Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Ventspils Piedzīvojumu Parka Pusmaratons 2010
24/02/2010
17:04
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Es sakontaktēšu Andri, lai noskaidrotu kas tad būs tajā speciālajā reģistrācijā.

Došu ziņu.

24/02/2010
17:32
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Sapratu,ka Siguldā pusītes nebūs. Tad jau mēs varētu saorganizēties uz Ventspili.Ozolniekos taču sanāca tīri jauki.Vispār mums viens kopīgs pasākums nenāktu par skādi,tas varētu būt arī Ventspils pusītes ietvaros.

24/02/2010
19:32
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Vai kopīgo pasākumu nav labāk taisīt pēc Rīgas maratonā. Tur tomēr mēs būsim plašākā lokā un būs gada rezultāti zināmi:)

25/02/2010
07:53
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

sm72 said:

Vai kopīgo pasākumu nav labāk taisīt pēc Rīgas maratonā. Tur tomēr mēs būsim plašākā lokā un būs gada rezultāti zināmi:)


1) Pie Arēnas nav akvaparka;

2) RM ir daudz lielāka burzma;

3) Finišēsim ar lielu laika intervālu - gan maratons gan pusmaratons;

4) Jūnijā tomēr būs drusku siltāks...

Tāpēc, sm72, neņem ļaunā, man tomēr Didža priekšlikums patīk labāk.:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
25/02/2010
10:05
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

 Piedzīvojumu Parka Pusmaratons 2010 organizatori VSK Noskrien piedāvā veikt kopēju reģistrāciju ar bonusiem (10% atlaide vai brīvbiļetes uz Akvaparku), tāpēc atzīmējiet kalendārā kurš vēlas piedalīties.

25/02/2010
15:18
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Ja tāda preikšrocību jūra ventiņiem, tad neko darīt, būs jāpiesakās uz nūjošanu:D Vai satelītskrējienu:)

01/03/2010
18:02
Andris
Andris
Interesents
Members
Forum Posts: 5
Member Since:
18/01/2010
Offline

Sveiki! Esmu atpakaļ no komandējuma, biju Brēmenē, uztaisīju treniņu...+10c, parkā zib no skrējējiem, suņi vispār nereaģē...super! Gribu, lai būtu Latvijā tāpat! Kā Signis teica, aizsūtīju pieteikšanās anketu, un par bonusu sarunāsim! Ši pasākums ir priekš Jums! 27.martā Mežparkā ir LSC pusmaratons, laikam kaut kas īsāks arī, vai kāds no jūsējiem būs? Tad varētu nodot pieteikumu un sarunāt par bonusiem un iespējamo sadarbību.

 

29/03/2010
09:40
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Sadarbības līgums ar ASICS 12.martā, Ventspils Maratona Klubs, Piedzīvojuma Parka Pusmaratona organizators, noslēdza ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Japānas sporta preču ražotāju ASICS. Līgums paredz atbalstu gan elites sportistiem, gan vidējā līmeņa skrējējiem, gan līdzjutējiem, kuri būs atnākuši līdzjust skrējiena dalībniekiem.

Uz elites sportistiem attiecās, ka ASICS trases rekordistam dāvinās jaunākos ASICS sporta apavus, kuru vērtība varētu būt ap 150 Ls. Tā kā skrējiens šogad notiks pirmo gadu, šo balvu saņems pusmaratona skrējiena uzvarētājs, nākošā gadā gan par šo balvu būs jāpacīnās!

Satelītskrējiena visu grupu pirmo trīs vietu ieguvējus ASICS apbalvos ar vērtīgām sporta balvām, un visbeidzot līdzjutējiem - ASICS starta/finiša zonā uzstādīs speciālu skriešanas laboratoriju, kur katrs gribētājs, bez maksas, varēs pārbaudīt, kāda veida skriešanas apavi ir piemēroti tieši viņam, un apskatīt savu kontroles skrējienu televizorā. Plānots, ka laboratorijā varēs saņemt Olimpiskās vienības fizioterapeita konsultācijas.

