Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
PATRIOTS 2015
09/10/2015
09:42
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

Sen neesmu piedalījies sacensībās un radās doma pieteikties, bet tad izlasīju, kādas uzkodas finišā iekļautas dalības maksā...

09/10/2015
15:22
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

oskarsdamb said

Sen neesmu piedalījies sacensībās un radās doma pieteikties, bet tad izlasīju, kādas uzkodas finišā iekļautas dalības maksā...

Vienmēr jau pastāv izvēle panemt savas uzkodas, ja organizatori nepiedāvā to, ko Tu ēd... Jo vairak cilveeku pasākumā, jo dažādāka gaume uz pārtiku..
Neesmu lasijis, ko dos eest, bet, ja tas ir kads dzivnieks, kuru tavuprāt nevajadzetu dot ēst, tad šaubos, ka Tava nepiedališanās skrējienā mainīs pusdienu piedāvājumu.. Varbūt, ja neviens to ēdienu neestu , tad organizatori varbūt tikai apdomātos..

Slinkie noskrien ātrāk ;)
09/10/2015
15:36
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Katram izdabāt nav viegli, Tev neviens mutē ar varu nebāzīs un pakaļ nemetīs. Tā jau beigās no katra salasot, ko kurš nedrīkst/negrib, kam no kā alerģija, vispār svaigu gaisu beigās ēstu... un tad vēl kādam ticība neļaus.

09/10/2015
15:38
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

oskarsdamb said

Sen neesmu piedalījies sacensībās un radās doma pieteikties, bet tad izlasīju, kādas uzkodas finišā iekļautas dalības maksā...

Va ne? Arī mani šis apbēdināja. Kaut zupu bez gaļas/krējuma/siera varēja piedāvāt ;) Bez pārējā jau var iztikt.. Lai gan.. droši vien tāpat piedalīšos, bet ņemšu līdzi savus našķus :)

09/10/2015
15:41
Spāre lido
Spāre lido
Zinātājs
Members
Forum Posts: 289
Member Since:
21/05/2012
Offline

Pievienojos apbēdināto pulciņā! Arī man nebūs beigās nekā, ko uzkost.
Mūsdienās tomēr ir gana daudz cilvēku, kas dažādu iemeslu dēļ neēd gaļu. Siguldas kalnu maratonā bija tik jauki, ka veģetāriešiem bija iespēja dabūt siltu un ļoti gardu pākšaugu zupiņu kā alternatīvu gaļēdāju soļankai.

09/10/2015
16:03
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Siguldā labprāt būtu ēdis soļanku ar gaļu/krējumu/sieru, bet bija tikai piparota nenosakāma satura (zirņu?) biezzupa. Tas tāpēc, ka gaļas neēdāju forumā ir vairāk kā reālajā dzīvē.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
09/10/2015
16:12
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Man trasē atnesa garšīgu zupīti ar gaļu! Bulciņas gan laikam paliek mazākas.

09/10/2015
20:05
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Un atkal veģetārieši cimperlējas... Nez kāpēc tie, kuri kaut kādu iemeslu dēļ neēd kādu citu produktu, par pusdienu piedāvājumu nesūdzas. Vai nu pārkāp pāri savām kaprīzēm, vai ņem līdzi savu pārtiku!

09/10/2015
21:08
Rasels
Rasels
Zinātājs
Members
Forum Posts: 262
Member Since:
11/02/2012
Offline

dot said

Siguldā labprāt būtu ēdis soļanku ar gaļu/krējumu/sieru, bet bija tikai piparota nenosakāma satura (zirņu?) biezzupa. Tas tāpēc, ka gaļas neēdāju forumā ir vairāk kā reālajā dzīvē.

dot, ātrākie skrējēji (un arī tie kuri izstājās) aprija visu Ziediņkalna soļanku, un vēlākiem finišētājiem atlika dārzeņu zupa..

10/10/2015
08:11
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

druupijs said

oskarsdamb said

Sen neesmu piedalījies sacensībās un radās doma pieteikties, bet tad izlasīju, kādas uzkodas finišā iekļautas dalības maksā...

Vienmēr jau pastāv izvēle panemt savas uzkodas, ja organizatori nepiedāvā to, ko Tu ēd... Jo vairak cilveeku pasākumā, jo dažādāka gaume uz pārtiku..
Neesmu lasijis, ko dos eest, bet, ja tas ir kads dzivnieks, kuru tavuprāt nevajadzetu dot ēst, tad šaubos, ka Tava nepiedališanās skrējienā mainīs pusdienu piedāvājumu.. Varbūt, ja neviens to ēdienu neestu , tad organizatori varbūt tikai apdomātos..

Paņemšu savas uzkodas un iziešu vienkārši paskriet. Un man ir pilnīgi vienalga, ko ēd citi, bet, ja abas piedāvātās uzkodas ir ar gaļu... Šobrīd Latvijā ir ļoti grūti atrast kādu ēstuvi, kurā nebūtu veģetāru ēdienu. Skaidrs, ka šoreiz nemainīs, bet nākamajā gadā varbūt mainīs. :)

10/10/2015
08:17
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

essnee said

Un atkal veģetārieši cimperlējas... Nez kāpēc tie, kuri kaut kādu iemeslu dēļ neēd kādu citu produktu, par pusdienu piedāvājumu nesūdzas. Vai nu pārkāp pāri savām kaprīzēm, vai ņem līdzi savu pārtiku!

