Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Forerunner 620 vs 630
21/12/2015
18:33
Keda
Iesācējs
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
21/12/2015
Offline

Sveiki visiem skrējējiem.

Gribas jaunu pulksteni un esmu noskatījis Garmin Forerunner 620 vai jauno Garmin Forerunner 630. Abus apskatīju iekš Garmin, kas Dominā, tur tagad ir atlaides un 620 maksā 339 eiro, bet 630 maksā 381 eiro. Ļoti iepatikās 630 modelis, viss raiti strādā utt.

Kadas ir jūsu domas par šiem modeļiem? Un vai tā cenu starpība ir tā Forerunner 630 vērta?
Ko sakat?

21/12/2015
21:01
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

2 gadus skrēju ar FR 620. Ļoti labs pulkstenis. Ja nevajag skriet ilgāk par 8-10 stundām, nav svarīgs aktivitāšu uzskaitītājs, kā arī viedie paziņojumi pulkstenī, un vēl daži sīkumi, droši var ņemt 620.
Ja plāno piedalīties ultramaratonos, vai pasākumos, kas garāki par 8-10 stundām, tad gan jāņem 630. Pati tagad nopirku 630, ir labs. Lietas kas varētu būt labākas - skaļāk pīkstēt uz visādiem brīdinājumiem, jo ir diezgan kluss signāls, un fona apgaismojums ir blāvāks nekā 620, bet principā visu redz.

Ja ir vēlme nopirkt lētāk, es pārdodu savu lietoto FR 620 - http://www.noskrien.lv/forum/tirgus/pardod-lietotus-garmin-forerunner-620-un-forerunner-310xt/

01/01/2016
22:42
stjopachio
stjopachio
Zinātājs
Members
Forum Posts: 116
Member Since:
01/08/2011
Offline

Es ieteiktu ņemt 630to. 50 EUR starpība ir tā vērta. Kādēļ?
(piezīme: pašam man ir Fenix 3, kuram ar programmatūras atjauninājumiem ir ieviestas visas jaunās fīčās no 630, līdz ar to varu par tām pilntiesīgi izteikties. 630 esmu turējis rokās un paspēlējies dzīvē / skrējis neesmu)

1) 630 ir lielāks ekrāns. Man arī vizuāli labāk pulkstenis patīk :)
2) 630 ir ieviests t.s. activity tracker. T.i., tas skaita gan Tavus soļus ikdienā, gan arī mēra miegu.

3) 630 var uzlikt dažādas aplikācijas (jeb režīmus) dažādiem sporta veidiem. Tas nozīmē, ka, ja ne tikai skrien, bet arī brauc ar velo / peldi / slēpo / vienkārši vingro, tad, izvēloties attiecīgo režīmu, pēc treniņa beigām savienojoties ar telefonu / datoru / mājas rūteri vai kā citādi augšuplādējot datus, treniņš endo un garmin connect tiks vai nu automātiski iegrāmatots, kā, piemēram, distanču vai kalnu slēpošana, vai vismaz kā ne-skriešana.
Katram no šiem režīmiem vari sakonfigurēt attiecīgos ekrānus, brīdinājumus u.c. lietas.

4) 630 dod papildus skriešanas info, piem., soļa garumu un to, cik % laika pavadi uz labās un kreisās kājas. Man gan šī info nekas lietderīgs neliekas.

5) Kas šķiet nozīmīgs, ir tas, ka papildus VO2 max, ko dod arī 620, 630 nosaka Tavu anaerobo pulsa slieksni.
Kā tas izskatās praksē? Atstājot šo režīmu autopilotā (veikt iebūvēto anaerobo testu nav nepieciešams), pirmajā darba treniņā man anaerobo pulsu Fenix 3, kur apakšā ir tāds pat algoritms kā 630, noteica kā 164, bet otrajā kā 168. LOVa testā šovasar man slieksni noteica 169. Līdz ar to es teiktu, ka, dodot pulkstenim laiku Tevi iepazīt, viņš iedos samērā precīzu minējumu Tavam anaerobajam pulsam.
Līdzīgi ir ar VO2. Aptuveni nedēļas laikā man Garmina noteiktais rādījums uzgāja no 57 uz 62 (LOVa mērījums 63.5).
Rezultātā neredzu vairs jēgu staigāt uz Sportlabu, ja vien negribas iegūt kādu papildus info :)

6) 630 ir jauna pulsa jostiņa, kurai ir mazāks raidītājs kā 620. Tas var palīdzēt, ja iepriekšējā parauga jostiņas ir berzušas.

Citi sīkumi:
7) 630 ir GLONASS, kas palīdz ātrāk atrast satelītus.
8) 620 ir divus gadus veca tehnoloģija. Tas būtu pieņemami, ja 620 būtu kas super labs un pārāks par citiem Garmin ražojumiem, bet tā nav.

Papildus info:
http://www.dcrainmaker.com/2015/12/garmin-forerunner-630-depth-review.html

02/01/2016
09:51
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Par 3. punktu - var izvēlēties dažus citus sporta veidus, peldēšana tajos neietilpst, jo nav paredzēts peldēšanai. Slēpošanai arī ir tikai xc ski. Un vismaz pagaidām no dažādām vingrošanām man visas ielādējas kā other, ceru, ka garmins novērsīs šo nepatīkamo lietu. Riteņbraukšana ir arī 620, kā arī 2 skriešanas profili, kurus var atšķirīgi nokonfigurēt.

Par 4. punktu - tieši tā, tā noteikti nav tā īstā un vienīgā lieta dēļ kuras izvēlēties 630.
Par 5. punktu - arī 620 precīzi nosaka VO2 max, salīdzināju ar saviem laboratorijas rezultātiem - sakrita. Tiesa, 620 nedod anaerobo pulsu.
Par 6. punktu - tie raidītāji ir vienādi lieli uz augšu, neatšķirās. Vienīgais, ka jaunā jostiņa ir mīkstāka. Bet HRM-Run4 arī jau tir stipri līdzīga jaunajai, tā kā, tas arī nevarētu būt iemesls.