Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Vestiena 2011 bildēs

VSK Noskrien koptreniņš Vestienā.

Vestiena no Rīgas braucot ar traktoru atrodas 121km tālu. Optimālais ceļš ir aptuveni 170km tāls. Četri VSK Noskrien biedri ieradās no Liepājas un viņiem nācās mērot nieka 400km un celties pirms sešiem. Toties Vestiena sagaidīja ar baltu jo baltu zemi un sauli visā tās godībā. VSK Noskrien koptreniņā Vestiena 2011 piedalījās 29 pēc skriešanas izslāpušie (pēc pirts arī).
Pirms skriešanas vajag pavingrot. Meitenes gan vingroja pēc skriešanas. Un pareizi darīja – pirmajos kilometros varēja izvingroties uz nebēdu. Vingrojumus izpilda laumiic divas reizes un Lady Di.
Komandas puiši mērās ar “krāniņiem” vai kā starp skrējējiem tas notiek – ar kedām. Šajā ziņā OreMan neviens nevar pārspēt. Visdrīzāk no Gaiziņkalna puses  pienāks ziņas, ka kaut kāds briesmonis basām kājām ir staigājis pa apkārtnes ceļiem, jo viņš 7km apli veica četras reizes un basām kājām nobradāja kārtīgi.
Un skriešana var sākties. Treniņš notika aptuveni 7km lielā aplī. Dažiem vienu reizi, daudziem divas reizes, daudziem trīs reizes un dažiem pat četras reizes. Nomērot trīs apļos kalnos uz augšu noskrieto un uz leju noskrieto sanāca 500m. Ko var gribēt, ja skrējiens notiek Gaiziņkalna pakājē.
Skrējienā ātri visi sadalījās pa interešu vai ātruma grupām un visu ceļu risināja sarunas par skriešanu, vēl lielāku skriešanu, par vēl vienu apli un saunu.
Saulīte spīd, meitenes apkārt, kas gan vairāk kārtīgām skrējējam vajadzīgs. Dainis trase pavada minikin un VSK Noskrien akcijas “Uzdrošinies noskriet” dalībnieces Lauru un Līvu.
Mošķim katram kurš viņu taisījās apdzīt nikni uzsauca – “Apdzīsi mani, izdzēsīšu tavus foruma ierakstus!” Šoreiz izaicinājumu metis ir inteligent.
Brīžiem sniega kupenas bija līdz viduklim un uz priekšu varēja vienīgi ar kārtīgu motivāciju. Šoreiz tempu tur arviko, viņam seko ro, Vizbulīte, Krishjon un karalisArturs. Starp citu, tieši karalisArturs noskrējis vienu 7km garo apli, lepnā vientulībā veica lielo apli apkārt ezeram, tādejādi pievarējot vairāk kā 24 kilometrus.
Līderu grupa paņēmuši kārtējo kalnu. Certa, sm72, Tuksneša vētra un Didzis.
Didzis koptreniņā turēja tempu visiem, lai arī nupat pirms nedēļas bija uzstādījis personīgo rekordu Barselonas maratonā. Pirmos divus apļus noskrējis līderu grupa, trešo palīdzēja noskriet Signim un Kristapam. Kristaps gan lielāko daļu trešo apli pavadīja ķerot.
VSK Noskrien ir labākās meitenes. Lady Di viens aplis pēc nakts maiņas, Inga trīs apļi, Laumiic viens aplis pēc slimošanas.
Kamparu neviens nevar noskriet, jo viņš viegli noskrien tevi, apstājas, izvelk fotoaparātu, sagaida tevi, nobildē, nobildē vēlreiz, nobildē no mugurpuses, ieliek atpakaļ fotoaparātu, izlasa jaunāko forumā, lēnā tempā uzsāk skriet, noķer tevi, noķer to kuru tu nekādi nevar noķert un izdara visu to pašu ar viņu.
Kalns prasa savu. Pēdējie metri ir grūti, bet sauna un pusdienas tuvu.
Šiem džekiem viss ir vienalga, viņi tikai skrien. Četri apļi ir 30km, pie tam OreMan to izdarīja minimālos apavos.
Didzis tika pie savu sasnieguma dēļa.
Un kā jau slavenībai pienākas, katra meitene gribēja ar viņu nobildēties. Līva koptreniņā pieveica vienu apli skriešus, vienu ejot un viņai ir liela pārliecība ka pusmaratonu Rīgā noskries.
Lūk arī visu vainīgo paraksti.
Citas bildes un raksti: 

Paldies visiem kas piedalījās, vislielākais paldies visiem kas piedalījās Valmieras maratonā 2010 un deva VSK Noskrien lielākās komandas balvu – šāda koptreniņa iespēju. Tāpēc skrienam, skrienam, sacensībās rakstām kā komandu VSK Noskrien un līdz nākamajam koptreniņam. Jūs esat lieliski.

26 komentāri rakstam Vestiena 2011 bildēs

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.