Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Zelta keda 2010
06/06/2010
18:43
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

biju tā kā plānojusi skriet 5km, jo kāds laiciņš nekas nebija darīts. bet minikin vainīga pie tā, ka noskrēju 10km :) pirmais apli skrējām kopā. pēc otrā izdomāju, ka šādā tempā jau var arī otru noskriet, bet tas bija tikai līdz 6.5km, kad sapratu, ka tā nebija laba ideja. nekas jau cits neatlika kā tikt līdz galam. varbūt pat labi, ka skrēju 10km. mazās atsvaidzinošās dušiņas trasē bija ko vērts. pirmajā aplī paspēju paķert saldējumu un cik varēju tik līdz pirmā apļa starta/finiša zonai arī noteisāju. pēcāk skrienot garām atdevu vienam bērnam.

protams, satiku daudzus pazīstamus un arī dažus man vēl nepazīstamus klubiņu biedrus. kā arī nozīmītes dara savu - savējie skrienot garām uzmundirnāja vai vienkārši sveicināja.

novērojums - šogad zelta kedas velo stāvietu izmantoja ļoti daudzi. pagājušo gadu bija mazāk ;)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
07/06/2010
11:21
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Paldies laumiic par kompāniju :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
07/06/2010
13:09
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Pievienoju dažas bildes media sadaļā :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
07/06/2010
13:13
marciks
Interesents
Members
Forum Posts: 13
Member Since:
18/05/2009
Offline

Maniem puišiem patika skrējiens! Vienīgais, Linards bija bēdīgs, ka sajauca bērnu atrakcijas ar finišu un beigās nebija spēka apdzīt Aivars703:)

laumiic-pa ceļam uz mašīnu atcerējāmies, ka neatdevām Tev nozīmīti:(

Apsolamies nākamajā tikšanās reizē atdot!

07/06/2010
15:02
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Zelta kedā man iepatikās skriet jau pagāšgad, kad necerēti labu
rezultātu sasniedzu veel nebuudams VSK noskrien biedrs... Šoreiz
vairākus dzelteno nozīmīšu nēsātājus redzot un pasveicinot veel labāks
garastāvoklis pirms starta :)

starta koridorā gan sanāca ieņemt
vietu tikai kaut kur pa vidu pūlim, bet tomēr tas šoreiz pārāk
netraucēja startā, turklāt iespējams tas cēla manu pašapziņu, jo visi ātrākie skrējēji jau sākumā kaut kur aizlidoja man neredzot un arī vēlāk mani apdzina tikai kādi 2-3 cilvēki... Skrēju 15km distanci...  dīvaini , bet pirmo reizi
sacensībās skrēju bez pleijera uz ausīm, kaut esmu pieradis ritmiski
skriet :D ... protams arī nekāda ritma mērītāja man nav,varbūt arī
tādēļ 3. apļa sākumā pie ieelpas sāka sāpēt labajaa paribē (iespējams
nevienmeeriigi elpojis biju vai kā).. Līdz ar to naacaas strauji samazināt tempu,
bet par laimi neviens konkurents mani tajā posmā nenoķēra...

Vienā ziņā
tempa samazināšana varbūt  nāca par labu, jo, kad apļa vidū sāpes
pārgāja, pēc salīdzinošaas atpūtas sajutos kā 5 km distancē un lidoju
garām vienam skējējam pēc otra :) Reāli pēc finiša laikiem spriežot tiešie konkurenti no apdzītajiem pēdējos 3 kilometros bijushi kādi 3 tikai, bet sajūtas tieshām man neierastas pēc
noskrietiem 12km sajusties kā pēc start shaaviena :D

Iespējams man
derētu turpmāk pamēģināt ar nolūku kādā distances daļā samazināt tempu, lai finišā atgūtu zaudēto laikui ar uzviju, iespējams mežaparka svaigais gaiss vai līdzenā distance pie vainas, ka tieši zelta kedā jau 2.gadu uzstādu 15 kilometros tādu tempu kādu treniņos varu izspiest tikai 2x iisaakaa distancē- mistiski, bet fakts... Varbuut vieniigi ozolnieku trase varētu konkurēt šajā ziņā, ja es kādreiz tur skrietu 15km...

