaļu.Bet vispār mēs skrienam sava prieka pēc.Mači,vismaz man,ir zināma veida SVĒTKI,kur satikties ar līdzatkarīgiem,kas var būt labāks par šo ? Un,ja visi kopā var paskraidīt,tad vispār kolosāli.NOSKRIEN !

20/10/2011
18:27
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Man patīk Aivara703 mērķi,LABIE .LAI IZDODAS !

20/10/2011
18:56
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Aivars703 rakstīja:

Sacensībās ir uzstādāmi vairāki mērķi. Es Ozolniekos sacentīšos pirmkāt ar sevi un ceru uzvarēt. Plāns A - izskriet PB (papildus motivācija - pārspēt Didža PB), plāns B - noskriet ātrāk kā pagājušo gadu, plāns C - noskriet līdz galam un pāris metrus priekšā Mošķim (atceroties 2009. gadu). Papildus motivācija - Kampars mani nenoķer un neapdzen pa apli.

Tāks, Mošķa medības turpinās un vēl saka, ka te nav nevienam savtīgu interešu :D

2009.gads šoreiz neatkārtosies, ja vien Aivars703 netipinās, kā matadors pa priekšu ar sarkanu krekliņ, jo man ir mērķis noskriet ~2h un iespējams + kādus pāris apļus, viss atkarīgs no laikapstākļiem un noskaņojuma izkāpjot no gultas rīta agrumā:)

 

Didzi, es tak par to pašu, katros mačos var izvirzīt sev mērķus, kaut vai pārkāpt savai astei pāri, neskatoties uz to, ka esi piecēlies no rīta ar kreiso kāju pēc negulētas naktis :) Var skriet treniņa pēc, kā Aivars/Didzis pirms Frankfurtes maratona un tie tāpat būs svētki :) Vai vinnēs Kampars? Nevienā skurstenī tas nav rakstīts - es gaidu, ka MAKRO šoreiz būs konkurents, jo Siguldā viņš neskrēja un gan jau, ka kala savus plānus:) Tik pat ir iespējams, ka kāds mums šobrīd nezināms ieradīsies :)

 

Meitenēm ar būs interesanti ...

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
20/10/2011
19:21
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

katram skrējienam jau savi mērķi, dažos gribas vienkārši noskriet un tikt līdz finišam, citos - mēģināt uzstādīt PB, vēl kādā noskriet treniņtempā vai kā atslodzes skrējienu patīkamā kompānijā ;) reizēm sanāk saplānot vienu, bet dabā sanāk kas cits :) nekad jau nevar paredzēt kā būs ar 100% precizitāti :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
20/10/2011
19:34
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Aivars703 rakstīja:

Papildus motivācija – Kampars mani nenoķer un neapdzen pa apli.

Šī ir dikti laba motivācija VISĀS sacensībās, kurās distance sastāv no vairākiem apļiem!! :))

Man, piemēram, bija liels prieks Siguldā trešo apli beigt kādu pusminūti vai minūti (neapskatījos precīzi) ātrāk, nekā Kampars finišēja. ;) Pamanot viņu skrienam pretim, jau sagatavojos, ka pēc īsa brīža tikšu apdzīts par apli – bet šoreiz tas izpalika. Nepierasti. :)

20/10/2011
19:51
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Ainars rakstīja:

Samērīšanās zaudē savu aktualitāti.

...dažiem.  :)

20/10/2011
21:12
edGars
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 587
Member Since:
18/05/2009
Offline

A) Es tāds ne cepts ne vārīts, bet savi mērķīši jau kontekstā ar Aivaru703 jāizvirza :) varbūt kādu reizīti nepieminu, bet esmu apskriets no viņa pagājušo gadu Ozolnieku ziemas skrējienā un tagad Siguldā. Man mērķis varētu būt revanšēties par Siguldu :) Liepāju neieskaitīju, jo Aivars703 nemaz nebija gandarīts par to uzvaru :D

) OreManim vairs neesmu konkurents. Bet kā pats pieminēja, viņam vēl stāv priekšā apskriet manu 2009. gada Ozolnieku rezultātu 1h30:28, kas vienlaicīgi ir mans PR.

