Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
2012. gada sasniegums
04/01/2013
21:16
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

VSK Noskrien sociālo tīklu lapā https://www.facebook.com/noskrien tika uzdots jautājums par 2012. gada sasniegumu vai apņemšanās izdošanos. Kāds tev bija 2012. gads, ar ko tiki galā, kurš ir tavs un komandas spilgtākais brīdis, ar ko tu lepojies?

04/01/2013
21:45
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Apnemos noskriet pirmo 1/2 maratonu zem divam stundam! Pusmaratonu noskreju, bet ne zem divam stundam, tas paliek sim gadam!

04/01/2013
22:00
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Minētā raksta galā iemetu komentāru jau novembrī, ka visi punkti izpildīti ar uzviju
šeit varu pagozēties vien ar diplomu, ko pats tikai dažas dienas atpakaļ pamanīju vēvēvē dziļajos ūdeņos http://bit.ly/UtKJEi
Taču šogad tam vairs nav nekādas nozīmes, viss sākas no nulles. Tiešā nozīmē

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
04/01/2013
22:13
Tuksnesa vetra
Tuksnesa vetra
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 418
Member Since:
01/03/2010
Offline

Neesmu itin nevienā sociālajā tīklā (ja neskaita šo :)), tādēļ jāatzīstas te, proti, pagājušā gada apņemšanās bija nosriet 100 km, kas arī izdevās. Pateicīgs esmu komandai "VSK Noskrien 42195" par 6. vietu kopvērtējumā un indivudāli Aināram par iedrošināšanu, Jānim AKA Dzo par virsotņu (terminēto) ierādīšanu un, protams Pēterim AKA Lielkuilis par sacensību gara uzturēšanu visas sezonas laikā.

Lai Laima vada un Pērkons sargā. No Māras pie Dieva un atpakaļ. Tiksimies pie tēviem.
04/01/2013
22:56
Inese Vārna
Inese Vārna
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 47
Member Since:
31/05/2010
Offline

Mana apņemšanās 2012tajā bija noskriet pusmaratonu zem 2h, kas man izdevās 3x un ar uzviju. Šogad priekšā lielāki (garāki) mērķi.

05/01/2013
03:10
sominens
sominens
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 141
Member Since:
20/10/2011
Offline

2012. gadā tika izvirzīts mērķis - pirmais pusmaratons zem 1:30:00. Tas arī NRM izdevās kopā ar komandas biedru Huch. Sezonas laikā 4 reizes tika labots PB pusmaratonā un pirms mana 4tā pusmaratona (Siguldā) tika izvirzīts mērķis - pusmaratons ar tempu zem 4:00min/km. Arī tas izdevās kopā lieliskajiem komandas biedriem Huch un Ainīc.

05/01/2013
08:41
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline

Mana apnemsanas bija noskriet pusmaratonu. Gada sakuma nebija ne zinas par laiku un vai vispar noskrieshu. Bet es tik citigi gatavojos - ka speju noskriet astonus pusmaratonus (visus zem 2h) un rudeni pieveicu maratonu.
Skatoties uz savu sagatavotibu un velmi turpinat iesakto, nakamam gadam tika izvirziti realaki merki ;)

05/01/2013
10:51
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

2012.gadā gada sākumā bija lieli mērķi:
1) pusmaratons zem 2:00 - izdevās 9x;
2) pirmais maratons - izdevās, NRM;
3) piedalīties visās Latvijā rikotajās Noskrien reitinga sacensībās - izdevās.

Gada laikā uzradās vēl dažī mērķīši:
1) pirmā ultra - izdevās, Daugavpils 50km;
2) pusmaratons zem 1:45 - izdevās 1x;
3) maratons zem četrām stundam - neizdevās;
4) 5000km gadā - neizdevās.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
05/01/2013
11:05
Kvaki
Kvaki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 66
Member Since:
14/04/2012
Offline

Nu DOT Tu dod!!
Es pirmoreiz sacensību vērotājos savā mūžā biju Mežaparkā aprīļa sākumā.Tad arī ievēroju Tevi.Atzīšos,skatījos ar bažām,cik ilgi varēsi izturēt uzņemto tempu.(Tiesa gan,par šo lapu tad vēl nezināju)
Cepuri nost!Visu cieņu!
P.s.Tev ir vismaz vēl uz ko tiekties:)

05/01/2013
12:59
dzinchathegreat
dzinchathegreat
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 188
Member Since:
28/03/2011
Offline

