Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Vai būs Rēzeknes pusmaratons - 2012?
19/10/2011
22:55
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Runājot par 2011.gada maratona krājējiem noskrieniešu rindās,šķiet aktīvākie būs sakrājuši 6 .Pilnīgi uz atmiņu,nekur nerakņājoties - 6 maratonus šogad būs sakrājuši Dzo(tūlīt Venēcija),Pļēgurīc(vēl Dublina),man 6-ais būs Frankfurtē.Nu Aivars arī VARENI pastrādājis šogad - sakrājis būs 5(vēl Frankfurte).Varbūt Andulim būs precīzāka uzskaite.

19/10/2011
23:14
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Man jau arī gribas palielīties. Man ne gluži Maratoni, bet 6 skrējieni virs 42 km ir pievarēti - 3 Maratoni, 8h, 12h un 24 h Rogaini attiecīgi 47,5km, 63,6km un 83,5km. (2 Maratoni un 1 Rogains ik pēc nedēļas - septembrī). Un ceru būs vēl viens - Siguldas 55-nieks.

Pagaidām visaktīvākais skrējējs - gargabalnieks ir Didzis. 5 Maratoni, viens 50-nieks un 95 kilometru skrējiens. Pēc Frankfurtes būs 8 skrējieni vismaz maratona garumā.

19/10/2011
23:26
Pusmaratonists
Guest
Guests

Baigi daudz, cik ilgi jātrenējas, lai varētu noskriet tik daudz maratonus+ gada laikā? Es tālākais, ko esmu noskrējis, ir tikai kādi 22km...

19/10/2011
23:28
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

izskataas vareni..:) Jaataisa atsevišķs reitings ,jums ultra-/maratonistiem :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
19/10/2011
23:37
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

aha, atsevišķs reitings - Aivara skaitlis :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
20/10/2011
00:14
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Mošķis rakstīja:

pietrūkst vēl daži:

Ja minam visu, ko var atcerēties, tad jau jāpiebilst, ka arī Ventspilī bija maratons. Pēdējo reizi notika 1997. g. augusta beigās. Toreiz nodomāju - "nākamgad jāpamēģina", taču vairs nesanāca. :(

Jūrmalā pa pludmali tika skrieti sākumā laikam 100 km, vēlāk maratons. Manā kontā ir viens - 1994. g. 3. septembrī veiktais. Iespējams, ka notika vēl kādu brīdi (gadus) pēc tam? (Nejaukt ar iepriekš minēto 100 km šosejas skrējienu, kas sākās 1996. g.)

Valmierā jau bija maratons 1983.-1989. un 1995.-1996. gadā. Laikam rīkoja septembrī, tāpat kā tagad, vismaz 90. gados. Mazliet vairāk http://www.valmieras-maratons.lv/?id=history .

20/10/2011
00:31
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Didzis rakstīja:

nelaiķis G.Akerbergs – 273,V.Valdmanis-165,G.Jermolajevs – 143,J.Bērziņš- 126.

Paldies. Akerberga veikumu zināju, bet pārējiem minētajiem – tikai aptuveni.

Tas 13 maratonu pievārētājs vienā gadā ir Raitis Lērme no Valmieras,kura kontā ir 64 maratoni,arī labs soļotājs.

Mūžu dzīvo – mūžu mācies. Nebija ienācis prātā šāds kandidāts…

Interesanti būtu uzzināt cik maratonus pievārējis mūsu Andulis – domāju,ka arī vajadzētu būt pieklājīgam ciparam.

OreMan vārdiem runājot – nu jau ir ne vien cipars, bet skaitlis. :)))  Pašlaik 69.  Pieskaitu arī 1997. un 2001. g. Rīgas maratonus, kas izrādījās par dažiem simtiem metru īsāki.

20/10/2011
00:39
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Didzis rakstīja:

Varbūt Andulim būs precīzāka uzskaite.

