Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Problēma ar šā gada 100km gonku Viļņā
18/03/2013
15:42
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Man doma ņemt līdzi savu mājas kaimiņu IKelmers, viņš vēl īsti nav informēts, taču gribēs otro sporta klasi par finišu ;)

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
18/03/2013
15:46
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

It kā jau klases ekskursijā vajadzētu piedalīties :)
Tomēr šodien trūkst sajēgas, ko gribēšu pēc 4 mēnešiem - pats, neatkarīgi no ārējas (maffijas) palīdzības.. ;) Pagaidām skriet/būt Viļņā nesolu. Bet arī neizslēdzu.

18/03/2013
15:47
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline

Andulis said

It kā jau klases ekskursijā vajadzētu piedalīties :)
Tomēr šodien trūkst sajēgas, ko gribēšu pēc 4 mēnešiem - pats, neatkarīgi no ārējas (maffijas) palīdzības.. ;) Pagaidām skriet/būt Viļņā nesolu. Bet arī neizslēdzu.

Tātad Andulis piedalās.

18/03/2013
15:49
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

turiburu said

Kā ir vieglāk - noskriet 2 apļus pa 50 km vai 50 (!) apļus pa 2 km? Man jau liekas ka pareizs ir pirmais variants.Tāpēc man nepieciešama palīdzība izlemt braukt vai nebraukt. :)

Viļņā būs kā pansijā. Nekas līdzi nav jānes, sakrāmē uz galda visu ko vēlies un našķojies pēc katrām 10 minūtēm:)

18/03/2013
15:59
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Ja 27 tajā, tad es arī gribu(esmu gatavs) ar to autobusu pavizināties...skrienamo gabalu gan vēl neesmu izvēlējies!

18/03/2013
16:10
Kiky
Kiky
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 28
Member Since:
26/04/2010
Offline

Es lēnām sāku apsvērt iespēju piedalīties šajā klases ekskursijā. Bet ja piedalos, tad tikai uz kādu 5x20km posmu.

18/03/2013
17:20
Imants A.
Imants A.
Zinātājs
Members
Forum Posts: 169
Member Since:
14/04/2012
Offline

Tas ir droši, ka pasākums notiks 27. datumā, kā tas tagad ir ielikts kalendārā? Ja tā, tad es ar visām četrām PAR, tomēr lai kā arī leiši gribētu datumu pārcelt, dēļ Depeche Mode koncerta tas varētu nenotikt. Tādā gadījumā tiekamies Liepājā.
Jā, jautājums par datumu ir aktuāls un izšķirošs.

18/03/2013
18:21
Tuksnesa vetra
Tuksnesa vetra
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 418
Member Since:
01/03/2010
Offline

Ainars said

turiburu said

Kā ir vieglāk - noskriet 2 apļus pa 50 km vai 50 (!) apļus pa 2 km? Man jau liekas ka pareizs ir pirmais variants.Tāpēc man nepieciešama palīdzība izlemt braukt vai nebraukt. :)

Viļņā būs kā pansijā. Nekas līdzi nav jānes, sakrāmē uz galda visu ko vēlies un našķojies pēc katrām 10 minūtēm:)

Anārs, ļoti labi aprakstīja situāciju, proti, fakts, ka ir 50 apļi ir tikai pluss, jo trases konkrētā posmā ir (būs) izvietoti galdiņi, uz kuriem tad uzliec sev kārotos un nepieciešamos našķus, dzērienus utt., un atliek tikai noskriet vienu apli, lai tiktu pie padzēriena vai kā apēdama, un nekas nav jāstiepj līdzi. Jāatzīst, ka vēl LIELS pluss šādai trases konfigurācijai ir tas, ka vismaz 1x 2km Tu redzi atbastītājus, kas IR ļooooooooti svarīgi.

Lai Laima vada un Pērkons sargā. No Māras pie Dieva un atpakaļ. Tiksimies pie tēviem.
18/03/2013
19:27
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

DM koncis gan jau būs vakarā, kad visi pa lielam jau būs noskrējušies ;)

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
18/03/2013
20:10
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

matiss said
DM koncis gan jau būs vakarā, kad visi pa lielam jau būs noskrējušies ;)

Kad Mežaparkā uzstājās Lady Gaga, pie estrādes nevarēja tikt jau divas dienas iepriekš, pat vēl nebija uzstādīta aparatūra.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
18/03/2013
23:21
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

man psihologiski butu panesamaks 2x50 km riņķošana ne 50x2km! Bet es sāku sliekties varbūt kedu vietā paņemt fotoaparātu un blandīties gar trasi! domāju!

19/03/2013
10:39
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Tiem, kas iedomājušies: "Ai, nē! Es jau tikai stafeti. 100km noteikti neskrieši, galīgi un nelokāmi. Tikai 20km".
Brīdinu, ka viss var nebūt tik vienkārši :D

19/03/2013
11:50
maffija
maffija
Spain
Zinātājs
Members
Forum Posts: 255
Member Since:
11/09/2011
Offline

Esmu ļoti bieži dzirdējusi no citiem, ka stundām ilgi riņķot pa nosacīti mazu apli esot grūti. Savukārt es vienmēr esmu uzskatījusi, ka tās ir pilnīgas muļķības. :) Ainārs un Tuksnesa vētra jau šo to pieminēja, bet es varu piebilst, ka no savas pieredzes no Viļņas 100km (50 apļi), Igaunijas 12h (100 apļi) un 24h skrējiena (kaut kas ap 90 apļiem) skriet pa apļiem ir forši, jo:

1) Visu laiku apkārt ir tauta - ritīgs koptreniņš, tu apdzen, tevi apdzen, var viegli izsekot sacensību notikumiem, pļāpāt, bieži satikt savus komandas biedrus utt. - vienvārdsakot tur reāli notiek viskautkas!

