Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Nordea Rīgas maratons 2010.
23/05/2010
19:13
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline
141

Lielie paldies. Signim par to ka mēs tādi esam, komandas garam ir nozīme. No manis īpaša pateicība Makro par šeit diskusijās aprakstīto "pārtikas programmu", nostrādāja lieliski. Ja ne krampji pēdējos 4 kilometros, tad var uzskatīt, ka īsta plīsiena tā arī nebija.

Vēl dažas pārdomas par pasākumu kopumā:

- ir drusku šoks par stafetes statusu, nebiju iedziļinājies. Apsolos " uzbraukt" Nordam

- barošanas punktos nezaudējot ātrumu no glāzēm padzerties nav iespējams un švammes izbeidzās ātri, to jutu riktīgi

- domāju, ka pusmaratona un maratona startus arī varētu sadalīt laikā, pirmais aplis viss aizgāja lavierējot lēnām uz augšu

- īsti nepatika bruģis, bet šādus daudzumos vēl pieņemami

- tās jau nianses (izņemot stafeti, kur ideja ir super un to var attīstīt par tieši Rīgas maratona odziņu), kopumā bija ok un mēs bijām ok.

23/05/2010
19:14
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline
142

Man fantastiski viss patika - nācās gan baigo sprintiņu uztaisīt krastmalā, lai beigu beigās palīstu zem tām 100 minūtēm, kas bija mans mērķis, bet tas ar visu to, ka šis bija mans garākais pusmaratons - Garmin rāda 21.49 km.. Kā arī noteikti vissmagākais.. Bija lūzieni pie 16. un 18. km, beigās gandrīz vai gribēju pāriet soļos pēdējā kilometrā, bet tomēr saņēmos. Bruģis bija traģisks. Bet no organizatoriskā viedokļa nekas tāds, kas mani neapmierinātu, nebija.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
23/05/2010
19:17
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline
143

Ā, bet uz pēdas gan baigo tulznu uzberzu vairāku kvadrātcentimetru apjomā, tādu riktīgi milzīgu un sarkanu, tāda vēl nekad nebija sanākusi :) Toties prieks, ka nekas cits nesāpēja. Un arī tagad vēl nesāp. Pēc finiša arī asinis nodevu un nenomiru :D

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
23/05/2010
19:27
moon
Interesents
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
12/05/2010
Offline
144

Mana mazaa atskaite.

shis bij pirmais pusmaratons mana muzaa un merka laiks bij uzlikt uz 1:40, uzstaditais chipa laiks 1:41:46, prieksh pirmaa ir ok ir vieta izaugsmei.

ja neskaita paraak atro tempu startaa , del kaa lielako tiesu distanci veicu ar piedzitam kajaam, sacensibas pagaja loti ok

akis lupaa un jagaida nakamais gads

 

23/05/2010
19:28
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
145

vsk noskrien nozīmītes un drēbes gabaliņi man starta/finiša zonā ļāva atpazīt finišējušos/garāmskrienošos komandas biedrus. vismaz kāda izklaide gaidot katras distances pirmos skrējējus, kam novilkt uzvarētāja lentu.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
23/05/2010
19:33
Arvis
Arvis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 113
Member Since:
19/02/2010
Offline
146

Moon kamdēļ gaidīt nākamo gadu, ja jau pēc mēneša ir pusīte Ventiņos :), ja par ātru tad augusta vidū Kuldīga. :)) ā un septebrī Valmiera. :)))

23/05/2010
19:46
moon
Interesents
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
12/05/2010
Offline
147

gan jau kada no tiem mani arii vares sastapt, bet savas pilsetas maratons ir savas pilsetas maratons ;)

es savu skrejeja karjeru iesaku del shi maratona. saku ar 5 km pagajusho gad, shogad jau 21 km.

naakosh gad jaakaj plani pa rezultata uzlaboshanu vai par pilno maratonu.

23/05/2010
19:59
burkaans
Interesents
Members
Forum Posts: 13
Member Since:
09/02/2010
Offline
148

Tā pirmkārt paldies Signim, ka iedeva man grāmatu, kas atbildēja uz pāris būtiskiem pirmspusmaratona jautājumiem.

