Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Jautājumi par Skrien Latvija 2016
15/10/2015
23:19
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Katru gadu kļūst arvien grūtāk izlemt par Skrien Latvija abonementa iegādi, jo decembrī par jauno sezonu vēl īsti nekas nav zināms un parādās arvien vairāk alternatīvu skrējienu. Gada beigas vairs nav tālu tāpēc, lai būtu vieglāk izlemt par abonementu (ja tāds vispār būs), piedāvāju šeit rakstīt visus būtiskākos jautājumus Skrien Latvija organizatoriem par jauno sezonu, uz kuriem tad tuvāk gada beigām aicinātu viņus sniegt atbildes. Man aktuālie jautājumi:
- kādas plānotas distances, dalības maksas un to izmaiņas atkarībā no pieteikšanās laika?
- kuros posmos būs atsevišķi starta laiki 5/10km un pusmarartonam?

16/10/2015
07:00
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Mani interesē, vai nākošgad Ventspilī būs maratons.

16/10/2015
08:36
Krice
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 76
Member Since:
12/01/2015
Offline

Mani interesē vismaz aptuvenie posmu datumi, jo nepieciešams izplānot vienas organizācijas sporta pasākumu plānu nākamajam gadam.

16/10/2015
09:14
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Geo said
- kādas plānotas distances, dalības maksas un to izmaiņas atkarībā no pieteikšanās laika?

Dalības maksas noteikti nebūs mazākas. Tā kā dalībnieku skaits visos posmos šogad palielinājās, tad varbūt uzliksim lielākas dalības maksa, lai vairāk nopelnītu.

Geo said
- kuros posmos būs atsevišķi starta laiki 5/10km un pusmarartonam?

Tā kā atsevišķi starta laiki ir papildus izmaksas, tad laidīsim visos posmos visus vienā čupā, lai vairāk nopelnītu. Mums galvenais ir vairāk nopelnīt nevis skrējēju ērtības.

16/10/2015
09:23
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Jā taisīt atsevišķus startus tad vajag apbalvot uzreiz pēc TOP6 finiša, kā tas ir NRM. Nevis kā tagad Valmierā, kamēr pēdējais nefinišēs - neapbalvosim. Cilvēki 5 stundas gaida apbalvošanu.

16/10/2015
10:58
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Nevajag nevienu apbalvot! Skrējēji varēs uzreiz pēc finiša braukt mājās un orgiem nauda ietaupīsies.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
16/10/2015
11:09
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

ansiso said

Geo said
- kādas plānotas distances, dalības maksas un to izmaiņas atkarībā no pieteikšanās laika?

Dalības maksas noteikti nebūs mazākas. Tā kā dalībnieku skaits visos posmos šogad palielinājās, tad varbūt uzliksim lielākas dalības maksa, lai vairāk nopelnītu.

Geo said
- kuros posmos būs atsevišķi starta laiki 5/10km un pusmarartonam?

Tā kā atsevišķi starta laiki ir papildus izmaksas, tad laidīsim visos posmos visus vienā čupā, lai vairāk nopelnītu. Mums galvenais ir vairāk nopelnīt nevis skrējēju ērtības.

Varbūt pirms skaļi kliedzam "BIZNESS" noskaidrojam, kad veido izmaksas! Tās plastamas būdas (WC) tur arī nestāv par skaistām acīm (summas nav mazas viņua tvešanai, uzpildīšanai, īrei un pēc tam savākšanai), medaļas arī kaut ko maksā, tiesneši, laika kontrole, policija, mediķi utt. Viendien braucot ar orgu un sacensībām dzirdēju, kas cik aptuveni maksā un sapratu, ka tur izmaksas salasās un orgi var pat ieiet mīnusos.

16/10/2015
11:10
bebrs
Interesents
Members
Forum Posts: 32
Member Since:
16/10/2015
Offline

Inga_K said

Mani interesē, vai nākošgad Ventspilī būs maratons.

šis būtu atsevišķas diskusijas vērts jautājums, jo, manuprāt, grūti atrast plusus tam, lai tas tur notiktu(vēl piedevām jūnija vidū), mēģināšu argumentēt:
1. tikai mēnesi pēc LRM(nav daudz cilvēku, kuri skrietu 2 maratonus mēneša laikā, kau šeit kāds bariņš tādu "trako" noteikti atrastos :) )
2. iespējamais karstais laiks un trases segums - bruģis, kas domājams pēc 42km atstāl lielu iespaidu uz balsta aparātu
3. potenciāli mazais dalībnieku skaits(ja vien nemērķē uz apbalvotajām vietām), tomēr jautrāk ir skriet kompānijā(vismaz, lai kāds ir redzeslokā), tomēr vēl ir kur augt un attīstīties VPPP(dalībnieku piesaiste, sakarīgāka trase)

16/10/2015
13:17
Jōņs
Jōņs
Līvāni
Zinātājs
Members
Forum Posts: 115
Member Since:
28/09/2011
Offline

bebrs said

Inga_K said

Mani interesē, vai nākošgad Ventspilī būs maratons.

