Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Aivars703 komanda
18/09/2012
11:40
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
241

Hallo!:)
Tuvojoties tumšajam un slapjajam gadalaikam vēlējos apjautāties par citu biedru pieredzi skriešanā pa lentu, jo pašam nav pieredzes šajā nopietnajā atrakcijā:)
Vai ir kādi ir sakarīgi klubi Daugavas labajā krastā? Draudzīgas cenas un nepārslogoti "skrienošie skreiceļi" sakarīgos pulksteņos strādājošiem cilvēciņiem..
Varbūt pat eksistē kāda smalka manēža, kur "sporta mīlētāji" var šad un tad uzskriet?

18/09/2012
15:17
LasmaO
LasmaO
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 441
Member Since:
01/01/2012
Offline
242

Es jau ieteiktu tomēr mēģināt turpināt pa āru. Būs savādākas izjūtas, emocijas, nekā vasarā, un arī cits rūdījums ;)
Vienīgi, ja gribas ko specifisku, piemēram intervālus paskriet, tad celiņš būs piemērotāks, bet citādi šķiet baigi garlaicīgā padarīšana. Nu bet tas mans personīgs viedoklis.

18/09/2012
15:41
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline
243

LasmaO said

Es jau ieteiktu tomēr mēģināt turpināt pa āru. Būs savādākas izjūtas, emocijas, nekā vasarā, un arī cits rūdījums ;)
Vienīgi, ja gribas ko specifisku, piemēram intervālus paskriet, tad celiņš būs piemērotāks, bet citādi šķiet baigi garlaicīgā padarīšana. Nu bet tas mans personīgs viedoklis.

Pagājušajā ziemā pamēģināju un secināju, ka tomēr ziemā skriet nav jautri. Gan auksts, gan slidens. Man kā stipri svīstošam nepalīdzēja nekāda spec veļa, lai es nejustos beigās nosalis un slapjš. Un arī kājas negribēju mocīt, skrienot pa slidenu un nelīdzenu ledu/sniegu. Jāteic gan, ka ziema bija kāda nu bija (1. janvārī es pat pamanījos skrituļot :)) un paskraidīt tomēr sanāca pa āru un pa iekšu nemaz nemēģināju (bija citas aktivitātes)

18/09/2012
16:10
LasmaO
LasmaO
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 441
Member Since:
01/01/2012
Offline
244

Jā, tā laikam gaumes lieta. Kādreiz arī likās, ka ziema skriešanai ir galīgi garām, bet tad pamēģināju un iepatikās. Ja gadās smuka saulaina diena, pa sniegu skriet ir kaifīgāk pat kā vasarā. Savukārt brišana, ledus, slapjdraņķis kalpo kā papildus motivatori.
Vairāk nepatīk tumsa, jo, ja negribas "valkāt" lukturīti, tad skrienamie apgabali, vismaz darbdienu vakaros, aprobežojas ar apgaismotām ietvēm.

18/09/2012
21:04
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
245

Un tomēr jautrība ir ("bija"?) iespējama arī ziemā. :) Tiesa, jau pavasarīgā.
http://www.noskrien.lv/vestiena-2011-bildes/
http://www.noskrien.lv/kalendars/2011/vsk-noskrien-koptrenins-vestiena-2011/

