Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Garmin Forerunner 310 XT kļūda.
28/10/2012
21:33
dzinchathegreat
dzinchathegreat
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 189
Member Since:
28/03/2011
Offline

Šodien novēroju kādu interesantu Garmin pulksteņa kļūdu. Ieslēdzu, lai aplūkotu savu vakardienas veikumu Siguldā un šoreiz pārmaiņas pēc izslēdzu pulksteni nevis režīmā, kad varetu startēt un sakt nodarbību, bet gan history skatā. Tam gan manuprāt nevajadzēu radīt nekādas problemas, bet kad vēlak ieslēdzu atkal, tad pukstenis kādas 5 min neko izņemot startup ekrānu nerādīja un nereaģēja ne uz vienu pogas komandu izņemot ieslēgšanas/izslēgšanas pogu.. Biju visu vasaru kopš nopirkšanas krājis skrējienus atmiņā (50% biju aizpildījis) un pēc tās kļūdainās pauzes izskatās, ka lielakā daļa skrejienu ir apvienoti vienā ilgā nodarbībā, kā arī statistika pieejama tikai par vakardienu un pārējās nodarības pieejamas, kā šodien veiktas.
Katrā ziņā kas tur pie vainas nezinu, bet morāle tāda, ka gadījumā, ja nopietni izmantojat pulksteņa iespējas, tad nodarbības vajadzētu savlaicīgi augšuplādet Garmin kontā.
Es par saviem nedarbiem īpaši nepārdzīvoju gan, jo viss jau tāpat izņemot karti pierakstīts noskrien lapā. Kartes vienīgi būtu tas lielākais zaudējums no informācijas.

Kādam varbūt ir līdžīga pieredze?

Skrienam, skrienam neguļam!
29/10/2012
10:06
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Es arī esmu novērojusi šo ieslēgšanās gļuku. Ieslēdz, bet tālāk par starta ekrānu netiek. Parasti līdz uzlāde, nedaudz. Vakar ieslēdzot iedegās gaismiņa. Ja sākumā norakstīju šo gļuku uz jauno update, tad tagad man tas vairs nepatīk. Manējais ir tikai pāris mēnešus lietots.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
29/10/2012
10:43
Ēriks
Ēriks
Jelgava
Interesents
Members
Forum Posts: 25
Member Since:
13/01/2011
Offline

Neiedziļinoties kas un kā, varu pateikt, ka arī es esmu saskāries ar problēmām. Pirmo Garmin FR310XT iegādājos š.g. maijā, pašlaik ir cits vietā (arī Garmin FR310XT). Tomēr izskatās, ka arī nebūs paveicies (bet varbūt būs :)). Kad tikšu skaidrībā arī par šo, tad iespējama kāda izsmeļošāka info no manas puses.

29/10/2012
13:29
eees
eees
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 354
Member Since:
02/05/2011
Offline

Tikko manam Garmin Forerunner 310 XT ar atklājās kļūda.. es ieslēdzu history, lai ievadītu noskrien.lv lapā no piekdienas nesavadītos skrējienus un visi skrējieni uzrādās kā šodien 6:40 skrieti- arī SKM... varbūt šis gļuks kaut kā saistīts ar laika pagriešanu??? Iepriekš history strādāja precīzi.

29/10/2012
13:35
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

ehm, cilvēki, jūs ko? pa taisno ar rociņu pārrakstat treniņu datus no pulksteņa šeit un nevis lejuplādējat uz datora/endomondo/garmin connect? :O

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/10/2012
14:06
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

papucis said

ehm, cilvēki, jūs ko? pa taisno ar rociņu pārrakstat treniņu datus no pulksteņa šeit un nevis lejuplādējat uz datora/endomondo/garmin connect? :O

Manā izpratnē pašam personīgi pierakstīt ir tāds intīms process, kā treniņa noslēdzošā gandarījuma daļa:) Kādā dzīves momentā saglabāt pēdējo cilvēcisko pieeju.

