Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Tēma tiem, kas brauks uz Valmieras Maratonu 2010
06/09/2010
23:50
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

2008. un 2009. gadā es svētdienas rītā izbraucu no Rīgas ar autobusu, vakarā biju atpakaļ, vajadzību nakšņot nejutu.

Ja atrodies tālāk vai vēlies kārtīgi atpūsties un nesteidzīgi izpētīt Valmieru, tad gan noderēs kā sm72 norāde, tā arī pašā VM mājaslapā atrodamās ziņas:

http://www.valmieras-maratons.lv/?id=accommodation

 

07/09/2010
09:23
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

sportlat uz saviem pasākumiem piedāvā braukt ar viņu organizēto busu: http://www.valmieras-maratons.lv/?id=bus nekas daudz nav jādomā. aizved un atved nekādu problēmu.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
07/09/2010
09:55
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

busā var atstāt mantas, jo buss visu laiku stāv. parasti tiek okopēta valletas stāvvieta :) par dušām, ģērbšanos didzis labāk zinās stāstīt kā ir šogad.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
07/09/2010
12:53
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Parasti Valmieras maratona dalībniekiem tiek izsniegti pusdienu taloni, ko var izmantot turpat uz vietas. Ja prāsās vēl kas papildus (pieņemu, ka vīriešiem noteikti prasās), tad turpat pie starta/finiša ir Valleta, kur ir Hesburgers un vēl laikam viena kafejnīca. Ja man atmiņa neviļ, turpat blakus ēkās ir vēl vismaz 2 ēstuves. To gan OreMan varētu labāk pastāstīt :) Par dušām gan es ļoti šaubos, vismaz nekad iepriekšējos gados tās tur neesmu manījusi...

P.S. Man liekas, ka pasi nav obligāti jāstiepj līdzi. Iepriekšējo reizi, kad braucu ar Sportlat busiņu, man neviens pat vārdu nejautāja :) Vai arī pase bija domāta maratona numura izņemšanai?

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
07/09/2010
14:51
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Girts said:

Tie taloni nav gadījumā "uzkodas finišā", kas ietilpst jau dalības maksā? Hesburger nu sportistam nevajadzētu ēst! :D

Bet kas ar dušām un ģērbtuvēm? Tik tiešām netiek piedāvātas?

Par pasi domāju, lai tiktu autobusā (esmu apmaksājis to uz sava vārda) un lai dabūtu numuru maratona vietā.


 

Par tiem taloniem parasti var dabūt auzu pārslu putru ar ievārījumu. Atceros, ka ir bijis arī kaut kāds ēdiens ar desiņām, iespējams, makaroni. Tā kā finiša banāni vien tie gluži nav :) (Finišā arī ir kaut kādas nelielas uzkodas, pagājušajā gadā laikam bija banāni, apelsīni un ūdens.)

Hesburgerus, protams, ēst nevajadzētu. Bet esmu pamanījusi, ka daudziem garšo :D Tādēļ painformēju katram gadījumam :)

Turpat netālu ir arī kafejnīca "Bastions" (laikam). Ja pareizi atceros, vieta līdzīga Lido. (OreMan, pastāsti, lūdzu, precīzāk par tām vietām!)

Par ģērbtuvēm varbūt arī kļūdos, jo pati pārģērbos dzīvoklī, tādēļ dušas un ģērbtuves nebija aktuālas. Varbūt vnk nepamanīju. Kaut gan pagājušajā gadā ap pulks. 15:00 pie starta/finiša laukuma jau bija diezgan patukš, neko pārvietojamām dušām līdzīgu nemanīju. Varbūt vienīgi tiek piedāvāta iespēja aizbraukt uz kādu citu "dušu vietu" Valmierā...

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
07/09/2010
15:22
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Nē, nu paēst jau var visur kur Valmierā. Par Bastionu taisnība - tur var ļoti labi paēst, tas ir blakus startam/finišam (kādi pārsimts metri no tās vietas), tā kā nav īsti iemesla meklēt kādu citu vietu. Starp citu, ir pat speciāls emuārs, veltīts ēšanas lietām Valmierā - http://kurpaestvalm.blogspot.com :)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
07/09/2010
16:18
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

ģērbtuves pagājušo gadu bija - teltis :) par dušām aizraksti jautājumu sportlatam. viņi zinās visprecīzāk atbildēt kas, kur un kā :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
09/09/2010
00:22
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Patiešām, bija telts, ko varēja izmantot par ģērbtuvi.

Dušas neatceros manījis. 2008. g. tās arī nebija aktuālas, jo trasē lietus visus tāpat izmērcēja pietiekami. :) Pērn... kaut kā iztiku, neprasījās. Ja pēc finiša skrejamkreklu apmaina pret pāris kārtām sausa apģērba, tad nekāda īpaši briesmīga sviedru smaka cauri nesitas. Pilnai laimei - var paķert līdz dezodorantu. :)

09/09/2010
09:43
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

 Dušās ir pietiekami liela problēma daudzos,daudzos mačos.Šogad biju svētlaimē NRM ,kad varējuapskaloties pārvietojamās dušās - tādā vagoniņā.