2012. gads šķērsgriezumā.
Apņemšanās uz 1. janvāri - turpināt skriet.
2012. gada rezultāts:
1) noskrieti 10 pusmaratoni (sezonas beigās būtiski labots rezultāts)
2) noskriets pirmajās ārzemju sacensībās (Somijā, pusmaratons) sanāca 5x pabūt ārzemju sacensībās
3) noskriets pirmais maratons (Tallinā)
4) decembra sākumā izdevās 10km distancē palīst zem 45:00 minūtem. (Ventspilī)
5) finišēts SKM
6) pirmā nopietnā ultra ārzemēs (Prāga) bez finiša
7) 12h skrējiens (Igaunijā)

2013. gada mērķi ir tikpat pieticīgi - turpināt skriet.

Skrienam, skrienam neguļam!
05/01/2013
13:42
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Tev, dzinchathegreat, ideāli formulēts mērķu un rezultātu līdzsvars! :)

05/01/2013
14:10
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Mana apņemšanās bija noskriet pusmaratonu NRM. Pusmaratonu noskrēju jau pirms NRM - Biķerniekos. Tad āķis ieķērās lūpā un apņēmos iegūt Skrien Latvija seriāla finišētāja kreklu. Tas arī izdevās. Kopumā 2012. gadā noskrēju 5 pusmaratonus. Vēl viena apņemšanās bija Nike Riga Run laikā noskriet stafetes posmu un noskrituļot 10 km. Tas arī tika paveikts un ar sirdi sildošu rezultātu. Ar piebildi, ka uz skrituļslidām pirmo reizi uzkāpu tikai 2011. gada nogalē, bet NRR jau maucu ar ātrumslidām.

2013. gadam ir apņemšanās uzlabot vispārējo fizisko formu un atrast veidu, kā skriet, lai nenāk nost nagi. Pārējais ir pakārtots šiem mērķīšiem. :)

05/01/2013
14:47
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Mans šī gada mērķis bija kļūt ātrākam mežā un citos neceļos, tas arī izdevās, paveicās pat tikt arī pie šādiem, tādiem labumiem :) Plānos bija pamēģināt arī kādu 24h pasākumu, bet dažādu iemeslu dēļ nesanāca.

Ne viss ir tā, kā izskatās.
05/01/2013
17:24
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

2012.gadā neizdevās sasniegt nevienu no paša nospraustiem mērķiem. Būs šogad ar ko noņemties!

Вперед и с песней!
05/01/2013
18:03
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Par maniem 2012g skriešanas sasniegumiem tāpat jau ir šur tur runāts, bet ļoti interesanti sanāca tas, ka ja iepriekšējos gadus vienmēr uz kādām tuvākām vai tālākām ārzemēm gadījās aizbraukt, tad 2012ajā liidz pat gada beigaam ne.. tad nu mistiskā kārtā gadu mijā izdevās nošaut 3 zaķus- aizbraukt ārpus LV, noskriet pirmās sacensības ārpus LV un pie reizes pieveikt arī savu pirmo ultramaratonu :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
05/01/2013
18:58
IlzeL
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 214
Member Since:
01/01/2012
Offline

Mans gada mērķis bija daudz skriet un trenēties, lai labi nostartētu Eiropas un Pasaules čempionātos rogainingā. Laikam jau izdevās, lai gan iekšējā sajūta ir tāda, ka skriet būtu vajadzējis vēl drusku vairāk. Arī par galvenajiem mačiem tāda īsta gandarījuma nav, jo kaut arī abos izdevās tikt uz pjedestāla, tomēr būtu gribējies labāku pašsajūtu, mazāk kļūdu... Bet ir, kur tiekties. Jau pirms gada gribēju pamēģināt SKM, bet tad to neiznāca, šogad pamēģināju 33km un sapratu, ka tas nav nemaz tik briesmīgi, kā biju iedomājusies. Kaut arī šeit reizēm parādās domas, ka meža dīvainīši nav tādi īsti skrējēji, man noteikti jāsaka liels paldies noskrien.lv par motivāciju tajos brīžos, kad varbūt gribējās vakarā labāk pasēdēt pie televizora ar tējas krūzi, nevis iet tumsā, sniegā, aukstumā...
Šim gadam - treniņi, treniņi. Ņemot vērā rogaininga sacensību grafiku, iespējams, ka varēšu mazliet vairāk paskriet gludos skrējienus. Un šī brīža galvenais mērķis jau laikam 2014. gadā, un viss pārējais jau būs tikai ceļš uz to :)

