Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Ventspils pusmaratona 2014 tempa turētāju komanda
22/05/2014
12:10
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

1:30
Dainis Žuburs
Ivars Vertuls

1:40
Rihards Čaiba
Mārtiņš Krūmiņš

1:50
Linda Beldava
Arturs Kāpiņš

2:00
Krišjānis Berķis
Raitis Avots

22/05/2014
12:54
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline

Wow! tikai viena meitene? Lindams, Tu foršā!

22/05/2014
13:23
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Darya said

Wow! tikai viena meitene? Lindams, Tu foršā!

Lindamam jāskrien,viņai tempa špikeris uztetovēts :)

16/06/2014
13:23
Gachaans
Gachaans
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 7
Member Since:
30/07/2013
Offline

Gribēju pateikt lielu paldies tempa turētājiem uz 1h 50 min! Pateicoties jums, savu šīs sezonas labāko laiku uzlaboju par 18 min un savu PB uzlaboju par 8:05 min! Bez jums es nebūtu noticējis saviem spēkiem!

Un īpašs paldies čalim sarkanajā kreklā, kuram vienā brīdī piešņorēja zilos balonus. kkādā 14. km viņs mani pamudināja noķert tempa turētājus, no kuriem biju jau par kādiem 5 metriem atpalicis. Ja viņš mani nebūtu pamudinājis, droši vien būtu atpalicis vēl vairāk un finišu šķērsotu vienatnē.

Piedodiet, ka finišā nebija spēka jums pienākt klāt un pateikt paldies :) Jūs esiet baigie malači !!!

16/06/2014
17:13
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Čalis sarkanajā kreklā bija Geo. Paldies Geo, ka viņš palīdzēja Ilonai turēt tempu, kamēr pats sauļojos finiša taisnē. Tikai nupat atcerējos, ka TT nemaz nedrīkst dot balonus citiem :(

Lūdzu piedodiet, ka atļāvos tieši pirms starta satraumēt celi reāli stulbā veidā - paklūpot pār finiša arkas atbalsta striķi. Nākamreiz centīšos to darīt gudrāk ;)

Labā ziņa - VSK Noskrien biedrs MarcisJegers paskatījās rentgenogrammas un atļāva skriet tālāk :D

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
17/06/2014
11:48
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Kāpēc TT nedrīkst nodot balonus kādam, kurš ir gatavs glābt situāciju brīdī, kad TT brigāde pajūk?
Man pat šķiet, ka baloni jānodod ar visu kreklu, vien noņemot numuru ar skrējēja vārdu, kurš vairs nepilda TT pienākumus

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
17/06/2014
12:52
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Pārlasīju "Tempa Turētāja (TT) nolikumu". Tur atradu tikai to, ka ar baloniem un kreklu nedrīkst skriet pa trasi skriet citā tempā kā paredzēts, lai nemaldinātu publiku. Formāli nekas nav pārkāpts, bet liekas, ka īsti pareizi tas nav. Situācija bija tāda, ka tobrīd mēs nevarējām abi noskriet līdz galam. Tāpēc kopā noskrējām pirmos 6,5 km un tad iepauzēju līdz 3.apļa beigām, kad atkal pievienojos. Ilona paņēma pauzi 4.apļa sākumā un atkal pievienojās 1 km pirms finiša. Tā mainoties nodrošinājām vienmērīgu tempu visā garumā un finišējām 1:50:04.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
17/06/2014
13:22
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Sanāca būt īstajā vietā un laikā, lai pavisam neplānoti neoficiāli debitētu tempa turētāja lomā. Patīkami dzirdēt, ka izdevās kādam palīdzēt noskriet ātrāk. Kādreiz būs jāpamēģina arī oficiālā tempa turēšana :)

17/06/2014
17:25
Kods
Kods
Zemgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
11/02/2014
Offline

Tagad sapratu, kāpēc dot tādi dīvaini skaitļi rezultātu lapā. Tās kombinācijas liekas tādas jocīgas, tomēr galvenais ir sasniegts - temps vienmērīgs un finiša laiks apsolītais.
Es savukārt saku lielu paldies Krishjohn un Raitim par tt 2:00. Otrais un trešais aplis varbūt bija mazliet par lēnu (līdz ar to 4.ātrāks), toties attieksme! Krisjohn pat saldināto dzērienu skrienot man piedāvāja! Un beigās skrēja atmuguriski, lai varētu veiksmīgāk mudināt atpalicējus. Pirmo reizi skrēju ar TT un tā tiešām ir vieglāk gan orientēties tempā, gan arī mobilizēties. Mana sieva, kas 20.-21.km kādu posmu paskrēja man blakus (biju galīgi sašļucis), arī pēc tam riktīgi slavēja Krišjāni.