Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Transgrancanaria 2015
24/11/2014
09:42
Martins.Krumins
Martins.Krumins
Nīderlande, Enchede
Interesents
Members
Forum Posts: 25
Member Since:
27/06/2011
Offline

Sveiciens!

Vēlos sevi palutināt un radusies ziņkāre par šo ultras skrējienu. Tieši par 125km distanci.
Vēršos pēc padoma un labprāt uzzinātu citu viedokļus par šo skrējienu, kuri tur bijuši, kaut ko dzirdējuši no citiem un tml.

Mājas lapa ir skopa un zem sadaļas ''runners'' neuzrādas neviens dalībnieks, tāpēc uz sitiena nevaru atrast skrējējus no Lv, kam personīgi jautāt ''kas-ko-kā", t.sk. arī noskrien.lv kalendāra sadaļā arī nav atrodams nekas vairāk, ka tie datumi vēl ir neaizpildīti.

1. Vai vispār kāds no Lv plāno uz turieni nākamgad lidot un startēt (vienalga kurā distancē)?
2. Ar ko ir īpašs šis skrējiens? Ar ko ir jārēķinās, lai nav pārsteigumi pēdējā mirklī?
3. Paredzamās izmaksas?
4. Inventārs? Kam būtu vairāk jāpievērš uzmanība (dēļ laikapstākļiem)?

Noteikti noderētu jebkādi blogu ieraksti vai cita veida informācija, kas pieejama internetā par emocijām un pieredzi no šī skrējiena.

Paldies jau iepriekš!
Mārtiņš

24/11/2014
10:01
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Šogad daži noskrienieši piedalījās. http://www.noskrien.lv/kalendars/2014/transgrancanaria-2014/
Saites uz dažām vāciešu atskaitēm atradīsi http://statistik.d-u-v.org/eventdetail.php?event=22619 pie "Reports".

24/11/2014
18:42
RimantsL
RimantsL
Ķesterciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 112
Member Since:
21/03/2012
Offline

Mārtiņ, mans labs paziņa, pērn skrēja Promo, šogad ies uz Starter, nebūs padomdevējs garajā distancē, bet dažādus praktiskus jautājumus, kā nokļūt, kur nakšņot utml.gan var sniegt! Pats ar metu aci, bet uz Advanced distanci!

24/11/2014
18:52
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Mārtiņ, nezināju, ka šodien FB Tev atbildēju šī skrējiena sakarā. Vari mēģināt mani pierunāt kompānijā. Pirms Rīga-Valmiera 11h kruīza man vajadzētu kaut ko nedaudz garāku un niknāku, citādi Sīmanis atkal būs pirms plāna sasniegts.
Lavaredo nedēļas nogale varētu būt tepat Latvijā dikti aizņemta, tāpēc apdomāju Kanāriju variantu

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
24/11/2014
19:10
Ultralapsa
Ultralapsa
Baltezers
Interesents
Members
Forum Posts: 21
Member Since:
22/07/2013
Offline

Es uz šo esmu pieteikusies - kas būs, būs.

25/11/2014
00:23
gasha
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
11/03/2014
Offline

Šis pasākums ir to vērts lai noskrietu. It īpaši jau pilnā 125km. Pirmā daļa subjektīvi likās visgrūtākā. No 84km distances posma sākuma arī ir viena daļa ir nikna. 42km dalībnieki teica ka tomēr beigas ir diezgan līdzenas un mazliet vienmuļas.
Es pats līdz galam netiku, precīzi pusē kontrollaiks KP beidzās. Diezgan jau loģiski. 84km jau pīpejot jebkurš varētu noskriet, bet nu uz 125km tomēr vajag gatavoties :) Es tik nedēļu pirms lidmašīnas paskatījos rūpīgāk reljefu.

Nezinātājiem noteikti vajag laika apstākļus iepazīt. Tie ir būtiski un ietekmēs visu pasākumu. Pagājušā gada LV dalībnieki izskatas jau daudzi bija bijuši tur kautkādu citu pasākumu laikā.
Valdošie ir ZR vēji, un tie iet pāri salai līdzīgi kā distance. Mitrais un vēsais Atlantijas okeāna gaiss noglauda visu vulkāna nogāzi un atduroties pret vēsāko klinti arī mazliet atdziest. Būtiskākais notiek uz virsotnes, otrā pusē vulkānam gaisa spiediens samazinās un viss mitrums izkrīt nokrišņos (migla,lietus). Braucot ar auto to var novērot arī uz mazākām ielejām. Fizika tīrākā.
Tālāk jau otrā salas pusē valda zilas debesis un sausums, no lidostas uz DR pusi jau ir tuksnesis un +26 grādi visu gadu, turpretim salas ziemeļos un vidienē ierasts ir +11 +15 grādi. Vietējie teica ka viņiem ir savs mazs kontinents. Nevar neticēt.

