Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Apnicis pulss 235 :))
26/03/2014
20:41
Sarmīte
Sarmīte
Gulbene
Zinātājs
Members
Forum Posts: 106
Member Since:
22/11/2011
Offline

Esmu sapratusi, ka mana garmin jostiņa ir mirusi! Nelīdz nekas - pulss lēkā no 230 - 110 (tikai pulkstenī, jo paskaitot manuāli - viss ir OK). Baterija raidītājam svaiga, nomainīju vairākas, cerot ka vaina tur...
Ceru, ka nenosapņoju, bet kaut kur iepriekš lasīju, ka garmin raidītājam der arī polar jostiņa...
Zinātāji - varu pasūtīt polar pa 16 euro, vai tomēr labāk garmin pa 30?
http://mysport.lv/lv/pulsometri.html

26/03/2014
21:01
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Jā, dc rainmaker rakstīja, ka Garminam der Polar josta. MySportā Noskrien kartes īpašniekiem atlaides.
(Vari ņemt Polar jostu un ja secināsi, ka tomēr neder, varu to jostu atpirkt.)

26/03/2014
21:04
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline

Sarmīte said

Esmu sapratusi, ka mana garmin jostiņa ir mirusi! Nelīdz nekas - pulss lēkā no 230 - 110 (tikai pulkstenī, jo paskaitot manuāli - viss ir OK). Baterija raidītājam svaiga, nomainīju vairākas, cerot ka vaina tur...

Kāda tipa Tev ir jostiņa?

26/03/2014
21:17
Sarmīte
Sarmīte
Gulbene
Zinātājs
Members
Forum Posts: 106
Member Since:
22/11/2011
Offline

Darya said

Sarmīte said

Esmu sapratusi, ka mana garmin jostiņa ir mirusi! Nelīdz nekas - pulss lēkā no 230 - 110 (tikai pulkstenī, jo paskaitot manuāli - viss ir OK). Baterija raidītājam svaiga, nomainīju vairākas, cerot ka vaina tur...

Kāda tipa Tev ir jostiņa?

<br /

Mīkstā - ar piestiprināmu raidītāju... ja pareizi sapratu jautājumu :)

26/03/2014
21:36
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline

Man direktoram arī tas pats bijis, arī mainīja bateriju. Aizgāja uz veikalu, pateica ka vaina ir tai mīkstai jostiņas, viņa brūk pēc pāris gadiem. Man pašai bija cieta jostiņa 3 gadus kalpoja un joprojām strādā perfekti.
Par Polar jostiņu GAMINAM labāk uzprasi veikala, kur tirgo abas šis preces (piem. MySport) varbūt arī iedos pārbaudīt ;)

26/03/2014
21:45
Sarmīte
Sarmīte
Gulbene
Zinātājs
Members
Forum Posts: 106
Member Since:
22/11/2011
Offline

Darya said

Man direktoram arī tas pats bijis, arī mainīja bateriju. Aizgāja uz veikalu, pateica ka vaina ir tai mīkstai jostiņas, viņa brūk pēc pāris gadiem. Man pašai bija cieta jostiņa 3 gadus kalpoja un joprojām strādā perfekti.
Par Polar jostiņu GAMINAM labāk uzprasi veikala, kur tirgo abas šis preces (piem. MySport) varbūt arī iedos pārbaudīt ;)

Manējā vasarā svinētu trešo gadadienu - tā kā laikam jau savu ir nokalpojusi... Es vēl cerēju, ka varbūt baterija vainīga un vienu brīdi pat sāku stresot - ja nu tiešām motors niķojas, bet tad sāku skaitīt ar roku -un viss OK
Par uzprasīšanu veikalā un iedošanu pamēģināt :)) - ne visi dzīvo Rīgā...... Man līdz veikalam 200km un Rīgā parādos pāris reizes gadā.:)) Tie 20 euro nav tik briesmīgs ieguldījums - ceļš uz Rīgu man izmaksā tikpat :))
Ja nederēs - man jau pieteicās pircēja - IN :))

26/03/2014
23:01
MārcisB
MārcisB
Vacija
Interesents
Members
Forum Posts: 26
Member Since:
05/04/2013
Offline

Polar jostiņa der, ir pārbaudīts.

27/03/2014
09:14
wabrix
wabrix
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 27
Member Since:
28/01/2013
Offline

Var droši sūtīt polar, vakar savam garminam identisku problēmu aizlāpīju.
Pirku Mysport-ā, pārdevējs pats piedāvāja polar ražojumu.