Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Kuldīgas pusmaratons 2009
06/08/2009
22:22
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Sveiki visapkārt ... gara tēma gan izveidojusies! Tik nav laika īsti izlasīt :)

Sorry par lielo nokavēšanos, bet vai kādam nebūs vēl kāda brīva vieta uz klāja līdz Kuldīgai, varbūt tev Aivar (think) VNK baigi negribās kratīties ar autobusu, tie kas braukuši tādu gaisa gabalu busā uz sacensībām - sapratīs! (sick)

06/08/2009
23:10
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Šobrīd man vēl neviens nav atteicies - ar mani kopā mēs esam pieci. Es ar savu junioru un Aivaru703 brauksim noteikti, bet tie divi pārējie joprojām ir zem jautājuma zīmes. Ceru, ka jau rītvakar viss būs skaidrs...

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
07/08/2009
09:20
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Frax1s, es Tevi varētu 10:15 rīt Salaspilī paņemt. Kurā vietā Tu būsi?

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
07/08/2009
20:05
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Mmm, Lieliski! Liels paldies tev Aivar :))

Principā vienalga, kur teiksi tur būšu ;) Nav jau nekāds rīta agrums, lai skrietu pa galvu pa kaklu :D

07/08/2009
20:39
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Tad, Frax1s, es Tevi 10:15 rīt gaidīšu autobusa pieturas stāvlaukumā pretim k/n Enerģētiķis...

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
07/08/2009
20:53
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Sarunāts Aivar! :))

Novēlu visiem kārtīgi paēst vakariņas, izgulēties cik labi vien iespējams un rītu noskriet ātrāk nekā plānots un cerēts ... Lai viss Izdodās!

07/08/2009
21:04
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Tikai nepārēsties! :)))

Вперед и с песней!
08/08/2009
09:57
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Lai visiem šodien jauka diena un labs noskaņojums! Šodien ir mūsu svētki un lai tie izdodas!

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
08/08/2009
10:02
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

lai visiem izdodas! :) Gaidiet mani dienas saulainajā pusē! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
08/08/2009
20:22
Guest
Guests

Es šo skrējienu par veiksmīgu pilnīgi noteikti nevaru saukt. Paša kļūdu un karstuma dēļ iznāca viens no maniem visu laiku sliktākajiem skrējieniem.

08/08/2009
20:36
Guest
Guests

Komentētājs gan zinošs. Tā vien liekas, ka iepriekš pameklējis šādu tādu informaciju par dalībniekiem, jo kā gan citādi viņš varētu zināt, ka Juris = Mošķis, kā arī to, ka es ar brāli piedalos sacensībās "Baložu Bizons".

08/08/2009
20:53
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Noskrēju - noskrēju pat labāk par Rīgas maratonu - izbaudīju skrējienu, lai arī savas problēmas bija, bet ne tik ļoti, lai nevarētu paskriet :) Karstums savas korekcijas ieviesa - lielais paldies laistītājiem - bez tiem būtu grūti :) Mazliet nepatika tilta šķērsošana - bruģis izsita ārā no ritma un bija jāpieskata kājas, lai nenožautos uz deguna :)

Pēc maratona pamazām atgriežos rāmjos, tāpēc bija nepieciešams tieši šāds skrējiens - paldies organizatoriem par pūlēm un lieliskām sacensībām! :)

Komentētājs aptuveni kā Kreipāns, kas sacensībām bija mājas darbu labi sagatavojis -   sameklējis info par skrējējiem internetā :) Tāpēc ar nav nekāds brīnums.  Ar viņu jau sen esmu pazīstams :) Kādreiz vienā jomā strādājām :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
08/08/2009
21:15
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Es arī neesmu apmierināts ar rezultātu kaut gan pasākums kopumā bija jauks.

Līdzīgi kā Juris, arī es nebiju ņēmis vērā karstumu un izvēlējos nepareizu skriešanas ātrumu. Precīzāk - es nebiju pietiekami novērtējis karstumu, jo savu ātrumu es biju koriģējis, taču stipri vien par maz. Tās bija sekas nepietiekamajai pieredzei, jo šādos laika apstākļos kopš pagājušā gada Kuldīgas pusmaratona es nebiju skrējis. Arī visus treniņus es cenšos pabeigt no paša rīta - kamēr vēl ir vēsāks un šodien karstums mani pārsteidza vairāk nekā es biju gaidījis... Otrā apļa beigās es jau sāku domāt tikai par to, lai tiktu līdz finišam...

