Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratona 2011 atsauksmes
19/09/2011
11:32
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

iveta rakstīja:

Es Valmieras maratonā visus sagaidīju ar medaļām finišā. Nu pilnīgi visi Noskrienieši izskatījās lieliski! Es biju ļoti laimīga par katru finišējušo!  

Bija patīkami finišā redzēt kādu ar noskrien nozīmīti tev pasniedzot medaļu :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
19/09/2011
11:39
m.jordan
m.jordan
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
28/12/2009
Offline

Trasei tomēr jābūt līdzenai,nevar tā mocīt cilvēkus ar apļa finišu kalnā!

19/09/2011
11:39
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Es uzdrošinājos un noskrēju! :) Paldies Jums visiem! Sanāca pat piepildīt savu sākotnējo plānu - iekļauties 2h, ko vienu brīdi biju sākusi apšaubīt.

Pats pasākums ļoti patika, laiks bija jauks, varbūt nedaudz par siltu, bet man tas laikam nav traucējis. :) Domāju, ka jābūt daudz negatīvām atsauksmēm par numuriem, jau pirmajā km manīju tos mētājamies pa zemi. Man gan ar dubulto drošību - pielīmēts un piesprausts - tas noturējās līdz galam.

Patika grabuļi trases malā, pretī skrienošie dalībnieki garajā, taisnajā posmā, nu vispār viss patika. Nu vienīgi tie bērniņi, kas man ietrāpījās finišā radīja lielu drūzmu, ka nevarēja saprast, ne kur čipu atdot, ne kā ārā no tā visa tikt! Bet viss ir beidzies labi. :)

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
19/09/2011
11:46
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

m.jordan rakstīja:

Trasei tomēr jābūt līdzenai,nevar tā mocīt cilvēkus ar apļa finišu kalnā!

kāpēc?:) un kā to izdarīt?:) tas vēl nav kalniņš - Nidas pusmaratonā ir 4 apļi un katrā aplī 3 kalniņi - pēdējais kalniņš ir 450m garš ....

 

Ja jau visi maratoni būtu līdzeni, tad jau nebūtu interesanti - ar to arī atšķiras Valmiera - vienkārši ir jātrenējas kalniņiem .... visas pilsētas nav tā kā Ozolnieki/Jelgava

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
19/09/2011
11:54
Ainīc
Ainīc
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 201
Member Since:
09/07/2009
Offline

Mošķis rakstīja:

m.jordan rakstīja:

Trasei tomēr jābūt līdzenai,nevar tā mocīt cilvēkus ar apļa finišu kalnā!

kāpēc?:) un kā to izdarīt?:) tas vēl nav kalniņš - Nidas pusmaratonā ir 4 apļi un katrā aplī 3 kalniņi - pēdējais kalniņš ir 450m garš ....

 

Ja jau visi maratoni būtu līdzeni, tad jau nebūtu interesanti - ar to arī atšķiras Valmiera - vienkārši ir jātrenējas kalniņiem .... visas pilsētas nav tā kā Ozolnieki/Jelgava

Jā, pietrūkst Jalgavā/Ozolniekos šādu kalniņu, uzkalniņu. Labi, ka vismaz mums šeit ir viadukti :D

19/09/2011
12:04
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Andulis rakstīja:

P.P.S. Ienāca prātā: Tempa turētājs = tas, kuram es sekmīgi dzenos pakaļ. Motivators = tas, kurš dzenas pakaļ man (daudz neatpaliek).  :)

Tad varbūt turpmāk VSK Noskrien varētu piedāvāt sacensībām arī savus motivatorus. Lai atšķirtos no tempa turētājiem, kam ir baloni, motivatori varētu skriet (dzīties pakaļ), piemēram ar bisēm..

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
19/09/2011
12:10
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

xorix rakstīja:

Kā gāja VSK noskrien dalībniekiem un ne tikai - var redzēt šajā video (ieteicams 720p):
[youtube]

Labs video, man patīk. Ātrie posmi ir OK, arī palēlinātie labi, var kārtīgāk apskatīt visus.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
19/09/2011
12:26
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

OreMan rakstīja:

 motivatori varētu skriet (dzīties pakaļ), piemēram ar bisēm..

Ahā, gribi tikt pie šaujamā uz dažām stundām. :D

 

Nopietni runājot, laikam jau tas motivējošais ir nevis bise, bet sekotāja personība. Viss, ko par viņu zinu. Ja mani noķer 100% nepazīstams skrējējs - nu un tad? pilnīgi vienalga... :)

19/09/2011
12:30
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Andulis rakstīja: 

Nopietni runājot, laikam jau tas motivējošais ir nevis bise, bet sekotāja personība. Viss, ko par viņu zinu. Ja mani noķer 100% nepazīstams skrējējs - nu un tad? pilnīgi vienalga... :)

šis "nezināmais" bieži vien kļūst par motivātoru nākamajos mačos, kur centies atspēlēties :) man tā ir bijis ne vienu reizi vien :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
19/09/2011
12:31
m.jordan
m.jordan
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
28/12/2009
Offline

Mošķis rakstīja:

m.jordan rakstīja:

Trasei tomēr jābūt līdzenai,nevar tā mocīt cilvēkus ar apļa finišu kalnā!

kāpēc?:) un kā to izdarīt?:) tas vēl nav kalniņš - Nidas pusmaratonā ir 4 apļi un katrā aplī 3 kalniņi - pēdējais kalniņš ir 450m garš ....

