Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2013
15/09/2013
21:36
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Tātad ir pavisam nedaudz bildes no šī pasākuma - https://picasaweb.google.com/110440747447690528600/20130915ValmierasMaratons

p.s. kā pulsometrs tagad ir pie manis (Krišjānis atdeva, jo viņam kāds iedeva)?

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
16/09/2013
11:24
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Mans jaunais pulkstenis samērīja 43 km...tas nav par daudz,es tak tik traki nelīkumoju :)

16/09/2013
12:07
Renee
Renee
Jaunmārupe
Interesents
Members
Forum Posts: 17
Member Since:
11/02/2012
Offline

Paldies par lielisko pasākumu. Mans pirmais pusmaratons, turklāt izdevās to noskriet sev uzliktajā laika mērķī - zem 2h. Paldies visiem, kas atbalstīja - gan no malas, gan trasē. Un milzīgs paldies manam neoficiālajam Motivātoram - Ievai - kura visā sagatavošanās posmā padalījās ar padomiem un atbalstīja arī trasē. Paldies Tev, Ieviņ!
Paldies arī TT 3:45 par lielisku mācību, ka nav ko jozt pakaļ tiem, kuriem nevar turēt līdzi (bet tas atbalsts bija tik foršs, ka gribējās vēl). Rezultātā, kad sapratu, ka nevaru noturēt viņu tempu un atslābu - iestājās dūrējs. Pēc tam krietnu brīdi nācās skriet lēnākā tempā un tas izsita no ritma. Ja būtu klausījusi savu galvu, varbūt būtu bijis vēl kādas minūtes mazāks laiks. Bet tagad ir kur tiekties. Katrā ziņā, āķis lūpā ir un jāskrien vēl.

16/09/2013
12:30
GvidoB
GvidoB
Kadaga
Interesents
Members
Forum Posts: 23
Member Since:
15/04/2012
Offline

Varen labs izskrējiens un super noorganizēti skriešanas svētki.
Man ārkārtīgi patika, varbūt tapēc ka bija
mans pirmais pilnais maratons.
pašam liels lepnums par sevi. Raustijos jau baigi, kā būs utt. Principā
skrēkju ar domu, vienalg kāds laiks, galvenais noturēties līdz galam. :)
Visā visumā, 3:37:25 manā skatījumā man ir ļoti labs laiks.
Šodien tik nedaudz grūtības sagādā pārvietošanās pa kānēm lejup.
Liels paldies organizātoriem, noskrieniešiem, TT, atbalstītājiem un ļoti svētīgi
bija 38 kilometrā tēvs ar dēlu, kuri bija izlikuši ūdeni dzeršanai un viņu
uzmundrinājumiem. Paldies viņiem.
Paldoes visiem!!!
Noskrien!

16/09/2013
12:34
Renee
Renee
Jaunmārupe
Interesents
Members
Forum Posts: 17
Member Since:
11/02/2012
Offline

GvidoB said

Šodien tik nedaudz grūtības sagādā pārvietošanās pa kānēm lejup.

Noskrien!

Apsveicu Tevi ar pirmo maratonu! Tava piezīme par sāpošām kājām man atgādināja kādu klasiku no Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=m-hCuYjvw2I

16/09/2013
12:39
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Mans Garmins uzmērija 42,92 km. Daudziem pusmaratonistiem redzēju ap 21,4 km. Liekas šogad 180° apgriešanās punkts bija mazliet tālāk kā citus gadus.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
16/09/2013
13:32
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Man ir viens liels jautājums - kur vakar bija Didzis?

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
16/09/2013
13:44
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Sveiciens, te pirmā porcija ar foto no Valmieras (pēc brīža būs otra). Jūs esat forši :))

16/09/2013
13:51
Spāre lido
Spāre lido
Zinātājs
Members
Forum Posts: 289
Member Since:
21/05/2012
Offline

Sirsnīgs paldies Minikin par fantastisko uzmundrināšanu trasē un personisko tempa turēšanu pusmaratonā! Finišā man bija kamols kaklā no aizkustinājuma, ka mēs to paveicām! Noskrējām kopā gandrīz visu distanci. Bez viņas es noteikti būtu nometusi tempu un nebūtu apdzinusi Pēteri, kā mums ar Minikin piekodināja 3:45 Tempa turētāji 3:45 ;) Skrējiens priekš manis likās teju kā lidojums, uzlaboju PR gandrīz par piecarpus minūtēm.
Un tikpat liels paldies manai jaukajai motivātorei Jekaterinai, kura man neļāva palaisties slinkumā un mudināja skriet garos skrējienus! Motivātora akcija man bija brīnišķīga pieredze!