C) Bet Mošķis jau vienmēr jāpatur prātā :) Ja skriesi neapdomīgi - paņems uz izturību :)

"Cik regulārs ir kalendārs, kā tas apnicis,

Pēc desmitā nāk vienpadsmitais septembris.
Skrietu, skrietu, vienmēr kaut kur bēdz
Kā Titāniks no aisberga uz mājām.
Skrietu, skriet no punkta A uz C,
Bet kur tad vecais B? Tas sen jau garām."
(c) Labvēlīgais tips

vislabāk rezultātu uzlabo treniņi
20/10/2011
22:20
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

edGars rakstīja:

OreManim vairs neesmu konkurents. Bet kā pats pieminēja, viņam vēl stāv priekšā apskriet manu 2009. gada Ozolnieku rezultātu 1h30:28, kas vienlaicīgi ir mans PR.

Nu tā kā Ozolniekos neskriešu, tad šo `apskriešanu` man jāatliek vismaz uz nākamo gadu. Bet pa ziemu, kas zin, kā Tu vēl vari atgūt nedaudz iekavēto un atkal būt man konkurents ;)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
21/10/2011
10:32
Toredo
Toredo
Zinātājs
Members
Forum Posts: 83
Member Since:
28/03/2010
Offline

P.S. - par TT - tiem, kam ar aktuāli - pieteikumu atsūtījis tāds skrējējs kā Vytautas Gražys no LT :)

21/10/2011
10:40
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Toredo rakstīja:

P.S. - par TT - tiem, kam ar aktuāli - pieteikumu atsūtījis tāds skrējējs kā Vytautas Gražys no LT :)

vai Gražys pretendē uz TT amatu 1:00 jeb 1:15? :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
21/10/2011
10:49
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Kamparam un Makro darbiņš braļukas pamatīgi nokausēt, jo gan Gražys, gan Totilas ir pieteikušies arī uz Siguldas 55nieku pēc nedēļas.

21/10/2011
11:38
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Ainars rakstīja:

Laumiic,

pagaidām vēl ir sacensības.... Tikai aizvien vairāk cilvēku piefiksē, ka kustoties iegūtajam priekam nav tiešas korelācijas ar izcīnīto vietu vai uzvaru pār citiem. Samērīšanās zaudē savu aktualitāti.

Budisms savā ceļā uz... rullē:)

21/10/2011
11:41
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Ainars rakstīja:

Kamparam un Makro darbiņš braļukas pamatīgi nokausēt, jo gan Gražys, gan Totilas ir pieteikušies arī uz Siguldas 55nieku pēc nedēļas.

"Uz otru kāju" laikam strādā kāds cits -isms. :))

21/10/2011
13:37
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

druupijs rakstīja:

Jaa- Kamparam liidzi tureet var tikai piesienoties šņorē pie viņa, bet arī tad jāuzmanās, ka kādā brīdī netiec vilkts līdzi šļūcot pa zemi :D

Kamparam ir iespējams turēt līdzi,... ja vien viņš skrien tādā tempā kā es:)) (atsauce uz pavasara Bernātu koptreniņu). Vai arī tad viņš tur līdzi man (turās, lai neskrietu ātrāk), hmm?

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
21/10/2011
13:57
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
100

 Ar Kamparu bij jautri,jauki paskriet Vestienas koptreniņā - paskrien,paskrien kopā ar pārējiem,tad pabildē,tad noķer ātrākos skrējējus,tad pabildē ,tādā garā.Domāju,ka arī Ozolniekos,ar visu fočēšanu Kampars noskrietu ar visai labu rezultātu,....