Es tikai norādu, ko no diviem ēdieniem vizmaz vienu var uztaisīt veģetāru, kas neizslēdz, ka gaļēdāji to var ēst. To pat nevar salīdzināt ar šajā forumā populārajām čīkstēšanām par starta laikiem, medaļām, sauli un citām tikpat "svarīgām" lietām. :)

10/10/2015
15:50
Valdis.M
Valdis.M
Imanta 4
Zinātājs
Members
Forum Posts: 68
Member Since:
16/06/2014
Offline

Mani atkal šī ēdienkarte pat ļoti iepriecināja ! Ne visur pie tādas tiksi + laba dažādība. Es gan ēdu (vai mēģinu nogaršot) visu kas kustas un nekustas, nu labi nedaudz pārspīlēju - ķilavas neēdu un anīsa konfektes negaršo.
Bet ja pa tēmu, tad tiešām pieļauju ka katram neizdabāt. Un ja domā ka piedāvātais ne parāk patiks, kas liek to ēst ? Paņem līdz pats savus kārumus un vari vēl citus uz izbrīnu paķert, ko esi mājās pagatavojis :)

10/10/2015
19:07
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Nu kāpēc no 2 ēdieniem 1 jābūt veģetāram? Kāpēc? Tāpēc, ka tev negaršo? Gandrīz katram ir kādi produkti, ko viņš neēd. Es, piemēram, pie ēdiena nelieku sāli, bet man pat prātā nenāk tagad gaudot, ka piedāvājumā būtu jābūt bezsāls ēdienam. Kāds ir, tādu ņemu par labu!

10/10/2015
19:27
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

Nu man patiesībā arī liekas, ka veģetārieši nav īpašāki par biešu, putras vai ievārījuma neēdājiem. Kāpēc, tad tam otrajamm ēdienam būtu jābūt tieši veģetārajam., tad jau drīzāk tas varētu būt teiksim bezglutēna ēdiens, jo to normālā gadījumā ēd cilvēki, kuriem veselība tā liek.

10/10/2015
20:27
Rausis
Rausis
The Purvciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
24/05/2015
Offline

Lai tiktu visu ēdaju vēlmēm līdzi, sacensību organizātoriem(ne tikai šo sacensību) būtu nepieciešamas lielas investīcijas tieši ēdināšanas joma. Bet tas tikai sadārdzinātu sacensību izmaksas, kas atsauktos uz dalības maksām.
Manuprāt, labs variants būtu šāds - divi toveri ar buljonu(viens gaļas un otrs dārzeņu), toveris ar kādu labi izvārītu graudaugu(rīsi, griķi, grūbas), toveris ar sautētiem dārzeņiem, toveris ar gaļu(tītarvistcūkteļš), tad kāds sojas veidojuma grāpis un beigās kaste ar maizi(rudzu, baltu vai graudu). Tad nu dalībnieks finišā kopā ar medaļu saņemtu talonu, apmaiņā pret kuru saņemtu bļodu, kuru pēc tam var piesmelt vai piestūķēt ar viņam tīkamo ēdienu.
Utopija!

10/10/2015
21:58
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Brīvprātīgo darbos, kad Tevi baro un nav noskaidroti Tavi ēšanas untumi, tad ir tikai viens princips "lai arī kas tas ir, tas ir garšīgs, paldies"! Vai arī ej mājās neēdis. Simple!

10/10/2015
23:50
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Pieņemot to, ka veģetāriešu populācijā ir apmēram 10-15%, pilnīgi pietiek ar to, ka viens ēdiens no sešiem ir veģetārais.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
11/10/2015
12:12
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

dot said

Siguldā labprāt būtu ēdis soļanku ar gaļu/krējumu/sieru, bet bija tikai piparota nenosakāma satura (zirņu?) biezzupa. Tas tāpēc, ka gaļas neēdāju forumā ir vairāk kā reālajā dzīvē.

kā naglai...

11/10/2015
16:43
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Ja tā miertiesnesīgi skatītu šo jautājumu par veģetāriem ēdājiem, manuprāt, godīgi būtu uztaisīt ēdienu, kuram atsevišķi varētu palūgt pievienot vai nepievienot klāt nātrija glutamāta izstrādājumu ar gaļas izskatu. Galu galā katrs, maksājot dalības maksu, samaksā maksu par ēdienu.

11/10/2015
18:01
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Lasu un domāju - vai es vēlos pavadīt laiku kopā ar neapmierinātiem čīkstētājiem, kuri tā vietā, lai sēdētu mājās, piedalītos kādās citās sacensībās, vai, ja jau tik ļoti gribas startēt tieši šajos mačos, kontaktētos ar organizatoriem, vai paņemtu līdzi paši savu termosu, vai vispār stundiņu divas iztiktu bez ēšanas, publiski vaimanā un visiem stāsta par to, kas viņiem nepatīk. Es vēlētos tādus īgņas savās brīvdienās nemaz nesastapt.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
No permission to create posts