 

Ja jau visi maratoni būtu līdzeni, tad jau nebūtu interesanti - ar to arī atšķiras Valmiera - vienkārši ir jātrenējas kalniņiem .... visas pilsētas nav tā kā Ozolnieki/Jelgava

Man patīk pa līdzenumu,jo skrienu uz max rezultātu netaupos(kalni parasti piedzen kājas) Nu bet jums kam patīk noteikti jāskrien Siguldas kalnu maratons

19/09/2011
12:35
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

Kārtējais maratons pievārēts. Šoreiz jau TT godā. Nebija viegli, tiešām nebija, pēc 30km viss gāja autopilotā. Sākumā bijām diezgan paprāvs bariņš, bet pēcāk visi kaut kur sāka pazust, prieks, ka varējām palīdzēt maratona un pusmaratona censoņiem ar attiecīgo tempu. Jaukas sarunas, pieredzes dalīšanās ar citiem. Kalniņi bija ciešami, tikai 4 apļa beigās tas kalniņš uz leju pie upītes bija drausmīgs.

Un protams, kur tad bez personiskā rekorda, tāds krita arī šeit 7 minūtes nost no šāgada Rīgā uzstādītā :) Tagad katrās sacensībās krīt personiskie :D Jā, biju nedaudz dulls un pieteicos uz 4:00 TT, bet godam un ar Aivara703 zelta vērtē mērāmo taktiku viss bija ideāli.

Ļoti patika baloni vienu pat pēc finiša palaidu gaisā(vienīgais kurš lidoja vēl).

P.S. Neoficiāls tituls man – 1. jaunākais maratona tempa turētājs Latvijā.

P.P.S Paldies Lindai, Gintam un Ingai par nogādāšanu turp un atgādāšanu atpakaļ.

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
19/09/2011
12:43
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline

iveta rakstīja:

Es Valmieras maratonā visus sagaidīju ar medaļām finišā. Nu pilnīgi visi Noskrienieši izskatījās lieliski! Es biju ļoti laimīga par katru finišējušo!  

Arī svētīgs darbiņš! Pavisam īpašāka sajūta medāli iegūt no noskrienietes rokām. :)

Time is never an issue, it's what we do with it.
19/09/2011
12:45
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

rezultātu var taisīt tur, kur tiešām ir līdzens :)

Vai rezultāts ir tas vienīgais, kas motivē skriet? katros mačos vari izspiest rezultātu? tad jau jāskrien tikai pa stadionu, jo NAV 2 vienādu trašu!

Siguldas kalnu maratons nav skrējiens tajā izpratnē, ko mēs esam pieraduši redzēt "ikdienas" maratonos un pusmaratonos – tas ir mazliet no visa, bet vairāk ir piedzīvojuma garša – tāpēc te nekad nebūs superrezultātu un skats, kad līderis pāriet uz soļošanu, nav nekāds brīnums …

 

Kājas var, un kā vēl var, piedzīt arī stadionā … ja gribi pilnīgu līdzenumu pusmaratonā – laipni aicināts uz Ozolniekiem oktobrī!

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
19/09/2011
12:49
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Ko lai saka - Arle ir varonis! Es gan nepieteiktos kā TT uz laiku, kas labāks par manu personisko rekordu - bet darīt to var... Un sekmīgi, kā izrādās!

19/09/2011
12:59
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Arle. Tev vienkārši viss ir kārtībā ar attieksmi pret mērķu izvirzīšanu. Man simpatizē tāds piegājiens:)

19/09/2011
13:04
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

Paldies! Piekrītu gan Andulim, gan Aināram, bet gan jau zemapziņā slēpjas kas vairāk kā Jūsu teiktais, tik sazin kas :)

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
19/09/2011
13:05
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline

Signis rakstīja:

Ja kādam acu zīlītes nav tik ašas, lai uztvertu 4x-8x paātrinājumu var lejuplādēt un skatīties "jēlmateriālu" 890MB, 20min: http://tinyurl.com/5t6j7pw

Liels Paldies, trīs epizodēs pētīju savu soli! :)

19/09/2011
13:18
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

Tpfuu… ak es aizmāša, kā gan es varēju aizmirst šeit pateikties minikin, par sniegto atbalstu nu jau n-tajās sacensībās. PĀĀĀĀĀLDIES!!!

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
19/09/2011
13:57
Vilsons
Vilsons
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
01/09/2011
Offline

Valmierā bija ļoti patīkami skriet! Ņemot vērā to, ka esmu ar nelielu pusmaratonu noskriešanas pieredzi, pakalni brīžam lika pacīnīties! Tomēr vistrakāk gāja pēdējā aplī,kad pēc pēdējā dzirdīšanas punkta bija jāskrien no kalna lejā - tajā brīdī gandrīz iestājās finišs, bet pateicoties slaidām un dikti naskām meitenēm tomēr nepadevos un veiksmīgi finišēju zem 2 stundām :) Sieviešu skaistums tomēr dara brīnumus :) 

Vienīgais, kas nepatika - finišā sanāca ieskriet bērnu un māmiņu barā... dīvaina plānošana!

aaa... numuri arī kaut kādi švaki!

19/09/2011
14:57
martins
Interesents
Members
Forum Posts: 6
Member Since:
09/04/2010
Offline

uz diplomiem pagājušā gada datums. :D

No permission to create posts