18/09/2012
21:48
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
246

Maza informācija par skriešanu uz melnās lentas. Ir savi mīnusi, ir savi plusi. Plusi: vari ideāli skriet vienmērīgā tempā, lenta disciplinē - tā neļaus ne vismazāko apstāšanos vai tempa samazināšanu (protams ja nesaspaidīsi pogas), pieradina izturēt vienmuļu skriešanu , kad liekas ka vairs nevari, izmēģināt vairākas skriešanas tehnikas (roku vēzēšanu, kāju kustību mehāniku) jo apstākļi katru dienu ir pilnīgi vienādi, disciplinē (žēl samaksāto naudu un esi spiests iet regulāri) nav slidens, slapš, auksts, nelīst, nesnieg, netraucē dusmīgi sētnieki un riteņbraucēji. Protams ir mīnusi - diezgan vienmuļi, solis tomēr pa lentu ir drusku savādāks, lai cik laba sporta zāle - tomēr smacīgs.
Tomēr es pa ziemas mēnešiem lienu zālē. Katru gadu pirms pavasara Maratona sastādu 16 nedēļu plānu (5 dienas nedēļā vidēji ap 75km), ko arī par 90% izpildu. Uzsatu ka zālē uz lentas ir vieglāk izskriet treniņplānu (maz traucējošu blakusfaktoru). Labi skrienamceliņi ir CityFitness, Atlētika (tiesa centrā uz Barona ielas liels pieprasījums, citos brīvāk), F1 uz Barona ielas (labi skrejceliņi atsevišķā zālē bet svaru zāle smags kontingents).
Nepretendēju uz absolūto patiesību - esmu melnās lentas piekritējs ziemā.

18/09/2012
22:37
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
247

Aivars703 said

Maza informācija par skriešanu uz melnās lentas. Ir savi mīnusi, ir savi plusi. Plusi: vari ideāli skriet vienmērīgā tempā, lenta disciplinē - tā neļaus ne vismazāko apstāšanos vai tempa samazināšanu (protams ja nesaspaidīsi pogas), pieradina izturēt vienmuļu skriešanu , kad liekas ka vairs nevari, izmēģināt vairākas skriešanas tehnikas (roku vēzēšanu, kāju kustību mehāniku) jo apstākļi katru dienu ir pilnīgi vienādi, disciplinē (žēl samaksāto naudu un esi spiests iet regulāri) nav slidens, slapš, auksts, nelīst, nesnieg, netraucē dusmīgi sētnieki un riteņbraucēji. Protams ir mīnusi - diezgan vienmuļi, solis tomēr pa lentu ir drusku savādāks, lai cik laba sporta zāle - tomēr smacīgs.
Tomēr es pa ziemas mēnešiem lienu zālē. Katru gadu pirms pavasara Maratona sastādu 16 nedēļu plānu (5 dienas nedēļā vidēji ap 75km), ko arī par 90% izpildu. Uzsatu ka zālē uz lentas ir vieglāk izskriet treniņplānu (maz traucējošu blakusfaktoru). Labi skrienamceliņi ir CityFitness, Atlētika (tiesa centrā uz Barona ielas liels pieprasījums, citos brīvāk), F1 uz Barona ielas (labi skrejceliņi atsevišķā zālē bet svaru zāle smags kontingents).
Nepretendēju uz absolūto patiesību - esmu melnās lentas piekritējs ziemā.

Paldies!
Patreiz esmu uzsācis nelielu klubu izpēti un ņemšu šo arī vērā..
Arī es esmu par svaigo gaisu ziemā - bet maz jau ir tās foršās dienas, kad nav tik pierastais šķīdonis. Un īstā ziemā, manuprāt, arī par slēpošanu nedrīkst aizmirst:)

19/09/2012
08:20
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
248

http://www.noskrien.lv/forum/trenini/skrejejiem-draudzigie-sporta-klubi/ var palasīties ko pirms pagājušās ziemas cilvēki teica par melno lentu pieejamību

Ne viss ir tā, kā izskatās.
23/09/2012
20:37
Centrs
Centrs
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
11/06/2012
Offline

Skatos mūsu komandu kaut kāds Baskervilas suņa lāsts ir apsēdis. Šorīt Mārtiņ š cīnījās ar suņiem, šodien man nācās mukt no 2 .. viens vilks otrs nezināmas izcelsmes. Vienīgais labums ka šādas izklaides uzdod ātrumu un adrinalīnu, līdz brīdim kamēr tas labi beidzās. Vispār ja tā padomā tad pēdējā laikā bieži sanāk ar šiem kustoņiem sastapties. Vienu vakaru skrēju, pīlnīga tumsa, apkārt nevina cilvēka un pēkšņi no krūmiem izlien tāds milzīgs "teļš", nācās noskriet papildus kilometrus, jo atpakāļ pa to pašu ceļu bija bail skriet. Liekas drīz varēšu grāmatu izdot pār piedzīvojumiem kā izvairīties no suņiem :)

23/09/2012
20:47
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline

patiesībā jau šorīt, un ceturtdien cilpojot arī bij baisi divas reizes.

tu izlaboji vai arī man acis vairs nerāda?

