Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratona 2011 atsauksmes
21/09/2011
14:33
Trusis
Trusis
Interesents
Members
Forum Posts: 7
Member Since:
19/09/2011
Offline
101

Hey,

 

Valmiera bija forša, patika interesantais reljefs un iespēja garajā taisnē satikti pretim skrienam līderus.

Paldies tempa turētājiem un atbalstītājiem, patiešām atbalstītāji ir tie kas palīdz iekšienē vēl atrasti enerģiju skriet, skriet un skriet vēl! :)

21/09/2011
15:00
edGars
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 587
Member Since:
18/05/2009
Offline

VM11 sagaidīju bez stresa. Pateicīgs, ka dabūjis Garmin 405 no pulsometrs.lv. Sarunājoties mierinu Gitu, kam šis skrējiens būs pirmais pusmaratons.

Šoreiz sev kā TT atzīmi lieku neapmierinošu. Dikti paškritisks biju.

1) tā tempa raustīšana. no 4:15 līdz 5:15, vidēji uz km no 4:40 līdz 5:20. Nav brīnums, ka daudzi netika līdzi. Bet kāds tomēr pēc finiša pateica paldies.

2) mazrunīgs kāds biju tāds paliku. Zinu, ka vajadzētu par kko nepiespiesti papļāpāt, bet tas nesanāk. Zinu arī, ka ar turamajiem nevajag daudz runāt, viņiem pašiem pēc tam būs grūtāk. Tāpēc nodomāju (skaļi) ka jāmācās dziesmas, ko dziedāt skrienot :)

Vismaz labi, ka pēc aklajiem kilometriem 2. aplī, kad rādījumi no ekrāna vispār nozuda, finišējām gana tuvu prasītajam 1h44:46. Ir gan aizdoma, ka aklajos km uzkurinājām tempu, bet statistika rādīja, ka vidēji pa 4:40 ātrāki kilometri nebija.

Ja nebūtu atzinīgu vārdu pēc skrējiena, pats nodomātu, ka vairs neskriešu kā tt.

Prieks, ka ja ne runāšana, tad darīšana cilvēkus iepriecināja. Balonu kopā sasiešanās :)

 

Pašam viss likās labi, kas ar skrējienu saistīts. Laikam tāpēc, ka nebija gaidas. Analizējot gan šķiet, ka šoreiz organizatoriem bijis jāiztiek ar mazāku budžetu tāpēc,

finišā bija vien banāni, ne apelsīni un melones, kā pagājušo gadu.

dzirdināšanas punktos bez enerģijas dzērieniem. (kas viņos tāds, sālsūdens? :) 

medaļa bija vienkārša, līdzīga Kuldīgas medaļai.

numuri sanākuši plīstoši. (tas varbūt arī ir eksperimenta rezultāts)

Toties brīvprātīgās meitenes trasē gan bija visenerģiskākās, kādas esmu jebkad manījis. Ar tarkšķiem un aplausiem. 

Mums taču visiem tika nosponsorēti krekli, aš 12.

Akcijas dalībnieki un pārējie iesācēji malači, diemžēl nejutu sevī enerģiju īpaši atbalstīt pēc sava finiša, vien noskatījos, kā braši skrien!

Tiekamies… jau Siguldā, 15. oktobrī.

 

"Skriešana ir dāvana, kuru es sev pasniedzu ik dienu."

(c) Gunārs Akerbergs

vislabāk rezultātu uzlabo treniņi
21/09/2011
16:00
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
103

edGars rakstīja:

 

Pašam viss likās labi, kas ar skrējienu saistīts. Laikam tāpēc, ka nebija gaidas. Analizējot gan šķiet, ka šoreiz organizatoriem bijis jāiztiek ar mazāku budžetu tāpēc,

finišā bija vien banāni, ne apelsīni un melones, kā pagājušo gadu.

dzirdināšanas punktos bez enerģijas dzērieniem. (kas viņos tāds, sālsūdens? :) 

medaļa bija vienkārša, līdzīga Kuldīgas medaļai.

 

Bija gan melones!!! Vismaz maratonistiem!!!

21/09/2011
16:01
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline
104

edGars uzvedināja uz pārdomām par tempa turēšanu.

Šogad šo darbiņu labprāt darīju trīs reizes: Rīgā 2:15, Ventspilī 1:45 pusītes un tagad 4:30 maratonu. Pusītēs pilnīgi ok bija turēt monotonu tempu un vienkārši ļaut dalībniekiem orientēties situācijā. Par maratonu pilnīga taisnība bija Aivaram703 - jāuztaisa rezervīte pēdējam aplim. Mums ar Dimu tā arī sanāca absolūti automātiski un nesaspringstot, pat iepriekš īpaši nepārrunājot stratēģiju. Dima bija izdrukājis grafiku, man bija parasts pulkstenis. Skrējām pēc izjūtām un uz apaļo kilometru atzīmēm salīdzinājāmies ar grafiku. Pēc rezultātu splitiem redzams, ka balstoties uz izjūtām, esam bijuši ļoti vienmērīgi. Priekš kam cilvēkam pulsometrs, ja viņš tāpat jūt sevi:)

Arī turpmāk ar mani droši var rēķināties, jo pusītēs un maratonos sevi vairāk redzu kā TT.

22/09/2011
08:28
TTT
Guest
Guests
105

Esmu TTT - Tempa Turētājs Tālis. Parasti turu tempu pusītēm ap 1:30, maratoniem ap 3:00. Ja kāds vēlas, var sadraudzēties ar mani, turēsim tempu kopā!

22/09/2011
10:48
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
106

TTT rakstīja:

Esmu TTT - Tempa Turētājs Tālis. Parasti turu tempu pusītēm ap 1:30, maratoniem ap 3:00. Ja kāds vēlas, var sadraudzēties ar mani, turēsim tempu kopā!

Cepuri nost TTT tavā priekšā, ja vari noturēt šādus tempus, taču nekad nav par skādi pārbaudīt, vai rokas pulkstenis nav "ieķīlējies". Neesmu dzirdējis Latvijā par jebkādu Tāli, kurš varētu maratona mačos palīst zem 3:00 :) Protams arī Rainis kādreiz bija tikai Jānis Pliekšāns:D

22/09/2011
11:05
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
107

Vai tik TTT patiesībā nav TNĢ? :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
22/09/2011
19:03
MRX
MRX
Riga
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
02/12/2010
Offline

Hermanis27 rakstīja:

Šai sadaļā bija jāliek

 

Tik tiešām liels prieks par vakardienas pasākumu. …

 

Labprāt nodibinātu pie NOSKRIEN LV klubu, tiem kam pāri 100. Klau, resnie vēči, mēs taču arī varam. :)

Veiksmi visiem

Hermanis
 

Labpraat piebiedrotos klubinjam !  Bet… kopsh saaku skriet pagaajushaa gada Jaanjos, kaut kur izbira 16kg… vairs neatrodu ;)

jaapameklee ledusskapii :)

No permission to create posts