Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Kuldīgas pusmaratons 2009
08/08/2009
22:19
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline
101

:) man ar shitaas sacensiibas nebija no veiksmiigaakajaam...bija plaaninjsh kkur zem 1:25 noskriet nu nekaa nesanaaca un kaa veel nesanaaca...nezinu kaapeec varbuut karstuma,varbuut saakumaa bishku pa aatru saaku,jo pirmos triis km nolidoju riktiigu un peec tam :D visss varbuut arii peec taa 6stundu skreejiena nebiju kaartiigi atpuuties,lai gan uztaisiiju normaalus treninjus pag.ned.un sho nedeelj atpuutos 5dienas!!! nekad tik daudz neatpuushos,bet varbuut tas bija iemesles nevajadzeeja atpuusties...nu laiku preciizi nezinu bet kkur 1:40 un pakaasiens Teetim par apm 2min :D :D :D nu tas gan nav labi...nezinu,kad apskreeju pirmo sapratu,ka nu buus suudi,nee to jau es sapratu peec 3km otru apli novilkos tieshaam leenaam,gribeeju jau staaties aaraa (izstaajos-apstaajos kkur uz 3min),bet mans braaliits un draudzene neljaava teica....SKRIEN kaapeec esi te un taa arii treninju rezhiimaa noskreeju atlikoshsos divus apljus :) nu laiks ir kaa ir,bet tomeer finisheeju :) Apsveicu visus, kuri shodien iztureeja un noskreeja...uhhh kaads karstuminjh

08/08/2009
22:39
justmaris
justmaris
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
05/05/2009
Offline
102

biju sagatavojies beidzot izskriet no savām 2h, bet pats pārcentos ar startu un pirmo apli un rezultātā sačakarēju elpošanu un karstums mani piebeidza, rezultātā pēdējie četri apļi bija tāda ''plaušu dzenāšana'' pa karstajām ielām ! Bet skrējiens bija labs un ar organizāciju ar viss bija OK, parcik kādreiz kuldīgā dzīvoju daudzus tur pazinu un bieži gadijās tā ka pazīstami mani uzmundrināja.Kopumā šī bija laba pieredze no kuras varēs labi mācīties citiem skrējieniem.

Visspilgāk manā atmiņā paliks kalna iela, kas 4 aplī šķita ļoti augsta. :D

Arī pievienojos sveicējiem, jo šādu svelmi izturēt jau pats par sevi ir sasniegums un tas ka mums katram bija mērķis jau padara mūs par uzvarētājiem !

Tiekamies Valmierā.....

08/08/2009
22:55
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline
103

To, ka nebūs kā parasti, es sajutu jau pirms starta - ilgi bija jāstāv saulē un jāgaida šāviens. Jutu, ka pakausis pat stāvot uz vietas bija pārkarsis. Sākumu - no kalna lejā, izdevās paņemt labi, pat pārāk labi, taču sm72 bija man priekšā, turklāt upes otrā krastā attālinājās vēl vairāk. Bet vēl neparastāk bija tas, ka abi liepājnieki, šī vakara LNT sporta ziņu zvaigznes, edGars un Kofeīns, man no azmugures uzradās jau pēc atpakaļceļa pagrieziena uz tiltu - tas ir, pēc kādiem divarpus kilometriem.

Par pārējo jau it kā pastāstīju. Šovakar ņemties ar fotogrāfijām man ir slinkums, bet rītvakar gan mēģināšu to darīt.