23/09/2012
21:48
Centrs
Centrs
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
11/06/2012
Offline
251

izlaboju ;) brilles vēl nevajag

23/09/2012
22:56
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
252

centrs said

Skatos mūsu komandu kaut kāds Baskervilas suņa lāsts ir apsēdis. Šorīt Mārtiņ š cīnījās ar suņiem, šodien man nācās mukt no 2 .. viens vilks otrs nezināmas izcelsmes. Vienīgais labums ka šādas izklaides uzdod ātrumu un adrinalīnu, līdz brīdim kamēr tas labi beidzās. Vispār ja tā padomā tad pēdējā laikā bieži sanāk ar šiem kustoņiem sastapties. Vienu vakaru skrēju, pīlnīga tumsa, apkārt nevina cilvēka un pēkšņi no krūmiem izlien tāds milzīgs "teļš", nācās noskriet papildus kilometrus, jo atpakāļ pa to pašu ceļu bija bail skriet. Liekas drīz varēšu grāmatu izdot pār piedzīvojumiem kā izvairīties no suņiem :)

Laikam jau kamēr nevienu patiesi "nenokodīs" par šo problēmu pārāk neiesprigstam - pasūrojamies un skrienam tālāk:)
Tāpat daru arī es..
Pirms dažām nedeļām mani beidzot:) sakoda - par laimi nekas letāls nav noticis, vien rēta labajā ciskā, bet škrobe jau nu baigā. Ka tevi gaišā dienas laikā Rīgā, publiskā vietā var tā vienkārši pazemot un "noņemt no trases". Nedusmojos uz suņiem. Viņi nav stulbi. Drīzāk jau to saimnieki. Bezatbildīgi.
Varbūt ir pienācis laiks rīkot kaut kādu flešmobu - ieraugot suni bez uzpurņa, kopā ar saimnieku to nofočēt. Tas nav grūti, jo telefoni, daudziem taču skrienot ir līdzi..:) Varbūt pat nevajag bildēt, vien pavērst "objektīvu" uz šīem "pārkāpējiem". Ja sākās diskusija, atbildam, ka noteikumi paredz lai būtu uzpurnis...
.ps. "mans suns" bija pat lecīgas saimnieces pavadā.. vienkārši asi izrāvās manā virzienā un es vairs nepaspēju izvairīties.. Tantuks vien noteica "ti že bežal na sobaku" :D
Noskrien savu suni!:)

23/09/2012
23:28
Centrs
Centrs
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
11/06/2012
Offline
253

mhm .. es vienreiz dabūju pat grāvī lekt jo saimnieks nevar ciešāk pavadu pievilkt. saimnieks tik teica "čo ti pugajeshsja", bet nevar jau zināt kodīs vai nē .. baigā laoterija. Runājot par sava suņa noskriešanu, tad laukos bieži skrienu ar savu suni, reiz pat kopā kādus 30 km skrējām un liekas uz beigām pat izdevās noskriet, kaut kā viņš slinki aizmugurē tipināja un tagad, kad aicinu skriet līdzi tad tā negribīgi :)

23/09/2012
23:30
Edgars Simanovičs
Edgars Simanovičs
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 258
Member Since:
27/06/2010
Offline

"Ja sākās diskusija, atbildam, ka noteikumi paredz lai būtu uzpurnis…"

Noteikumi to neparedz gan! ;)
Lasīt MK Nr. 266 (likumi.lv)
Noteikumos stāv rakstīts, ka četrkājim jābūt pavadā un tas ir 100% pareizi.
Par saimnieku bezatbildību arī piekrītu, bet par uzpurni kategoriski NĒ!

