Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratona 2011 atsauksmes
18/09/2011
22:32
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Kamparam gan interesants komandas nosaukums rezultātos - http://www.sportlat.lv/results.php?id=205

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
18/09/2011
22:34
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Es gan kalniņus pamanīja, jeb manas kājas pamanīja pirmās un mazliet sadzinās, līdz ar to metu nost tempu pēdejos apļos. Liela noguruma gan nebija, tikai besis, ka nav dzirdināšanas tālākajā trases punktā – tur, kur "pīkstulis", jo tomēr tas posms bija pagrūts, garš, kalnains un bez ēnas. Pēdējā aplī viens puisis pie mājas lēja visiem ūdeni plastmasas glāzītēs, uz savu iniciatīvu, paldies viņam! Tas daudz palīdzēja. Sākumu, līdz kādam 15km, skrēju ar 1:45 tempa turētājiem, pēc tam viņus palaidu ātrāk, jo laikam mazliet bija iekavējuši un pielika tempu. Tā no 15-35km noskrēju vientulībā. Pēc 35km atkal atradu kompanjonu un tad jau sarunājoties bija vieglāk skriet. Ieva no VSK Noskrien malacis! gandrīz mani panāca :). Bija dažas vilšanās – mans rezultāts atpalika par 7 min no plānotā, nebija enerģijas dzērienu trasē, nebija dzirdināšanas talākajā galā, nebija iegravēts uz medaļas, kāda distance skrieta, kā arī numurs izjuka trešā apļa sākumā un tika izsviets. Tomēr liela sajūsma par noskrietu pirmo, gandarījumā vēl 2.vieta grupā un negaidīti 6.vieta kopvērtējumā :).

18/09/2011
22:52
Atis
Atis
Teika
Zinātājs
Members
Forum Posts: 65
Member Since:
12/01/2010
Offline

minimālo plānu izpildīju ar uzviju un tikai mazliet pietrūka līdz jaunam PB. Bet patika ļoti, jo trase smuka un nebija lietus! Mazliet nepatika finiša burzma ar bērniem un viņu mammām, kā arī no rīta dīvainā stāvvieta, kur noliekot auto organizatoru ierādītā vietā, ieradās policija un visi dalībnieki tikai aizraidīti piedraudot ar sodu. Paveicās, ka tajā brīdī bijām pie mašīnas un varējam doties meklēt nākamo stāvvietu. Cerams, ka tiem kuri nebija, tomēr nesalika sodus.

18/09/2011
23:21
eerms
eerms
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
24/05/2011
Offline

brīnišķīgi. pirmais maratons un 03:30:15. tempa turētājiem (viens no viņiem Ainīc) milzīgi kudos, jo bez viņiem nu nekā nebūtu tempu noturējis. tiekamies Siguldā kur drošvien, jau jāņem tie 55-i.

19/09/2011
00:14
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline

Skrienot pusīti (iz)sapņotajā pirmajā 100niekā netiku; plānoto 1h:35m pārsniedzu; sadomājos, ka būs ļoti auksti un saģērbos par siltu; skrienot sagruzījos, ka reljefs tomēr realitātē stāvāks un būs s...; pustrasē pazaudēts mūzikas austiņas puļķis; Hanzas dessiermaizes, Laimas pienakakao batonu un Kāruma jogurtu neēdu, jo esmu... ai, no sērijas vissirslikti vissirslikti :D
Bet NEKĀ nebija, tieši otrādi: vēl viena atziņa - kā piemērotāk ģērbties; pusmaratonā PR 1:35:32; ideāli skaists laiks ar 120+120 km izbraucienu; pa ceļam iebildēti krāsaini zirgi pilnīgā miglā (kā multenē par ezīti); pasākumā apkārt forši, kustīgi/lustīgi cilvēki; :) pirms finiša stāvā kalna pamatīgi spirdzinoša strūklakas šalts sejā un pēdējos 200 m noskrēju sprintā (arī pret kalnu) līdz pat finišam; A.Liepas cienīgs lēciens finišā... Success :)
Vakarpusē pastaiga mežā un rezultātā divi pilni t/c maisi ar cūcenēm, ko ziemas krājumiem pagatavot sēņu lečo. Tikai Noskrieniešu kompānijas ar alus kausiem pietrūka, nu, tajā - Valmierā... nākamreiz!!!

19/09/2011
01:33
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

OreMan rakstīja:

Kamparam gan interesants komandas nosaukums rezultātos - http://www.sportlat.lv/results.php?id=205

Kaut kas laikam tika sajaukts, jo šoreiz pats nereģistrējos internetā, bet mani piereģistrēja starpnieciski. Jebkurā gadījumā esmu joprojām vsknoskrienietis.