2) Ik pēc 1-2km (starta/finiša zonā) tevi sagaida ovāciju pūlis ar atbalstītājiem un finišējušajiem komandas biedriem. Tas dod tādu pozitīvu lādiņu, ka tu nākamo km aizlido uz emocijām vien.

3) Kad virsū nāk lielais guriens, tad ir vieglāk sevi nomotivēt noskriet vēl vienu aplīti (un pēc tam vēl vienu), ja tas aplītis ir tikai 1-2km, nevis bezgalīgi un nebeidzami 10km.

4) Līdzi trasē nav jāstiep nekas, jo pietiek noskriet 1-2km, kad atkal vari tikt pie našķošanās, pārvilkt drēbes, izlasīt uzmundrinošas sms no mammas utt.

5) Nav laika domāt par izstāšanos vai sevis pažēlošanu, jo visapkārt ir tauta, kas burtiski tevi iegrūž atpakaļ trasē vai pastum uz priekšu, kad esi sācis sačkot :)

Ja kāds vēlas noskriet 100km, tad šī ir ideāla iespēja to izdarīt, jo noskrieniešos ir spēks.

19/03/2013
12:28
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

maffija said
Esmu ļoti bieži dzirdējusi no citiem, ka stundām ilgi riņķot pa nosacīti mazu apli esot grūti. Savukārt es vienmēr esmu uzskatījusi, ka tās ir pilnīgas muļķības. :)

+1

19/03/2013
12:32
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Man ar nepielec, kāpēc riņķošana pa 2km apli varētu būt grūtāka. Ideāli var kontrolēt skrējiena tempu, par apli apdzītie vai tie, kas apdzen, dod motivāciju turpināt skriet. Savādāk, ja ir 50km aplis, kad jāskrien kaut kur ellē ratā tālu prom, vēl arī mainīgs vējš un reljefs, km atzīmēm nevar ticēt ,īsti nevar saprast, vai es jau nesāku noplīst vai nē, un vēl pie tam liela iespēja, ka iznāks lielāko daļu distances skriet pilnīgi vienam, jo šāda veida pasākumi nekad nebūs īpaši masveidīgi.
Tā man te daži kolēģi sūdzējās, ka Nordea, kur maratonistiem vispār tikai 1 aplis, pēc 21 km pilnīgs tuksnesis bija priekšā un aiz muguras, bija psiholoģiski grūti skriet

19/03/2013
12:50
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

50 km aplī neesmu skrējis, būtu interesanti izmēģināt :)

Tā man te daži kolēģi sūdzējās, ka Nordea, kur maratonistiem vispār tikai 1 aplis, pēc 21 km pilnīgs tuksnesis bija priekšā un aiz muguras, bija psiholoģiski grūti skriet

Nu nez, tas varbūt tiem 3 h vai ātrākajiem maratonistiem. Lēnāk tipinot, kompānija bija visu laiku. Retāka/izkliedētāka, tas gan.
Ja tuvāk 4 h, tad beigās jau pievienojās "desmitnieki"; ja vēl lēnāk - tad, tieši otrādi, bija jādomā, kā pamukt no "piecīšiem", lai tie nesabradā :/
(Tiesa, šogad 10nieku un 5īšu starti mazliet vēlāk pārbīdīti laikam.)

19/03/2013
12:52
Kiky
Kiky
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 28
Member Since:
26/04/2010
Offline

Piekrītu iepriekš minētajam, ka mazie aplīši ir foršāki gan no skrējēju, gan atbalstītāju viedokļa. Esmu bijusi abās pusēs. Skrienot, tiešām tas ka visu laiku var redzēt kā citiem iet un redzot nemitīgo kustību, ir grūti apstāties, gribas turpināt un būt daļai no notiekošā procesa (to izbaudīju Igaunijā). Arī no līdzjūtēju viedokļa mazie aplīši ir ideāli, jo tad var atbalstīt skrējējus ik pēc brītiņa, ne tikai vienu vai dažas reizes visa skrējiena laikā.

19/03/2013
13:04
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline

Abiem variantiem (es par tiem apļiem :) ir savi plusi un savi mīnusi. Pats gan nevaru spriest kā man ir labāk, jo abi varianti nav vēl pietiekoši izbaudīti, bet nav ko iespringt, jāskrien!

19/03/2013
13:45
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Andulis said

maffija said
Esmu ļoti bieži dzirdējusi no citiem, ka stundām ilgi riņķot pa nosacīti mazu apli esot grūti. Savukārt es vienmēr esmu uzskatījusi, ka tās ir pilnīgas muļķības. :)

+1

Pirms Vecgada vakarā pastaigājos Igaunijas 12h pasākumā arī šķita, ka riņķot pa mazu aplīti ir dulli, bet tagad domāju citādi. Tas nav dulli, tas ir visādā ziņā interesanti un liels pluss ir tas, ka var redzēt "elites skrējējus" tuvplānā, jo citos gadījumos būtu iespēja redzēt tikai viņu astes, t.i. bēgošās kājas.

19/03/2013
21:32
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Tiem, kam interesē divi apļi, piedāvāju 5. oktobrī braukt ekskursijā pretējā virzienā paskriet 43km divapli. Nebūs 100km finišā, taču mierinājumam 2 utmb punktiņi un pa kādam dabasskatam un kāpumiņam ezeru zemē Somijā gan ;)

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
No permission to create posts