Foršākie šodienas brīži bija pusmaratona finišš un pelde Abavā. Iztaujājot vietējos par labāko peldvietu Kuldīgā un tās tuvākajā apkārtnē, mēs izvēlējāmies opciju par peldi Abavā pie tilta Rendā - precīzāk, pie bijušās estrādes, jeb tā, kas no tās ir palicis pāri. Lieki piebilst, ka tas bija ļoooooti, ļoooooti atsvaidzinoši un patīkami.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
08/08/2009
23:15
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
104

Man, kā vairumam no klubiņa, arī neizdevās izpildīt savu sapņu normatīvu - noskriet zem 5min/km. Bet kas par traku srējiena sākumu bija. Tā kā startā biju pirmajās rindās, tad jau pirmajā kilometrā man aizskrēja garām nu ļoti daudzi. Pats dīvainākais ka tas turpinājas arī no1. līdz otram kilometram. Bet es skrēju ar ātrumu 4:25 min/km. Palēnām nometu tempu un pirmo pilno apli pabeidzu ar 24:48. Tas arī mani nokāva, jo bija paredzēts katru pilno apli noskriet vidēji 27 minūtēs. Otrajā aplī sākot no tiltapirmā elpa bija beigusies, bet otrā kaut kā negribēja parādīties - sāku pārdomāt izstāšanās variantus, vispār dzīvi, atcerējos ka pirmais sportists (karavīrs, kas no Maratonas atnesa prieka ziņu par uzvaru) turpat arī nobeidzās. Otrā apļa beigās kuru noskrēju 28 minūtēs secināju ka vēl joprojām iekļaujos grafikā zem 5min/km un nolēmu varonīgi cīnīties līdz galam jo apzinājos ka par pusdistances veikšanu man medaļu nedos, pdaļu dalības naudas arī, varbūt vēl smuko kreklu atņems. Arī komentētājs katrā aplī mani paķircināja - teica kaut ko par amizanto skējēju kas lasās no abiem galiem (man bija Nr.101) un katrā aplī nosauca manu vārdu uzvārdu. Un tad jau vien jāskrien, lai tauta dzird kādi vīri skrien. Protams katrs aplis gāja arvien grūtāk. Bet savu mazo mērķi ko sev uzstādīju pēc pirmā apļa - noskriet zem 1:50 - izpildīju (man pat liekas ka 3-9 sekundes palika pāri).

Paldies Aivarm, kas mani ne tikai aizgādāja uz startu, bet pat atgādāja atpakaļ līdz pašām mājām.

P.S. bija arī amizantas situācijas - kad tālajā galā skriedams sievietēm kas laistīja ūdeni prasīju lai uzlej uz galvas, pat skrienot garām noliecu galvu un pievēru acis, dabūju riktīgi pusspani ūdens .... un visu bikšu rajonā.

08/08/2009
23:40
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline
105

"Tikai nepārēsties! :)))" Vards vietā Kampar ... man drusku nelāgi sanāca ar to ēšanu :D sīkāk šoreiz nestāstīšu, bet ko tur padarīsi - mūžu dzīvo mūžu mācies! ;) Šis bija mans nu jau trešais pusmaratons un katrā no tiem esmu guvis savu lielu mācību, kas tieši attiecās uz garākiem gabaliem.

Cenšos vairs neiekāpt vienā un taj pašā "sūdā" (piedodiet es tā negribēju teikt) :D

Šoreiz pameiģināju skriet ar nedaudz savādāku taktiku - Vispar tiri interesanti un nierasti - teikšu neslikta, kaut gan noskrēju biku sliktāk nekākā Mežaparkā. Nez vai taktikas dēļ! Grūti teikt, jo Mežaprakā bija drausmīgāks laiks, bet Kuldīgā atkal nejaukāks relijefs, pie tam Kuldīgā skrienot jutos daudz nelāgāk. Hmm (think)

Par vienu esmu ļoti priecīgs ... Skrienot pirmos divus apļus man bija ideāls solis, pec tam gan noguruma iespaidā drusku nekustējās kā gribētos. Jāpiestrādā pie sava soļa! :))

Katrā ziņā varu sevi tikai paslavēt par labo skrējienu =] Un jā pasākums bija godam uzrīkots ... Visu cieņu rīkotājiem, var redzēt, ka bija centušies ;)

Mošķi man prieks par tevi, ka tev tik labi skrējās .. Super! tā tik turpināt :))

Kā arī priecājos par tevi Aivar, ka tiki un tas tomēr ir galvenais ;)