Kā arī ASICS uzstādīs sporta preču tirdziņu, kur piemērotos skriešanas apavus un apģērbus varēs iegādāties par speciālajām cenām.
Piesakoties iepriekš, no 1.marta līdz 31.martam, dalības maksa – 5 LVL
Pieteikšanās pirms sacensībām - “Online” pieteikšanās sacensību interneta mājas lapā http://www.pusmaratons.lv

17/05/2010
16:21
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Man divi jautājumi par šo pusmaratonu zinātājiem:
1) ja esmu pieteicies, bet netieku skriet, vai ir kas darāms ar samaksāto dalības maksu (vai tā ir atgūstama vai vismaz pārskaitāma, teiksim, nākamā gada dalībai?)
2) ja esmu pieteicies līdz 1. aprīlim un tātad dabūšu to akvaparka biļeti (NRM laikā, ja?), tad varēšu to izmantot arī kaut kad vēlāk, vai tā derīga tikai kaut kādās dienās ap Ventspils pusmaratona norises laiku?

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
01/06/2010
13:18
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Jeļena Prokopčuka apsver iespēju
startēt Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā

Vēl gala vārds nav sacīts, taču visticamāk Jeļena
Prokopčuka, 20.jūnijā,  startēs
Ventspilī, Piedzīvojuma Parka pusmaratonā, 21, 098 km distancē. Pēc Ventspils
Maratona Kluba biedru tikšanās ar Jeļenu, viņa apliecināja gandarījumu, ka
Latvijā notiks vēl viens kārtīgs skrējiens, un ka viņa ar lielāko prieku
startēs tieši Ventspilī, jo pēdējo reizi Ventspilī esot startējusi kādus 8
gadus atpakaļ stadiona skrejceļā. Kā pastāstīja, Aleksandrs Prokopčuks, Jeļenas
iespējamais starts Ventspilī ir atkarīgs no treniņu plānošanas grafika, un
varbūtējām mikrotraumām, kas maratona skrējējiem nav retums. Kad jautājām, par
iespējamo rezultātu Ventspils pusmaratonā, Jeļena ar smaidu atbildēja, ka šīm
sacensībām nebūs speciāli gatavojusies, taču lai konkurentes nedomā, ka būs
viegli Jeļenai atņemt galveno balvu.

Plānots, ka Jeļenai konkurenci, Ventspils sacensībās,
mēģinās sastādīt abas nākošās stiprākās Latvijas gargabalnieces – Ina
Poluškina, pārstāv Ventspils OC un Jeļena Ābele no sporta kluba Metroons.

Dalību Ventspils Piedzīvojuma Parka pusmaratona sacensībām,
četras nedēļas līdz startam, ir pieteikuši vairāk kā 500 skrējēju, kas pirmajās
sacensībās ir lielisks sasniegums. Plānots, ka kopējais dalībnieku skaits būs
ap 800 sportistu. Kā arī nebūs tikai augstākās raudzes cīņa par čempiones
titulu sieviešu grupā, jo arī vīriešu grupā, dalību skrējienā ir apliecinājuši
visi šā gada labākie Latvijas skrējēji, ieskaitot Nordea Rīgas Maratona labāko
Latvijas maratona skrējēju Mareku Florešeku, un pusmaratona uzvarētāju Valēriju
Žolneroviču.  

01/06/2010
14:14
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Atbilde uz OreMan jautājumiem:

1) Nolikumā ierakstījām, ka dalības maksu neatgriežam:

a) Viens šāds gadījums bija - viņi pieteica citu skrējēju savā vietā,

b) Jā, varam pārcelt uz nākošo gadu.

2) Akvaparka ieejas karti var izmantot jebkuru dienu 2010.gada vasarā, man liekās uz ielūgumu tas bija rakstīts.

01/06/2010
14:33
edGars
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 587
Member Since:
18/05/2009
Offline

grūti salīmēt bildi kopā, ja tiek noklusēts tas, kas tiek noklusēts. Taču dzīve ir dzīve. Es savainojos un Ventspilī nepievienošos. Man liekas, ka Prokopčuka uzvarēs pārliecinoši.