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
29/10/2012
14:11
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

To intīmo procesu jau var veikt izmantojot datoru kā datu avotu, nevis pulksteni, jo tikai īsti vīri neveido rezerves kopijas :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/10/2012
14:20
snadis
Riga, Latvia
Interesents
Members
Forum Posts: 32
Member Since:
12/01/2012
Offline

eees said

Tikko manam Garmin Forerunner 310 XT ar atklājās kļūda.. es ieslēdzu history, lai ievadītu noskrien.lv lapā no piekdienas nesavadītos skrējienus un visi skrējieni uzrādās kā šodien 6:40 skrieti- arī SKM... varbūt šis gļuks kaut kā saistīts ar laika pagriešanu??? Iepriekš history strādāja precīzi.

Gļuks/fīča varētu būt saistīta ar to ka pulkstenis laiku/datumu iegūst no satalītiem, ja izstabā ieslēgsi pulksteni, tad viņš nezinās kāda vispār šodien ir diena un cik ir laiks, tāpēc visus workautus liks kā šodienu.

29/10/2012
20:43
dzinchathegreat
dzinchathegreat
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 189
Member Since:
28/03/2011
Offline

Manā gadījumā iespējams palīdzēja tas, ka uzliku pulsa jostiņu, jo tad gan atradās HR monitorings, gan pulkstenis atdzīvojās. Parasti, ja esmu iekšā un pulkstenis uzdod 3 kontroljautājumus atbildu, ka neesmu iekšā, neesmu traucies ar gaismas atrumu un norādu , ka datums ir korekts. Dažkart tā arī gadās, kad vēl starp mājām pulkstenis nav noķēris satelītu, tad arī jaatbild uz 3 jautājumiem.

Mana viena versija ir tāda pati, kā eees, ka kļūda kaut kādā ziņā saistīta ar laika zonas izmaiņām.

P.S. Jā, mani tieši saista šis intīmais datu ievades process bez datora palīdzības, citadi jau dzīvē nebūtu asuma. Automatizacijā ir loģika un efektivitāte, bet bieži vien pazūd krietna daļa jēgas.

Skrienam, skrienam neguļam!
31/10/2012
15:07
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Šis noteikti ir saistīts ar laika zonu maiņu. Man kaut kas līdzīgs notika, kad mēģināju Latvijas skrējienus iegūt kopā ar Maljorkas skrējieniem. Arī gandrīz viss aizgāja pa pieskari. :( Bet nu skrējieni ir saglabājušies un varu (ja gribu) iemest atpakaļ pulsometrā.

01/11/2012
07:55
ildze.
Guest
Guests

Mazliet par citu Garmin - man ir 305 modelis, bet nu jau kādu laiku nestrādā, jo nevar uzlādēt. Gribētos saprast, vai beigts it pulkstenis vai lādētåjs, bet veikalā shim modelim vairs lādēju nav. Varbūt kādam ir saglabājies un varētu aizdot pamēgināt?

01/11/2012
09:46
maziinais
maziinais
Mazsalaca, Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 329
Member Since:
10/02/2010
Offline

Ja jau par citu ar tad man arī jautājums: Esmu ticis pie 410. mēģinu ielādēt sagatavotus workautus no garmin connect, bet var ielādēt tikai vienu? Rādās tikai pēdējais ielādētais. Varbūt kāda programmatūras kļūda?

01/11/2012
10:09
jdex
Jurmala
Iesācējs
Members
Forum Posts: 2
Member Since:
04/01/2012
Offline

Arī manam 310 xt laika maiņa lika uzkārties - kādas 20 min tikai starta ekrāns, atdzīvojās tikai ar 5 izslēgšanas-ieslēgšanas reizi. Pēc tam visa vēsture transportējusies uz šodienu, treniņa ielāde aizņēma 50 min, bet beigu beigās profilā viss pareizi :)

01/11/2012
12:10
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Man ar 310XT un 405 šāda laika joslu maiņu vai pulksteņa pārgriešanas problēma nav bijusi, bet ir bijuši 2 gadījumi, kur skrējiena laikā izbeidzoties baterijai skrējiens nesaglabājas vai tiek nobojāts. Zinu ka 305 modelim arī ir gadījusies identiska problēma. Tāpēc pirms nozīmīgākiem pasākumiem vienmēr uzlādēju pietiekamā apjomā bateriju.