Piebalsojos sm72 teicienam par stiprināšanu ;) Bet vai labākā traumu izpētes vieta ir sacensības par to dikti šaubos ... ir tač lētāki varianti :D

Tieši tā :) Pus maratoni nekur nepazūdīs edGar, gan vēl paspēsi 101 reizi ieskriet zem 1:30 h un pat vēl ātrāk :)) Man patika tavs rezumē ;)

laumiic, tad jau tev arī sevi jāapbrīno :D tu tač arī pievarēji četrus saulainus apļus :) Bet nu malacis, ka cīnijies un izturēji! :))

archa777 Es pilnīgi sabijos par teviem plāniem :D :D "jo pirmos triis km nolidoju riktiigu un peec tam :D visss" < Manuprāt tā arī bija tava vislielākā kļūda :/ "pakaasiens Teetim par apm 2min" < Varu iedomāties, tas ir liels trieciens :D :D Man prieks, ka tomēr izlēmi paveikt distanci :)

Dažiem derētu atcerēties vecu labo teicienu "Lenāk skiesi tālāk tiksi" :D protams, tas attiecas uz noteiktiem trases posmiem (pray) :)

Zelta vārdi justmari "un tas ka mums katram bija mērķis jau padara mūs par uzvarētājiem !" < Atļaušos bez tavas atļaujas pievienot šo teicienu savam .txt atziņu failam =D

Aivar, par cepuri arī vajag padomāt, ja es skrietu bez cepures Kūldīgā ... es būtu out of the game x[

He he, labs raksts Aivars703 ;) Man "otra elpa" parādijās beidzamajā aplī. Jāatzīst arī man uz pavisam īsu brīdi parādijās apcerīga doma "kāpēc es skrienu? un vēlme noiet maliņā" uzreiz izmetu to no galvas - tādām negatīvām domām nedrīkst ļauties (nope)

Piedodiet centos uzrakstīt cik īsi vien iespējams - īsti nesanāca :)

09/08/2009
10:52
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
106

ir izlikti visi rezultāti excel formātā Kuldīgas pusmaratona lapā: http://www.kuldigas-pusmaratons.lv/faili/File/Pusmaratons2009/Kuldigas_pusmarat2009_rezultati.xls - kluba biedru rezultātus izlikšu nedaudz vēlāk

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
09/08/2009
11:06
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline
107

Es gan vēl esmu sevis meklējumos :D

09/08/2009
11:14
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
108

Frax1s said:

Es gan vēl esmu sevis meklējumos :D


Tev nav ieskaitīts pēdējais aplis

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
09/08/2009
12:56
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline
109

Jā es tikko to pamanīju :D :D Aizsūtīju vēstuli, kas par štellēm notiek :/

Damm ... Kā man nepatīk kasīties par viņu tehnikas kļūdām, pie tam nav jau pirmā reize, kad sacensībās tā gadās. Man jau sāk likties, ka iesprintojot finišā čipu nenofiksē dēļ mana soļa.

09/08/2009
12:59
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
110

uzraksti, ar ko kopā esi finišējis un aptuveni cikos

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
09/08/2009
18:07
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Pusmaratons (21,0975 km)

VSK Noskrien manis atrastie rezultāti:

Dāmas:

43 Laumiic         S    2:11:49
50 Inga              S    2:26:02

11 Dina              S30 2:03:03
16 marciks         S30 2:08:43
14 vargans         S30 2:07:02

Kungi:

28* Ritvars          V    1:23:29
43 edGars            V    1:31:20
47 Jevgēnijs         V    1:31:46
75 JURIS              V    1:36:52
127 archa777       V    1:39:07
163 Signis            V    1:57:14
193 justmaris       V    2:06:53

  6 Kampars         V35 1:18:54
17 kofeīns            V35 1:30:02
62 Aivars703        V35 1:49:56
67 Mošķis             V35 1:52:21
80 teicamnieks      V35 1:58:46

24 Aivars              V45 1:43:33

9 pikols                 V55 1:51:59

Satelīta skrējiens (5,27 km)

91 Juniors - 26:01 VT

*vieta vecuma grupā

Ja nu kādu esmu palaidis garām, lūdzu piedodiet :)  grūti bija atrast tos, kas nav atzīmējušies zem VSK karoga :)

Apsveicu visus VSK Noskrien biedrus ar sekmīgu startu Latvijas čempionātā  1/2-maratonā!!! 