lai nu kā, bet finišā nevaru būt neapmierināts ar savu rezultātu, jo pēc kopvērtējuma rezultātiem savu tuvāko konkurentu esmu apdzinis apmēram peedeejos 100 metros, bet vietu augstāk es tik un tā nebūtu ticis, jo tad man vairāk kā par minūti būtu personīgais rekords jālabo, no kura shoreiz atpaliku nieka 9 sekundes :)

vēl jāpiekrīt, ka dušiņas pa ceļam bija laba lieta, tikai dazhbriid prasījās arī pēc ūdens glāzītes sejā, bet lielāko distances daļu bija pašam slinkums to paņemt :D arī apstāties pie relaksējoshajiem pitstopiem un pēc finiša nesanāca laika, jo bija plāns noskriet 15km mežaparkā līdz 13.00 , ko arī gandrīz izpildīju, bet pēc tam stundas laikā izskriet dušu, pārģērbties un ar sabiedrisko transportu nokļūt rīgas centrā uz koncertēšanu- šis plāns gan tomēr par 20min aizkaveejaas :D 

 

Slinkie noskrien ātrāk ;)
07/06/2010
16:22
MG1
Siguldas novads
Interesents
Members
Forum Posts: 44
Member Since:
18/10/2009
Offline

Labs pasākums :) Labi skrējās..

07/06/2010
17:44
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

marciks, nomierini puiku. Saki, ja labi mācīsies un galvenais klausīs mammu tad nākošreiz noteikti apdzīs ūsaino onkuli. Starp citu, mani ir viegli apstādināt - dezorientēt. Vajag tik iesaukties - rekur pa kreisi Alus vai - kas pa smuku meiteni Tev labajā pusē māj. Bet ja gribas lai es pavisam apstājos, līdzēs izsauciens - rekur smuka meitene Tev Alu piedāvā.

07/06/2010
17:53
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

Aivars703 said:

marciks, nomierini puiku. Saki, ja labi mācīsies un galvenais klausīs mammu tad nākošreiz noteikti apdzīs ūsaino onkuli. Starp citu, mani ir viegli apstādināt - dezorientēt. Vajag tik iesaukties - rekur pa kreisi Alus vai - kas pa smuku meiteni Tev labajā pusē māj. Bet ja gribas lai es pavisam apstājos, līdzēs izsauciens - rekur smuka meitene Tev Alu piedāvā.


7dien Ozolniekos būs jāpamēģina :D :D
skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
07/06/2010
18:17
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Tev varbūt ir plāns  kā priekš Aivara703 dabūt Ozolnieku apļa malā meiteni ar alus kausu, Arle? :D

Slinkie noskrien ātrāk ;)
07/06/2010
22:21
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

minikin said:

Paldies laumiic par kompāniju :)


 

bet lūdzu. nākamreiz gan skriešu tikai savu plānoto distanci un nekādu maiņu :D

marcik - es par nozīmīti atcerējos mājās. viss kārtībā, man ir cita :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
08/06/2010
23:52
Inga
Rīga, Dzirciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
07/08/2009
Offline

Pievienoju vēl dažas bildītes no Zelta kedas 2010.

08/06/2010
23:58
Inga
Rīga, Dzirciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
07/08/2009
Offline

Pasākums patika, skrēju pirmo gadu, labi noorgaizēts. Ar velo ar nebija problēmu - droša stāvvieta. Skrējās ātri, it sevišķi pirmajā aplī, otrais nācās jau smagāk, skatos, ka apmēram 2 min vēlāk kā pirmais aplis, iesnas deva sevi manīt, nācās bieži klepot... ar rezultātu apmierināta. Nākamajā gadā skriešu atkal! :)) Prieks par mūsu kuplo pulciņu!

No permission to create posts