 

Šis bija mans pirmais pusmaratons 1:47:03 juhū. cerēju tikt zem divām stundām un ar uzviju. 6-9 kilometrs pagāja ar tādu jefiņa smaidu sejā un nenormāli viegli. Galvā skanēja: "beidzot es to daru!!!!". ļoti laba atmosfēra. un dažādi atgadījumi ceļā.Ļoti skaļi purkšķinošs priekšā skrējējs, maratonisti kas skrien "pa taisno" un iedvesmojošie opīši un omes. Vēl kārtējo reizi secināju, ka mums ir ļoti daudz skaistu meiteņu. un vispār diena izdevusies.

vienīgais mīnuss švaki organizētie dzirdināšanas punkti.

ceru nākamgad skriet garajā distancē.

23/05/2010
20:29
dima.h2o
dima.h2o
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
29/09/2009
Offline
149

Nu ko Freunde!

 

Apsveicu visus finišētājus ar sasniegtajiem rezultātiem. Man personīgi patika. Manuprāt Nordea Rīgas maratons ir audzis. Es šeit neizceltu tik daudz dalībnieku skaitu kā organizatorisko pusi un arī tīri cilvēcīgo faktoru. Atšķirībā no pirmā Nordea maratona pagājušogad, man nepietrūka ūdens. Nebija vietu, kur gribējās nežēlīgi dzert, bet pitstopu kā nav tā nav. Šogad pa feino. Bija banāni, bija apelsīni...level up. Arī skatītāji bija progresējuši ar atbalstīšanu(varbūt ueberfantastisch saule ietekmēja,nez). Ak jā, paldies arī Tam tur, lai kā arī viņu tur sauc, kurš izšķūrēja mākoņus un pagrieza par pāris grādiem siltāk. Arī variants ar trim apļiem ir gana labs, man šīs izmaiņas patika. Bruģis...nu itkā dzīvi apgrūtina, bet vismaz jautrāk. Manis pēc lai viņš tur ir. Grūtākais pa manam bij posms gar to Ostu. Starts un finišs krastmalā pie Valda- super risinājums. Paldies orķestriem un rozā meitenēm, man rozā meitenes patīk.

Par savu skrējienu...nu viegli nebija, bet uzlabotā distance šo skrējienu padarīja vieglāku. Mazliet nokavēju startu. Man bij numurs, kurš deva tiesības startētēt uzreiz aiz līderiem, bet tā kā es nesteidzīgi pie adidas telts gatavojos(paldies adidas meitenei, kura palīdzēja pielikt numuru), jo domāju,ka man vismaz 15 minūtes vēl ir, skriešus ieņēmu pozīcijas pašās beigās. Viss pārējais kā parasti. It kā bij karsti, bet uz Vanšu tilta man vērās vaļā visādas tur čakras un kļuva vieglāk. Nu tā. Uzdevums bija izdzīvot gan pirms skrējiena, gan skrējiena laikā. Cerēju arī izskriet no 4 stundām jo īsti nebiju gatavs šim skrējienam. Rezultātā čipa laiks uzrāda personisko rekordu,kurš uzlabots par aptuveni 5:30. Fantastisch!

P.S. Prieks arī bija parunāties ar Noskrien biedriem-pikols un Aivars, kurus atpazinu pēc piespraudītēm. Dzīvē zināju tik Mošķi.

Tagad var pārslēgties uz hokeja finālu :)

23/05/2010
20:50
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline
150

Apsveicu visus tos, kuri šodien noskrēja savu pirmo maratonu. Sveicu stafetes medaļniekus - liepājniekus, un viņiem pievienojušos jelgavnieku!

Priecājos, ka esmu pieveicis vēl vienu maratonu, pirms dienām desmit izskatījās, ka, visdrīzāk, veselības problēmu dēļ, tas man ies secen. Gribējās jau labāku rezultātu, bet... arī karstums darīja savu. Šodien atpaliku no tiem, kuriem būtu vajadzējis turēt līdzi. Taču labs darbs, kas padarīts. Tagad kādu laiku atkal varēs skriet tikai savam priekam - nekādu treniņplānu, nekādu grafiku, nekādu obligāto nodarbību. Viss tikai savam priekam un labsajūtai līdz pat augustam, kad būs jāsāk gatavoties Briseles maratonam.