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
08/08/2009
21:43
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Aivar un Juri, ko Jūs tur gaužaties- kas mūs nenogalina- tas stiprina:) Man gan turpinās stabila nostāja pret pusmaratoniem. Laikam organisms mani sargā pēc pārforsēšanas, jo jūt, ka neesmu gatavs vēl pusmaratona ātrumam:) Būs vien jākoncentrējas uz maratoniem pagaidām:)

08/08/2009
21:50
edGars
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 587
Member Since:
18/05/2009
Offline

pietrūka mazliet man līdz savam izdomātajam mērķim 1h30. Varētu jau teikt, ka slinkums dara savu, neskrietie garie 18 vai vairāk km garie treniņi, bet ir labi kā ir. Šis jau man tikai starpmērķis, lai gan gada sacensības, bet tikai starpmērķis. Ir labi, ka ir tāli mērķi :) Bet cik pamatots ir 1h20 nākamgad to jau ar nezinu, tas jau ar tikai tā - izdomāts, izzīsts no pirksta.

 3 apļus noskrēju vienā labā tempā, bet ceturtajam nepietika spēka. Un tomēr kas interesants pirms finiša notika :) Vienu gan palaidu vairāk kā km pirms finiša, bet ar otru sanāca tāda kā nīkuļu (es paškritiski par sevi) cīņa, jo kaujiniecisks gars man vairs nebija, bija vien domas par finišu. Taču, spēju saņemties un nepalaist zilmaikaino Nordea pārstāvi, finiša spurts bija labs, bet zaļmaikainais sarkangalvis gan aizskrēja un nenoķēru.

Organizācija laba, patiešām. Patika gan T-krekliņš, gan tas, ka bija pieejamas dušas. Patika arī dzirdīšana un laistīšana. Visjaukākais jau ir tas, kas notiek brīvprātīgi - laistīšana ar dārza šļūtenēm! (tas taču bija brīvprātīgi? :) ) Pirms trešā apļa taisni vai dieviņu palūdzu, lai tik viņas nebūtu apgurušas un beigušas laistīt.

Ja tagad vakarā, atstāstot piedzīvojumus mammai izteicu pārdrošu prognozi, ka nākamgad Kuldīgā būs vairāk dalībnieku kā Rīgā. Iespējams, tā ir tik pat pārdroša kā 1h20.

Ja esmu ieciklējies, lūdzu, pasakiet :)

vislabāk rezultātu uzlabo treniņi
08/08/2009
21:57
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Jā, sm72, viss ir ralatīvs un mums, protams, šis pasākums, salīdzinājumā ar Tevi, bija nesalīdzināmi veiksmīgāks.

Taču Tev vienu reizi par visām vajadzētu izārstēt traumas līdz galam un tikai tad palēnām atsākt skriet, nevis kā Tu - apārstē un mauc uz pilnu klapi... Tu ļoti riskē, ka traumas Tev nekad nebeigsies vai vēl sliktāk - vienreiz nāksies par skriešanu aizmirst vispār...

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
08/08/2009
22:01
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Aivar, lai cīnītos ar traumu, tā ir jāizpēta:) Kur vēl labāk to izpētīt kā tādā tusiņā:)

08/08/2009
22:02
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

vispār es apbrīnoju tos, kuri šādā karstumā skrien garus gabalus. nudien apbrīnoju :D:D:D

bet tā pēc pirmā apļā skrēju no viena ūdens punkta līdz nākamajam ūdens punktam, lai varētu tā kārtīgi paliastīties (un vēl brīnos kapēc botas pilnas ar ūdeni). pirmais aplis aizgāja kopā ar visiem. otrajā pārdomāju dzīvi par distances beigšanu. trešais jau skrējās labāk. ceturtais varu teikt, ka norāpoju. karstums bija nedaudz neciešams. pēdējos km kājas vilku pa zemi.

kā arī kārtējo reizi pārliecinājos, ka neciešu apļus. lai vai cik gari viņi būtu.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
08/08/2009
22:03
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Tevi, edGars, un Kofeīnu - jūs abus ilgi un dikti rādīja LNT sporta ziņās. Jūs abi blakus braši cilpojāt pa tiltu un Tu vēl paspēji ne tikai mums, TV skatītājiem sveicienus pamāt, bet arī ko man nesaprotamu mikrofonā pateikt. Vēl garām kamerai paskrējis atskatījies...:) Vai tas TV operators ir liepājnieks?:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
08/08/2009
22:07
edGars
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 587
Member Since:
18/05/2009
Offline
100

Aivars: nepazīstu operatoru :) turp skrienot operātoram teicu, ka " vēl tikai divi aplīši palikuši", to neparādija. Atpakaļ skrienot teicu, ka viņš ir haļavčiks, skrien tikai pa tiltu :).

vislabāk rezultātu uzlabo treniņi
No permission to create posts