Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratona 2011 atsauksmes
19/09/2011
15:52
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

:) Arle, bija prieks censties! Un vispār - patīkami paskatīties uz tik daudziem pozitīviem skrējējiem. Ja jau pati nevaru paskriet, tad vismaz no malas papriecājos. Un šoreiz arī laiks lutināja, tā kā par pasākumu varu teikt tikai to labāko. :) Mums ar Lauru bija tas prieks vērot, kā pat noguruši skrējēji, dzirdot atbalstu, iztaisnojas, sāk skriet skaistākiem soļiem un bieži vien tik sirsnīgi pasmaida! :)

Tāpat jāsecina, ka (nu jau kuro reizi) skatoties skriešanas sacensības no malas, garu gabalu skriešana sāk likties vienkāršāka un iespējamāka arī man :D Šādi pasākumi ļoti motivē, liekas - kad beidzot varēšu skriet, gribēsies skriet garus un ilgus skrējienus... :) Ceru tik, ka šī pārliecība nenoplaks ar pirmajiem atsāktajiem treniņiem. :D

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
19/09/2011
15:56
dima.h2o
dima.h2o
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
29/09/2009
Offline

Ainar, paldies par kompāniju TT. garlaicīgi nebija, pa feino

ineser,apsveicu ar finišu. tu vari vēl labāk, Ainars piekritīs

 

Jekaterinai, ar sveiciens finiša sasniegšanā

 

Man bij pirmā pieredze TT, man patika. Tāds feins pirmais treniņš sanāca nedēļu pēc mana līdz šim ātrākā maratona Tallinā. Izrādās, ka lēni skriet nav nemaz tik viegli, tāpat tie km dara savu, tāpat ir grūtības iet pēc tam un pietupties. Vienīgais, ka tā atjaunošanās prasa mazāk laika, šodien jūtos jau daudz labāk. Visā visumā labs pasākums, tik gribējās maizīti dabūt...laikam tie lēnāk skrienošie nav pelnījuši. Nordea paldies par asprātīgo reklāmu, tie maisi sēdēšanai bija ļoti ērti:)

P.S.

Skatījos apbalvošan. Viena no mūsu līdzskrējējām izcīnija Latvijas čempiones titulu maratonā kā vienīgā dalībniece savā vecuma grupā, apsveicu!:)

19/09/2011
16:51
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Jā, dima.h2o, tas tiesa,  Almav bija vienīgā savā vecuma grupā maratona distancē. Nedaudz uzņemos vainu par to, ka viņa par savu dalību pirmo reizi padzirdēja vien nedēļu atpakaļ un un neuzspēja īsti sagatavoties.

 

Nejēgā priecājos par visiem Jums, kas noskrēja. 

Apbrīnoju spējas tik ātri samontēt video rullīti, tamdēļ, ja kādam ir vēlme pēc papildus materiāla, tad varu padalīties. Dodiet ziņu

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
19/09/2011
16:54
Hermanis27
Hermanis27
Interesents
Members
Forum Posts: 19
Member Since:
17/08/2010
Offline

Šai sadaļā bija jāliek

 

Tik tiešām liels prieks par vakardienas pasākumu. Pagājušo gadu 3 minūtes pirms starta izmežģīju potīti, tuvinieki ieteica uz Valmieru nebraukt. Esmu spītīgs :)

Man šis pusmaratona skrējiens ir kā gatavošanās manam pirmajam maratonam, kuru vēlos noskriet 13 novembrī Atenās, klasisko distanci no Maratonas ciema līdz Atēnu centram piecās stundās. Par mērķi Valmierā biju uzlicis skriet ar sirds ritmu ne augstāku par 150. Pie 152 uzreiz samazināju tempu. Biju domājis noskriet 2:10.  Nezināju, ka trase ir nepārtraukts kāpumu un kritumu summējums. Manam svaram, pirms distances nosvēros – 111 kg, tas bija smagi. Kāpumā sirds uzkāpj, kritumā kājas sāk kustēt ātrāk, un sirds ritmu lejā dabūt nevar. Par primāro izvēlējos sirds ritmu ne augstāk par 150, un finišēju ar 2:19. Finišā smaidīju, jutos labi.