Patiešām, man ir liels prieks par jaunajiem, kuri šodien pieveica maratonu pirmo reizi! Starp viņiem arī divi mani novadnieki - Krishjohn un Tuksneša vētra. Turklāt, viņi abi to paveica ļoti pārliecinoši.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
23/05/2010
22:01
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline
151

Nu es ar par pašu skrējienu pastāstīšu. Sākums bija daudzsološs, sākumā ar Aivars703 paskrēju nedaudz līdz man paziņoja ka skrienam zem 5 min/km, kaut es biju tēmējis uz 5:20-5:30, tā kā samazināju tempu, bet ne pārāk, lēnāk par 5:10/km nesanāca. tā nu pirmais aplis noskrējās ātri, bet tālākais bija cīņa ar sauli, vēju sevi un "foršo" bruģi gan Eksporta ielā, gan vecrīgā, tā nu kaut kā noripoju 2 apļus un tad ciemos atnāca lūziens pirms 29 km sāku pastaigu, kas neko labu nevēstīja, jo kājas bija ļoti nogurušas un aizvien biežāk nācās soļot un pēdējie 10 kilometri bija ļoti mokoši un tomēr tas Vecrīgas bruģīts pēdējā aplī man palīdzēja pacelties kādas 10 vietas augstāk (nezinu, kur mans motoriņš dabūja to enerģiju) tā nu sprintiņš finiša taisnē un garām vēl pāris entuziastiem :) un ko 4:13 izlīdu tomēr :) Bija neviltots prieks, ka esmu finišējis jau otrajā maratonā.

Pa ceļam satiku ļoti daudz VSK Noskrien biedrus. Ļoti burvīgs pasākums un lieliskas sacensības komandai. 

 

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
23/05/2010
23:54
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Ir piejamas bildes ar mūsu komandu medaļnieci

http://picasaweb.google.lv/kas.....atons2010#

24/05/2010
00:18
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline
153

Vispirms - apsveikumi ārkārtīgi ātrajai stafetes komandai! :) Tādi rezultāti iedvesmo tādus kā es skriet vairāk un ātrāk... :)

Tāpat sveicu visus ar Latvijas lielāko skriešanas sacensību aizvadīšanu!

Par savu skrējienu varu teikt tikai to, ka ir liels prieks par savu pirmo noskrieto pusmaratonu. Neslēpšu un neliegšos - bija grūti, īpaši skrienot augšup pa tiltu un skrienot pa bruģi... pēc 18 km palika īpaši grūti (lai neteiktu vairāk:)), galu galā iepriekš vairāk par 17 km nebija skriets un biju gatavojusies 5 km nevis 21 km... Bet apziņa par to, ka ir palikuši tikai daži km līdz finišam, neļāva pāriet soļos :) Rezultātā paveicu kaut ko priekš sevis necerētu - noskrēju zem 2 h. Čipa laiks 1:58:08.

Paldies visiem, kas mani iedrošināja šai distancei! :)

No savas puses par organizatorisko pusi neko sliktu nevaru teikt. Patīkams pārsteigums bija rozes meitenēm pēc finiša līnijas :) It kā sīkums, bet patīkami! ;)

P.S. Paldies Signim par nozīmītēm un Aivaram703 par emblēmiņu! Smuki :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
24/05/2010
10:01
Ivars
Ivars
Zinātājs
Members
Forum Posts: 261
Member Since:
20/08/2009
Offline
154

Nu beidzot arī man pirmais pusmaratons! Jāsaka, ka pēc prieka par finiša sasniegšanu, piezagās arī tāda kā vilšanās - kā, un tas bija viss??  Tik ilgi par to domāts, gaidīts un tagad jau beidzies? Gribu vēl! Man ir atkarība!

Mērķis tika uzstādīts 3 pakāpēs - 1. noskriet vispār, 2. noskriet zem 2 stundām, 3. noskriet zem 100 minūtēm.  Lai paliktu kur tiekties, izpildīju 2. kārtu - ar 1:55:30. Tā kā man nav iepriekšējas pusmaratona pieredzes, nevaru pateikt vai skrējiens bija viegls vai grūts. Tomēr īsti skrienamā diena tā gan nebija, to jutu jau no rīta pieceļoties, varbūt pie vainas bija vienkārši "lampu drudzis".

Par bruģi jau kolēģi izteikušies, varu tikai pievienoties, ka tas bija tiešām pats smagākais gabals. Bet pārsteidzoši laba un viegla sajūta šodien, ne tulznu, ne muskuļu sāpju, varbūt tomēr esmu nedaudz "taupījies" skrējiena laikā. Kā jau pārbaudīts garākos gabalos, ASICS Kayano zeķītes ir super.