09/09/2010
09:57
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Vai nav kāds solārijs tajā lielveikalā blakus. Esmu kādreiz pēc skriešanas izmantojis svešās pilsētās solārija pakalpojumus, jo pie viena var arī nomazgāties:)

09/09/2010
10:35
LauraR
Interesents
Members
Forum Posts: 19
Member Since:
29/03/2010
Offline

Solārijs (Salons Līga) ir mājā uz stūra pie paša centra apļa (Boķa pogas). Ieeja no pagalma puses. Esmu arī dzirdējusi, ka reizēm līdzīgās sacensībās iespējams izmantot 5.vidusskolas (kas atrodas pie ezeriņa) dušas. Nezinu gan, vai arī šoreiz tas ir paredzēts un saskaņots.

09/09/2010
10:36
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Ir,ir. Vispār jauka ideja,nebiju aizdomājies.

09/09/2010
11:21
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Ja čipu neatdosi - vispār pie rezultāta netiksi un iekulsies nepatikšanās.Mantu glabātuve gan šāda veida pasākumos ir nodrošināta,par to nav jāsatraucās.Tavs rezultāts tiks nosutīts ar īsziņu uz Tavu telefonu.

09/09/2010
15:14
Arvis
Arvis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 113
Member Since:
19/02/2010
Offline

Buss aizvizinās tikai līdz Deglava ielai. Protams arī pa ceļam var izkāpt. Visi rezultāti būs publicēti mājas lapā.

09/09/2010
15:34
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Girts said: 

Neesmu pārliecināts, vai esmu uzrādījis savu telefona numuru, reģistrējoties. Tas bija pirmkārt. Otrkārt, kā tad ar diplomu un vai rezultāti netiks publicēti Sportlat saitā ar iespēju izdrukāt diplomu (līdzīgi kā tas bija šogad Nordea Rīgas Maratonā)?

Un cik ilgā laikā parādīsies pirmie rezultāti?


Sportlata pasākumos diplomus no mājas lapas neizdrukā - tos var saņemt uz vietas drīz vien pēc sacensībām. Rezultāti uz stenda arī drīz vien pēc sacensību beigām - Vecāķos izlika, kad visi vēl nebija finišējuši. http://www.sportlat.lv rezultāti parasti ir vēlu vakarā tajā pašā dienā, bet foto - uz nedēļas beigām.
09/09/2010
22:04
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Girt, ja tik ļoti baidies par savā mantām paņem līdzi seifu - gan jau pa varākiem skrējējiem kopā aizstiepsim :D Nu par to nu nav jāuztraucas un jālauza galva - ka es tev saku par visu sacensību dienā būs padomāts.

 

Un cik atceros dušas pēdējos 3 gadus vienmēr ir bijušas :) Tas ir paliels pluss Valmierai. Turpat netālu no STARTA/FINIŠA atrodas skola uz kuru droši var iet un padziedāt dušās ...tik neaizmirsti paņemt līdzi savu dvielīti, ziepes, šampūnu, gumijas riņķi vai sazin ko vēl :)

Aizraksti organizatoriem e-pastiņu, ka gribi nomainīt savu neīsto telefona numuriņu - un tas tiks darīts. Āmen.

 

P.S. Girt Tev jautājumi šļācas gluži kā ņemot analīzes no vēnas!

09/09/2010
22:09
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Rimsties Frax1s:) Tādēļ jau ir šis saits, lai jautātu. Pie tam uztraukumi par mantām nav bez pamata, jo no savas pieredzes varu teikt, ka mantas labāk nodot nodošanas punktos nevis slēpt mašīnās vai autobusos. Lai gan Valmiera nav Barselona, tomēr piesardzības pamatpricipi darbojas visās pilsētās.

10/09/2010
00:53
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Tieši tā - no jautājumiem nav jākautrējas ,lai arī citam gribas pasmīkņāt.

10/09/2010
15:22
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Girts said:

Es uzdevu tikai pamatjautājumus, kas attiecas tīri uz organizēšanos - mantu glabāšana, nomazgāšanās, skrējiena rezultāta noskaidrošana.

Cik saprotu, šis ir skrējēju klubiņš? Tad jau mani jautājumi ir par tēmu...


 

Girts, nesatraucies - šie visi jautājumi ir par tēmu! :) Tu uzdod ļoti labus jautājumus, uz kuriem pat daudzi agrāk startējošie gribētu saņemt atbildes! :) Tā kā, uzdod un mēs pa visiem centīsimies atbildēt, jo ne visa informācija ir atrodama http://www.valmieras-maratons.lv ...

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
No permission to create posts