Liels prieks par tempa turētājiem. Liels sveiciens kompānijai, kura skrēja par tempa turētājiem pusmaratonam 2:15.

Labprāt nodibinātu pie NOSKRIEN LV klubu, tiem kam pāri 100. Klau, resnie vēči, mēs taču arī varam. :)

Veiksmi visiem

Hermanis
 

19/09/2011
16:58
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

dima.h2o rakstīja:

Visā visumā labs pasākums, tik gribējās maizīti dabūt...laikam tie lēnāk skrienošie nav pelnījuši. 

Varu Tevi nedaudz mierināt - arī tiem, kuri bija maratona finišētāju pirmajā pusē, vairs maizīšu nebija. Redzēju vairs tikai divas šķēles rupjmaizes ar tomāta ripiņu pa virsu, bet kamēr domāju ņemt vai neņemt - arī tās pazuda. Izrādījās, ka tās bija bijušas pēdējās.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
19/09/2011
17:01
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Hermanis27 rakstīja:

Manam svaram, pirms distances nosvēros – 111 kg, tas bija smagi. 

 

Hermani, cik kg zaudēji? Plānotos trīs?

19/09/2011
17:13
dima.h2o
dima.h2o
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
29/09/2009
Offline

Aivars rakstīja:

dima.h2o rakstīja:

Visā visumā labs pasākums, tik gribējās maizīti dabūt...laikam tie lēnāk skrienošie nav pelnījuši. 

Varu Tevi nedaudz mierināt - arī tiem, kuri bija maratona finišētāju pirmajā pusē, vairs maizīšu nebija. Redzēju vairs tikai divas šķēles rupjmaizes ar tomāta ripiņu pa virsu, bet kamēr domāju ņemt vai neņemt - arī tās pazuda. Izrādījās, ka tās bija bijušas pēdējās.

iztēlojos to situāciju ar Tevi un tomātmaizēm...jautri :D

 

badā jau nemirām, vnk kaut kā liekas tas nav pareizi. gribas ticēt, ka kāds kaut ko ne tā sarēķināja. bet nu paldies par to pašu, galu galā sarkanajās somiņās garšīgs prezentiņš bij no hanzas

19/09/2011
17:30
certa
certa
Valmiera
Zinātājs
Members
Forum Posts: 69
Member Since:
10/08/2010
Offline

Ja nākamo gadu grib finišā maizītes,domāju vajag skriet ar bērniem 300 vai 500 m. tad nu ar garantiju ka maizītes vēl būs ,bet čamāties domāju arī nevar,jo maziem rociņas naskas,mēs pēc pusītes gan vēl Hanzas sasmērētās rikas dabūjām.Pasākums labs,laiks lutināja skrējējus un līdzjutējus.Patiess prieks satikt,pa šo gadu iepazītos Noskrieniešus.Trasei nav ne vainas,vajag tač ar kādu pauguriņu kur uzskriet un pēc tam atkal noskriet.Brīnums gan par organizētājiem,kas viņi nekad nav garākus gabalus skrējuši,kad nezin, ka bez sportiskiem enerģijas dzērieniem maratonu nevar noskriet.Es domāju,katram maratonam goda lieta ,jābūt dzirdināšanas punktā enerģijas dzērienam.

19/09/2011
17:34
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Nu re, izrādās, ka es godīgi 3 apļus esmu nesis savas grupas uzvarētājas pudeli:) Finiša spurts padevās lielisks, pat organizatori aizrādīja, ka tā darīt nevajag. Bet nu meitenei ir iekšā, viņa pirmā sāka:)

Pēc tam ar Dima.H2o vēl atgriezāmies pēdējo kalniņu piekto reizi noskriet jau kopā ar Jekaterinu.

Kopumā mačā ātrāk skriet tomēr ir patīkamāk, bet lēnais temps no atjaunošanās viedokļa - šodien vispār nejūtu, ka vakar skriets. Tas pie tam, ka es vēl sestdien gandrīz 30nieku noskrēju iekustoties.

19/09/2011
17:59
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Aivars rakstīja:

Varu Tevi nedaudz mierināt – arī tiem, kuri bija maratona finišētāju pirmajā pusē, vairs maizīšu nebija. Redzēju vairs tikai divas šķēles rupjmaizes ar tomāta ripiņu pa virsu, bet kamēr domāju ņemt vai neņemt – arī tās pazuda. Izrādījās, ka tās bija bijušas pēdējās.