01/11/2012
12:58
snadis
Riga, Latvia
Interesents
Members
Forum Posts: 32
Member Since:
12/01/2012
Offline

xorix said

Man ar 310XT un 405 šāda laika joslu maiņu vai pulksteņa pārgriešanas problēma nav bijusi, bet ir bijuši 2 gadījumi, kur skrējiena laikā izbeidzoties baterijai skrējiens nesaglabājas vai tiek nobojāts. Zinu ka 305 modelim arī ir gadījusies identiska problēma. Tāpēc pirms nozīmīgākiem pasākumiem vienmēr uzlādēju pietiekamā apjomā bateriju.

Jā, tas ka beidzoties baterijai netiek saglabāta aktivitāte ir skumji, tā kā es to nezināju, tad raid.lv 24h aizgāja kopā ar bateriju :(

01/11/2012
13:56
jdex
Jurmala
Iesācējs
Members
Forum Posts: 2
Member Since:
04/01/2012
Offline

Man pāris reizes ir gadījies nomērdēt viņu treniņa laikā, tiesa visi dati ir saglabājušies līdz izslēgšanās brīdim.

02/11/2012
07:03
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

maziinais said

Ja jau par citu ar tad man arī jautājums: Esmu ticis pie 410. mēģinu ielādēt sagatavotus workautus no garmin connect, bet var ielādēt tikai vienu? Rādās tikai pēdējais ielādētais. Varbūt kāda programmatūras kļūda?

Diemžel var ielādēt tikai vienu treniņu (workout) un vienu trasi (course). Pie tam skrējiena laikā nevar vienlaicīgi darbināt abus. Kalnedārā var saplānot treniņus pa dienām. Iedomājos, ka tad treniņi attiecīgajos datumos ielādēsies automātiski, bet nekā - jālādē pašam :(

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
02/11/2012
09:16
maziinais
maziinais
Mazsalaca, Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 329
Member Since:
10/02/2010
Offline

dot said

Diemžel var ielādēt tikai vienu treniņu (workout) un vienu trasi (course). Pie tam skrējiena laikā nevar vienlaicīgi darbināt abus. Kalnedārā var saplānot treniņus pa dienām. Iedomājos, ka tad treniņi attiecīgajos datumos ielādēsies automātiski, bet nekā - jālādē pašam :(

Esmu ielādējis 4 iepriekš sagatavotus treniņus. :)
Palasījos forumu. https://forums.garmin.com/showthread.php?25502-Upload-Multiple-Workouts
Iznāk neliela čakarēšanās, bet ir. Var ielādēt, pat līdz 25 sagatavotiem treniņiem. Man lielākas problēmas sagādāja atrast to mapi :)

12/11/2012
23:25
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Man šodien pigori ar Garmin 310XT - atrada visus pazudušos skrējienus aš no aprīļa. Acis lielas un nesaprašana, ko ar to visu darīt :)

22/11/2012
14:54
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Regulatus said

Bija agrāk runa forumā par Garmin "gļukiem". Nevaru atrast.

Tāpēc iesāku velreiz.

Kā uzlieku Garmin 310 xt, tā pulss ir virs 180-200, dažreiz pēc minūtēm 5 sāk rādīt normāli, bet pārsavarā virss 200.
Nomainīju batereju, jēga nekāda, izmazgāju jostu, rezultāts tāds pats. Ko iesakat darīt, kāda ir jūsu pieredze?

R.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
No permission to create posts