16/09/2013
14:51
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Foto porcija Nr. 2:

16/09/2013
15:58
Inis
Inis
Dreiliņi
Interesents
Members
Forum Posts: 50
Member Since:
30/07/2012
Offline

LauraX Paldies par bildēm.

Sk. lūdzu dažas bildes arī no mana aparāta:

16/09/2013
16:34
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline

Jūs esat brīnišķīgi! :)
Ja reizēm piezogas doma, cik var skriet, tad tādās sacensībās kā vakar Valmierā es saprotu, ka gribu vēl un vēl. Paldies visiem uzmundrinātājiem - centos, ko varēju, atbildēt, uzmundrināt pretī, pamāt, piemiegt ar aci, kad vairs neko citu nevarēju. Katrs smaids, mājiens ar roku, uzsauciens deva vēl mazliet spēka kustēt tālāk uz priekšu. Paldies kompānijai skrējējs + velo, kas pavilka trešajā aplī; vīrietim, kas aprūpēja ar ūdeni tālākā trases nostūrī; komandas biedriem, kas skrēja blakus un pavadīja līdz finišam uz velo; tiem, kas šoreiz neskrēja, bet uzmundrināja, stāvot trases malā. Lielisks enerģijas un dzīvesprieka lādiņš.

Time is never an issue, it's what we do with it.
16/09/2013
22:06
Road_Runner
Road_Runner
Mārupe
Interesents
Members
Forum Posts: 12
Member Since:
30/07/2012
Offline

Valmieras pusmaratonu skrienu jau otro reizi. Šogad daudz arī noslinkoju. Attiecīgi arī otrajā aplī gribējās samazināt tempu, bet nepadevos. Rezultātā par minūti ātrāk nekā pagājušo gadu 1:40:00

16/09/2013
22:24
Labinieks
Labinieks
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 133
Member Since:
02/04/2011
Offline

Paldies 4:00 tempa turētājiem. Pirmos 2 apļus cītīgi turēju viņus redzeslokā, 3. aplis jau pagāja viņu sabiedrībā, 4. aplī spēki nedaudz pietrūka, bet vienalga esmu sajūsmā par savu pirmo noskrieto maratonu 4:00:37, kas bija tiešām negaidīti labs rezultāts priekš manis. Varētu teikt, ka šobrīd esmu tiešām uzlecis augstāk par savu pakaļu :) . Finiša taisne jau pagāja uz emocijām, pat asaras acīs sariesās. Paldies arī visiem, kas atbalstīja trases malā, katrs uzmundrinājums bija neliels, bet ļoti nozīmīgs piliens manam morālajam spēkam, jo fizisko spēku pēdējā aplī tiešām vairs gandrīz nebija. Tāpat pateicības vārdi jāpasaka manam motivatoram Tuksneša Vētra, kas man ticēja jau pirms starta un kas man palīdzēja gatavoties 3 mēnešus.

P.S. Šodienas darba diena tikai tādai līdzinājās, ar to pārvietošanos tiešām bija tā pagrūti :) .