Paldies, Aivar, "pa ceļam" esi nomierinājis arī mani. :)

Biju dažas minūtes lēnāks (80. no 160 maratona veicējiem), vairs nemanīju nevienu paņemamu maizīti. Pieļāvu gan teorētisku iespēju, ka esmu ne tur meklējis, nepietiekami veicīgi pirms tam čammājies finišā, vai tml. Taču pēc Tava komentāra top skaidrs, ka varu sev pārmest tikai lēnu skrējienu distancē, neko vairāk. :)

Kā jau dima.h2o minēja – badā tādēļ nenomirām. Vienīgi, tās maizītes pirms tam tika centīgi reklamētas, tāpēc drusku vilšanās, ka daži bijuši vienlīdzīgāki…

19/09/2011
18:36
Hermanis27
Hermanis27
Interesents
Members
Forum Posts: 19
Member Since:
17/08/2010
Offline

Signis rakstīja:

Hermani, cik kg zaudēji? Plānotos trīs?

Ar to svara zaudēšanu švaki. Šodien baigi uz ledusskapja pusi velk. Puncis prasa savu. Man ar 111 kg sevi vieglāk piespiest liekus 10 km nedēļā noskriet, nekā atteikt sev kādu lieku desmaizi. Nezinu kā citi, bet es skrienu lai svaru zaudētu (nu jau 18 gadus). Ja es to sviesta maizi neapēdīšu, tad jau skriešanas jēga zudīs, svars nepieaugs. Būs motivācija jāmaina. Nevaru pat iedomāties citu motivāciju skriešanai. Nesaprotu, ko tie kārnie tai skriešanā saskata, kāds viņiem no tā labums???

:)

Klau, Signi, es tev e-patu uz signis@noskrien,lv nosūtiju. Vai saņēmi?

19/09/2011
19:36
vagabundo
vagabundo
Cēsis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 66
Member Since:
02/09/2011
Offline

Gāja visādi, bet tas nu tā, sliktam dejotājam .... traucē! :D Tikai nesen pievienojos Noskrien, kādēļ nevienu tā īsti nepazīstu, ja nu vien dažus bijušos skolas biedrus esmu atpazinis, bet pat tikai aptuveni apjaušot kluba apmērus, dažbrīd gribējās, lai arī man būtu tā nozīmīte pie krekla, jo tad "savējo" tiešām netrūktu, atbalsts trases malā un tādā garā, noteikti daudz pacilātāks garastāvoklis.. Noskrien skrējēji ir pamanāmi!! :)

19/09/2011
20:20
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

dažbrīd gribējās, lai arī man būtu tā nozīmīte pie krekla

Ja pareizi atceros, nozīmītes plānoja dalīt kluba "fotosesijas" laikā 11:20-11:30. Liekas, arī citreiz tā darīts. vagabundo, nākamreiz kādā lielākā skrējienā (Siguldā 15.10.?) mēģini atrast šo bildēšanās pasākumu.

19/09/2011
20:28
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Tas jau ok, ka pēc lielākas slodzītes uz ledusskapi velk - es nekautrējos kārtīgi pieēsties un tā ik pa pāris stundām, līdz vairs izsalkums nemoca :) Vakar pat, pusdienās uzēdu makaronus ar malto gaļu, pēc brītiņa sapratu, ka gribas vēl ēst, aizdevos līdz Hesītim un notiesāju 2 hesburgera komplektus :)

Kārnajiem labums no skriešanas tāds, ka, lai pavisam svaru nepazaudētu ir jāēd vairāk, biežāk, attiecīgi dzīvē patīkamu brīžu vairāk, gan no skriešanas laikā gūtajiem endorfīniem, gan no garšīgā ēdiena :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
19/09/2011
21:02
bubacis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 70
Member Since:
14/03/2010
Offline

Liels paldies oranžajiem baloniem. Turējos tiem 1. km pa priekšu un sanāca personīgais. Loti patika šis pasākums. Paldies visiem.