šis būtu atsevišķas diskusijas vērts jautājums, jo, manuprāt, grūti atrast plusus tam, lai tas tur notiktu(vēl piedevām jūnija vidū), mēģināšu argumentēt:
1. tikai mēnesi pēc LRM(nav daudz cilvēku, kuri skrietu 2 maratonus mēneša laikā, kau šeit kāds bariņš tādu "trako" noteikti atrastos :) )
2. iespējamais karstais laiks un trases segums - bruģis, kas domājams pēc 42km atstāl lielu iespaidu uz balsta aparātu
3. potenciāli mazais dalībnieku skaits(ja vien nemērķē uz apbalvotajām vietām), tomēr jautrāk ir skriet kompānijā(vismaz, lai kāds ir redzeslokā), tomēr vēl ir kur augt un attīstīties VPPP(dalībnieku piesaiste, sakarīgāka trase)

Ir tomēr cilvēki, kuriem divu briļļaiņu komercpasākums maijā vidū , Rīgā, ir absolūti vienaldzīgs, bet sirds ļoti kāro skriet maratonu Ventspilī.

16/10/2015
15:35
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Spriežot pēc attiecības 4 jautājumi 9 komentāros daudz aktuālāka būtu sadaļa "Ieteikumi Skrien Latvija 2016", bet laikam tādu nav jēgas taisīt, jo ietiekumi būtu pilnīgi pretēji :)

16/10/2015
15:58
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Man ir ļoti ļoti ļoti interesanti, cik cilvēku skrietu maratonu Ventspilī

16/10/2015
16:17
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Ventspilnieki jau paši kuro gadu grib rīkot un arī sola maratonu, pat preses konferencē izziņo, bet beigās tomēr pietrūkst galvenā paraksta. Es domāju, VISMAZ 100 dalībnieki maratonam V-pilī būtu.

Bet mans jautājums: Vai komandu sadalījums, kāds tas bija 2015.gadā, attaisnoja uz to liktās cerības un vai tas paliks tāds pat arī nākamajā sezonā?

Izskatās, ka jautājumus varam uzdot pa tiešo ansiso, jo viņš, spriežot pēc izteikšanās formas, ir organizatoru sastāvā.

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
16/10/2015
16:39
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline

Leonora said
Izskatās, ka jautājumus varam uzdot pa tiešo ansiso, jo viņš, spriežot pēc izteikšanās formas, ir organizatoru sastāvā.

Spriežot pēc izteikšanās formas, ansiso drīzāk ironizē :)

16/10/2015
18:52
DS93
DS93
Mārupe
Zinātājs
Members
Forum Posts: 103
Member Since:
29/04/2013
Offline

Leonora said

Ventspilnieki jau paši kuro gadu grib rīkot un arī sola maratonu, pat preses konferencē izziņo, bet beigās tomēr pietrūkst galvenā paraksta. Es domāju, VISMAZ 100 dalībnieki maratonam V-pilī būtu.

Bet mans jautājums: Vai komandu sadalījums, kāds tas bija 2015.gadā, attaisnoja uz to liktās cerības un vai tas paliks tāds pat arī nākamajā sezonā?

Izskatās, ka jautājumus varam uzdot pa tiešo ansiso, jo viņš, spriežot pēc izteikšanās formas, ir organizatoru sastāvā.

.. Cerības tiešam neattaisnojas.. un nākamgad visdrīzāk komandu cīņā būs iesaistīti arī 10km un 5km ... tā man teica viens SPORTLAND džeks..

17/10/2015
13:50
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Jōņs said
Ir tomēr cilvēki, kuriem divu briļļaiņu komercpasākums maijā vidū , Rīgā, ir absolūti vienaldzīgs, bet sirds ļoti kāro skriet maratonu Ventspilī.

