Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Ozolnieku Ziemas skrējiens 2011 (nolikums un diskusijas)
11/12/2011
19:35
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Man uz diploma ir par 30 sekundēm mazāk kā nosauca finišā :)

Daina, neskaties uz lidotāju ātrumiem. Mums gliemežiem arī 6:10 vai 6:25 ir gana ātri.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
11/12/2011
19:48
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Video no Ozolnieku ziemas skrējiena:

11/12/2011
19:51
elie
elie
Rīga, Valmiera
Zinātājs
Members
Forum Posts: 51
Member Since:
02/06/2011
Offline

Lielisks skrējiens un kopumā lielisks pasākums!

Lielāko trases daļu skrēju kopā ar Juri Bērziņu, pļāpājām par visu ko, viņš gan teica, lai viņu apdzenu, bet īsti nebija spēka un pārliecības, ka varu turēt augstāku tempu, tāpēc skrēju vidēji uz saviem 5:50 min/km. Pašās beigās gan palielināju ātrumu, kas man ļāva kopvērtējumā nokļūt par vienu vietiņu augstāk.

Pats foršākais jau, protams, pēc tam pirts un sarunas, satikt sen neredzētus cilvēkus, un vienkārši baudīt lielisku atmosfēru!

Man laikam atšķirībā no dažiem citiem diplomā ir ierakstīts pareizs laiks. Vienīgais neforšais bija tas, ka teica, ka visiem iedos diplomus par dalību, nosauca visus vīriešu skrējējus, bet meitenēm izsauca tikai kopvērtējuma labākās, ja pareizi sapratu. Tad visi izklīda, un tad tomēr sāka saukt arī meitenes.. Es jau gandrīz saskumu par to, ka man pat diploma nav, bet beigās tomēr dabūju, par ko ļoti priecājos!

Bet kopumā bija baigi, baigi labi, un es jau nevaru sagaidīt, kad būs nākamais skrējiens Ozolniekos! :) 

11/12/2011
20:16
sominens
sominens
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 141
Member Since:
20/10/2011
Offline

Paldies par pasākumu! Mani pirmie skriešanas mači mūžā :) Par spīti ballītei naktī un 4 stundām miega izdevās sasniegt ātrāko tempu kā jebkurā treniņā. Pirmajā aplī mēģināju turēt līdzi dažiem žiperīgajiem, bet sapratu, ka temps priekš manis nedaudz par lielu. Nometu mazliet un tad jau aizgāja labi ritmā.

11/12/2011
20:48
Toredo
Toredo
Zinātājs
Members
Forum Posts: 83
Member Since:
28/03/2010
Offline

Paldies visiem, kuri ieradās šon Ozolniekos un par foršo atmosfēras nodrošināšanu, īpaši jau tieši tas pateicoties VSKnoskrieniešiem! :)

 

Gan uzreiz tiešām jāatvainojas Bērziņa vietā par neprecizitātēm diplomos ar rezultātiem utt. (piebilde par to noformēšanu, ka neizmantojam datorus utt. - vnk tie diplomi/atzinības raksti šoreiz tika saveidoti ar plikām līnijām, lai varētu ierakstīt jebko randomā ar roku, jo pēdējā brīdī izdomājām, ka dosim visiem, protams, vēl pie daudz kā jāstrādā, bet tā kā pagaidām to praktiski darām divatā, nevar visu fizisku uzspēt).

Tāpat noteikti galīgi neglīti sanāca ar dāmu diskrimināciju, neizsaucot kopā ar džekiem, Bērziņš tomēr kļuvis par izklaidīgu, bet domāju, ka neņēmāt ļoti pie sirds :)

 

Un vēlreiz paldies xorix par video! :)

11/12/2011
23:59
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Padalīšos arī ar dažiem foto, kuri uztapuši filmēšanas starpbrīžos :)

12/12/2011
10:04
Gints Lasmanis
Gints Lasmanis
Talsi
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
13/04/2011
Offline

Mans līdz šim garākais skrējiens, galvenais bija noskriet līdz galam, tāpēc īsti nav cepiena par to, ka diplomā par minūti sliktāks laiks. Iesaku padomāt par vairākiem laika ņēmējiem, ja nav iespējas noīrēt čipus! ;) Aizmirsu mājās pulsometru - kas par skrējienu! Vairs nekādu raižu par augstu pulsu un laiku, tik forši skrējās. Patika Bērziņa vadītais "šovs" sacensību apbalvošanā.  

12/12/2011
16:05
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Svaigs raksts Zemgales Ziņās par "ziemīgo" skrējienu:

http://www.zz.lv/portals/sports/raksts.html?xml_id=34888 

13/12/2011
09:55
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Ņemiet par labu (minikin veikums):

Error 404 (Not Found)!!1

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
13/12/2011
10:40
Ainars
ainars
Guest
Guests

Prieks par jums.

Pats jau pusotru mēnesi turpinu ārstēt kāju, bet ir viens pozitīvs aspekts. Izrādās, ka varu skriet un varu arī neskriet. Atkarība nav iestājusies:)

13/12/2011
16:09
Dainis Mors
Dainis Mors
Zinātājs
Members
Forum Posts: 140
Member Since:
24/10/2010
Offline

ainars rakstīja:

Prieks par jums.

Pats jau pusotru mēnesi turpinu ārstēt kāju, bet ir viens pozitīvs aspekts. Izrādās, ka varu skriet un varu arī neskriet. Atkarība nav iestājusies:)

Vai kaut ko iemācījies no šīs traumas(morāle)? Piemēram, jāskrien ar mēru, jāskrien uzmanīgāk... ............ vai, būtu šajā melnajā dienā 'iemetis pa lampu' un pārēdies, šodien varētu skriet.

14/12/2011
13:53
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Morāle viena - nevajag pārcensties. Bet atstājam te vietu sarunai par un ap Ozolnieku skrējienu.

No permission to create posts