Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Valmieras maratona 2013 tempa turētāji – pusmaratons

2012.09.06 Valmiera

1h30min

Ainārs Zellis

Pieredzējis tempa turētājs un ultra garo distanču skrējējs. Latvijas izlases dalībnieks Pasaules čempionātā 24h skriešanā (118km), divas reizes piedalījies Latvijas čempionātā 100km skriešanā. Turējis tempu Ventspils pusmaratonā, Nordea Rīgas maratonā, Valmieras maratonā, Biķernieku pusmaratonā.

Labākais pusmaratona laiks:
1:24:03 (Sportlat pusmaratons 2012)

Noskrieti pusmaratoni:
5

Laimonis Skadiņš

Lai arī noskrējis tikai piecus pusmaratonus, uzvarējis pagājušā gada mijā 12h skriešanā Igaunijā (120.8km), ieguvis otro vietu Laulasmaa Ultra 2013 ar 168.8km, izcīnījis augstas vietas Siguldas kalnu maratonā, kā arī šogad ieguvis augsto 42. vietu TDS skrējienā Monblānā. Vairāk par Laimoni vari lasīt Mēneša skrējēja rakstā.

Labākais pusmaratona laiks:
1:35:59 (Nordea Rīgas maratons 2009)

Noskrieti pusmaratoni:
5

1h50min

Edgars Porciks

Šogad pusmaratonu noskrējis divas reizes ar četru sekunžu intervālu finiša laikā (1:38:00 Ventspilī un 1:38:04 Liepājā). Turējis tempu Nordea Rīgas maratonā un Valmieras maratonā pusmaratona distancēs.

Darbs padarīts ir treniņos, lai sacensības ir svētki. Dariet labāko, ko spējat, nepārmocieties, bet arī neslinkojiet! Ja mērķis ir palīst zem 1h50, tad turies pie mums un finišā apdzen!

Labākais pusmaratona laiks:
1:30:28 (Skrējienu seriāls Ielūdz Ozolnieki 2009)

Noskrieti pusmaratoni:
18

Krišjānis Berķis

Pieredzējis tempa turētājs, jo pēdējos gadus sacensībās piedalās tikai turot tempu. Turējis tempu uz 2h00min Nordea Rīgas maratonā, Valmieras maratona pusmaratonā, Siguldas pusmaratonā, Biķernieku pusmaratonā.

Sirdspriecējoši būt klāt un atbalstīt skrējējus, palīdzēt atgaiņāt domas par izstāšanos un motivēt sasniegt mērķi. Tempa turētājs vienlaicīgi ir punktuāls skrējējs (skrien vienmērīgā tempā), psihologs (motivē, uzmundrina, ārstē no bezspēka domām), gids (iesaka, ko pēc sacensībām pilsētā vērts apskatīt) un vienkārši labs draugs, kurš pasniedz dzeramo, kad slāpst.

Labākais pusmaratona laiks:
1:34:16 (Nordea Rīgas maratons 2009)

Noskrieti pusmaratoni:
15

2h10min

Lauma Čerņevska

Pieredzējušākā tempa turētāja Latvijā. Turējusi tempu pusmaratonam uz 2h15min Nordea Rīgas maratona pusmaratonā, Valmieras maratona pusmaratonā un uz 2h00min Venstpils un Liepājas pusmaratonā. Finišējusi CCC ultramaratonā apkārt Monblānam 93km un Siguldas kalnu ultramaratonā 55km.

Šogad noskrēju savu pirmo maratonu, bet pirms tam savā skriešanas bagāžā liekot Siguldas kalnu maratonus, Monblāna īsāko distanci CCC. Trešo daļu no 26 pieveiktiem pusmaratoniem esmu skrējusi kā tempa turētāja. Valmieras pusmamaratons bija pirmais, kur savā nepilnu pusgadu ilgajā skriešanas karjerā pirmo reizi izskrēju pusmaratonu no 2h.