16/09/2013
23:28
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Bite_L, patiesībā jau Tu biji tā, kas noturēja mūsu abu tempu. Milzīgs paldies Tev par to!! :) Es jau biju gandrīz atmetusi ar roku rezultātam, kad jau pirmajos pārsimts metros sāka durt abos sānos. Vēroju, kā cilvēki pa abām pusēm skrien garām bariem... Mierināju sevi ar domu, ka tas ir piecītis :)) Un tad pēc kāda laika mani panāca Bite_L un mēs sākām kopīgi mukt no baloniem :) Sāns pārgāja, noskaņojums un temps krietni uzlabojās :) Liels paldies, protams, arī 3:45 tempa turētājiem, kas neļāva mums aizmirsties un visu laiku dzina uz priekšu, skandinot ātrus soļus mums aiz muguras! Vislabāk man patika trīs mirkļi: iespēja sist pieci pretī skrienošajam OreMan un viņa tētim viņa pirmajā maratonā, nenoturēties līdzi 3:45 pie ūdens punkta, bet pēc tam tos panākt un aizbēgt no viņiem un vislabākais - pēdējā kilometrā kopā ar Bite_L pa abām pusēm apsteigt n-tos skrējējus - tas bija vienkārši super! :)) Nevarēju noturēties, lai nesmaidītu :)) Paldies jums vēlreiz! Milzīgs!

P.S. Un ar to viss nebeidzās. Es jau sapriecājos par savu svētku PR, kas uzlabots par ~ 3 minūtēm, bet te OreMan ņem un uzlabo savējo (maratonā) par 19 minūtēm!!! Nu kā tā var darīt? :D Kaut kas traks! Un tad OreMan tētis finišē savu pirmo maratonu zem 4 h... Tā tik ir dieniņa!!! :) Un tad vēl Matīss... man nav ko teikt! :D Ā, bet tomēr - vēl man, protams, ir prieks par mana Kuldīgas kompanjona sniegumu pirmajā maratonā! Apsveicu, jūs visi esat malači! :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
17/09/2013
23:01
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

minikin, neticu pats sev. Man jau šķiet, ka citi skrien ātri un jebkurš rezultāts zem 4h ir sasniegums un smags darbs treniņos. Par šī gada Maratonu domāju vien pēdējā nedēļā un nekādi speciāli nebiju gatavojies. Nejūtos īsti pelnījis un pēc gadiem neticēšu, ka to vispār esmu skrējis, kur nu vēl tik labi

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
18/09/2013
07:44
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

matiss said

minikin, neticu pats sev. Man jau šķiet, ka citi skrien ātri un jebkurš rezultāts zem 4h ir sasniegums un smags darbs treniņos. Par šī gada Maratonu domāju vien pēdējā nedēļā un nekādi speciāli nebiju gatavojies. Nejūtos īsti pelnījis un pēc gadiem neticēšu, ka to vispār esmu skrējis, kur nu vēl tik labi

Kaut kad tač tiem ņergu treniņiem bija jāparāda, ko Tev devuši no sportiskās puses ;)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
18/09/2013
08:36
Jekaterina
Jekaterina
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 254
Member Since:
05/04/2011
Offline

matiss said

minikin, neticu pats sev. Man jau šķiet, ka citi skrien ātri un jebkurš rezultāts zem 4h ir sasniegums un smags darbs treniņos. Par šī gada Maratonu domāju vien pēdējā nedēļā un nekādi speciāli nebiju gatavojies. Nejūtos īsti pelnījis un pēc gadiem neticēšu, ka to vispār esmu skrējis, kur nu vēl tik labi

Matīs, gan jau pēc gadiem skriesi vēl labāk ;) Mēs ticam :)

18/09/2013
09:25
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Jekaterina said

matiss said

minikin, neticu pats sev. Man jau šķiet, ka citi skrien ātri un jebkurš rezultāts zem 4h ir sasniegums un smags darbs treniņos. Par šī gada Maratonu domāju vien pēdējā nedēļā un nekādi speciāli nebiju gatavojies. Nejūtos īsti pelnījis un pēc gadiem neticēšu, ka to vispār esmu skrējis, kur nu vēl tik labi

Matīs, gan jau pēc gadiem skriesi vēl labāk ;) Mēs ticam :)

Nečīksti, Matīs.. :))) Ar Tevi viss notiek pareizi!
Protams, var jau arī saprast kaut kādā ziņā, pirmā reize tik tuvu 2:60 rezultātam :)

Pārejas posmā mierini sevi ar faktu, ka tomēr Dace L. un Liene B. vēl spēja Tevi apskriet ;)

18/09/2013
16:31
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Vēl daži attēli (īpašu mākslu nemeklējiet, pirmsstarta un pēcfiniša drūzmēšanās) http://www.failiem.lv/u/oervgvk

No permission to create posts