Ir arī cilvēki, kuri labprāt skrietu maratonu gan pie briļļaiņiem, gan pie ... (hūtaiņa?) :D

Jāpiebilst, komercpasākumā maratona distance ir dabūjama par 27 EUR, līdz šī gada beigām. Neteiktu, ka briesmīgi dārgi.

bebrs said
1. tikai mēnesi pēc LRM(nav daudz cilvēku, kuri skrietu 2 maratonus mēneša laikā, kau šeit kāds bariņš tādu "trako" noteikti atrastos :) )
2. iespējamais karstais laiks un trases segums - bruģis, kas domājams pēc 42km atstāl lielu iespaidu uz balsta aparātu

Divi maratoni mēneša laikā nav nekas briesmīgs. Ja netiek plānoti rezultāti abos krietni zem 3 h... Ja tie nav 1. un 2. maratons mūžā... ;)
Jūnijs arī nav tas, ar ko "trakos" varētu nobaidīt. Var jau gadīties silts, bet biežāk pirmais karstums jau ir pāri, otrais vēl nav pienācis tajā laikā (pirms Jāņiem). Neatceros arī, ka Ventspils pusītēs daudzi žēlotos par svelmi?

Te gan viena cita lieta. Ja 50/100 km LČ Višķos paliks tāpat Līgo dienā 23.06., tad dažas dienas pirms tam (18. vai 19.06.?) Ventspilī maratonu skriet nebūs pārāk prātīgi. Atliek vien cerēt uz to, ka Višķos skrējēju tomēr būs krietni mazāk nekā potenciālo maratonistu Ventspilī ;)

17/10/2015
16:44
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Nu, mans pirmais maija sākumā neizdevās ka cerēts, jo nebiju ņēmusi vērā, ka tveicē pirms negaisa, ar vairāku dienu gaisa temperatūru 30 grādi pēc celsija, mans organisms nav īsti funkcionāls. Un tad nu spontāni pēdējā dienā pirms maksimālās cenas pieteicos uz otro. Kas bija maija otrā pusē, nedaudz zemākā temperatūrā. Toties tad nebiju ņēmusi vērā hormonālās svārstības, kas arī stipri vien ietekmēja organisma funkcionalitāti.

Bet pieveikt var, arī ja tie ir pirmie, tikai jābūt gatavam sadzīvot ar sekām.

17/10/2015
17:57
Johny
Johny
Ogresgals
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
01/04/2012
Offline

Mani pa lielam viss apmierina. Absolūti nevaru piekrist, un nekad arī nepiekritīšu jebkādiem vaidiem par mēginājumiem nopelnīt. Labs bizness ir gods, nevis negods. Nepatīk, protestē sēžot mājās. Jo runāt forumos ir viena lieta, bet to jau var darīt uz vietas mačos, vai labāk pat pa tiešo no pjedestāla. Viena lieta kas nedaudz nepatika šogad ir numuru krāsu izvēle. Dažos posmos īsti nevarēja īsti atšķirt kas ko skrien. Sevišķi Valmierā. Skatītāji bija totālā neziņā, tas ir pusmaratonists, vai maratonists. Mans ieteikums būtu katram posmam, katrai distancei ļoti konkretas krāsas, kas nemainās pa posmiem. Piemēram 5km sarkans, 10km zaļš u.t.t. Un tad pēc gadiem 2 jau visiem būtu skaidrs kas ko skrien. Un otra lieta, varbūt ir vērts padomāt par numuru pieķiršanu pēc pagājušā gada reitinga. Tas atvieglotu saprašanu skatītājiem, un kaut kādā vērā motivētu arī pašus dalībniekus. Par burzmu startā, nu tā laikam ir LAT firmas zīme, un tur zāles būs grūti atrast. Pat sāk jau patikt:) Paldies orgiem, tiekamies Skrien Latvija 2016!

17/10/2015
20:37
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Tā tik turēt un turpināt dot iespēju skrējējiem baudīt mačus un foršu kompāniju. Vienīgi gribētos pēc iespējas ātrāk redzēt "spēles noteikumu"- Nolikumu, lai saprastu, kam gatavoties.

18/10/2015
09:06
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Mani arī tracina tas, ka jaunās SL sezonas nolikums tiek publicēts pēc pavasara preses konferences. Normāli būtu to publicēt decembrī, kad jāpērk abonementi.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
18/10/2015
23:29
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

dot said

Mani arī tracina tas, ka jaunās SL sezonas nolikums tiek publicēts pēc pavasara preses konferences. Normāli būtu to publicēt decembrī, kad jāpērk abonementi.

Tieši tā.
Vai nu abonementi jātirgo vēlāk, vai nolikumu jādod tautai agrāk. Varbūt ir iespējams kāds vidusceļš? Publicēt 1. februārī un abonementus pārdot līdz 29. februārim?

No permission to create posts