Tiekamies tik pat kuplā skaitā arī nākamgad  5. Kuldīgas pusmaratonā un rudenī - Valmieras maratonā! ;)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
09/08/2009
20:52
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline
113

Apsveicu visus kluba biedrus ar aizvadītajiem šā gada vieniem no lielākajiem un prestižākajiem, kā arī grūtākajiem mačiem Latvijā - Kuldīgas pusmaratonu. Ceru, ka katram daudzmaz būs izdevies izpildīt sev nospraustos uzdevumus šajās sacīkstēs.

Žēl, ka neredzējām cīņu starp Aivaru un sm72, neilgi pirms sacīkstēm sm72 gūtās traumas dēļ. Toties pēc apļu laikiem varēja redzēt, ka visas distances garumā spraiga cīņa bija starp kofeīnu un edGars. Tomēr pati galvenā cīņa mums katram ir pašam ar sevi, un šeit ir visvarīgāk uzvarēt.

Man pašam šie bija ļoti smagi mači, neizdevās izpildīt sev nospraustos uzdevumus karstā laika un Kuldīgas distances reljefa īpatnību dēļ. Bet par to man sarūgtinājuma nav. Skriešanas svētki Kuldīgā bija izdevušies! :)

Līdz nākamajiem mačiem!

Вперед и с песней!
10/08/2009
09:52
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline
114

Mošķi, vari uztaisīt excel failu ar rezultātiem formātā - vieta     num     dalibnieks     grupa     vieta_grupa     rez     rez_chip, kur pēdējie divi ir sekundēs, tad es uztaisīšu automātisku rezultātu rakstu par šo maču.

10/08/2009
11:11
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
115

Signis said:

Mošķi, vari uztaisīt excel failu ar rezultātiem formātā - vieta     num     dalibnieks     grupa     vieta_grupa     rez     rez_chip, kur pēdējie divi ir sekundēs, tad es uztaisīšu automātisku rezultātu rakstu par šo maču.


ok, uztaisīšu

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
10/08/2009
15:18
Dina
Dina
Valmiera
Zinātājs
Members
Forum Posts: 54
Member Since:
01/07/2009
Offline
116

Man Kuldīgā bija mērķis tikt līdz galam un to es izpildīju, lai gan pēc finiša jau vienmēr gribās labāku rezultātu. Bet tā kā šis bija tikai mans 3. pusmaratons, tad domāju, ka mani  labākie rezultāti vēl priekšā. Konstatēju, ka karstumu psiholoģiski palīdzēja pārvarēt saulesbrilles, jo caur tām neredzēju sauli un tādēļ nelikās, ka ir tik karsts.:) Skrēju cauri visām iespējamām laistīšanas ierīcēm un tas arī palīdzēja.:) Ļoti nepatika akmeņi tilta galos, it sevišķi pēdējā aplī, kad kājas jau tā knapi turējās.:( Bet kopumā pasākums bija foršs un tagad tik jāgatavojas Valmieras pusmaratonam.:)

10/08/2009
16:36
Guest
Guests
117

Pusmaratona mājas lapā jau parādījušās pirmās bildes.

10/08/2009
16:52
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
118

ir gan, bet visai niecīgā skaitā un daudzas viena otru dublē - sevi "saskatīju" knapi vienā ....

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
11/08/2009
16:54
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
119

man piesolīja pateikt kur pārskaitīt aizlienēto naudiņu par garšīgajiem kartupeļiem. tad nu atzīstās, gribās atdot tās naudiņas :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
No permission to create posts