25/11/2014
08:53
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

gasha said
84km jau pīpejot jebkurš varētu noskriet

Labs skaidrojums.
Bet citētie vārdi - dienas prieks! :)

25/11/2014
09:31
Martins.Krumins
Martins.Krumins
Nīderlande, Enchede
Interesents
Members
Forum Posts: 25
Member Since:
27/06/2011
Offline

Prieks, ka cilvēki ir sarosījušies piedalīties!

Paldies par atbildēm.

Patlaban man rakstījis un interesi izrādījis arī skrējējs e.koko

Patlaban izskatās, ka RimantsL + viņa paziņa skries, Veipaskundzīte, un uz jautājuma paliek man pieminētais e.koko, es un Matīss. Kopā 6 gb pēc mana aprēķina. Var cerēt, ka būs vēl..

Matīss! Te nav ko ilgi domāt, bet jāizdara izvēle pēc iespējas ātrāk.
Cits klimats, cita kultūra un iespēja izskriet cauri salai no krasta līdz krastam. Iedomāties to sajūtu, kad esi bijis trasē savas 24h vai vairāk stundas un ieraudzīt atkal atlantijas okeānu, mani pārņem neizsakāma iekšēja vēlme to izdzīvot un sajust pašam uz savas ādas.

Vakar ļoti rupji uzmetu aprēķinu ar tikšanu līdz Gran Carania Las Palmas ar lidmašīnu.
Izmantoju Ryanair, ar pārsešanos Oslo, turp-atpakaļ sanāk ~200 euro.

Labprāt uzzinātu no tiem, kuri jau pa visiem simts piedalīsies, kā uz turieni tiek, kur paliek un citi svarīgi jautājumi, kas būtu svarīgi zināt, ja izlemj pa labu piedalīties.

25/11/2014
10:26
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Andulis said

gasha said
84km jau pīpejot jebkurš varētu noskriet

Labs skaidrojums.
Bet citētie vārdi - dienas prieks! :)

Šis man arī dikti patīk :)

25/11/2014
10:29
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Vispār jau ir kaitīgi :) lasīt tādus ierakstus...citu gadu arī es kko tādu pamēģināšu...

23/12/2014
10:09
Becks
Becks
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
27/07/2010
Offline

Esmu pieteicies!
atliek tik sameklēt sakarīgu avio piedāvājumu
un protams noīrēt kādu plašu apartamentu ar skatu uz okeānu

23/12/2014
10:54
IlzeL
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 214
Member Since:
01/01/2012
Offline

Becks said
Esmu pieteicies!
atliek tik sameklēt sakarīgu avio piedāvājumu
un protams noīrēt kādu plašu apartamentu ar skatu uz okeānu

Apsveicu. Šo lasot man arī gandrīz sagribējās tur atgriezties.
Ja uz garo distanci, tad tas, ko varu ieteikt un ko mēs pagājušā gadā izdarījām - pāris dienas iepriekš pamēģināt pieveikt pirmo posmu no Agaetes līdz Tamadabai. Ārkārtīgi skaists posms, kurš būs jāveic naktī un tātad nebūs redzami smukie skati uz klintīm un okeānu. Pie tam ir vērts iepriekš pamēģināt tos ap 10km ar 1km kāpumu, lai sajustu - kas ir kas.
Ja nu gadījumā ir interese, es esmu uzrakstījusi aprakstiņu par pagājušā gada skrējienu, izjūtām. Tā kā rakstīju tīri priekš sevis, tad sanāca diezgan garš un publicēt netaisos. Bet ja nu kāds vēlas, tad varu to nosūtīt.

23/12/2014
12:26
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Becks said

Esmu pieteicies!
atliek tik sameklēt sakarīgu avio piedāvājumu
un protams noīrēt kādu plašu apartamentu ar skatu uz okeānu

Var arī atzīmēties - http://www.noskrien.lv/kalendars/2015/transgrancanaria-6-8-marts/

23/12/2014
16:22
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Aigars atsāks uzticēties lidošanai?

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
23/12/2014
16:35
Becks
Becks
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
27/07/2010
Offline

matiss said

Aigars atsāks uzticēties lidošanai?

nu apsvēru iespēju ar auto līdz Āfrikai un tad ar airiem...
bet šoreiz lidošu :)

23/12/2014
17:07
gasha
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
11/03/2014
Offline

No Stokholmas vai Oslo ir jālido aptuveni 7 stundas. Nav maz. Pie tam vēl ar ērtajiem Raiņa sēdekļiem.
Ar zināmu pofigu vajag apbruņoties, un rēķināties ka nākošā diena būs diezgan tāda nekāda...

26/12/2014
13:05
Martins.Krumins
Martins.Krumins
Nīderlande, Enchede
Interesents
Members
Forum Posts: 25
Member Since:
27/06/2011
Offline

Paldies visieim par atbildēm un sniegto informāciju.

Tomēr esmu izlēmis lidot uz Jaunzēlandi un atsaucu savu dalību šajā pasākumā, bet interese nav mazinājusies šo skrējienu noskriet. Varbūt kādu citu gadu.

Veiksmi!

07/01/2015
11:51
Becks
Becks
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
27/07/2010
Offline

Pieteikšanās šķiet beigusies
Cik tad būs skrējēju no LV?