Вперед и с песней!
19/09/2011
01:35
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Starp citu, vai vsk noskrien komanda neieguva balvu par kuplāk pārstāvēto komandu?

Вперед и с песней!
19/09/2011
02:30
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Skrēju savu kārtējo pusīti, šoreiz ar viegluma sajūtu, neskatoties uz iepriekšējās nedēļas slimošanu (39.5) un iepriekšējās dienas 13km Cēsu rudens orientēšanās distances uzveikšanu 1:40, līdz PR pietrūka 50sec - patraucēja kārtējo reizi zem pēdas priekšpusē uzberztā tulzna...

Kā gāja VSK noskrien dalībniekiem un ne tikai - var redzēt šajā video (ieteicams 720p):

19/09/2011
02:52
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

10x paātrinājums skaitās baigais stils. Neko taču nevar uztvert!?

Вперед и с песней!
19/09/2011
06:35
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Kopumā PATIKA.Noripināju savā līmenī,vienīgi saskrējās bišku par daudz,kas pietrūka Jūrmalā.Manuprāt ,LIELĀKĀS komandas balva tika pasniegta netaisnīgi.Labi,labi - itkā lielākam uzņēmumam,interesanti - cik tie 1188 bija ? Mūsējo - NOSKRIENIEŠU tik daudz,ka visus pat grūti jau atpazīt.Prieks par mūsu jaunajiem maratonistiem,MALAČI.

19/09/2011
07:58
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Kampars rakstīja:

10x paātrinājums skaitās baigais stils. Neko taču nevar uztvert!?

Jā, kā dokumentālā filma jeb videohronika šis īsti nederēs. Tomēr… man patīk. Ar smaidu uztverams modernās mākslas produkts. :) Un pat es tajā esmu – tad jau vispār ģeniāli. :D

19/09/2011
08:00
teicamnieks
teicamnieks
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 74
Member Since:
10/08/2009
Offline

Hai!! Paldies visiem, kas piedalijās un pateicība visiem, kas dalās sajūtās forumā, jo informācija kā citiem gājis ir ļoti noderīga. Domāju, ka 6km distancē būšu ieņēmis pirmo vietu starp  vsk kluba biedriem, kaut vai tapēc, ka esmu vienīgas kurš skrien'"sprintu"" , bet skatos ka nekā nebija-viena persona no arī Jūrmalas vārdā Rihards mani apsteigusi :) Pasākums lielisks. Lai visiem lieliski starti turpmāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19/09/2011
08:24
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

ro rakstīja:

Sākumu, līdz kādam 15km, skrēju ar 1:45 tempa turētājiem, pēc tam viņus palaidu ātrāk, jo laikam mazliet bija iekavējuši un pielika tempu.

Jā, pirmajā aplī viņi tā diezgan rāmi, bet otrajā manāmi ņiprāk. Tomēr turēju līdz arī otrajā, gandrīz līdz tā beigām. Tā izrādījās kļūda, pārvērtēju savu varēšanu konkrētajā brīdī/dienā. ro bija prātīgāka, ļaujot visam ritēt savu dabisko gaitu. :)

Taču pusi trešā apļa faktiski noskrēju ar ro kā tempa turētāju. :) Tas bija noderīgi, paldies! Ir tiešām prieks orientēties uz kādu vienmērīgi skrienošu, ja pašam tā nesanāk.

P.S. Interesanti, kāpēc pusmaratona rezultātos nav redzams edGars??

P.P.S. Ienāca prātā: Tempa turētājs = tas, kuram es sekmīgi dzenos pakaļ. Motivators = tas, kurš dzenas pakaļ man (daudz neatpaliek).  :)

19/09/2011
08:39
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Kampars rakstīja:

10x paātrinājums skaitās baigais stils. Neko taču nevar uztvert!?

Pirmkārt man to uzfilmēto ~30 minūšu video vajadzēja kkā noīsināt, jo kurš gan skatītos kko tik garu…

Otrkārt visi VSK Noskrien pēc sejām vai nozīmītēm atpazītie tika palēlināti, lai tomēr ir arī kkas saskatāms :)

Piekrītu Andulim par dokumentālās filmas komentāru – tad jau arī tiktu atstāti komentāri fonā un būtu cita mierīgāka mūzika…

P.S. Ja kādam tomēr gribās sevi redzēt oriģinālajā skrējiena ātrumā – varu nosūtīt safilmēto izjemateriālu :)

19/09/2011
09:48
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Ja kādam acu zīlītes nav tik ašas, lai uztvertu 4x-8x paātrinājumu var lejuplādēt un skatīties "jēlmateriālu" 890MB, 20min: http://tinyurl.com/5t6j7pw

19/09/2011
09:57
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Valmieras pasākums bija izdevies, tie nu atkal bija skriešanas svētki. Šosezon iznāk reti būt sacensībās pašu mājās, tāpēc prieks divkārt liels.