Diemžēl nav. Bija doma - mēģināt tādu uzsākt šogad, nav īstenota. ...Varbūt arī tāpēc, ka pagājušajā ziemā Aivars703 paziņoja savu nodomu darīt to pašu. :)

20/10/2011
05:27
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Aivars rakstīja:

lasīju kā Gunārs Akerbergs sestdienā, noskrējis maratonu Varšavā, devās uz staciju un naktī ar vilcienu pārbrauca uz Prāgu, lai svētdienā skrietu tur nākamo.

Cik atceros, pārbrauciens tomēr nebija gluži tāds. Attiecīgās maratonu pilsētas patiesībā bija Pucka un Ščitno - abas Polijā. Sākotnēji Akerberga stāstījumu varējām lasīt viņa izveidotajā marathon.lv mājaslapā. Tagad laikam apkārt cirkulē neprecīzi atreferējumi. :(

Te viens atreferējums, kas tapis jau 2007. gada maijā, pirms pirmā NRM - kad vēl gan Akerbergs pats, gan viņa lapa bija starp mums. Tāpēc varētu uzskatīt par ticamu.

 

"Jau minētajā maratona maniaku hierarhijā viņam pienāktos irīdija pakāpe jeb ceturtā no desmit iespējamajām, jo Gunārs izpildījis divas tam nepieciešamās prasības: noskrējis četrus maratonus četrās nedēļās un divus maratonus divās dienās (obligāti finišējot abos skrējienos). Turklāt šis otrais sasniegums atkārtots pat divas reizes. 1997.gadā sestdienas pēcpusdienā viņš noskrēja maratonu Polijas piejūras pilsētā Puckā, astoņos vakarā finišēja, sēdās vilcienā, naktī trīs reizes pārsēdās un faktiski nemaz negulējis jau svētdienas rītā stāvēja uz starta Ščitno. Nākamajā gadā viņš abās Polijas pilsētas atgriezās atkal un atkārtoja divus maratonus divās dienās. Starp citu, Polijā viņš viesojies visbiežāk — tur noskrieti 44 maratoni."

20/10/2011
09:47
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Skatos, Anduli, Tu nakti neesi veltīgi pavadījis studējot arhīvus...:)

Šo nedēļas nogales pavadīšanas faktu ar divu maratonu noskriešanu, pa vidu nakšņojot poļu vilcienā,  arī aprakstīju pēc atmiņas. Ar to es vēlējos teikt, ka neraugoties uz to, ka tepat Latvijā sezonas laikā nemaz ne tik senā pagātnē bija nesalīdzināmi vairāk par diviem trim šobrīd vēl palikušajiem maratoniem, bija skrējēji, kuriem pat ar no šodienas viedokļa apskaužamo vietējā maratonu piedāvājuma pārbagātību vēl nepietika, un viņi, daudz nebēdājot par komfortu, meklēja katru iespēju noskriet kaut kur vēl kādu. Es apbrīnoju šo entuziasmu un apņēmību, kura jau robežojas ar fanātismu. Skriešanas pasākumu Latvijā nav un nevar būt par daudz! :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
20/10/2011
10:04
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Aivar, tāpēc jau mums ir nepieciešami tādi pusmaratoni kā Rēzeknē, kas kādreiz var pāraugt arī maratonā :D Ja atmiņa neviļ, tad ventspilniekiem bija ambīcijas viņu pusmaratonu pārvērst par maratonu :)

 

Ja runājam par Rēzekni, tad šis varētu "iepatikties" mūsu zemgaliešiem - ja tā atmiņa joprojām neviļ, tad Rēzeknē līdzenumu ir visai maz ... bet, ja to rīkos pa pilsētas centru, tad būs pavisam jautri :) Bubacis neļaus man samelot :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
20/10/2011
13:13
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Ja nemaldos, tad Golda Liepaja ari solija nakamgad maratonu! tagad domaju - mos cilveks maratonu no pusmaratona neatskir!

