Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Semi marathon de Paris 2011
23/09/2010
02:09
Arvis
Arvis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 113
Member Since:
19/02/2010
Offline

No 15. septembra ir sākusies reģistrācija Parīzes pusmaratonam. Pirmajā posmā būs piedāvātas 10000 vietas par 30 e, nākamajā posmā būs 10000 vietas par 35 e un pēdējā posmā tiks piedāvāts 8500 vietu par 45 e. Kopā sacensībās startēs 30000 dalībnieki.

Vai kādam ir informācija par medicīnas sertifikātu? Vai mūsu ģimenes ārsts arī to var aizpildīt?

23/09/2010
10:14
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Šajā pasākumā piedalījos šogad. To sertifikātu var laikam jebkurš ārsts parakstīt. Es darīju tā - izdrukāju to viņu piedāvāto formu, aiznesu uz slimnīcu un pajautāju, kurš to varētu parakstīt. Tad viena tanta (daktere) tika man piedāvāta, viņa izrādījās plaušu ārste vai kas tāds, pajautāja man, vai nekas nesāp, paskatīja kaklu, izklausīja plaušas un aizpildīja to formu. Tā kā vismaz pie mums tas sertifikāts tāda formāla lieta vien ir :)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM