Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Žurnāls "Maratons 2013"
24/03/2013
13:02
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

Neparasti, ka VSK nav neviena, kaut īsa, recenzija par jauno preses izdevumu.

Vispirms prieks izlasīt modris_aa un Anduļa vārdus kā vislojālākos Rīgas maratona dalībniekus. Tas jau sen bija zināms, bet joprojām lepojos, ka pazīstu šos sīkstos večus.

Viena rindkopa veltīta noskrien.lv kā lieliskākā skriešanas entuziastu virtuālā un vairs jau ne tik virtuālā pulcēšanās vieta. :)

Tad mans pārsteigums bija, ka pēc raksta var spriest, ka Kenijas sportistus maratona skriešanas Olimpā principā ir izcēlis latvietis. Valters Abmairs ir izskolojis olimpiskos čempionu, uh! Zināma patiesība, bet viņš apstiprina augstkalnes vides priekšrocības panākumu gūšanā, citēju:
"Kenijas rietumu puses vidējais augstunms vjl. ir 2000m - ideāla vide, kur dabiskā veidā pierast pie retināta gaisa. Palušu kapacitāte pieag, tāpat kā sarkano asinsķermenīšu daudzums, un rezultātā audi, muskuļi un orgāni ir labāk apgādāti ar skābekli, ļaujot cilvēkam labāk pielāgoties tādam pārbaudījumam kā maratons."

Tiesa, lai arī ir populāri rīkot treniņnometnes augstkalnēs, domāju efekts ir īslaicīgs. Šie tumšie čaļi tur ir auguši no mazotnes un noteikti daļa šiem apstākļiem nepieciešamo īpašību tiek ģenētiski pārmantotas no iepriekšējām paaudzēm.

Vecais labais "katram savs". R. Melderis NRM skolas 3. darbnīcas laikā centās apgāzt mītu par putras nepieciešamību pirms fiziskas slodzes, sacensībām. Tur esot škiedrvielas vai kaut kā tā. Pēc personīgas viedokļu apmaiņas ar draugiem, sapratu, ka tas ir ļoti individuāli, varbūt pieradums utml.

Žurnāla 14. lpp. Jeļenas Prokopčukas vīrs un treneris sāsta par Ļenas pirmsstarta režīmu: "..brokastīs notiesāt auzu putru ar pāris siermaizēm, klāt dzerot zaļo tēju." Lūk, pat ar viņas dzelžaino režīmu pieļauj šādas vaļības (joks) :))

Pagaidām viss, žurnāls patīk, turpināšu brīvbrīžos turpināt pašķirstīt. Varētu būt biežāk ššāds koncentrēts izdevums, nekā tikai pirms sezonas, bet laikam Latvijā drukātā veidā tas nav pārāk lietderīgi, it īpaši, ja ir noskrien.lv :)

P.S. Šad tad kādas aktīviem ļautiņiem noderīgas publikācijas parādās arī citos izdevumos. Piem., iknedēļas žurnālā "Māja" #11 (605) 2013.g. ir neliels raksts par glikozamīnu.

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
24/03/2013
13:45
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Visu vēl nav sanācis izlasīt, bet diezgan izbrīnīja, ka pēdējā lapā pie noderīgām saitēm internetā noskrien.lv nav pieminēts.

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
24/03/2013
15:14
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Lindams said

Visu vēl nav sanācis izlasīt, bet diezgan izbrīnīja, ka pēdējā lapā pie noderīgām saitēm internetā noskrien.lv nav pieminēts.

Varbūt, ka tur ir pieminēti tikai tie, kas samaksājuši? :)

Labi, ka vakar pirms pirkšanas izdomāju veikalā pašķirstīt un likās aptuveni tā - 1/3 tīrās reklāmas, 1/3 "informējošie raksti", kas reāli ir reklāmraksti un atlikusī 1/3 varētu būt normāls saturs, bet to pašu un daudz interesantākā formātā var atrast Noskrien lapā. Ja šo žurnālu dalītu par brīvu, tad es saprastu reklāmu apjomu. Bet ikdienā man pilnīgi pietiek ar bezmaksas reklāmu :)

24/03/2013
15:25
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

jā, arī man pašķirstot to žurnālu tāds iespaids radās, ka reklāmas tur ir pārāk daudz un lasāmā dikti maz, tas pats šķita jau redzēts NRM skriešanas dabnīcās

Ne viss ir tā, kā izskatās.
24/03/2013
22:44
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Lasot interviju ar treneri Valteru par viņa panākumiem ar kenijiešu maratonistiem, sapratu, ka viņš ir vācietis, ne latvietis.

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
24/03/2013
23:17
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

matiss said

Lasot interviju ar treneri Valteru par viņa panākumiem ar kenijiešu maratonistiem, sapratu, ka viņš ir vācietis, ne latvietis.

Dzimis Vācijā un audzis, un dzīvo Vācijā. Tomēr Abmairs ir vairāk latvietis, nekā Olivers Kāns, kas jau sen tikpat kā ir latvietis :))

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
25/03/2013
10:52
ario
ario
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 196
Member Since:
05/11/2012
Offline

Manuprāt ļoti kvalitatīvs žurnāls, un interesants it sevišķi tiem, kas ir uz skriešanas celiņa tā sākumposmā.. :)

25/03/2013
10:53
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Domāju, ka ir ļoti apsveicami, ka ir izdots tāds tikai SKRIEŠANAI veltīts žurnāls (saprotams, ka regularitāte laikam būs 1x gadā..). Un vai tāds jebkad agrāk ir bijis? [Ja ir, tad esmu kaut ko palaidusi garām]. Tā ka - forši! Iespējams tas parāda, cik populāra skriešana Latvijā ir kļuvusi un ka NRM maratonam tiešām ir jākļūst par numur viens Austrumeiropā!

Cena: 2.50 Ls - nav maz.
Saturs: ir daudz labas info un, protams, daudz promo rakstu (kas smuki norādīti ar simbolu --> promo) + daudz reklāmas. Tas ir tikai normāli.

+ 20. lpp. ir pieminēts Noskrien.lv - labi labi labi :)
+ Nezināju, ka Laila Pakalniņa skrien.
+ Ļoti patīk, ka publicēti dažādi vingrinājumi, ko demonstrē Ulrika Plotniece.

25/03/2013
15:57
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Es biju cerējis,ka tas būs regulārāks izdevums,kur visa gada garumā būs lasāms tikai un vienīgi par garo gabalu skrējēju piedzīvojumiem...It kā jau viss tas pie mums te jau ir,bet kādreiz gribas arī ko rokām taustāmu...Nopirku,bet kaut kas man tur pietrūka...

26/03/2013
13:13
Rozamunde
Rozamunde
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 206
Member Since:
25/10/2009
Offline

Geo said

Lindams said

Visu vēl nav sanācis izlasīt, bet diezgan izbrīnīja, ka pēdējā lapā pie noderīgām saitēm internetā noskrien.lv nav pieminēts.

Varbūt, ka tur ir pieminēti tikai tie, kas samaksājuši? :)

Labi, ka vakar pirms pirkšanas izdomāju veikalā pašķirstīt un likās aptuveni tā - 1/3 tīrās reklāmas, 1/3 "informējošie raksti", kas reāli ir reklāmraksti un atlikusī 1/3 varētu būt normāls saturs, bet to pašu un daudz interesantākā formātā var atrast Noskrien lapā. Ja šo žurnālu dalītu par brīvu, tad es saprastu reklāmu apjomu. Bet ikdienā man pilnīgi pietiek ar bezmaksas reklāmu :)

Pievienojos viedoklism ar visām četrām. Nopirku žurnālu "ņegļaģja", bet kas sāku šķirstīt, sagribējās ņemt rokā šķēres un sākt griezt laukā reklāmas un reklāmrakstus, un nez kas tur vispār paliktu.

26/03/2013
14:33
Vilsons
Vilsons
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
01/09/2011
Offline

Es, godīgi sakot, esmu vīlies... bet nu nekas... žurnāls man tapa uzdāvināts... bet sākotnējā sajūsma noplaka :)

26/03/2013
14:50
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Re ku, paķidāšanai, šis tiešām ir reklāmas žurnāls, tikai un vienīgi :D :D http://magazine.sportland.lv/

26/03/2013
14:57
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

http://magazine.sportland.lv/ 33. lpp. redzams Renārs Roze VSK Noskrien dzelteajā kreklā :))

26/03/2013
15:43
Johny
Johny
Ogresgals
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
01/04/2012
Offline

Nav reklāmas, nav žurnāliña. Viss łoti vienkārši. Man patika, uzzināju ka mans sens paziña Frenks, jau vairākas reizes nomaucis Medoku. Par morīšiem arī bija interesanti, skriešana rullē !

26/03/2013
15:58
LasmaO
LasmaO
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 441
Member Since:
01/01/2012
Offline

Jā, diemžēl reklāma ir tā, no kā žurnāli "dzīvo"... Nezinu nevienu, kur tāda nebūtu.
Pats žurnāls diezgan labs, pa druskai no visa par skriešanu apstāstīts. Pieņemu, ka iesācēji uzzinās šo to jaunu.

26/03/2013
16:04
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Johny said

Nav reklāmas, nav žurnāliña. Viss łoti vienkārši. Man patika, uzzināju ka mans sens paziña Frenks, jau vairākas reizes nomaucis Medoku. Par morīšiem arī bija interesanti, skriešana rullē !

+1

26/03/2013
16:25
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

LasmaO said

Jā, diemžēl reklāma ir tā, no kā žurnāli "dzīvo"... Nezinu nevienu, kur tāda nebūtu.
Pats žurnāls diezgan labs, pa druskai no visa par skriešanu apstāstīts. Pieņemu, ka iesācēji uzzinās šo to jaunu.

Jā, es, piemēram, uzzināju, ka amatieri nereti pēc maratona dzīvo sāpēs un nespēkā.

Bet ja nopietni, man patika. Var lasīt ilgāk nekā dažus citus Narvesenā nopērkamos žurnālus, ko es mēdzu paņemt transportā līdzi. Un pat reklāmai nav ne vainas, tur cenas norādītas, nav jāiet uz bodi pašam skatīt un vaimanāt, ka viss tik dārgs, tik dārgs... Raksti gana interesanti.
Man labāk patīk lasīt apdrukātu papīru, ne to pašu informāciju tīmeklī.

07/04/2013
22:25
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Žurnāls ir domāts tiem kuri tikai grib iesākt skriet - daudz visādu motivējošo rakstu, skriešanas plāni, raksti par pareizo uzturu un par sporta apģērbu. Priekš sevis neatradu tur neko interesantu/jaunu.

08/04/2013
11:06
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

und said

Žurnāls ir domāts tiem kuri tikai grib iesākt skriet - daudz visādu motivējošo rakstu, skriešanas plāni, raksti par pareizo uzturu un par sporta apģērbu. Priekš sevis neatradu tur neko interesantu/jaunu.

Mani, piemēram, ieinteresēja raksts, kur bija minēts par grāmatu ''Run less, run faster'' ...
Laikam būs man arī beidzot jāsāk skriet :D
Protams reklāmas padaudz un pārsvarā zināmas lietas, bet kaut kas nezināms vai vnk interesants visam pa vidu var gadīties arī priekš zinošiem skrējējiem :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
08/04/2013
11:59
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Run less, run faster. Man tā grāmata ir, varu iedot pašķirstīt.

No permission to create posts