Jā, un ALUS! Jāpiekrīt Aivaram703, garšoja pavisam citādāk!

Sveiciens visiem foršajiem kluba biedriem un tiekamies atkal!

24/05/2010
10:04
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
155

Es atkal bēdīga. Piecīti noskrēju ar tik sliktu laiku, kā pagājušajā gadā ne reizi. Par šahisti nekļūšu :D, bet jau šodien ieplānots treniņš, divas nedēļas līdz Kedai jāpastrādā. Protams, gribējās jau skriet ko garāku, kad redzēju citus skrienam, bet vispār pasākums labs. Nezinu kā garāko distanču skrējējiem, taču mums neierobežoti bija pieejamas garšīgas sviestmaizes, atmosfēra laba, tikai skrējiens par īsu, lai izbaudītu trasi, pat ne orķestri īsti nedzirdēju :D. Jā, piecīti nākamgad noteikti neskriešu te - tās divas citas distances vēl prasīs izšķiršanos, bet minimaratonu - vairs ne. Laikam pagājušā gada pozitīvās emocijas lika man šo distanci izvēlēties, jo 2009.gadā noskrēju labi, it kā trešā vieta grupā bija, bez tam tas bija pēc garās traumas - kā atspēriena punkts labai tālākai sezonai, apziņa, ka es vēl varu skriet un varu to ātri.

24/05/2010
10:29
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
156

Nu jau trešais NRM pusmaratons pievarēts. 2008. noskrēju pirmo - 1:58, 2009.gadā - 1:47, šogad 1:41:23. Kaut arī sapņu plāns nav izpildīts - l100 minūtes (83sekundes pārtērētas) - tomēr uzstādīts personigais rekords. Par 100 minūtēm cīnīsimies Valmierā. Kaut arī šis man bija jau 8.pusmaratons - pirmsstarta stress nav mazinājies. Skrēju ar vecām čībām kurām tūlīt, tūlīt būtu jāizjūk, bet par laimi izturēja. Jaunie ASICS Nimbusi tomēr vēl nav ieskrieti pietiekami - berž kājas. Pierunāju sievu ka viņa ar rezerves čībām dežurēs 9., 12., 15., 18. kilometrā. Par laimi rezerves čības nebij vajadzīgas. Toties no 15.- 18. kilometram sieva ar riteni mani pavadīja. Skrējiena laikā iznāca paskriet kopā gan ar Aivaru, gan Arle.  Dzeršanas punkti šoreiz bija diezgan draņķīgi organizēti - kad skrēju garām - glāzēs vēl nebija nekas saliets - lējēji netika galā ar lielo skrējēju daudzumu.

Prieks par mūsu kluba biedriem, kas ne tikai noskrēja savu izvēlēto distanci bet arī uzstādīja jaunus personīgos rekordus. Tagad atpūšamies un tikamies Mežaparkā 30.maijā.

24/05/2010
10:32
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
157

Kas Mežaparkā?

24/05/2010
10:42
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
158

Mežaparkā LSC mači 5 vai 10 km - labs treniņš pirms Zelta kedas, kas vēl pēc nedēļas arī Mežaparkā

24/05/2010
11:18
marciks
Interesents
Members
Forum Posts: 13
Member Since:
18/05/2009
Offline
159

Sveiciens visiem!

Apsveikumi arī no manis mūsu ātrajiem stafetniekiem! Tiešām fantastisks sasniegums;)

Arī es vakar pieveicu savu Pirmo Maratonu (4h 15min), par ko man protams milzīgs prieks:)

Šajā sakarā man sakāms milzīgs paldies Signim, jo maratonam sāku gatavoties pēc šeit ievietotā treniņu plāna un teikuma, ka, ja tu vari 30min noskriet bez apstājas, tad vari sagatavoties maratonam!

