Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Polar V800
12/08/2015
10:47
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

Sveiciens! Interesētu uzzināt šo to par Polar V800 - ir pāris lietas, kuras man nekādi neizdodas ar šo sarunāt. Ja ir kāds lietotājs ar pieredzi šīs ierīces izmantošanā - labprāt uzklausītu kādu padomu.

Šobrīd aktuālākais - mēģinu sev pielāgot sporta profilus un training views. Datorā (polar flow) viss izdodas skaisti, bet nosinhronizēt uz pulksteni kaut kā nē - tur rādās tie paši nejēdzīgie ražotāja uzstādījumi. Vēl arī Running kā profils vispār pulkstenī neuzrādas (sākumā bija, tad pazuda), kaut ari flowā ir iestatits. Vārdsakot - zinātāji laipni aicināti pieteikties, ir par ko parunāt :)

12/08/2015
11:39
ario
ario
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 196
Member Since:
05/11/2012
Offline

man viss iet. noseivo, nosinhronizē. tā kā es to daru webs-telefons-pulkstenis, tad tur dažkārt vajag pauzīti pa vidu, lai apdomājas par dzīvi :)

12/08/2015
13:17
Dainis Mors
Dainis Mors
Zinātājs
Members
Forum Posts: 140
Member Since:
24/10/2010
Offline

laaga said

Sveiciens! Interesētu uzzināt šo to par Polar V800 - ir pāris lietas, kuras man nekādi neizdodas ar šo sarunāt. Ja ir kāds lietotājs ar pieredzi šīs ierīces izmantošanā - labprāt uzklausītu kādu padomu.

Šobrīd aktuālākais - mēģinu sev pielāgot sporta profilus un training views. Datorā (polar flow) viss izdodas skaisti, bet nosinhronizēt uz pulksteni kaut kā nē - tur rādās tie paši nejēdzīgie ražotāja uzstādījumi. Vēl arī Running kā profils vispār pulkstenī neuzrādas (sākumā bija, tad pazuda), kaut ari flowā ir iestatits. Vārdsakot - zinātāji laipni aicināti pieteikties, ir par ko parunāt :)

Man viss strādā. Nekādus 'knifus' neesmu pamanījis. Varbūt pamēģini pieslēgt pie cita datora.

12/08/2015
14:00
Rich
Rich
Interesents
Members
Forum Posts: 16
Member Since:
25/05/2015
Offline

laaga said

Šobrīd aktuālākais - mēģinu sev pielāgot sporta profilus un training views.

Man Polar M400, bet softs ir tāds pats. Ko varu ieteikt:
1. Lieto kabeli ar datoru, nevis PolarFlow uz telefona
2. Upgrade V800 firmware

Man viss strādā bez problēmām. Atstāju sev Runing un Cycling profilus, pārejo izmetu pagaidām.

12/08/2015
14:34
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

Oki, paldies par atbalstu :) Jā, kaut kāda ķibele ar syncing acīmredzot, šārīta skrējiens arī neiet iekšā. Ļoti iespējams, ka problēma datorā, būs jāmēģina uzinstelēt uz kāda cita. Kaut gan arī caur mob nesanāk nosinhronizēt, kaut arī vajadzētu taču.

13/08/2015
10:13
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

Varbūt kādam noderēs - beidzot visu izdevās kārtīgi nosinhronizēt - gan skrējieni iekšā flowā, gan pareizie training fields pulkstenī. Nosinhronizēju caur telefonu. Iepriekš neizdevās - leca ārā sync failed paziņojumi. Tad 'atpāroju' pulksteni no telefona, pārstartēju un sapāroju atkal, un viss notikās.

13/08/2015
12:12
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

Vēl jautājums biedriem ar pieredzi aktīvā (Polar) lietošanā. Nepieciešams sagatavot plānu intervālu treniņam. Pieņemsim, ka mērīs ir 10x 500m ar pauzītēm 2 minūtes. Plānotājā varu salikt attiecīgus intervālus, katru manuāli vadot iekšā, kas nozīmē, ka kopā ar Warmup un Cooldown man jāuztaisa 22 posmu, kas ir diezgan laikietilpīgs un pinķerīgs process. It kā ir opcija katru posmu duplicēt x reizes, bet tad viņš to automātiski saliek vienu aiz otra un secība nav maināma. Piemēram - ieliekot lai Work intervāls 500m tiek kopēts 10x, man būs desmit 500m intervāli pēc kārtas un salikt tiem pa vidu Restus nav iespējas (parādās teksts - ja ir izmantota kopēšanas opcija, plāns ir slēgts posmu pārvietošanai).

Varbūt kāds var ieteikt kādu vienkāršāku veidu, kā šādus treniņus salikt? Manā treniņu grafikā dažādi intervālu treniņi mainās gana bieži, gan pēc garumiem, gan ilgumiem, gan atkārtojumiem, tā kā jautājums gana aktuāls.

Vēl - Garminam intervālu posmi automātiski fiksējās kā atsevišķi apļi. Un pirms katra nākamā posma aizgāja brīdinājuma signāli. Kā šo iestatīt Polaram?

Paldies!

13/08/2015
14:43
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Next phase start - authomaticaly. Ja ir pulkstenī skaņa ieslēgta, vajadzētu būt dzirdamam signālam. Ja skaņas nav, tad jāmēģina pareizajā brīdī uz pulksteni paskatīt.

