Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Berlīnes maratons 2016
26/10/2015
14:31
Ruuchons
Ruuchons
Latvija
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
25/11/2012
Offline

man ir vajadzīga palīdzība.vai ir šeit kāds vai kāda kuri domā startēt nākamgad maratonā? vienkārši es biju domājis pieteikties loterijai uz dalību maratonā,bet tur uzreiz no kredītkartes noņem nost dalības maksu 98 eur.tā tas varētu būt? vienkārši līdz galam es tā arī nesapratu tulkojot no angļu valodas.

26/10/2015
14:55
Lielkuilis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 269
Member Since:
21/06/2011
Offline

Ruuchons said

man ir vajadzīga palīdzība.vai ir šeit kāds vai kāda kuri domā startēt nākamgad maratonā? vienkārši es biju domājis pieteikties loterijai uz dalību maratonā,bet tur uzreiz no kredītkartes noņem nost dalības maksu 98 eur.tā tas varētu būt? vienkārši līdz galam es tā arī nesapratu tulkojot no angļu valodas.

Šis te ir neskaidrs:?
"You will be required to submit all of your relevant data during the registration phase, including your bank or credit card informations with permission to charge your account (ONLY upon being selected in the drawing to participate). Your personal registration is binding. If your name is drawn, the participant fee will be booked from your account. It will not be possible to transfer or cancel your race entry after registration and/or draw!"

Ja laimēsies loterijā, tad naudu uzreiz novilks un atcelt vairs nevarēsi.
Ja nelaimēsies izlozē, tad Tavi bankas kartes dati tiks izdzēsti (rakstīts 2 punktus zemāk.).

26/10/2015
15:32
Ruuchons
Ruuchons
Latvija
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
25/11/2012
Offline

to es Pēteri loti labi saprotu,bet kāpēc tad reģistrējoties viņi rakstīja,ka kredītkarte nav derīga? man uz kartes bija tikai 1 eur,bet karte ir vēl derīga 3 gadus.varbūt organizatori gribēja uzreiz rezervēt tos 98 eur no manas kartes? ja tas tā,tad mani tas neapmierina,jo tā nauda man ir tagad vajadzīga un nevis decembrī kad būs lotereja.tagad tu mani saprati?

26/10/2015
16:17
Lielkuilis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 269
Member Since:
21/06/2011
Offline

Ruuchons said

to es Pēteri loti labi saprotu,bet kāpēc tad reģistrējoties viņi rakstīja,ka kredītkarte nav derīga? man uz kartes bija tikai 1 eur,bet karte ir vēl derīga 3 gadus.varbūt organizatori gribēja uzreiz rezervēt tos 98 eur no manas kartes? ja tas tā,tad mani tas neapmierina,jo tā nauda man ir tagad vajadzīga un nevis decembrī kad būs lotereja.tagad tu mani saprati?

Mans minējums būtu, ka viņi pārliecināsies, ka vispār var norezervēt un tad atbrīvos, bet varbūt arī turēs rezervētu.
Te derētu komentārs no kāda, kas tajā jomā darbojas - kaut ko rezervē...

26/10/2015
16:21
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Autonomas tā mēdz darīt. Rezervēt drošības maksu.

26/10/2015
16:35
trololo
trololo
Es un mani troļļi
Zinātājs
Members
Forum Posts: 252
Member Since:
16/05/2014
Offline

Ruuchons said

to es Pēteri loti labi saprotu,bet kāpēc tad reģistrējoties viņi rakstīja,ka kredītkarte nav derīga? man uz kartes bija tikai 1 eur,bet karte ir vēl derīga 3 gadus.varbūt organizatori gribēja uzreiz rezervēt tos 98 eur no manas kartes? ja tas tā,tad mani tas neapmierina,jo tā nauda man ir tagad vajadzīga un nevis decembrī kad būs lotereja.tagad tu mani saprati?

Visticamāk, ka viņi to summu rezervē, lai izvairītos no gadījumiem, ja kādu izlozē un tad netiek samaksāts. Tad, atkal parādās tukšas vietas utt

Profesionāli troļļa pakalpojumi
27/10/2015
11:47
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

Summa tika rezervēta uz pāris stundām un tad atdota atpakaļ. Uz to brīdi uz kartes jābūt nepieciešamajai summai, kas man bija apmēram 107 EUR.

27/10/2015
17:38
stjopachio
stjopachio
Zinātājs
Members
Forum Posts: 116
Member Since:
01/08/2011
Offline

Reku info no reģistrācijas lapas, kas ir izcelta sarkaniem burtiem un pirms kuras ir jāpieliek ķekis, veicot reģistrāciju:

By using a credit card for the registration and in order to make sure your credit card is valid for a payment Germany, there will be a reservation for the amount at your credit card account that lasts a few hours. Only upon binding registration, the participant fee will be charged from your credit card.

28/10/2015
22:54
Rich
Rich
Interesents
Members
Forum Posts: 16
Member Since:
25/05/2015
Offline

Piereģistrejos pirms pāris dienām. No kartes neko nenoņēma. Gaidu decembri un rezultātus.

09/12/2015
23:23
Rich
Rich
Interesents
Members
Forum Posts: 16
Member Since:
25/05/2015
Offline

Leider wurden Sie nicht für einen Startplatz zum 43. BMW BERLIN-MARATHON 2016 gezogen. :(

Tatad skrieshu: http://pzumaratonwarszawski.com/