Atļaušos salīdzināt, tad jau mums (cilvēkiem) izejot no mājas, visiem jāuzliek rokudzelži, jo nevar taču zināt kuram prātā kas nelabs!

Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!
23/09/2012
23:58
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
255

Edgars Simanovičs said

"Ja sākās diskusija, atbildam, ka noteikumi paredz lai būtu uzpurnis…"

Noteikumi to neparedz gan! ;)
Lasīt MK Nr. 266 (likumi.lv)
Noteikumos stāv rakstīts, ka četrkājim jābūt pavadā un tas ir 100% pareizi.
Par saimnieku bezatbildību arī piekrītu, bet par uzpurni kategoriski NĒ!

Atļaušos salīdzināt, tad jau mums (cilvēkiem) izejot no mājas, visiem jāuzliek rokudzelži, jo nevar taču zināt kuram prātā kas nelabs!

.. laikam jau jānovēl izbaudīt ko tas nozīmē:)
Arī es esmu skrējis ar savu suni pavadā, nelietojām uzpurni, bet es biju atbildīgs un savu suni varēju to noturēt:)
Tad nu turpinam katrs skriet tālāk:)

02/10/2012
22:01
pulvermuca
pulvermuca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 215
Member Since:
27/09/2011
Offline

pēc divu nedēļu pauzēšānas esmu atpakaļ un skrienu :)
Dr.Eds aizsteidzies man garām... malacis, izmantoji situāciju, bet iesaku uzmanīties, jo nevar jau zināt, cik daudz man tagad skriesies :D
un apsveikumi Centram ar 1000 noskrietiem km šogad :))

02/10/2012
23:03
Centrs
Centrs
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
11/06/2012
Offline

Paldies .. zīmīgi, ka savas skriešanas gaitas es uzsāku Kalifornijā Palm Springs (netālu no LA) un mūsu komandas kopējais skrējiens apkārt pasaulei manā 1000 kilometrā ir virtuāli atvedis līdz vietai kur viss sākās :)

03/10/2012
10:46
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
258

centrs said

Paldies .. zīmīgi, ka savas skriešanas gaitas es uzsāku Kalifornijā Palm Springs (netālu no LA) un mūsu komandas kopējais skrējiens apkārt pasaulei manā 1000 kilometrā ir virtuāli atvedis līdz vietai kur viss sākās :)

Congrats!:)

03/10/2012
10:51
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
259

pulvermuca said

pēc divu nedēļu pauzēšānas esmu atpakaļ un skrienu :)
Dr.Eds aizsteidzies man garām... malacis, izmantoji situāciju, bet iesaku uzmanīties, jo nevar jau zināt, cik daudz man tagad skriesies :D
un apsveikumi Centram ar 1000 noskrietiem km šogad :))

Welcome back, pulvermuc':)
tā nu sanāca, sorry:) gan jau drīz atkal varēsi "iekabināt", jo taisos nedaudz piebremzēt:D

03/10/2012
11:12
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
260

Nekādas piebremzēšanas. Pietiek ka kapteinis bremzē. Man vēl visu oktobri divi, maksimums trīs, skrējieni nedēļā. Tā nu ir sanācis - septembris, oktobris - ražas (maču) laiks - neviena nedēļas nogale bez mačiem - Tallinas Maratons, Valmieras Maratons, Jūrmalas pusmaratons, Magnēta Rogains 8 stundas, Igauņu Rogains 8 stundas, Siguldas pusmaratons, Ozolnieku pusmaratons, Siguldas kalnu Maratons 55km. Aicinu arī pārējos piedalīties spēku samērīšanā. Atceraties mūsu moto galvenais nav uzvarēt - galvenais ir noskriet. (papildu bonuss noskriet draugu vai kaimiņu). Skrienam, brienam, lienam ar vienvārdu sakot kustamies un izbaudam rudeni.