Tev vajag uztaisīt 4 fāzes: warm-up, work, rest, cooldown un tad ar repeat phases saprast, kā jāsaķeksē, lai atkārtotu work+rest piecas reizes. Izskatās tas beigu beigās šitā: https://drive.google.com/file/d/0B_Op2Um2_THrUlF1eDlZMEp1Y1E/view?usp=sharing

Flow tas izskatās visnotaļ piņķerīgi, priecājos, ka neesmu pārgājusi uz to. Deskop aplikācija ir daudz lietojamāka.

13/08/2015
16:06
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

Paldies! Ieķeksējot abas vajadzīgās pavairojamās fāzes - viss chiki, vajadzēja jau pašam aizdomāties :)

Par brīdinājumiem - kaut kas pirmajā reizē laikam bija ne tā saprogrammēts, un nekas nepīkstēja. Tagad vajadzētu būt oki. Tas pats par apļiem - cerams, ka nu pāries automātiski. Tnx!

18/08/2015
16:53
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Vai vēl kādam ir problēmas ar Polar V800 uzlādi, kad, savienojot ar datora vadu, nevar dabūt normālu kontaktu?

Pameklējot internetā liekas, ka tā ir ļoti tipiska problēma, kuru iesaka risināt kontakta vietu regulāri tīrot ar zobu birsti. Tas man īsti nepalīdz, tāpēc izlīdzos ar stellatslēgu ar kuru saspiež kontakta dakšiņu :)

18/08/2015
17:05
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Stilīgi :D Garmins ar savām problēmām vienkārši nobāl stellatslēgas priekšā :D

18/08/2015
17:08
Ugis
Ugis
Rīga, Ziepniekkalns
Zinātājs
Members
Forum Posts: 174
Member Since:
27/03/2012
Offline

Tagad skaidrs, kamdēļ jaunajiem V800 modeļiem lādētāja kontaktiem priekšā gumijas vāciņš.

Skrienu lai skrietu, nevis, PAskrietu vai NOskrietu.
18/08/2015
20:35
Kods
Kods
Zemgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
11/02/2014
Offline

Man M400 un tā pati problēma ar kontaktiem. Besī. Viss pārējais baigi ok.

18/08/2015
21:45
ZeR
ZeR
Ozolnieki
Interesents
Members
Forum Posts: 16
Member Since:
17/04/2013
Offline

Man ar M400 arī tādi pati problēma, bet es ar viņu tieku galā.

19/08/2015
07:39
Dainis Mors
Dainis Mors
Zinātājs
Members
Forum Posts: 140
Member Since:
24/10/2010
Offline

Geo said

Vai vēl kādam ir problēmas ar Polar V800 uzlādi, kad, savienojot ar datora vadu, nevar dabūt normālu kontaktu?

Pameklējot internetā liekas, ka tā ir ļoti tipiska problēma, kuru iesaka risināt kontakta vietu regulāri tīrot ar zobu birsti. Tas man īsti nepalīdz, tāpēc izlīdzos ar stellatslēgu ar kuru saspiež kontakta dakšiņu :)

Pirmās reizes slēdzot pie vada, man bija tāda pat problēma. Tagad daru tā - vispirms pielieku pulkstenim dakšu un tikai tad slēdzu USB vadu pie datora. Viss strādā.

01/09/2015
18:46
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

Turpinu kost vaļā Polaru, bet ne viss padodas.

Atgriežos pie jautājuma par intervālu treniņiem, kurus saprogrammēju pa fāzēm (Warm-up, Work, Rest, Cool). Man ir nepieciešams, lai būtu redzams katras fāzes temps. Settingos var salikt ekrānu rādītājus, kādus vien vēlies, piem., automātiskā apļa tempu, manuālā apļa tempu. Bet, par cik iepriekš minētā fāze Polaram netiek uzskkatīta par apli, tad tās tempu tā arī nevaru uzlikt. Risinājums būtu pēc katras fāzes spiest apļa pogu? Pēc loģikas vajadzētu būt kādam gudrākam risinājumam, bet pagaidām nav ideju. Palīdzat, zinātāji!

02/09/2015
04:51
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Current pace nav?

02/09/2015
11:28
ario
ario
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 196
Member Since:
05/11/2012
Offline

View Quick Menu

Press and hold LIGHT. Settings is displayed. You can change certain settings without pausing the exercise recording. The contents of this menu vary according to exercise type. For further information, see Settings.

Prev. phase: View summary information of the previous phase or repetition (displayed when an exercise with phases is created in the software).

bet tā vispār pagaidām Polāram fāzes nesaglabājas atsevišķi. Pēcāk Flowā vari pašrocīgi piebīdīt marķierus un skatīties kā tev tur skrējās.

02/09/2015
15:08
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

in said

Current pace nav?

Tas radijums ir baigi neprecizais, leka augsa un leja. Nokontrolet tempu ar sito svaki

02/09/2015
15:13
laaga
Ikšķile
Zinātājs
Members
Forum Posts: 225
Member Since:
01/09/2009
Offline

ario said

View Quick Menu

Press and hold LIGHT. Settings is displayed. You can change certain settings without pausing the exercise recording. The contents of this menu vary according to exercise type. For further information, see Settings.

Prev. phase: View summary information of the previous phase or repetition (displayed when an exercise with phases is created in the software).

bet tā vispār pagaidām Polāram fāzes nesaglabājas atsevišķi. Pēcāk Flowā vari pašrocīgi piebīdīt marķierus un skatīties kā tev tur skrējās.

Nu ja, tas nav labas zinas. Ja ta ir taisniba, tad manuprat sviests, elementara lieta, kura nav aparata, kuru pozicione ka nopietnu treninu aparatu...

No permission to create posts