05/01/2013
19:08
Kristaps Broks
Kristaps Broks
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 88
Member Since:
21/05/2012
Offline

uz 2012. gada 1. janvāri mērķis vispār nebija :D jo doma skriet radās tikai tad, kad māsa uz dzimšanas dienu uzdāvināja startu NRM 10km distancē. uz ko tad arī gatavojos ar mērķi minimālo zem 45min bet optimāli zem 40min. Optimālais neizdevās, bet minimumu izpildīju. tad sekoja NRR 10km kur bija otrais mēģinājums tikt zem 40min., kas arī izdevās. Ja gatavojoties NRM galvā bija doma, ka nekad dzīvē neskriešu neko garāku par 10km, tad jau NRR treniņprocesā sapratu, ka Siguldā būs pusmaratons (ok labi uz šo mani pierunāja maffija). mērķis bija vienkārš zem 90min., kas arī izdevās. šogad ir mērķis ir pusmaratonu noskriet zem 80min un tāda neliela avantūra Valmierā noskriet maratonu zem 3h

05/01/2013
20:42
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Man bija doma, ka būtu smuki savākt vismaz 2012 km. Kas nelikās īsti ticami, ņemot vērā iepriekšējā gada apjomu. Kaut arī izdevās pārsniegt, lepoties īsti nav ar ko.
Šim gadam ceru nepadoties kārdinājumam un skriet tikai tos maratonus, kas ieplānoti. Cita garuma distancēm gan pieļauju izmaiņas (papildinājumus).

05/01/2013
21:12
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Diemžēl kritiens pagājušā gada sākumā liedza man faktiski visu 2012. gadu pilnvērtīgi trenēties, un tālu atpaliku no saviem sportiskajiem mērķiem. Sasniegums, ka esmu daudz ko jaunu iemācījies un uzzinājis par skriešanu, arī pateicoties noskrien.lv, un esmu sapratis vairākas savas kļūdas, kas man pirms tam bija treniņprocesā

05/01/2013
22:28
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

2012 gadā galvā nebija īsti tāda konkrēta/stingra mērķa, tikai mazliet progresēt, ko domāju ka izdevās panākt, bet neizdevās apliecināt. Sazvērestība, motivācijas trūkums vai vienmēr negatīvie Bioritmi visu 1/2 maratonu laikā u.c. problēmas mēdza piemeklēt ik pusīti.

Biķernieki - risināju nesaskaņas ar svaigiem/jauniem apaviem.
NRM - kopā ar sievu baudīju skrējēju masas.
Liepāja iekrita nākamajā dienā pēc Alūksnes 6h rogaininga (36km) - spēki bija izsmelti.

....pienāca cerīgais rudens, kurā jau no gada sākuma plānoju izskriet ar PR...

Valmiera - biju nobriedis lielajai kaujai, bet kaut kāds vīruss ar kuru ģimene nedēļu cīnījās arī man tai dienā deva savu nelabumu, paaugstinātu temperatūru un svīšanu kā sunim, pašsajūta bija tāda ka vienīgais mērķis šķērsot finiša līniju uz savām kājām.
Sigulda - pēc pagājušā gada atmiņā stāvēja kā ātra un līdzena trasīte, PR ir jābūt tieši te! Šoreiz nolēmu klāt pievienot vēl vienu eksperimentu - skrējiens ar Vibram Five Fingers. Pirmā daļa viss pēc plāna un sajūtas lieliskas, bet tā kā pēdējā mēnesī ar tiem maz biju skrējis, tad kājas/ikri jau pēc 2 apļa kāpuma teica: "Tavs skrējiens ir kā brauciens sporta auto ar tukšām riepām". Piekāpos un ar asi sāpīgiem ikriem cīnījos par SL krekliņu (finišēšanu), kuru pēc tam aizmirsu izņemt un aizbraucu mājās, labi ka kolēģis to izņēma manā vietā! :)

... rudens lielākais briedums - dzeltenās lapas jau zemē, pat sniegs paspēja uzsnigt ...

SKM - mazais PR plāns tika realizēts veikt šo 33k distanci ar katru gadu ātrāk, neskatoties uz visām distances izmaiņām un laika apstākļiem :)

2013. gadā lielā apņemšanās izpildīt neizpildīto - noskriet 1/2 maratonu ar PR, kā arī labot 5km PR

No permission to create posts