19/09/2011
21:03
bubacis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 70
Member Since:
14/03/2010
Offline

Fotosesiju gan es nokavēju, bet videoklipā gan tiku . paldies

19/09/2011
21:10
bubacis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 70
Member Since:
14/03/2010
Offline

Andulis rakstīja:

Aivars rakstīja:

Varu Tevi nedaudz mierināt – arī tiem, kuri bija maratona finišētāju pirmajā pusē, vairs maizīšu nebija. Redzēju vairs tikai divas šķēles rupjmaizes ar tomāta ripiņu pa virsu, bet kamēr domāju ņemt vai neņemt – arī tās pazuda. Izrādījās, ka tās bija bijušas pēdējās.

Paldies, Aivar, "pa ceļam" esi nomierinājis arī mani. :)

Biju dažas minūtes lēnāks (80. no 160 maratona veicējiem), vairs nemanīju nevienu paņemamu maizīti. Pieļāvu gan teorētisku iespēju, ka esmu ne tur meklējis, nepietiekami veicīgi pirms tam čammājies finišā, vai tml. Taču pēc Tava komentāra top skaidrs, ka varu sev pārmest tikai lēnu skrējienu distancē, neko vairāk. :)

Kā jau dima.h2o minēja – badā tādēļ nenomirām. Vienīgi, tās maizītes pirms tam tika centīgi reklamētas, tāpēc drusku vilšanās, ka daži bijuši vienlīdzīgāki…

Es finišēju 50. bet pie maizītēm arī netiku, tā ka rezultāts ir jāuzlabo ļoti ļoti, vai nav jāiespringst uz maizītēm. Bet tas jau tā joks.

19/09/2011
21:29
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Hermanis27 rakstīja:

Ar to svara zaudēšanu švaki. Šodien baigi uz ledusskapja pusi velk. Puncis prasa savu. Man ar 111 kg sevi vieglāk piespiest liekus 10 km nedēļā noskriet, nekā atteikt sev kādu lieku desmaizi. Nezinu kā citi, bet es skrienu lai svaru zaudētu (nu jau 18 gadus). Ja es to sviesta maizi neapēdīšu, tad jau skriešanas jēga zudīs, svars nepieaugs. Būs motivācija jāmaina. Nevaru pat iedomāties citu motivāciju skriešanai. Nesaprotu, ko tie kārnie tai skriešanā saskata, kāds viņiem no tā labums???

 

Atradu, ja ne radniecisku dvēseli, tad radniecīgu "mesidžu" noteikti:D Ja nu vienīgi desmaizi nomainītu ar kādu kreptīgu sieru:)

 

Lai gan sākotnēji jau šo TT biju iecerējis kā treniņu, tomēr nedomāju, ka dažas dienas iepriekš izrautais zobs mani tā apgrūtinās. Zobārste gan brīdināja, ka šādu zobu izraujot varētu pacelties pat temperatūra līdz 40 grādiem, bet parasti jau liekas, ka uz mums tas neattiecas:) Šodien nākas atdot parādu imunitātei par vakardienas 32 km:(

 

Neskatoties uz to, ļoti patika pasākums sakarā ar "noskrieniešu" vienotības sajūtu visa skrējiena laikā!

19/09/2011
22:41
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline

Sākotnēji biju domājusi skriet Valmierā pusīti uz labāku rezultātu, kā maijā Rīgā, bet sapratu, ka nesanāks un taisījos neskriet vispār. Bet tad uzradās matiss ar aicinājumu skriet maratonu - cik reizes atteicu, tik un vēl vienu vairāk mani atkal uzkurināja!

Ārkārtīgi liels paldies tempa turētājiem (4:30) - bez Jums es vēl rāpotu pa trasi ar policiju astē! Bez Jums būtu daudz trakāk bijis!

Šodien tik visām trepēm ar līkumu!

Kādreiz šo te būs jāatkārto, tikai ar normālu treniņu bāzi apakšā! Bail teikt, :D iedragās vēl manu pārliecību, bet pagaidām palikšu pie pusītes!

Mīlzīgs paldies!

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
19/09/2011
22:47
Viesis
Guest
Guests

Jautājums nedaudz no malas raugoties. Runā, ka šogad Valmieras maratons esot bijis švaks, jo neesot piedalījies praktiski neviens elites sportists. Tikai amatieri un hobijskrējēji. Tā ir?

No permission to create posts