Emocionāli guvu gaidīto, bet no sportiskā viedokļa - ne visai. Pilnai laimei un revanšam Aivaram703, ar kuru man ir īpaši "rēķini", par viņa pirms nedēļas Tallinas maratonā iespēto, man pietrūka nieka 4 minūtes - tās "pazuda" distances pēdējā trešdaļā. Tam par iemeslu bija elektrolītu dzēriena trūkums distancē, ar ko es tomēr biju rēķinājies. Tāpēc nenodrošinājos ar palīgiem distancē un arī nesagatavoju savus dzērienus izvietošanai dzirdināšanas punktos. Valmierā ieguvu pirmo pieredzi maratona noskriešanā, dzerot tikai "pliku" ūdeni. Tas, protams, vēl straujāk atbrīvoja mani no atlikušo sāļu rezervēm, kā rezultātā kājā vairākkārt iemetās krampji un pāris reizes nācās pāriet uz iešanu soļos. Līdzpaņemtās želejas nenodrošināja pietiekamu "izskaloto" sāļu kompensāciju. To vēl vairāk veicināja siltais un saulainais laiks kā arī tie daži kalniņi distancē.

Aivaram703 šoreiz paveicās, taču nākamajā maratonā oktobra beigās viņam jārēķinās ar to, ka es no viņa rezultāta uzreiz "nokodīšu" lielāku gabalu, nekā to būtu izdarījis vakar Valmierā. Aivar703, papriecājies vēl 6 nedēļas! :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
19/09/2011
10:06
vargans
Mazsalaca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 224
Member Since:
27/04/2009
Offline

No manis liels PALDIES TT baler un GunaO. Pārmiju ar viņiem tikai dažus vārdus (skrienot nevaru daudz runāt, tas man izsit no ritma elpošanu), taču tas, ka viņi bija blakus, ka varēju uz viņiem paļauties - tā sajūta bija ļoti laba! Pēc mazliet vairāk kā 4km pulsometrs izdomāja, ka mans pulss ir 0 un pārtrauca arī laika uzskaiti, tāpēc vairs nevarēju kontrolēt tempu. Tad sapratu, ka varu ļauties tikai skriešanai, jo man taču blakus ir TT, kuri skries noteiktajā tempā! Un tieši šī sajūta, ka vari kādam uzticēties, paļauties uz viņiem, tā ir fantastiska! :)

Man prasījās enerģijas dzēriens trasē. Organisms pēc iepriekšējās dienas 9.5 stundu atrašanās nemitīgā kustībā nebija atjaunojies, tāpēc man tikai ar ūdeni nepietika. Pēdējā dzirdināšanā apēdu banānu, tad jau palika labāk.

TT pēdējos km attālinājās, bet šīs sezonas labākais laiks tomēr ir sasniegts. Gan jau Siguldā izdosies iecerētais! :)

...neviens neprasa, lai Tu uzvari...vienkārši - NEPADODIES!!!  
19/09/2011
10:18
maziinais
maziinais
Mazsalaca, Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 329
Member Since:
10/02/2010
Offline

Man arī jāsaka liels paldies maratona 4 stundu TT. Skrēju gan tikai pusīti, bet PALDIES Jums par palīdzību plāna izpildē. PB gan tālu, bet šoreiz mērķis bija iekļauties 2 h un tas izdevās godam. TT mani panāca tieši pašā paguruma kulminācijā, bet pateicoties komandas biedrenes un TT uzmundrinājumiem viss izdevās. Žēl tikai ka komandasbiedrene pati atpalika no TT un maratonā savu mērķi neizpildīja.

19/09/2011
11:17
iveta
iveta
Saulkrasti
Interesents
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
06/03/2011
Offline

Es Valmieras maratonā visus sagaidīju ar medaļām finišā. Nu pilnīgi visi Noskrienieši izskatījās lieliski! Es biju ļoti laimīga par katru finišējušo!  

19/09/2011
11:21
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Jā,elektrolītu dzēriena trūkums bija riktīgi liels mīnusiņš,par ko dzirdēju daudzu izbrīnas.Pusītē jau vēl varēja iztikt,bet maratonā gan tas bij liels trūkums.

No permission to create posts