20/10/2011
14:09
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Agy rakstīja:

Ja nemaldos, tad Golda Liepaja ari solija nakamgad maratonu! tagad domaju - mos cilveks maratonu no pusmaratona neatskir!

maz ticams, ka būs maratons - šogad no pilsētas domes bija visai minimāls atbalsts ... te drīzāk ir doma par lielāku finansiālu atbalstu pusmaratonam ... vai vismaz tajā pašā līmenī

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
20/10/2011
20:06
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Aivars rakstīja:

... bija skrējēji, kuriem pat ar no šodienas viedokļa apskaužamo vietējā maratonu piedāvājuma pārbagātību vēl nepietika, un viņi, daudz nebēdājot par komfortu, meklēja katru iespēju noskriet kaut kur vēl kādu. Es apbrīnoju šo entuziasmu un apņēmību, kura jau robežojas ar fanātismu. Skriešanas pasākumu Latvijā nav un nevar būt par daudz! :)

Jā, protams, tam varu tikai piekrist. Atvainojos, ja par daudz biju iecentrējies uz ģeogrāfiskām detaļām... :)

21/10/2011
03:57
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Mošķis rakstīja:

Agy rakstīja:

Ja nemaldos, tad Golda Liepaja ari solija nakamgad maratonu! tagad domaju - mos cilveks maratonu no pusmaratona neatskir!

maz ticams, ka būs maratons - šogad no pilsētas domes bija visai minimāls atbalsts ... te drīzāk ir doma par lielāku finansiālu atbalstu pusmaratonam ... vai vismaz tajā pašā līmenī

Minētā persona laikam ir šī? ...Vai kāds viņai ir skaidri un gaiši prasījis atbalstu tieši maratonam? Norādot, ka tas ir 2x garāks par jau organizēto skrējienu?

(Piedodiet par naivu jautājumu, bet komunikācijas kļūdas dzīvē gadās...)

21/10/2011
13:46
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

Jā, tā pati dāma. Es arī sapratu, ka viņas teiktais ir vēlējuma izteiksmē: ''nu būtu jau jauki, un tā… kādu dienu varētu…'' Gadījumā, JA ir sapratusi atšķirību starp 42 km un 21km.

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
21/10/2011
17:28
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Andulis rakstīja:

Aivars rakstīja:

... bija skrējēji, kuriem pat ar no šodienas viedokļa apskaužamo vietējā maratonu piedāvājuma pārbagātību vēl nepietika, un viņi, daudz nebēdājot par komfortu, meklēja katru iespēju noskriet kaut kur vēl kādu. Es apbrīnoju šo entuziasmu un apņēmību, kura jau robežojas ar fanātismu. Skriešanas pasākumu Latvijā nav un nevar būt par daudz! :)

Jā, protams, tam varu tikai piekrist. Atvainojos, ja par daudz biju iecentrējies uz ģeogrāfiskām detaļām... :)

Šīs detaļas bija spilgtas un krāsainas! :) Iedomājies tikai, kas tā būtu par neveiksmi, ja gadītos naktī čīkstošā un grabošā vietējā poļu iekšzemes vilcienā iesnausties un nogulēt staciju, kurā būs jāpārsēžas atkal citā vilcienā... :) Protams, jāpārsēžas tad, kad būs attiecīgajā stacijā uz pareizā perona sagaidīts nākamais vajadzīgais vilciens! :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
21/10/2011
17:39
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Nu šogad man ļoti patika brauciens ar vilcienu ,no Varšavas uz Krakovas maratonu,sevišķi mani uzrunāja vilciena vagonu pavadoņi uniformā ar svilpi ,jaukas atmiņas - ar vicienu tak tik reti sanāk braukt šais laikos.Bet nu no Rēzeknes pusītes gan patālu esam aizripinājuši.

21/10/2011
20:32
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Didzis rakstīja:

Nu šogad man ļoti patika brauciens ar vilcienu ,no Varšavas uz Krakovas maratonu,sevišķi mani uzrunāja vilciena vagonu pavadoņi uniformā ar svilpi ,jaukas atmiņas – ar vicienu tak tik reti sanāk braukt šais laikos.Bet nu no Rēzeknes pusītes gan patālu esam aizripinājuši.

Uz Rēzekni taču var vienas dienas laikā ar vilcienu bez pārsēšanās nokļūt, vai ne?

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
21/10/2011
20:46
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

No Valmieras braucot, ir tomēr jāpārsēžas... :)

No permission to create posts