Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Ozolnieku pusmaratons 2011
23/10/2011
19:58
Indra
Strenči
Zinātājs
Members
Forum Posts: 63
Member Since:
24/09/2009
Offline
141

Rezultāti arī būs kkur redzami?

23/10/2011
20:04
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
142

Šovakar noteikti parādīsies http://www.skriesim.lv,ja vien MAKRO nepaslinkos.

23/10/2011
20:19
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline
143

Skatos, ka jums labi gājis. Daudziem baigi labi rezultāti. Aivars703 vispār dod kā zvērs - jau piekto pusīti pēc kārtas jauns PR, cik saprotu..!

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
23/10/2011
20:22
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline
144

Milzīgs paldies Laumiic par neizmērojamo pacietību, kā arī pedējā apļa eskortam: ro, edGaram un, ja nemaldos Artūro!

23/10/2011
20:26
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
145

Indra rakstīja:

Rezultāti arī būs kkur redzami?

Starp citu tev ir 1.vieta S-40 grupā ar laiku 1:59:34.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
23/10/2011
20:26
eees
eees
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 354
Member Since:
02/05/2011
Offline
146

Skrējiens bij labs, kompānija vēl labāka...Kārtējais skrējiens, kas man ļoti patika.....

Iir tikai viens "bet"... nekādīgi netieku vaļā no kāda skrējēja dziedātās dziesmiņas: "Mēs pavisam bijām četri..." .... un tad sāku dungot visādus turpinājumus... tas ir biku kaitinoši :)

23/10/2011
20:27
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
147

Jā gan ! Žēl,ka OreMan nebija ,edGars dikti gan cerēja TEVI sastapt.OreMan tagadiņ Valmieras laikraksta "Liesma' zvaigzne - sestdienas laikrakstā nejauši uzķēros uz laba rakstiņa par baskāju skriešanu.

23/10/2011
20:27
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
148

ilksy rakstīja:

Milzīgs paldies Laumiic par neizmērojamo pacietību, kā arī pedējā apļa eskortam: ro, edGaram un, ja nemaldos Artūro!

Prieks palīdzēt citiem. Un nebija nekāda vaina lēnajam garajam treniņam, savādāk jau nevar saņemties uz to skriešanu :D

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
23/10/2011
20:44
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline
149

eees rakstīja:

Iir tikai viens "bet"... nekādīgi netieku vaļā no kāda skrējēja dziedātās dziesmiņas: "Mēs pavisam bijām četri..." .... un tad sāku dungot visādus turpinājumus... tas ir biku kaitinoši :)

Nu, tas gan ir vareni, ka kāds skrienot vēl var dziedāt! Nez' kurš tas bija?

Turpmāk varēsim pareizā treniņu tempa noteikšani izmantot nevis sarunāšanās, bet dziedāšanas testu!

23/10/2011
20:53
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
150

Aivar,ko gan Kampars var sastrādāt ? Kampars uzstādīja savu, un trases rekordu - 1:14:09 (rezultāts pēc nostāstiem) ! Un protams,ka mani apskrēja par apli.

23/10/2011
20:56
elie
elie
Rīga, Valmiera
Zinātājs
Members
Forum Posts: 51
Member Since:
02/06/2011
Offline
151

Šis bija lielisks skrējiens un lielisks pasākums kopumā! Tāpēc vēl jo foršāk, jo šis bija mans pirmais pusmaratons (vismaz oficiāli), tā ka varēšu to atcerēties ar prieku :)

Vislielākais paldies xorix, kurš bija izcils tempa turētājs un lieliska kompānija! Par kādām 28 sekundēm gan neizdevās iekļauties plānotajā laikā, jo kaut kā beigās galīgi nebija man spēku, jau visu pēdējo apli, bet tas vairs nav tik svarīgi, jo skrējiens tāpat bija lielisks, par spīti grūtībām! Tāpat arī paldies druupijam, kurš pēdējā aplī pievienojās un bija vēl papildus atbalsts!

Šis bija pirmais pasākums, kur izdevās iepazīties ar VSK Noskrien cilvēkiem, un jūs esat patiešām forši! Visi tik draudzīgi un atbalstoši, ka prieks skriet! Paldies! :)

23/10/2011
21:01
eees
eees
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 354
Member Since:
02/05/2011
Offline
152

ilksy rakstīja:

eees rakstīja:

Iir tikai viens "bet"... nekādīgi netieku vaļā no kāda skrējēja dziedātās dziesmiņas: "Mēs pavisam bijām četri..." .... un tad sāku dungot visādus turpinājumus... tas ir biku kaitinoši :)

Nu, tas gan ir vareni, ka kāds skrienot vēl var dziedāt! Nez' kurš tas bija?

Turpmāk varēsim pareizā treniņu tempa noteikšani izmantot nevis sarunāšanās, bet dziedāšanas testu!