Otru milzīgo paldiesu gribu nosūtīt Makro, jo ļoti ņēmu vērā viņa ieteikumus par ēšanu un citām lietām, kā rezultātā man nebija ne lūziena, ne muskuļu sāpes;) 4.km pirms finiša (pēdējā cīņa ar Vanšinieku) diezgan stipri sāka sāpēt mugura, kas stipri sabojāja emocijas un kopējo laiku, bet kopējā pašsajūta vienalga fantastiska:)

p.s.Pie reizes atvainojos, ka nepievienoju savus 663treniņu km, bet tas aiz māņticības un neticības sev:(

 

 

24/05/2010
11:46
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

jaa- es arii varu ar gandariijumu runaat par vakardienas saciiksteem :) Pirmkaart bij prieks paarmiit beidzot kaadu vaardu ar komandas biedriem aci pret aci :) Otrkaart arii pusmaratons man pasham izveertaas neaizmirstams :)

Taa kaa man bija labs starta numurs, tad tiku prieksheejaas rindaas starta koridoraa, kur parmiju dazhus vaardus ar Aivaru un tad jau starts … Skreejienu neuzsaaku iipashi aatri, jo ar paaraak aatru tempu karstaa laikaa man nelaaga pieredze bija pagaashgad Kuldiigaa…

Tuuliit aiz ostas sastapu anibau, ar kuru biju pie Vsk Noskrien fotografeeshanaas iepazinies, taapeec noveeleeju veiksmi vinjai un turpinaajaam katrs sava tempā :) Distances sākumā viegli gāja, jo saule vēl nebij  pakāpusies pietiekoshi augstu un daudzviet bija ēnaini posmi rīgas ielās…

Ap septīto kilometru panācu mūsu stafetes komandas pirmā posma veicēju sm72. Arī vinju uzmundrināju- vinjsh gan izskatijās pārsteigts, jo mani vidriizaak vēl nepazīst :) Pēc pāris pagriezieniem pie mākslas muzeja pamanīju stafetes mainjas punktu, kur centos saskatiit mūsu stafetes komandas otrā posma veicēju un man tas arī izdevās- iespējams par vēli ieraudziju Kamparu, tādēļ manuprāt viņš nesadzirdēja manu sveicienu, jo biju jau vinjam gandriiz garām…

Tālāk gāja jau grūtāk…kāpums uz vanšu tilta, saule… Uz tilta garām skrienot sasveicinājos ar saviem orkjestra biedriem, ar kuriem parasti esmu kopā uzstaashanaas reizees, bet šoreiz dažādos statusos-tas arī deva papildus uzmundrinājumu skrējienā.:)

Vanšu tilta otrā galā izdomāju ,ka jāpakjer kaut kas no veldzēšanās punkta labumiem… Dzirdējis par ogļhidrātu rezervju nepieciešamību skriešanas laikā, nolēmu pamēģināt banānu… un tas nostrādāja… likās, ka ieguustu papildus spēkus :)… Tā nu pēc veiksmīgās pieredzes arī otrajā aplī izdomāju pakjert banānu, bet gadijās neliela aizkjershanās, jo neviens banāna gabals netrāpijās īsti pa rokai, tādēļ, lai tomēt kaadu paņemtu, nācās uz 5 sekundēm apstāties :D

Atlikušie kilometri karstumā līdz finišam ar visu vērtīgo banānu tik un tā nebija no vieglajiem, bet pēdējais kilometrs man ilgi paliks atminjā… Man jau spēki gāja uz beigām un gandrīz vai sāku jau samazināt tempu, kad man blakus pieskrēja smaidīgs itālis, kuru protams pirmo reizi mūžā redzēju :D… Viņš ar uzmundrinošām roku kustībām aicināja skriet viņam līdzi-  tā nu vinjsh mani pa brīžam ''vilka'' uz priekshu līdz pat finiša taisnei, kur sadevāmies rokās un finišējām kopā :)) Man pašam šis pēdējais kilometrs radiija liidziigu emocionaalo paceelumu kā kadri no filmas ''maratona gars'' :) manuprāt pateicoties tam džekam, dabūju vismaz kādas 20 sekundes finišā nost no kopējā laika, tapee liels paldies vinjam, ja vinjsh gadiijumaa lasa vsk noskrien lapas ierakstus :D … un rezultātā pēc čipa laika- 1:26:59… jauns personīgais rekords pusmaratonā :))

Protams arī es pievienojos apsveikumam mūsu stafetes komandai sakarā ar veiksmīgo startu! :) Paldiess velreiz arī Aivaram703 un Signim par Vsk Noskrien atpazīšanas zīmēm :)

 

 

 

Slinkie noskrien ātrāk ;)