Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
MARATÓ DE BARCELONA 2010
12/03/2010
13:09
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Par Barselonas maratonu:

Labās lietas:

- Kājas izturēja gandrīz visu maratonu un tikai 35 km sāka lūzt nost. Tādēļ vēl nelieli kalna treniņi un lūzieni vairs nebūs.

- sajutu, ka varu noturēt tempu ap 4.40 min./km

- Brīnišķīgi laika apstākļi pirms maratona (saulains) un maratona laikā (nesaulains);

- Laba organizācija, izņemot apstākli, ka nebija kur noparkot auto;

- Labs skatītāju atbalsts;

- Labs trases reljefs, ja neskaita pēdējos km., kuri likās grūtāki nelielā pacēluma dēļ, tādēļ ka pēdējie km.

- forša kultūras programma pirms maratona;

- ideāls šopings La Roca iepirkumu ciemā;

- Beigu beigās kārtīgs piedzīvojums ar izdzīvošanas elementiem.

 

Sliktās lietas:

- Laika apstākļi pēc maratona (visi lidojumi Žironas lidostā tika atcelti un blakus lidostas stāvvietā iebruka jumts un tiku ar auto ārā no sniega vētras tikai ar ķēdēm uz riteņiem un tikai tādēļ, ka izdevās iekārtoties aiz sniega tīrāmās automašīnas. Kādus 15 km braucu kādas 4 stundas, lai tiktu ārā uz normālu ceļu);

- Barselona diezgan krimonogēna pilsēta, jo uz ielas auto tika izsists logs un nozagta mana pase, kā rezultātā iepazinu vietējās policijas darbu un nācās braukt uz Madridi, lai dabūtu atgriešanās apliecību:)

12/03/2010
13:22
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Piedzīvojums uz godu. Biju pirms diviem gadiem Barselonā ar mašīnu un tur tā konkrēti pateica, ka neko mašīnā neatstāt. Biju gan pavasarī, tāpēc par sniegu gan neko nevaru bilst.

La Rocca patika lielais Nike veikals. Tas vēl aiz vien ir varens?

12/03/2010
13:29
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Nike veikals vēl joprojām varens:) Bet vairāk rullē protams "lielo" brendu sacenojumi (vairākkārtēji):D

12/03/2010
13:37
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

sm72, joprojām rakstīšanas sindroms ir pieēdies un netiec vaļā?:P

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
12/03/2010
22:54
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

O, malacis sm72, vai uz treniņiem jau ej?

 

 

13/03/2010
09:06
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Tur kaut kādas problēmas ar Lediņkalnu Ro, tādēļ esmu paņēmis pauzi kalnu treniņiem. Laikam būs jāsāk Ozolnieku uzbērums mīdīt:)

17/03/2010
22:02
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

sm72 said:

Tur kaut kādas problēmas ar Lediņkalnu Ro, tādēļ esmu paņēmis pauzi kalnu treniņiem. Laikam būs jāsāk Ozolnieku uzbērums mīdīt:)


strap citu, treneris gaida, kad dosi ziņu, pārējie trenējas kaut kur pa Jelgavu, gaidot nez kāpēc tevi, lai uz Ozolniekiem pārvākties. Kā tur ir?
18/03/2010
13:00
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Kāpēc pie mums Parīzes pusmaratonists nav izteicies?

Эдгарс Ренцис на 18-м Парижском полумарафоне (07.03.2010) - http://www.skriesim.lv/

18/03/2010
13:38
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Nus, es te bik izteicos komentāros pie šī te paša foruma raksta, bet vispār domāju, kā būtu pareizi rīkoties ar atsevišķa raksta ievietošanu.. Raksts par manu Parīzes braucienu katrā ziņā ir tapis, bet sastāv no vairākiem mazākiem rakstiem - katrai dienai savs raksts. Liekas, ka pareizākais būtu ievietot šeit tieši pusmaratona dienas rakstu, jo pārējām dienām ar skriešanas aktivitātēm nav nekāds (vai ir ļoti mazs) sakars.. Taču, kad tā darīju pēc Cīrihes pusmaratona, Mošķis izteicās, ka labāk vietot visu dienu aprakstus. Bet nu sešas dienas.. Nebūtu pieklājīgi. Arī salikt visu vienā ārprātīgi lielā čupā nebūtu pieklājīgi.. ;) Es laikam vēl nedaudz padomāšu un tad ievietošu vienu rakstu tieši par pusmaratonu (tāpat jau ļoti gari būs, atvainojos par to iepriekš).

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
18/03/2010
15:15
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

OreMan said:

Nus, es te bik izteicos komentāros pie šī te paša foruma raksta, bet vispār domāju, kā būtu pareizi rīkoties ar atsevišķa raksta ievietošanu.. Raksts par manu Parīzes braucienu katrā ziņā ir tapis, bet sastāv no vairākiem mazākiem rakstiem - katrai dienai savs raksts. Liekas, ka pareizākais būtu ievietot šeit tieši pusmaratona dienas rakstu, jo pārējām dienām ar skriešanas aktivitātēm nav nekāds (vai ir ļoti mazs) sakars.. Taču, kad tā darīju pēc Cīrihes pusmaratona, Mošķis izteicās, ka labāk vietot visu dienu aprakstus. Bet nu sešas dienas.. Nebūtu pieklājīgi. Arī salikt visu vienā ārprātīgi lielā čupā nebūtu pieklājīgi.. ;) Es laikam vēl nedaudz padomāšu un tad ievietošu vienu rakstu tieši par pusmaratonu (tāpat jau ļoti gari būs, atvainojos par to iepriekš).


 

garš raksts lieti noder pie rīta kafijas/tējas :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
19/03/2010
03:11
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

ro said:

strap citu, treneris gaida, kad dosi ziņu, pārējie trenējas kaut kur pa Jelgavu, gaidot nez kāpēc tevi, lai uz Ozolniekiem pārvākties. Kā tur ir?


 

Ar treneri izrunājāmies, bet īstas skaidrības par Ozolniekiem vēl nav:( Sakarā ar mainīgo reljefu man iepatikās Ānes viadukts.

22/03/2010
19:29
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Nu ta beidzot kaut kādu rakstu es te sakompilēju. Tagad laikam kādam gudrākam vajag to apstiprināt..

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
22/03/2010
22:52
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

sm72 said:

ro said:

strap citu, treneris gaida, kad dosi ziņu, pārējie trenējas kaut kur pa Jelgavu, gaidot nez kāpēc tevi, lai uz Ozolniekiem pārvākties. Kā tur ir?


Ar treneri izrunājāmies, bet īstas skaidrības par Ozolniekiem vēl nav:( Sakarā ar mainīgo reljefu man iepatikās Ānes viadukts.

o, šis arī man pa ceļam :D
22/03/2010
22:54
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
No permission to create posts