Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
garmin forerunner 305
28/12/2012
19:21
jaanisz
jaanisz
vaidava,kocēnu novads
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
09/01/2011
Offline

sveiciens visiem!
pēkšņi, pēc gada darba nomira -vairs neieslēdzas ...
varbūt ir bijuši līdzīgi gadījumi?
paldies!

28/12/2012
19:56
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Līdzīgs gadījums bija kolēģim šajā vasarā, Garmin 305 bija ~3 gadus vecs un šis jau gribēja pirkt jaunu. Es ieteicu drusku vairāk paspīdzināt, mēģināt uzlādēt/izlādēt/restartēt/pieslēgt datoram - darīt jebko ko var izdarīt! Un tad šis atdzīvojās un darbojas joprojām.

Komentārs no mūsu diskusijas:

Mans Garmins bija miris...
Šodien baigi negribējās strādāt, tāpēc pastaigāju pa "māti Gogli" un šo to pameklēju forumos. Izrādās, ka šim 305. Garminam, iestājoties pieklājīgam vecumam, šī ir tipiska kaite.
Risinājumi bija X. Soft Reset, Hard Reset un pat ļoti Hard Reset. Man gan neviena pogu kombinācija "spriegumu" neatgrieza.
Bija arī pamācības atlauzt to pulksteni uz pusēm, savest kārtībā kontaktus un tad ar silikonu abas puses salipināt kopā. Jau meklēju piemērotus instrumentus.
Bet tad uzgāju vienu pamācību, kā atkal ar trīs pogu kombināciju padarīt pulksteni redzamu datoram, tad uzinstalēt vecāku Software versiju (manā gadījumā 2.90 vietā 2.80). Jau tajā brīdī man draudziņš ieslēdzās. Nu un tad uzliku vēlreiz versiju 2.90.
Izskatās, ka čoms darbojās. Lādējās, slēdzās iekšā un ārā. Vismaz 3 izmēģinājuma braucieni un gājieni veiksmīgi tika saglabāti.
Bet tas nu tā informācijai. https://forums.garmin.com/ izskatās, ka visiem verķiem (arī jaunajam 910) ir kādi niķi...

28/12/2012
22:13
jaanisz
jaanisz
vaidava,kocēnu novads
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
09/01/2011
Offline

Paldies par ieteikumu!viss kārtībā!
man pietika ar pareizo pogu(mode un reset)vienlaicīgu piespiešanu un paturēšanu uz 10 sek,pēc tam slēdzot iekšā atdzīvojās!
laimīgu jauno gadu un lai labi skrienas!