Puišiem būs sīvāka cīņa. Mēneša laikā vieglāk atjaunoties no pusmaratona nekā maratona, tā kā Žolnerovičam priekšrocība. Kā tas ir, mēnesi pēc maratona skriet pusmaratonu, to, iespējams, pēc skrējiena pastāstīs Florošeks. 20 dienas pirms Rīgas viņš spēja noskriet pusīti pa 1h07:30.

vislabāk rezultātu uzlabo treniņi
01/06/2010
14:58
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

edGars said:

 Es savainojos


 Tie bīstamie darba intrumenti jau pamazām Tev kļūst par lielāku atkarību, nekā skriešana:D Tad cirvis, tad pļaujmašīna-Veseļojies!

01/06/2010
17:52
deaDMouse
deaDMouse
Ropa
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
28/11/2009
Offline

Kāds nezin kur var atrast info par Siguldas pusmaratonu 13 jūnijā..?? Paldies.

01/06/2010
19:59
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

nevar, jo tāds it kā nemaz nenotikšot ... brauc uz Ventiš :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
01/06/2010
20:43
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

http://www.lat-athletics.lv/files/uploads/Kalnebdars_2010_JB.pdf

 

Šajā resursā ir telefona numurs: 29184203

18/06/2010
16:01
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Par godu Ventspils pusmaratonam, vakar biju aizbraucis uz veikalu 'Maratons' pie Gata. Vecie Asics Racer sacensību apavi savu laiku, šķiet, nokalpojuši, tāpēc gribēju iegādāties ko jaunu.  Gatis kā vienmēr laipni izrādīja visu, kas veikalā bija. Izmēģinājām uz skrejceļa dažus apavus. Izvēle krita uz Adidas Adizero KONA, cena 99,99. Veikals laipni iedeva 20% atlaidi. 

Iegādājos arī jaunas kompresijas zeķes. Dārgas gan (45,- Ls), bet ceru, ka būs tā vērtas.

Tagad kājas ir apautas, trūkst vienīgi tāda sīkuma kā trenētības :)

Вперед и с песней!
18/06/2010
16:10
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Kampars said:

Par godu Ventspils pusmaratonam, vakar biju aizbraucis uz veikalu 'Maratons' pie Gata. Vecie Asics Racer sacensību apavi savu laiku, šķiet, nokalpojuši, tāpēc gribēju iegādāties ko jaunu.  Gatis kā vienmēr laipni izrādīja visu, kas veikalā bija. Izmēģinājām uz skrejceļa dažus apavus. Izvēle krita uz Adidas Adizero KONA, cena 99,99. Veikals laipni iedeva 20% atlaidi. 

Iegādājos arī jaunas kompresijas zeķes. Dārgas gan (45,- Ls), bet ceru, ka būs tā vērtas.

Tagad kājas ir apautas, trūkst vienīgi tāda sīkuma kā trenētības :)


 Vai ventspilī skriesi jau ar jaunajām "Adidas" čībām? Cik tās sver?
Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
18/06/2010
16:22
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Protams, jāiemēģina!

Sver it kā 210g. Vēlāk jānosver arī pašam.

Šajām nav arī auklas aizsiešanai, ir tikai ļipjučka. It kā domātas priekš triatlonistiem. Ka beigās neiznāk, ka skriešanas laikā netīšām nomaucas no kājas.

Un vēl ir zaļas

Вперед и с песней!
18/06/2010
17:00
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Izklausās vareni ,tad jau uz jauniem lidojumiem ! Pārsveri gan - interesanti ar to svaru ,jo parasti tās čabas sver kautkā vairāk nekā norādītais svars,cik es esmu pārsvēris uz elektroniskiem svariem,tad parasti tas svars rādās lielāks par noteikto.Tas tā,bet nu galvenais - lai pašam izjūtas labas .Esmu arī nonācis pie slēdziena,ka mačos prasās kautkas vieglāks,to arī esmu pārbaudījis,bet nu mana marka ir viennozīmīgi NewBalance,treniņos drellēju jau otros kajānus.Bez kompresijas zeķēm arī vairs nespēju iedomāties garākus skrējienus,laba lieta,padārgas gan šīs trāpijušās,tās jau laikam tās jaunās,ko Gatis jau izrādīja un taisījās testēt,tad jau būs ieteicis.KAMPAR,jaunā ekipējumā vajadzētu izbliest jaunu PERSONISKO !  - to arī novēlu ,un tiekamies ventiņos.

No permission to create posts