Labākais pusmaratona laiks:
1:46:44 (Bratislavas pusmaratons 2013)

Noskrieti pusmaratoni:
26

Evita Zariņa

Šogad noskrējusi jau Parīzes maratonu (3:46:59) un Tallinas maratonu (3:47:10). Pagājuša gada Latvijas čempione 100 km skriešanā (10:34:55). Piedalījusies IAU World Cup 50 km Daugavpilī 2012 (4:39:46). Turējusi tempu Nordea Rīgas maratonā 2013 uz 4h15min un kopā noskrējusi jau piecus maratonus.

Man Valmieras pusmaratons saistās ar bēgšanu no skrējējiem ar baloniem. Pirmo reizi tie bija baloni ar cipariem 2:00, bet otrajā 1:50. Šoreiz gribu būt tā no kuras muks! Novēlu visiem Valmierā finišēt ar gandarījumu, ka viņu nav noķēruši tie skrējēji ar baloniem!

Labākais pusmaratona laiks:
1:43:18 (Siguldas pusmaratons 2012)

Noskrieti pusmaratoni:
19

15 komentāri rakstam Valmieras maratona 2013 tempa turētāji – pusmaratons

 • Apskaužu visus, kas skries kopā ar Evitu!

  Reāla ballīte līdz pēdīgam santīmam ;)

 • marcinsh marcinsh

  Ātrajiem skrējējiem ir iespēja skriet kopā ar Evitu ceturtdienu rīta koptreniņos Pārdaugavā!

 • raitis1898

  Škiet, ka Valmierā izmantošu “monstru” gargabalnieku kompāniju. Vismaz sākumā. Pēc tam jau redzēs.

 • eees eees

  Man patīk… Aināram un Laimonim tikai 5 pusmaratoni, bet skrējēji viņi ir daudz labāki par mums pārējiem, kam liela pusmaratonu bagāža :)))

  P.S. Es protu arī klusiņām skriet, ja nu kādu nokaitina manas pļāpas :)

 • Lauma Lauma

  Evita, es nedusmošos, ja tu pļāpāsi :)
  p.s. es tev šoreiz varēšu ūdeni padot. tradīcijas jāturpina.

 • und

  Kā cilvēks ar PB 1.36 var turēt tempu uz 1.30…?

 • Rasels.

  Tāpēc ka viņš ir ņerga, viņš var to atļauties :)

 • Hiēna essnee

  Ha, mukšu prom, nevis skriešu kopā:)

 • marcinsh marcinsh

  Piekrītu essnee! šoreiz būs jāmūk ko kājas nes:)))

 • K-ens K-ens

  PALDIES Evitai un Laumai par superīgo pasākumu! Bija bauda skriet ar Jums kopā un arī uz finišu paklausīgi atrauties :)

 • zviedrss zviedrss

  Paldies tempa turētājiem uz 1.30h! Noskrien :)

 • eees eees

  Paldies visiem par kompāniju-gan tiem, kas turējās ar mums, gan tiem, kas skrēja pirms, pēc un visapkārt! :)
  Man ļoti liels prieks par visiem, kas skrēja un noskrēja, bet īpašs prieks par tiem, kas skrēja ar mums un otrajā aplī mūs pameta, lai finišētu ātrāk :)

 • Kiky Kiky

  Es gribētu teikt MILZĪGU PALDIES TT Edgaram un Krišjānim!!! Skrēju viņiem gan blakus, gan aizmugurē, gan pa priekšu :) TT palīdzēja sākumā nepārķert tempu (ko es noteikti būtu izdarījusi, ja nesekotu viņiem) un līdz ar to beigās bija vieglāk. Beidzot izdevās noskriet pusmaratonu zem 1:50:00 par ko man milzīgs prieks :D

 • Jana

  Arī gribu pateikt lielu paldies Edgaram un Krišjânim, jo saskrējāmies kopā 2 km līdz finišam, kad spēku man likās vairs nav. Uzmundrināja, pienesa dzeramo un finišēju zem 1:50.

 • Jancis

  Liels paldies tempa turētājiem, ļoti palīdzēja fakts ka ir ko ķert vai no kā bēgt. Paldies ka esat!!

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.