Man šķiet, ka tas bija kungs ar nummuru 11-mit :) (vaardu nezinu, bet dzied labi) :)

23/10/2011
21:04
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline
153

Nevaru sūdzēties it nemaz, jo dabūju gan PB, gan pirmo reizi savā īsajā skriešanas "karjerā" tiku pie godalgotas vietas savā vecuma grupā (vecuma grupa arī šoreiz man bija pārsteigums). :)

Time is never an issue, it's what we do with it.
23/10/2011
21:25
Vizbuliite
Vizbuliite
Zinātājs
Members
Forum Posts: 118
Member Since:
04/07/2010
Offline

eees rakstīja:

Iir tikai viens "bet"… nekādīgi netieku vaļā no kāda skrējēja dziedātās dziesmiņas: "Mēs pavisam bijām četri…" …. un tad sāku dungot visādus turpinājumus… tas ir biku kaitinoši :)

…nu tev vajadzēja paskriet ātrāk, reizē ar mani ;)

Dziedošo vīru sauc Jānis Adamovičs – viņš vienmēr dzied, arī LSC skrējienos :D

Laikam jāsaka paldies organizaroriem, ka GunuO pārsteidza ar citu vecuma grupu – nu es ar savā vecuma grupā tiku pie medaļas :D

Panākumiem bagāta nedēļas nogale :)

23/10/2011
21:28
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline
155

Prieks par visiem, kuriem šodien PB unlabi skrējās. Priekš manis šis bija mans 6. pusmaratons un grūtākais no visiem. Pie vainas grūtumam bija smagi apakšstilbi, kas bija novērojami jau visu šo nedēļu. Ja nedēļas sākumā domāju, ka tas vēl no Siguldas pusmaratona, tad nedēļas vidū nevarēju saprast no kā tas. Šorīt uzstīvēju kompresijas zeķes, cerībā, ka sacensībās nebūs smagas kājas un vispār viss būs OK, bet nebija. Uzsākot skriet sākums likās cerīgs, tā kā biju plānojusi skriet vienu lieku apli, prātīgi samazināju ātrumu, un tad sākās smagums, kas kā spriedze pieauga un piedzina kājas tā, ka pirmā garā apļa otrajā pusē sāku domāt par izstāšanos. Tema pamataīga samazināšana neko neatrisināja, visi vecie onkuļi man braši paskrēja garām.  Vienā brīdī pat apstājos, lai pamasētu stilbus un nedaudz pastieptu muskuļus, kas gan īsti nepalīdzēja. Apmēram pēc 8km tā kā nedaudz tasd grūtums atlaida, bet normālu ātrumu tā pat nevarēju dabūt, un tieši kāju dēļ, jo vidējais pulss 156 nav nekāds sacensību pulss :)

Pie vainas domājams zābari, kuru papēži ir pārāk augsti - 7.5cm. jo tā kā pēc Siguldas jutos kopumā labi, kaut kā neticās, ka pēkšņi pie vainas būtu slodze, jo kopš Valmieras pusītes gandrīz katru nedēļas nogali ir bijuši garie pasākumi - dzīve pēc pusmaratona, Siguldas kalni, duatlons, Siguldas pusīte, Valmieras pusīte un vēl šodiena - 7. nedēļa. Vai varbūt abi šie iemesli izspēlēja ar mani šo nelāgo joku.

Bet nu tagad jau jāgatavojas Siguldas kalniem :)

23/10/2011
21:29
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline
156

Paldies elie par mana treniņa kompāniju un pēdējā aplī paldies arī druupijam par 2:00 grupas paplašināšanu :) Viss bija forši [skrējiens/pirtiņa/kliņģeris/torte/tēja/...] - paldies organizatoriem!

Ja nauda kabatā skan - lietojiet profesionālos foto pakalpojumus, bet amatiera bildītes var apskatīt un lejuplādēt no xorix albuma par 0.00 latiem gabalā:

Top arī video - gan jau drīzumā arī tas tiks publicēts...

23/10/2011
21:31
pikols
pikols
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 299
Member Since:
24/04/2009
Offline
157

Tas dziedošais kungs bija Rāts Adamovičs, kur šādi gatavojās savam Ņujorkas maratonam

23/10/2011
21:36
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
158

Kaut arī nedabūju nevienu diplomu un medaļu, ar pasākumu esmu ļoti apmierināts. Pārspēts Didža PB. Piekatais personiskais rekords pēc kārtas - noskriets ātrāk par minūti kā pagāšnedēļas Siguldes pusīte un vairāk kā 3 minūtes labāks kā pagājušogad noskrietā Ozolnieku pusīte. Kampars kaut uzstādīja trases rekordu, neapdzina par apli. Bet jau sāk iezīmēties jauni mērķi - noķert Arle (nu un kas ka 2x jaunāks), apskriet Mildu. Pasākumā piedalījās tik daudz smukas sportistes - kā var neskriet.

Paldies Bērziņa kungam par noorganizētajiem skrējēju svētkiem.

23/10/2011
21:39
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline
159

Didzis rakstīja:

Aivar,ko gan Kampars var sastrādāt ? Kampars uzstādīja savu, un trases rekordu - 1:14:09 (rezultāts pēc nostāstiem) ! Un protams,ka mani apskrēja par apli.

Vai šis nav arī kāds Tavas, V-40, vecuma grupas rekords?

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
23/10/2011
21:48
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline
160

Aivars703 rakstīja:

Kaut arī nedabūju nevienu diplomu un medaļu, ar pasākumu esmu ļoti apmierināts. Pārspēts Didža PB. Piekatais personiskais rekords pēc kārtas - noskriets ātrāk par minūti kā pagāšnedēļas Siguldes pusīte un vairāk kā 3 minūtes labāks kā pagājušogad noskrietā Ozolnieku pusīte. Kampars kaut uzstādīja trases rekordu, neapdzina par apli. Bet jau sāk iezīmēties jauni mērķi - noķert Arle (nu un kas ka 2x jaunāks), apskriet Mildu. Pasākumā piedalījās tik daudz smukas sportistes - kā var neskriet.

Paldies Bērziņa kungam par noorganizētajiem skrējēju svētkiem.

Apsveicu!  Nu, man Tevi jau vairs nenoķert... :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!